BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HAŁASA Bogdan 188KRUSZWICAM601M 8300:00:2900:22:47.5000:23:16.65 4:3313,2
2KLENIEWSKI Piotr 744KOSZALINM602M 10100:00:0800:23:20.0500:23:28.80+00:00:324:4012,9
3BAUMGART Jacek 17BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM603M 10500:00:4700:23:33.8500:24:20.90+00:00:464:4212,7
4NIEDBALSKI Grzegorz 432RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 11000:00:2300:23:43.1000:24:06.15+00:00:554:4412,6
5GRUDA Mirosław 179OSIELSKOM605M 16100:01:1300:25:32.8000:26:45.80+00:02:455:0611,7
6MOCZYNSKI Leszek 422BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM606M 17600:00:1000:26:10.5000:26:21.40+00:03:235:1411,5
7PASZKIET Witold 461TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM607M 18500:00:2900:26:21.9500:26:51.75+00:03:345:1611,4
8TRUDNOWSKI Janusz 627BYDGOSZCZM608M 18700:00:1100:26:25.2000:26:36.80+00:03:375:1711,4
9MAŁKIŃSKI Józef 393BYDGOSZCZM609M 20800:00:1200:26:46.3000:26:59.20+00:03:585:2111,2
10KOLANOWSKI Wojciech 273BYDGOSZCZM6010M 25300:00:3700:27:45.2500:28:22.65+00:04:575:3310,8
11WAWRZYNIAK Andrzej 64422.ODNBYDGOSZCZM6011M 25500:00:2500:27:48.8500:28:14.00+00:05:015:3310,8
12GRZELCZAK Tadeusz 180BYDGOSZCZM6012M 26700:01:3200:28:05.6500:29:38.25+00:05:185:3710,7
13MAGDZIARZ Leszek 383ZAMOŚĆM6013M 27000:00:1500:28:12.0000:28:27.50+00:05:245:3810,6
14KARSKI Hubert 238BYDGOSZCZM6014M 28400:01:1200:28:48.8500:30:01.30+00:06:015:4510,4
15PRZYBYLSKI Mariusz 497BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM6015M 29600:01:2900:29:04.7000:30:33.85+00:06:175:4810,3
16SOŁDON Bogusław 565BOGUSŁAW SOŁDONOSIELSKOM6016M 30700:00:4900:29:15.2000:30:04.65+00:06:275:5110,3
17HARACEWIAT Cezary 189BYDGOSZCZM6017M 34100:01:1800:30:39.6000:31:58.10+00:07:526:079,8
18GIERACH Krzysztof 141NIEMCZM6018M 35900:01:2800:32:02.3500:33:31.25+00:09:146:249,4
19LENC Janusz 355TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6019M 38200:01:2700:34:26.8500:35:54.75+00:11:396:538,7
20GACKOWSKI Edward 133MĘŻCZYZNAM6020M 38800:00:4700:35:05.9500:35:53.60+00:12:187:018,6
21GAPIŃSKI Jerzy 733BYDGOSZCZM6021M 40200:00:5000:37:47.0500:38:37.90+00:14:597:337,9
22ANGIEL Władysław 4TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6022M 40300:00:0300:37:52.9000:37:56.15+00:15:057:347,9
23PĘKALA Wojciech 465BLUSZCZOWA RZEKABYDGOSZCZM6023M 41300:00:0800:45:08.5000:45:17.20+00:22:219:016,6
24BIELENNY Michal 34BYDGOSZCZM6024M 41400:00:4900:45:33.3000:46:23.25+00:22:459:066,6
Znaleziono 24 wynik(ów)