BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BEJGIER Edmund 21OSIELSKOM501M 700:00:0100:19:07.8000:19:08.80 3:4915,7
2FUZ Marek 131KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 1400:00:0100:19:39.7000:19:41.50+00:00:313:5515,3
3KWAŚNIEWSKI Waldemar 349MROCZAM503M 1700:00:0700:19:52.1500:19:59.45+00:00:443:5815,1
4PAWLIK Stanisław 462OSIELSKOM504M 2300:00:0200:20:01.5500:20:03.55+00:00:534:0015,0
5KĄTNIK Jacek 249BUDINVESTŁOCHOWOM505M 2800:00:0800:20:25.1500:20:33.30+00:01:174:0514,7
6SZYMCZAK Maciej 610BYDGOSZCZM506M 3500:00:0300:21:01.5000:21:04.95+00:01:534:1214,3
7WĘGRZYNOWSKI Sławomir 790KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM507M 5900:01:5000:22:18.5000:24:09.40+00:03:104:2713,5
8KAZUBOWSKI Jacek 772TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM508M 6300:00:1100:22:26.7000:22:37.85+00:03:184:2913,4
9KAŹMIRSKI Dariusz 247BYDGOSZCZM509M 6700:00:0400:22:33.6500:22:38.15+00:03:254:3013,3
10GLAMA Stanisław 144BYDGOSZCZM5010M 8500:00:2200:22:50.5500:23:13.40+00:03:424:3413,1
11JUREK Sławomir 226BYDGOSZCZM5011M 9100:00:3500:23:04.4000:23:40.10+00:03:564:3613,0
12ZYGLER Zbigniew 72522.ODNBYDGOSZCZM5012M 10700:00:2400:23:38.9000:24:03.50+00:04:314:4312,7
13FUŁAT Karol 129TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM5013M 11600:00:2700:24:01.5000:24:29.15+00:04:534:4812,5
14KAPANOWSKI Sylwester 234BYDGOSZCZM5014M 11800:00:2800:24:03.1000:24:31.95+00:04:554:4812,5
15ŚWIETLIK Piotr 616BYDGOSZCZM5015M 12600:00:1700:24:24.0000:24:41.50+00:05:164:5212,3
16NURKIEWICZ Jarosław 802Kung Fu Pandy 3BYDGOSZCZM5016M 12700:00:3700:24:27.6000:25:05.35+00:05:194:5312,3
17RUNNER Andrzej 526THE UNOFFICIAL RUN BYDGOSZCZ FAN CLUBBYDGOSZCZM5017M 12900:00:2300:24:32.0500:24:55.70+00:05:244:5412,2
18ZAPARUCHA Mikołaj 703RYNARZEWOM5018M 13000:00:1500:24:32.9000:24:48.60+00:05:254:5412,2
19KLUSZCZYŃSKI Robert 268BYDGOSZCZM5019M 13100:00:1200:24:33.5500:24:46.05+00:05:254:5412,2
20RÓŻYCKI Dariusz 758BYDGOSKIE ZÓŁWIEOSIELSKOM5020M 13900:01:0400:24:41.1000:25:45.25+00:05:334:5612,2
21ĆWIKLIŃSKI Jarosław 89COLORADO PIZZA EXPRESSBYDGOSZCZM5021M 14700:01:0500:25:02.2500:26:07.35+00:05:545:0012,0
22RYGIEWICZ Wojciech 532WOLWARKM5022M 14900:00:5000:25:15.5000:26:05.50+00:06:075:0311,9
23KWASEK Wojciech 345KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5023M 15800:00:1200:25:30.8000:25:43.00+00:06:235:0611,8
24JANKOWSKI Tomasz 206DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM5024M 16400:00:4800:25:36.8500:26:25.55+00:06:295:0711,7
25ROSIŃSKI Marek 521METAL-TECHNIKBRODNICAM5025M 16600:00:1700:25:40.0500:25:57.85+00:06:325:0811,7
26WŁOCH Sylwester 667BYDGOSZCZM5026M 16700:00:0400:25:44.8500:25:49.05+00:06:375:0811,7
27JESKE Marek 223RUN BYDGOSZCZNIWYM5027M 17000:00:3300:25:56.4000:26:29.50+00:06:485:1111,6
28LECH Artur 353AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZM5028M 17100:01:3700:25:57.7500:27:35.65+00:06:495:1111,6
29PIETRASZAK Tomasz 470RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5029M 17700:00:3200:26:14.4500:26:47.25+00:07:065:1411,4
30KĘSIK Roman 25513 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5030M 18600:00:5100:26:24.1000:27:15.55+00:07:165:1611,4
31PIASECKI Wlodzimierz 466BEDFORDM5031M 19100:00:0600:26:31.8000:26:37.80+00:07:245:1811,3
32WŁODARCZYK Wojciech 670BYDGOSZCZM5032M 19300:01:1300:26:32.7500:27:46.35+00:07:245:1811,3
33DONARSKI Janusz 105BYDGOSZCZM5033M 19400:01:4000:26:33.5000:28:13.75+00:07:255:1811,3
34KOSEK Mariusz 286RCIBYDGOSZCZM5034M 19700:00:2700:26:35.2000:27:02.95+00:07:275:1911,3
35ŻUCHOWSKI Dariusz 728PARK RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5035M 19900:00:4400:26:38.9500:27:23.05+00:07:315:1911,3
36PIERZGALSKI Jarek 469ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZM5036M 21600:00:2400:26:56.4500:27:21.30+00:07:485:2311,1
37SZMELTER Michał 603BYDGOSZCZM5037M 22200:01:0800:27:04.1500:28:13.05+00:07:565:2411,1
38SIKORSKI Norbert 550BYDGOSZCZM5038M 22300:00:0700:27:04.3500:27:12.15+00:07:565:2411,1
39KIERNICKI Jarosław 258BYDGOSZCZM5039M 22800:01:0700:27:10.7000:28:17.75+00:08:025:2611,0
40WYPORKIEWICZ Jerzy 696WILCZE/OSIELSKOM5040M 23700:01:1700:27:28.7000:28:45.85+00:08:205:2910,9
41PIĘTA Darek 732BYDGOSZCZM5041M 24300:01:2100:27:36.9000:28:57.90+00:08:295:3110,9
42RUTKOWSKI Tomasz 530BYDGOSZCZM5042M 24800:00:3200:27:42.5000:28:15.35+00:08:345:3210,8
43KWASIGROCH Krzysztof 346TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5043M 25800:01:0500:27:50.7000:28:56.30+00:08:425:3410,8
44CIERŻNICKI Zbigniew 75TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5044M 25900:01:3800:27:56.2500:29:35.10+00:08:485:3510,7
45JANASZ Krzysztof 202BYDGOSZCZM5045M 27300:00:3800:28:27.0500:29:05.25+00:09:195:4110,5
46MUSIAŁ Janusz 427KU AZS PBŚBYDGOSZCZM5046M 27900:00:4000:28:34.5500:29:15.00+00:09:265:4210,5
47JASIENIECKI Piotr 216KOSZALINM5047M 28900:00:5400:28:55.8000:29:50.45+00:09:485:4710,4
48WESOŁOWSKI Dariusz 650BYDGOSZCZM5048M 29000:00:5500:28:58.1000:29:53.75+00:09:505:4710,4
49KULPA Janusz 330ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5049M 29200:00:3900:29:02.1000:29:41.95+00:09:545:4810,3
50ŁABENDA Piotr 371TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM5050M 29800:01:3800:29:06.5000:30:45.05+00:09:585:4910,3
51WALCZAK Mariusz Marek 639ŻNINM5051M 30500:01:4900:29:13.4500:31:03.05+00:10:055:5010,3
52JAWORSKI Janusz 220TOPORZYSKOM5052M 31200:00:5800:29:20.7000:30:18.95+00:10:125:5210,2
53KEMPA Marek 250BYDGOSZCZM5053M 31800:01:1800:29:37.2000:30:55.35+00:10:295:5510,1
54KURTYSIAK Roman 332BYDGOSZCZM5054M 32200:00:4900:29:45.1000:30:34.90+00:10:375:5710,1
55WÓJCIK Tomasz 688BYDGOSZCZM5055M 33800:01:3600:30:29.5000:32:06.05+00:11:216:059,8
56SCIGOCKI Waldemar 541BYDGOSZCZM5056M 33900:01:0200:30:32.3500:31:35.15+00:11:246:069,8
57ĆWIKLINSKI Marian 86AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUCIECHOCINEKM5057M 34700:01:5600:31:02.4000:32:59.05+00:11:546:129,7
58PRZERACKI Mirosław 495BYDGOSZCZM5058M 34900:01:2100:31:07.8000:32:29.60+00:12:006:139,6
59GRALAK Jacek 166BYDGOSZCZM5059M 35000:01:2100:31:13.0500:32:34.45+00:12:056:149,6
60GORZYCKI Dariusz 155BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM5060M 35800:00:0800:31:55.8500:32:04.05+00:12:486:239,4
61OLECHNOWICZ Tomasz 451BIEGIEM PRZEZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5061M 36700:01:4400:32:42.2000:34:27.15+00:13:346:329,2
62LEWANDOWSKI Robert 364FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZ, POLANDM5062M 37400:01:4300:33:22.5500:35:06.50+00:14:146:409,0
63MŁYNAREK Waldemar 420BYDGOSZCZM5063M 38300:00:3200:34:42.1000:35:14.45+00:15:346:568,6
64JAGODZIŃSKI Karol 199BYDGOSZCZM5064M 39900:01:4100:37:09.6000:38:50.70+00:18:017:258,1
65OBRZANOWSKI Maciej 449ZAMOŚĆM5065M 41500:00:00+6:079,8
Znaleziono 65 wynik(ów)