BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2018-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1365
Wystartowało:
1135
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M40

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MRUK Tomasz 98CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 800:00:0100:17:27.4500:17:28.45 3:2917.2
2RADECKI Przemysław 288BYDGOSZCZM402M 2200:00:0600:19:07.0000:19:13.65+00:01:393:4915.7
3STANIEC Tomasz 1139BYDGOSZCZM403M 2500:00:0400:19:32.6500:19:37.00+00:02:053:5415.3
4GURDAK Leszek 622TURM404M 3300:00:0300:19:58.1000:20:01.70+00:02:303:5915
5FRĄCZYK Jarosław 1131PARKRUN TORUŃTORUŃM405M 3400:00:0400:19:58.1000:20:02.85+00:02:303:5915
6NAMIEŚNIK Krzysztof 1033KRZYSIEKNINOWROCŁAWM406M 4200:00:1600:20:10.4000:20:27.00+00:02:424:0214.9
7KŁOSOWSKI Marcin 667GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM407M 5100:00:0200:20:23.8000:20:26.75+00:02:564:0414.7
8KOWALSKI Jacek 545BYDGOSZCZM408M 5400:00:0700:20:26.4000:20:33.55+00:02:584:0514.7
9KUTOWSKI Przemysław 929PRUSZCZM409M 6300:00:0200:20:41.7500:20:44.55+00:03:144:0814.5
10SUSKI Piotr 872ŚWINOUJŚCIEM4010M 7400:00:1300:21:00.5500:21:14.15+00:03:334:1214.3
11HOC Marek 956LEGE ARTISBYDGOSZCZM4011M 8000:01:2100:21:09.1500:22:30.25+00:03:414:1314.2
12RATAJCZAK Arkadius 335BYDGOSZCZM4012M 8600:00:0200:21:15.2500:21:18.15+00:03:474:1514.1
13BUZALSKI Robert 1298ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4013M 8900:00:0800:21:18.1000:21:26.65+00:03:504:1514.1
14TUBAJA Albert 1087KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 9300:00:1500:21:23.2000:21:38.70+00:03:554:1614
15JANCOWSKI Wojciech 33BYDGOSZCZM4015M 9600:00:0900:21:26.5000:21:36.10+00:03:594:1714
16RUDOL Sebastian 824PRĄDOCINM4016M 9700:00:2400:21:27.1500:21:52.00+00:03:594:1714
17PRZYBYLSKI Remi 917BYDGOSZCM4017M 9800:00:2300:21:27.2500:21:50.40+00:03:594:1714
18SUDOŁ Jacek 222BYDGOSZCZM4018M 9900:00:0400:21:29.7500:21:34.60+00:04:024:1814
19APANASIEWICZ Bartosz 1301RUN PASJABYDGOSZCZM4019M 10600:00:2200:21:38.5500:22:01.50+00:04:114:1913.9
20BYRTEK Marcin 844BYDGOSZCZM4020M 12000:00:3500:21:51.1500:22:26.40+00:04:234:2213.7
21BARCZAK Tomasz 1026BYDGOSZCZM4021M 12100:00:0600:21:52.5000:21:58.55+00:04:254:2213.7
22BINIENDA Mateusz 535BIMATKRUSZYNM4022M 12600:00:0800:21:59.2000:22:07.55+00:04:314:2313.6
23STĘPSKI Marek 157BYDGOSZCZM4023M 12700:00:1200:22:06.9000:22:19.15+00:04:394:2513.6
24CIEPŁOWSKI Robert 926GRUPA WODABYDGOSZCZM4024M 13000:00:1600:22:07.9000:22:24.70+00:04:404:2513.6
25MAZURKIEWICZ Piotr 831DOBRCZM4025M 13100:00:0900:22:08.4000:22:18.35+00:04:404:2513.5
26SZULC Andrzej 357ŁOCHOWOM4026M 13300:00:0600:22:13.5000:22:20.35+00:04:464:2613.5
27ŁADNIAK Dariusz 1224CZARNOWOM4027M 14600:00:5500:22:23.6000:23:19.15+00:04:564:2813.4
28ZYGLER Zbigniew 52422.ODNBYDGOSZCZM4028M 15500:00:1300:22:37.0500:22:50.45+00:05:094:3113.3
29WESOŁOWSKI Dariusz 990BYDGOSZCZM4029M 15800:00:0800:22:39.1000:22:47.35+00:05:114:3113.2
30BRZEZIŃSKI Sławomir 557CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 16000:00:1900:22:44.3000:23:03.65+00:05:164:3213.2
31GACKOWSKI Krzysztof 280BYDGOSZCZM4031M 16100:00:0400:22:45.9000:22:50.65+00:05:184:3313.2
32SIUDA Sebastian 58SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4032M 16200:00:2600:22:47.9000:23:14.10+00:05:204:3313.2
33GŁOWSKI Dariusz 200BYDGOSZCZM4033M 16400:00:2200:22:49.0500:23:12.00+00:05:214:3413.1
34PIOTROWSKI Dariusz 326BYDGOSZCZM4034M 16900:00:1900:22:55.6500:23:15.55+00:05:284:3513.1
35SZUBERT Maciej 230BYDGOSZCZM4035M 17100:01:4000:22:57.7000:24:38.65+00:05:304:3513.1
36KAMPER Jarosław 717BYDGOSZCZM4036M 17400:00:2800:22:59.3000:23:28.20+00:05:314:3613
37PACZKOWSKI Mirosław 950CB163BYDGOSZCZM4037M 17500:00:3200:23:00.2500:23:32.90+00:05:324:3613
38MIKOŁAJCZAK Sławomir 231BYDGOSZCZM4038M 17900:00:3200:23:07.5000:23:40.35+00:05:404:3713
39STAWCZYK Dariusz 126BYDGOSZCZM4039M 18900:00:0700:23:20.4500:23:28.05+00:05:534:4012.8
40SZYMCZAK Maciej 723STRZELEWOM4040M 19100:00:0900:23:22.0000:23:31.50+00:05:544:4012.8
41ŁATKA Marcin 35BZDGOSYCYM4041M 19200:00:1200:23:22.8500:23:34.85+00:05:554:4012.8
42RZENTKOWSKI Grzegorz 1055BYDGOSZCZM4042M 19400:00:1500:23:23.5500:23:38.85+00:05:564:4012.8
43RAK Waldemar 725BYDGOSZCZM4043M 19600:00:0600:23:24.3000:23:30.45+00:05:564:4012.8
44KRÓL Maciej 896ŚWINOUJŚCIEM4044M 20000:00:1300:23:30.3500:23:43.95+00:06:024:4212.8
45KORTAS Marcin 567BYDGOSZCZM4045M 20300:00:4200:23:33.2500:24:15.55+00:06:054:4212.7
46NURKIEWICZ Jarosław 501KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM4046M 20900:00:0900:23:35.5500:23:45.05+00:06:084:4312.7
47KOPICKI Mariusz 71BYDGOSZCZM4047M 21100:00:0300:23:36.2500:23:40.05+00:06:084:4312.7
48GWIAZDOWSKI Krzysztof 451BYDGOSZCZM4048M 21200:00:1000:23:37.5000:23:47.55+00:06:104:4312.7
49ŚWIĘCICKI Andrzej 459BYDGOSZCZM4049M 22400:00:3100:23:45.5500:24:17.35+00:06:184:4512.6
50KABACIŃSKI Maciej 733WUKAESBYDGOSZCZM4050M 22600:00:0400:23:48.0000:23:52.25+00:06:204:4512.6
51FRĄCKOWIAK Waldemar 605BYDGOSZCZM4051M 22700:00:4100:23:49.0000:24:30.00+00:06:214:4512.6
52ZAMROWSKI Tomasz 419BYDGOSZCZM4052M 22800:00:1400:23:51.6000:24:06.30+00:06:244:4612.6
53SZCZERBINSKI Mariusz 312BUKOWIECM4053M 23000:01:0700:24:00.0000:25:07.10+00:06:324:4812.5
54BYRTEK Grzegorz 142CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4054M 23300:00:3400:24:03.1000:24:38.00+00:06:354:4812.5
55SKOPOWSKI Krzysztof 430BYDGOSZCZM4055M 23700:00:1800:24:05.2500:24:24.00+00:06:374:4912.4
56POPIELARZ Robert 807RYNARZEWOM4056M 24500:00:2100:24:17.4000:24:38.55+00:06:494:5112.4
57SADOWSKI Bartosz 1111BYDGOSZCZM4057M 25500:00:3700:24:23.9500:25:01.55+00:06:564:5212.3
58JASIŃSKI Artur 421SZUBINM4058M 25800:00:4700:24:25.9500:25:13.00+00:06:584:5312.3
59KOWALSKI Marek 1012BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4059M 25900:00:5200:24:25.9500:25:18.05+00:06:584:5312.3
60KUSZYŃSKI Robert 151PJBBYDGOSZCZM4060M 26300:00:3500:24:29.0500:25:04.20+00:07:014:5312.3
61KĘDZIERSKI Wojciech 1013BYDGOSZCZM4061M 26900:00:2200:24:34.1000:24:56.40+00:07:064:5412.2
62KOZICKI Marcin 657BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4062M 27000:00:5200:24:35.4000:25:28.05+00:07:074:5512.2
63HEIDAK Piotr 1042BYDGOSZCZM4063M 27300:00:1900:24:38.0500:24:57.40+00:07:104:5512.2
64DROZDOWSKI Krzysztof 663BYDGOSZCZM4064M 27400:00:4800:24:39.1500:25:27.30+00:07:114:5512.2
65PRZERACKI Mirosław 336SZOSZONIBYDGOSZCZM4065M 27600:01:2000:24:39.9500:26:00.75+00:07:124:5612.2
66ŚWIATLAK Marek 963BYDGOSZCZM4066M 28000:00:3900:24:40.7500:25:20.25+00:07:134:5612.2
67KAŹMIERCZAK Paweł 1172BYDGOSZCZM4067M 29600:00:1000:24:59.7000:25:10.40+00:07:325:0012
68BUSSE Dariusz 1352BYDGOSZCZM4068M 29900:00:5900:25:01.3500:26:00.45+00:07:335:0012
69CZAJA Jarosław 251BYDGOSZCZM4069M 30200:00:3700:25:02.6000:25:40.05+00:07:355:0012
70OSZUBSKI Kazimierz 934BYDGOSZCZM4070M 30600:00:2200:25:04.8500:25:27.75+00:07:375:0112
71GŁOWACKI Robert 400BYDGOSZCZM4071M 30700:00:1000:25:05.1500:25:15.75+00:07:375:0112
72ANDRZEJEWSKI Adam 406BYDGOSZCZM4072M 30800:01:5000:25:05.7500:26:56.50+00:07:385:0112
73SIKORSKI Norbert 211BYDGOSZCZM4073M 31100:00:1800:25:08.0000:25:26.30+00:07:405:0111.9
74NOWOSIELSKI Marcin 656BYDGOSZCZM4074M 31700:00:3800:25:16.2500:25:55.00+00:07:485:0311.9
75RADECKI Maciej 1149CYBORGIBYDGOSZCZM4075M 32200:01:5500:25:22.3500:27:17.90+00:07:545:0411.8
76ŁABENDA Piotr 792TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4076M 32900:00:4200:25:31.8500:26:14.35+00:08:045:0611.7
77MALINOWSKI Waldemar 457RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4077M 33700:01:2100:25:40.4500:27:01.45+00:08:135:0811.7
78GOŁCZYŃSKI Tomasz 995BYDGOSZCZM4078M 33800:00:2200:25:40.7000:26:02.75+00:08:135:0811.7
79DANKOWSKI Rafał 1142POTULICEM4079M 34300:00:1000:25:46.3500:25:56.55+00:08:185:0911.6
80DERESZYŃSKI Piotr 592BYDGOSZCZM4080M 34500:00:5700:25:47.9500:26:45.60+00:08:205:0911.6
81GRZELAK Łukasz 1337BYDGOSZCZM4081M 34900:01:0700:25:55.5000:27:03.40+00:08:285:1111.6
82LEŚNIEWSKI Tomasz 125BYDGOSZCZM4082M 35200:00:2300:25:57.4000:26:21.25+00:08:295:1111.6
83KLINIKOWSKI Jacek 367KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4083M 35600:00:4700:26:02.1000:26:49.95+00:08:345:1211.5
84GRALAK Jacek 601BYDGOSZCZM4084M 36100:00:1100:26:04.7000:26:16.55+00:08:375:1311.5
85KIEŁCZYŃSKI Marek 1278PRZYŁĘKIM4085M 36900:00:1500:26:12.4000:26:27.95+00:08:445:1411.5
86JESKE Marek 870RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4086M 37000:00:2200:26:15.7000:26:38.10+00:08:485:1511.4
87CĄBROWSKI Piotr 1006GRUDZIĄDZM4087M 37200:00:5000:26:16.7000:27:07.55+00:08:495:1511.4
88KAPELA Jacek 415KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM4088M 38300:00:1400:26:32.6000:26:47.20+00:09:055:1811.3
89WALENCIAK Jarosław 289CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM4089M 39200:00:1900:26:46.4500:27:06.35+00:09:195:2111.2
90OGRODOWICZ Marcin 354MIODOWEBYDGOSZCZM4090M 39700:00:3100:26:53.4500:27:25.05+00:09:265:2211.2
91DURAŁEK Andrzej 888PRUSZCZM4091M 40900:00:5700:27:10.7000:28:08.00+00:09:435:2611
92SOBOTA Piotr 482BIAŁE BŁOTAM4092M 41100:00:1900:27:17.1500:27:36.75+00:09:495:2711
93ISKRA Jacek 849BYDGOSZCZM4093M 41200:01:1900:27:17.4000:28:36.45+00:09:495:2711
94GUŹDZIOŁ Jarek 527SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4094M 41500:00:3000:27:18.0500:27:48.55+00:09:505:2711
95MARZEC Maciej 944TEBIBYDGOSZCZM4095M 42500:01:1600:27:34.2000:28:50.95+00:10:065:3010.9
96JURCZYK Piotr 417VIRTUAL RUNNER CLUBGRUDZIĄDZM4096M 43100:00:5000:27:38.5000:28:29.35+00:10:115:3110.8
97KRUK Krzysztof 662BYDGOSZCZM4097M 43200:00:4000:27:38.6000:28:18.90+00:10:115:3110.9
98BURCZYK Roman 461BYDGOSZCZM4098M 44600:01:3200:27:58.4000:29:30.95+00:10:305:3510.7
99KRYSZTOFIAK Robert 639BRZOZAM4099M 44900:00:4800:28:00.6000:28:48.80+00:10:335:3610.7
100SCIGOCKI Waldemar 1001BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM40100M 45300:01:2800:28:05.7500:29:34.10+00:10:385:3710.7
101RADZIKOWSKI Przemysław 285BYDGOSZCZM40101M 45600:00:2600:28:10.6000:28:37.25+00:10:435:3810.6
102GRACZYKOWSKI Andrzej 197NADTO SIĘ JADŁOBYDGOSZCZM40102M 45800:01:4600:28:12.8000:29:59.00+00:10:455:3810.6
103LASKOWSKI Wojciech 1059PRZYŁĘKIM40103M 46300:01:1000:28:19.2000:29:29.45+00:10:515:3910.6
104KIERNICKI Jarosław 1123BYDGOSZCZM40104M 46900:01:0900:28:27.4000:29:36.45+00:10:595:4110.5
105JASKÓLSKI Andrzej 1300BYDGOSZCZM40105M 47000:00:3000:28:28.2000:28:58.50+00:11:005:4110.5
106BUTRYM Dariusz 749BYDGOSZCZM40106M 47300:01:4700:28:32.6000:30:19.95+00:11:055:4210.5
107SIUDA Marek 1025BYDGOSZCZM40107M 47400:01:3100:28:32.7500:30:04.40+00:11:055:4210.5
108PROSEK Krzysztof 841BYDGOSZCZM40108M 47900:01:3000:28:33.9000:30:04.00+00:11:065:4210.5
109LEWANDOWSKI Piotr 1118BYDGOSZCZM40109M 48400:01:1500:28:37.8500:29:53.75+00:11:105:4310.5
110PIÓRKOWSKI Rafał 343BIAŁE BŁOTAM40110M 48900:00:4900:28:41.4500:29:30.55+00:11:145:4410.5
111GERLACH Waldemar 1060INOWROCŁAWM40111M 49000:01:3300:28:41.5500:30:14.65+00:11:145:4410.5
112KAMINSKI Mariusz 1080OSÓWIECM40112M 49300:01:1700:28:43.9000:30:01.60+00:11:165:4410.4
113LUKASIEWICZ Krzysztof 777BYDGOSZCZM40113M 49400:01:4700:28:43.9500:30:31.75+00:11:165:4410.4
114ŻMICH Tomasz 1329BYDGOSZCZM40114M 49800:01:2600:28:48.3000:30:14.55+00:11:205:4510.4
115SZCZĘSNY Arkadiusz 201DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40115M 49900:01:5100:28:48.8000:30:40.50+00:11:215:4510.4
116NOWICKI Adam 650BYDGOSZCZM40116M 50600:01:0600:29:03.2000:30:09.95+00:11:355:4810.3
117AUGUSTYNIAK Piotr 103BYDGOSZCZM40117M 50700:01:1500:29:08.5500:30:23.80+00:11:415:4910.3
118PISZCZ Andrzej 706BIAŁE BŁOTAM40118M 50900:01:0600:29:10.9000:30:17.35+00:11:435:5010.3
119GODZIK Kamil 174DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40119M 51000:00:2900:29:12.6000:29:42.35+00:11:455:5010.3
120BOREK Marcin 432BYDGOSZCZM40120M 51500:00:4900:29:18.1000:30:08.00+00:11:505:5110.2
121RUTKOWSKI Tomasz 40BYDGOSZCZM40121M 52200:00:2300:29:27.9000:29:51.40+00:12:005:5310.2
122KULCZYK Sebastian 973ŁOCHOWICEM40122M 52300:00:3800:29:29.1500:30:07.90+00:12:015:5310.2
123ZABOROWSKI Robert 742ŁOCHOWOM40123M 52800:00:4300:29:32.2000:30:15.90+00:12:045:5410.2
124DANIELEK Adam 25BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M40124M 52900:01:1200:29:32.4000:30:44.45+00:12:045:5410.2
125KAMIŃSKI Michał 345GRUDZIĄDZM40125M 53100:00:5100:29:35.7500:30:27.35+00:12:085:5510.1
126ANDRZEJEWSKI Paweł 911NOWA WIEŚ WIELKAM40126M 53300:00:3100:29:40.9500:30:12.30+00:12:135:5610.1
127SMERLIŃSKI Robert 710-BYDGOSZCZM40127M 53600:01:3600:29:45.8000:31:22.45+00:12:185:5710.1
128STACHEWICZ Sławomir 617NIEMCZM40128M 53800:00:2500:29:52.3000:30:17.50+00:12:245:5810
129JANKOWSKI Rafał 807 BDH SZARE WILKIBYDGOSZCZM40129M 53900:00:5500:29:53.8000:30:49.45+00:12:265:5810
130DOLATA Grzegorz 404BYDGOSZCZM40130M 54600:00:5700:30:06.5500:31:03.60+00:12:396:0110
131LEMIEŻ Andrzej 842SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM40131M 55200:01:0500:30:11.7500:31:17.10+00:12:446:029.9
132ASTUKIEWICZ Tomasz 24BYDGOSZCZM40132M 55300:01:5200:30:16.7000:32:09.25+00:12:496:039.9
133MIKOŁAJEWSKI Jacek 1161'ROWER' S.C. WIŚLANABYDGOSZCZM40133M 55900:01:1400:30:22.6500:31:36.90+00:12:556:049.9
134IWAN Remigiusz 1160BYDGOSZCZM40134M 56000:01:1300:30:23.0000:31:36.70+00:12:556:049.9
135WESOŁOWSKI Rafał 1076SZURUSIE TEAMZIELONKA K.BYDGOSZCZYM40135M 56100:00:3200:30:24.2000:30:56.75+00:12:566:049.9
136PRZYBYSZEWSKI Marcin 1175OSIELSKOM40136M 56800:00:2500:30:44.7500:31:10.25+00:13:176:099.8
137WÓJCIK Tomasz 113BYDGOSZCZM40137M 57200:00:3100:30:51.1000:31:22.15+00:13:236:109.7
138GUMIENNY Maciej 673BYDGOSZCZM40138M 57300:01:4700:30:52.7500:32:40.35+00:13:256:109.7
139BUDZIAK Bartosz 282BYDGOSZCZM40139M 57800:01:4000:31:04.8500:32:45.00+00:13:376:139.7
140FARBOTKO Marcin 1285FARBOTKIBYDGOSZCZM40140M 58400:01:4100:31:19.0500:33:00.95+00:13:516:159.6
141DOBROWOLSKI Krzysztof 943BYDGOSZCZM40141M 58800:00:4700:31:26.2000:32:13.40+00:13:586:179.5
142WANKE Przemyslaw 311TORUŃM40142M 59600:01:2600:31:53.8000:33:20.00+00:14:266:229.4
143ŚLĘZAK Rafał 1317BYDGOSZCZM40143M 59800:01:2200:32:01.7500:33:23.95+00:14:346:249.4
144MODRZEWSKI Łukasz 579BYDGOSZCZM40144M 60000:00:1900:32:05.0000:32:24.60+00:14:376:259.4
145LISOWSKI Sebastian 572BYDGOSZCZM40145M 60200:01:4000:32:12.4500:33:53.40+00:14:456:269.3
146KMIEĆ Norbert 565NORBIŁOCHOWICEM40146M 60300:00:3200:32:13.9000:32:46.85+00:14:466:269.3
147GROCHOWALSKI Arkadiusz 1074BYDGOSZCZM40147M 60800:01:4100:32:23.7000:34:05.15+00:14:566:289.3
148MARĆ Robert 1235BYDGOSZCZM40148M 60900:01:2700:32:26.0500:33:53.90+00:14:586:299.2
149GRUBICH Arkadiusz 750NIEMCZM40149M 61800:01:1700:32:43.8000:34:00.95+00:15:166:329.2
150ROBAKOWSKI Waldemar 788PACTUMBYDGOSZCZM40150M 61900:01:3300:32:54.0500:34:27.35+00:15:266:349.1
151KONIEC Piotr 466#IRONTATABYDGOSZCZM40151M 62000:01:2700:33:05.2000:34:32.75+00:15:376:379.1
152ZELEK Janusz 523BYDGOSZCZM40152M 62200:00:5100:33:06.5500:33:58.40+00:15:396:379.1
153KAWA Marcin 1311BYDGOSZCZM40153M 62500:00:4800:33:25.0000:34:13.95+00:15:576:419
154TEWS Sebastian 869BYDGOSZCZM40154M 62700:01:0100:33:26.6000:34:28.20+00:15:596:419
155URBANSKI Piotr 1129RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZM40155M 62800:01:1400:33:29.4000:34:44.35+00:16:016:429
156GORZYCKI Dariusz 455BYDGOSKA SEKCJA KARATE IKO KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM40156M 62900:00:0800:33:47.7500:33:55.90+00:16:206:458.9
157SZCZESZAK Miłosz 156BYDGOSZCZM40157M 63500:01:4300:34:04.8500:35:48.55+00:16:376:498.8
158ŻURAWSKI Michał 378RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40158M 63600:01:3600:34:12.7500:35:49.00+00:16:456:508.8
159KITOWSKI Andrzej 1070ŁOCHOWOM40159M 63700:00:1500:34:20.0500:34:35.85+00:16:526:528.7
160JURCZYK Artur 988BYDGOSZCZM40160M 63900:01:4500:34:35.5000:36:21.15+00:17:086:558.7
161KLABACHA Piotr 381BYDGOSZCZM40161M 64000:00:2700:34:37.9000:35:05.75+00:17:106:558.7
162ZALEWSKI Łukasz 350BYDGOSZCZM40162M 64100:01:2900:34:42.5000:36:12.30+00:17:156:568.6
163KLIMKIEWICZ Maciej 854SETOPOOLSBYDGOSZCZM40163M 65600:01:2500:36:52.6000:38:18.55+00:19:257:228.1
164SZTEJKA Damian 375BYDGOSZCZM40164M 65800:01:2600:37:17.5500:38:43.55+00:19:507:278
165OLECHNOWICZ Tomasz 978SMUKAŁA TEAMBYDGOSZCZM40165M 65900:01:4700:37:21.8000:39:09.70+00:19:547:288
166RAKAŁOWICZ Krzysztof 683PLBYDGOSZCZM40166M 66200:00:2900:38:21.8500:38:50.95+00:20:547:407.8
167KONARZEWSKI Arkadiusz 539BYDGOSZCZM40167M 66300:01:1300:38:26.6500:39:40.05+00:20:597:417.8
168ORLIŃSKI Andrzej 1008BYDGOSZCZM40168M 66600:01:3300:40:46.3000:42:20.15+00:23:188:097.4
Znaleziono 168 wynik(ów)