BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MRUK Tomasz 424CZARNE STOPYBYDGOSZCZM401M 200:00:0100:17:47.7000:17:49.05 3:3316,9
2STANIEC Tomasz 571BYDGOSZCZM402M 300:00:0100:18:45.6000:18:46.90+00:00:573:4516,0
3KOZŁOWSKI Rafał 302RUN PASJABYDGOSZCZM403M 500:00:0100:19:01.4500:19:03.20+00:01:133:4815,8
4KUŁAKOWSKI Artur 331CHOJNICEM404M 1100:00:0300:19:29.5500:19:33.35+00:01:413:5315,4
5DERING Tomasz 99BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM405M 1200:00:0900:19:30.1000:19:39.55+00:01:423:5415,4
6MACIŃSKI Waldemar 379BYDGOSZCZM406M 1500:00:0200:19:42.7000:19:45.40+00:01:553:5615,2
7SZCZEPANIAK Cezary 596BYDGOSZCZM407M 2000:00:0200:19:53.7000:19:56.30+00:02:063:5815,1
8GILL Daniel 787LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM408M 2400:00:0500:20:05.4500:20:11.40+00:02:174:0114,9
9KUJDA Arkadiusz 3261 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM409M 2600:00:0500:20:20.9000:20:26.80+00:02:334:0414,8
10DEJEWSKI Arkadiusz 94ÓSEMKATORUŃM4010M 3100:00:1400:20:39.5500:20:53.70+00:02:514:0714,5
11RYBAK Remigiusz 751TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM4011M 3200:00:1100:20:48.4500:21:00.15+00:03:004:0914,4
12BARSZCZEWSKI Sebastian 14BYDGOSZCZM4012M 3400:00:1200:20:54.6000:21:06.75+00:03:064:1014,4
13JANUSZKIEWICZ Piotr 211REBELIA UNDERGROUND TRIATHLONŁOCHOWOM4013M 3600:00:0600:21:01.8000:21:08.60+00:03:144:1214,3
14CHODKIEWICZ Tomasz 66GARDENFLORA SPORT KLUBBYDGOSZCZM4014M 3700:00:0300:21:10.4000:21:13.75+00:03:224:1414,2
15GRUBICH Arkadiusz 178NIEMCZM4015M 3800:00:0400:21:20.9000:21:25.85+00:03:334:1614,1
16KŁOSOWSKI Marcin 271CSM POLSKABYDGOSZCZM4016M 3900:00:0500:21:21.8500:21:27.15+00:03:344:1614,1
17DROCIAK Michał 110OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM4017M 4000:00:1200:21:25.3000:21:38.00+00:03:374:1714,0
18SZYSZKA Radosław 612BYDGOSZCZM4018M 4100:00:0300:21:27.0500:21:30.10+00:03:394:1714,0
19KRUSZKA Łukasz 313BYDGOSZCZM4019M 4200:00:0300:21:29.7500:21:33.20+00:03:424:1714,0
20BALCER Remigiusz 6MROCZAM4020M 4300:00:1200:21:34.6000:21:47.05+00:03:464:1813,9
21RADZIEJEWSKI Tomasz 503BYDGOSZCZM4021M 5300:00:0800:22:01.7500:22:10.15+00:04:144:2413,6
22SIKORSKI Jarek 552KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4022M 5400:00:2800:22:05.7000:22:34.50+00:04:184:2513,6
23KRASIŃSKI Piotr 306BYDGOSZCZM4023M 5700:00:1600:22:12.6000:22:29.05+00:04:244:2613,5
24ZBIRANEK Remigiusz 7071BLOGBYDGOSZCZM4024M 6800:00:2900:22:34.2000:23:04.05+00:04:464:3013,3
25ROBACZEWSKI Artur 518ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4025M 6900:00:0500:22:34.8000:22:40.15+00:04:474:3013,3
26JAŻDŻEWSKI Dawid 221BYDGOSZCZM4026M 7000:00:1000:22:35.3000:22:45.35+00:04:474:3113,3
27KLOMFAS Miron 266AS BOX / TRISPACETRYSZCZYNM4027M 7100:01:1200:22:35.6500:23:47.90+00:04:474:3113,3
28TOMASZEWSKI Marcin 624ŁOCHOWICEM4028M 7300:00:1500:22:38.1000:22:53.95+00:04:504:3113,3
29KOPACZEWSKI Marcin 279SZKOŁA JAZDY BYDGOSCKRUSZYN KRAJEŃSKIM4029M 7500:00:2200:22:40.8500:23:02.85+00:04:534:3213,2
30BUZALSKI Robert 57ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4030M 7800:00:1400:22:44.3500:22:58.50+00:04:564:3213,2
31PILARSKI Radosław 476BYDGOSZCZM4031M 8000:00:0500:22:46.0500:22:51.95+00:04:584:3313,2
32ROSÓŁ Jacek 522BYDGOSZCZM4032M 8200:00:0900:22:46.9000:22:56.45+00:04:594:3313,2
33BĄCZKOWSKI Rafał 741BUDSTOL INVESTDRZEWCEM4033M 8800:00:1300:23:01.0500:23:14.90+00:05:134:3613,0
34SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 600BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4034M 9200:01:0800:23:09.0500:24:17.20+00:05:214:3713,0
35GACKOWSKI Krzysztof 134BYDGOSZCZM4035M 9300:00:0900:23:09.9500:23:19.90+00:05:224:3713,0
36KIEŁCZYŃSKI Marek 257CSM POLSKAPRZYŁĘKIM4036M 9400:00:0600:23:14.6500:23:21.00+00:05:264:3812,9
37PAPROCKI Rafał 460SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4037M 9600:01:2700:23:15.9000:24:43.75+00:05:284:3912,9
38ZBIRANEK Artur 706BYDGOSZCZM4038M 9700:00:3600:23:16.3500:23:52.60+00:05:284:3912,9
39WOLSKI Marcin 677BYDGOSZCZM4039M 10200:00:1900:23:24.2500:23:43.60+00:05:364:4012,8
40DACH Łukasz 731BYDGOSZCZM4040M 10400:00:0700:23:27.7000:23:34.95+00:05:404:4112,8
41RADECKI Maciej 502CYBORGIBYDGOSZCZM4041M 11200:00:2700:23:46.2000:24:13.35+00:05:584:4512,6
42CIEŚLEWICZ Karol 76BYDGOSZCZM4042M 11400:00:3000:23:55.3000:24:26.05+00:06:074:4712,5
43URBAŃSKI Dawid 636BYDGOSZCZM4043M 11700:00:4100:24:02.5000:24:44.25+00:06:144:4812,5
44SIERADZKI Bartosz 547NIEMCZM4044M 12000:01:1300:24:04.8000:25:18.05+00:06:174:4812,5
45GOŁĘBIEWSKI Piotr 153BYDGOSZCZM4045M 12300:00:1800:24:18.5000:24:37.45+00:06:304:5112,3
46BYLICA Robert 58BYDGOSZCZM4046M 12400:00:1000:24:20.8000:24:30.95+00:06:334:5212,3
47ZAJDLEWICZ Daniel 701BRZOZAM4047M 12500:00:0500:24:23.1000:24:28.70+00:06:354:5212,3
48KASPROWICZ Piotr 243JW 1515BYDGOSZCZM4048M 13300:00:2000:24:35.5500:24:55.65+00:06:474:5512,2
49CZAJA Jarosław 80BYDGOSZCZM4049M 13400:00:2800:24:36.8000:25:05.05+00:06:494:5512,2
50SZEIB Robert 775BYDGOSZCZM4050M 13600:00:1100:24:37.7000:24:48.80+00:06:504:5512,2
51STASIEWSKI Mariusz 573TRISPACE / TRCKBYDGOSZCZM4051M 13800:01:1300:24:40.6500:25:54.30+00:06:524:5612,2
52CHOJNACKI Tomasz 69STARY FORDONBYDGOSZCZM4052M 14100:00:3000:24:46.0500:25:16.30+00:06:584:5712,1
53PIOTROWSKI Dariusz 478GARDENFLORA SPORT TEAMBYDGOSZCZM4053M 14200:00:4700:24:46.5500:25:33.60+00:06:584:5712,1
54KOSIARSKI Tomasz 287BYDGOSZCZM4054M 14300:00:1600:24:51.1500:25:07.55+00:07:034:5812,1
55STAWCZYK Dariusz 574BYDGOSZCZM4055M 14500:00:1300:24:58.4000:25:11.50+00:07:104:5912,0
56JABŁOŃSKI Tomasz 761ŁOCHOWICE TEAMBYDGOSZCZM4056M 14800:00:3700:25:08.6000:25:45.70+00:07:205:0111,9
57ŚWIĘCICKI Andrzej 617BYDGOSZCZM4057M 15100:01:0800:25:17.9500:26:26.40+00:07:305:0311,9
58KUCZEWSKI Łukasz 322KRUSZYN KRAJEŃSKIM4058M 15200:01:1500:25:18.2500:26:33.75+00:07:305:0311,9
59NOWOTNIK Mariusz 447BYDGOSZCZM4059M 15300:00:4200:25:18.7500:26:00.85+00:07:315:0311,9
60JANUSZEWSKI Radosław 210BYDGOSZCZM4060M 15400:00:2900:25:18.9000:25:48.15+00:07:315:0311,9
61GUZMAN Daniel 186BYDGOSZCZM4061M 15600:01:0800:25:26.2000:26:35.10+00:07:385:0511,8
62GOŁĘBIEWSKI Paweł 154BYDGOSZCZM4062M 16000:01:2700:25:31.3000:26:58.65+00:07:435:0611,8
63KORPALSKI Andrzej 283BYDGOSZCZM4063M 16200:00:3900:25:33.0500:26:12.05+00:07:455:0611,7
64ZGÓRSKI Maciej 712BYDGOSZCZM4064M 17200:00:3000:25:58.1500:26:28.95+00:08:105:1111,6
65KRÓL Karol 765TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM4065M 17500:00:2900:26:09.7500:26:38.90+00:08:225:1311,5
66SIKORSKI Jarek 551RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4066M 17800:00:3200:26:14.5500:26:46.95+00:08:265:1411,4
67ZAJĄC Tomasz 699OSIELSKOM4067M 17900:00:4800:26:14.9000:27:03.05+00:08:275:1411,4
68LEWANDOWSKI Michał 365ŁOCHOWOM4068M 18000:00:5900:26:17.8500:27:16.85+00:08:305:1511,4
69SZAFKOWSKI Arkadiusz 590SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4069M 18100:00:1300:26:19.3000:26:32.85+00:08:315:1511,4
70CEGŁOWSKI Tomasz 60BYDGOSZCZM4070M 18200:01:2200:26:19.7500:27:41.80+00:08:325:1511,4
71DEMBSKI Marek 96TEAM PATROLBYDGOSZCZM4071M 18300:00:0700:26:20.5000:26:27.75+00:08:325:1611,4
72ŁADNIAK Dariusz 373RUNMORSCZARNOWOM4072M 19200:00:4800:26:32.6000:27:20.60+00:08:445:1811,3
73WOLNY Tomasz 676BYDGOSZCZM4073M 20000:00:1400:26:40.4000:26:54.85+00:08:525:2011,3
74SURMACZ Marcin 585BYDGOSZCZM4074M 20200:00:4800:26:41.1000:27:29.20+00:08:535:2011,2
75FABROWSKI Dawid 120TEAMOCHALBYDGOSZCZM4075M 20300:01:0500:26:42.0500:27:47.35+00:08:545:2011,2
76LECH Marek 352WHM TEAMBYDGOSZCZM4076M 20500:00:2200:26:45.4500:27:07.85+00:08:575:2111,2
77KUŚ Marcin Tomasz 340AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4077M 20600:00:5400:26:45.5000:27:40.10+00:08:575:2111,2
78ZŁOTOWSKI Piotr 718RUN BYDGOSZCZNIWYM4078M 21000:00:3100:26:50.7500:27:22.65+00:09:035:2211,2
79CHĘSY Jacek 62BYDGOSZCZM4079M 21100:01:2200:26:52.3000:28:15.05+00:09:045:2211,2
80BUDZYŃSKI Witold 51BYDGOSZCZM4080M 21400:01:3000:26:55.7500:28:26.05+00:09:085:2311,1
81GŁOWACKI Tomek 149BYDGOSZCZM4081M 21600:01:0600:26:56.4500:28:03.30+00:09:085:2311,1
82MUCHA Marcin 425PAWŁÓWEKM4082M 22100:00:4200:27:03.4500:27:45.85+00:09:155:2411,1
83KRAJDA Piotr 788BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM4083M 22400:01:3400:27:05.1500:28:39.85+00:09:175:2511,1
84BUTOWSKI Michał 55BYDGOSZCZM4084M 22600:01:1700:27:07.9500:28:25.80+00:09:205:2511,1
85ŁUKASIEWICZ Krzysztof 748MAJABYDGOSZCZM4085M 22700:00:1800:27:09.2500:27:27.45+00:09:215:2511,0
86BIAŁOWĄS Dariusz 29BYDGOSZCZM4086M 23000:01:2300:27:13.6500:28:37.60+00:09:255:2611,0
87PRĄDZYŃSKI Marcin 490AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM4087M 23100:00:0900:27:16.8000:27:26.35+00:09:295:2711,0
88SIUDA Marek 554BYDGOSZCZM4088M 23300:01:1800:27:19.4500:28:38.20+00:09:315:2711,0
89KARSKI Marcin 239BYDGOSZCZM4089M 23400:01:1200:27:21.6000:28:33.95+00:09:335:2811,0
90BIDAS Piotr 31BYDGOSZCZM4090M 23500:00:0600:27:24.7500:27:30.95+00:09:375:2810,9
91DERESZYŃSKI Piotr 97BYDGOSZCZM4091M 23800:00:4300:27:29.7000:28:12.75+00:09:425:2910,9
92SZOSTEK Tomasz 605KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM4092M 24500:00:1100:27:39.8500:27:51.55+00:09:525:3110,8
93SOSNA Mikolaj 568BYDGOSZCZM4093M 24600:01:2200:27:41.3500:29:03.60+00:09:535:3210,8
94KRUK Krzysztof 309BYDGOSZCZM4094M 24700:00:5200:27:41.6000:28:34.00+00:09:535:3210,8
95CHLEBOWSKI Marcin 63EXIMO TEAMBYDGOSZCZM4095M 24900:00:5600:27:43.1000:28:39.35+00:09:555:3210,8
96ORZECHOWSKI Zbigniew 456ORZECH BIEGABYDGOSZCZM4096M 25100:00:3000:27:44.3000:28:14.55+00:09:565:3210,8
97LASKOWSKA Wojciech 350PRZYŁĘKIM4097M 25400:00:4500:27:46.4500:28:31.55+00:09:585:3310,8
98GŁOWACKI Robert 147BYDGOSZCZM4098M 25600:00:4400:27:49.4500:28:33.85+00:10:015:3310,8
99KOWALSKI Marek 294BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4099M 26100:01:0900:28:01.2000:29:10.90+00:10:135:3610,7
100PYTLIŃSKI Paweł 500BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM40100M 26200:01:0900:28:01.3000:29:11.10+00:10:135:3610,7
101JAGIELSKI Łukasz 198BYDGOSZCZM40101M 26500:01:1800:28:05.4500:29:24.30+00:10:175:3710,7
102JASKÓLSKI Andrzej 218BYDGOSZCZM40102M 26600:01:2600:28:05.6000:29:31.95+00:10:175:3710,7
103GOLIK Krzysztof 152FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM40103M 26800:00:4600:28:07.9500:28:54.85+00:10:205:3710,7
104MACIEJCZAK Marcin 3783GRAVITYBYDGOSZCZM40104M 26900:01:3600:28:08.6000:29:45.00+00:10:205:3710,7
105GIL Wiktor 143BYDGOSZCZM40105M 27100:01:4500:28:14.9000:30:00.15+00:10:275:3810,6
106WALCZAK Maciej 638BYDGOSZCZM40106M 27200:00:2500:28:24.4000:28:49.85+00:10:365:4010,6
107ZMUDA Waldemar 720GZIN DOLNYM40107M 27400:00:1200:28:27.1500:28:39.50+00:10:395:4110,5
108NOWICKI Adam 446BYDGOSZCZM40108M 27700:00:4100:28:32.5000:29:13.55+00:10:445:4210,5
109ŁATKA Marcin 374MYŚLĘCIINEKM40109M 28100:00:4900:28:42.7500:29:32.20+00:10:555:4410,5
110KĘDZIERSKI Wojciech 253FAMILY MWSBYDGOSZCZM40110M 28500:00:5800:28:50.1500:29:48.80+00:11:025:4610,4
111KORWEL Robert 285BYDGOSZCZM40111M 29300:01:0800:29:02.2500:30:10.85+00:11:145:4810,3
112SZCZERBA Dariusz 597PRZYŁĘKIM40112M 29400:01:1400:29:03.6000:30:17.75+00:11:155:4810,3
113BĄKOWSKI Dawid 20BYDGOSZCZM40113M 29500:00:3600:29:03.6500:29:39.90+00:11:155:4810,3
114GÓRSKI Roger 160BYDGOSZCZM40114M 29700:01:1600:29:05.0000:30:21.00+00:11:175:4910,3
115ISKRA Jacek 194BYDGOSZCZM40115M 29900:01:2700:29:06.7500:30:34.35+00:11:195:4910,3
116BUTRYM Piotr 56BYDGOSZCZM40116M 30000:01:1400:29:07.1500:30:21.40+00:11:195:4910,3
117DUDZIAK Tomasz 112BYDGOSZCZM40117M 30100:00:4400:29:09.9500:29:54.75+00:11:225:4910,3
118ZDUNKIEWICZ Marcin 708#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZM40118M 30200:00:3600:29:10.0000:29:46.90+00:11:225:5010,3
119BĄBOLEWSKI Łukasz 18#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM40119M 30300:00:3600:29:10.8500:29:47.35+00:11:235:5010,3
120KOZICKI Marcin 297BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM40120M 30400:00:0000:29:10.9000:29:10.90+00:11:235:5010,3
121RĘDZINA Michał 516PEDZĄCE ŚLIMAKIBYDGOSZCZM40121M 30600:01:3700:29:14.5500:30:51.55+00:11:265:5010,3
122SZKOPIAK Marcin 601BYDGOSZCZM40122M 30800:00:0600:29:16.9000:29:23.75+00:11:295:5110,3
123STASIAK Jacek 572BYDGOSZCZM40123M 31100:00:3100:29:20.1000:29:51.70+00:11:325:5210,2
124PISKRZYŃSKI Krzysztof 483BYDGOSZCZM40124M 31500:01:3000:29:30.4500:31:01.40+00:11:425:5410,2
125WOŹNIAK Krzysztof 683BYDGOSZCZM40125M 31600:00:3400:29:31.3500:30:06.00+00:11:435:5410,2
126SZULAKOWSKI Rafał 609TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM40126M 31700:01:3800:29:36.4500:31:15.20+00:11:485:5510,1
127LEWANDOWSKI Grzegorz 746BYDGODZCZM40127M 32000:00:1300:29:38.7500:29:52.30+00:11:515:5510,1
128MĘŻYKOWSKI Krzysztof 404SZUBINM40128M 32500:00:5000:29:54.1000:30:44.95+00:12:065:5810,0
129LEWANDOWSKI Marek 363BYDGOSZCZM40129M 32600:00:5300:29:59.5500:30:53.15+00:12:115:5910,0
130GROCHOWSKI Piotr 810BYDGOSZCZM40130M 32800:01:2800:30:01.5500:31:30.40+00:12:136:0010,0
131CĄBROWSKI Piotr 59PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM40131M 32900:01:1500:30:01.6500:31:17.25+00:12:136:0010,0
132SIEG Marcin 544BYDGOSZCZM40132M 33000:01:0300:30:01.7500:31:05.20+00:12:146:0010,0
133SCHMIDT Marcin 538BIAŁE BŁOTAM40133M 33200:01:1000:30:03.0500:31:13.15+00:12:156:0010,0
134KUSA Piotr 336ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40134M 33300:00:5300:30:07.2000:31:01.15+00:12:196:0110,0
135KARPIŃSKI Łukasz 237AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40135M 33500:00:5400:30:18.8500:31:13.75+00:12:316:039,9
136SKOPOWSKI Krzysztof 809SalusBYDGOSZCZM40136M 33600:01:5100:30:21.7500:32:12.85+00:12:346:049,9
137BIAŁEK Łukasz 26OSIELSKOM40137M 33700:01:4100:30:22.9000:32:04.65+00:12:356:049,9
138LEWICKI Jarek 366BYDGOSZCZM40138M 34200:00:5600:30:40.0500:31:36.85+00:12:526:089,8
139UMIŃSKI Robert 634BYDGOSZCZM40139M 34400:01:1500:30:44.7500:32:00.10+00:12:576:089,8
140RITTER Tomasz 517TM 52 TOMASZ RITTERBYDGOSZCZM40140M 34500:01:1600:30:47.0500:32:03.95+00:12:596:099,7
141RZEPCZYNSKI Tomasz 534GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40141M 34800:01:1600:31:03.9500:32:20.55+00:13:166:129,7
142DORNIAK Krzysztof 106BYDGOSZCZM40142M 35100:00:5200:31:14.7000:32:07.50+00:13:276:149,6
143KOSIOL Mirek 288BYDGOSZCZM40143M 35300:01:0100:31:20.2000:32:21.65+00:13:326:169,6
144DAMBECKI Piotr 91BYDGOSZCZM40144M 35400:00:5800:31:31.3500:32:30.20+00:13:436:189,5
145MLICKI Marcin 417BIAŁE BŁOTAM40145M 35500:01:4600:31:50.7000:33:37.00+00:14:036:229,4
146KUKLIŃSKI Rafał 328BYDGOSZCZM40146M 36100:01:0900:32:11.4000:33:20.45+00:14:236:269,3
147MUSIAŁA Adam 428BYDGOSZCZM40147M 36400:00:4900:32:21.6500:33:10.70+00:14:336:289,3
148GROCHOWSKI Piotr 795BYDGOSZCZM40148M 36900:00:1300:32:44.7500:32:58.05+00:14:576:329,2
149WOŹNIAK Bartłomiej 682BYDGOSZCZM40149M 37100:01:5100:33:03.5000:34:54.60+00:15:156:369,1
150IWANIUK Jacek 196BYDGOSZCZM40150M 37300:01:3600:33:16.0000:34:52.70+00:15:286:399,0
151KUGLARZ Dominik 324LISEWO KOŚCIELNEM40151M 37500:01:3700:33:40.0000:35:17.40+00:15:526:448,9
152KOTECKI Marcin 290GANG KOCURABYDGOSZCZM40152M 37800:01:3600:33:47.2000:35:23.90+00:15:596:458,9
153SŁAWETA Michał 784BYDGOSZCZM40153M 38400:01:2000:34:53.1500:36:13.65+00:17:056:588,6
154GRZYBOWSKI Marek 182BYDGOSZCZM40154M 38500:00:1500:34:55.0000:35:10.05+00:17:076:598,6
155ŻEBROWSKI Radoslaw 737BYDGOSZCZM40155M 38900:01:2700:35:32.6000:36:59.65+00:17:447:068,4
156DANIELEK Piotr 93TEAMRUNBYDGOSZCZM40156M 39000:01:3800:35:33.0500:37:11.30+00:17:457:068,4
157DANIELEK Adam 92BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM40157M 39100:01:3300:35:37.5500:37:10.95+00:17:497:078,4
158ŻURAWSKI Michał 729RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40158M 39400:01:4600:36:02.3000:37:49.10+00:18:147:128,3
159CZYNSZ Łukasz 84BYDGOSZCZM40159M 39600:01:3900:36:27.6500:38:07.10+00:18:397:178,2
160WOLAN Krzysztof 675DOBIEGNĘ ALBO NIEBYDGOSZCZM40160M 40000:00:2100:37:34.2500:37:56.20+00:19:467:308,0
161ROBAKOWSKI Waldemar 519PACTUMBYDGOSZCZM40161M 40400:00:4700:38:38.4000:39:26.20+00:20:507:437,8
162GALICKI Jakub 137AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM40162M 40500:01:0500:38:38.7500:39:44.45+00:20:517:437,8
163KONDEK Jakub 277BYDGOSZCZM40163M 40900:01:4700:40:58.4500:42:46.15+00:23:108:117,3
164BURCHARD Remigiusz 52BYDGOSZCZM40164M 41100:01:3500:41:02.0000:42:37.60+00:23:148:127,3
165SZCZĘSNY Arkadiusz 598DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40165M 41700:01:50   
Znaleziono 165 wynik(ów)