BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2018-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1365
Wystartowało:
1135
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: SM Mężczyźni

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRYSKE Bartosz 1365SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM301M 300:00:0000:16:50.1000:16:50.60 3:2217.8
2PIETRYKA Grzegorz 1141ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM302M 400:00:0100:16:54.4500:16:55.45+00:00:043:2217.8
3DEROŃ Waldemar 5841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 600:00:0100:17:19.7000:17:20.85+00:00:293:2717.3
4MRUK Tomasz 98CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 800:00:0100:17:27.4500:17:28.45+00:00:373:2917.2
5WRÓBLEWSKI Lech 323ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM3016M 3000:00:0300:19:48.1500:19:51.15+00:02:583:5715.2
6FRĄCZYK Jarosław 1131PARKRUN TORUŃTORUŃM405M 3400:00:0400:19:58.1000:20:02.85+00:03:083:5915
7JANCZYK Mariusz 10481 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 3600:00:0800:20:01.6000:20:09.70+00:03:114:0015
8WADELSKI Maciej 1051FITSERWIS MYB TEAMBYDGOSZCZM3020M 3800:00:3000:20:03.2000:20:33.95+00:03:134:0015
9NAMIEŚNIK Krzysztof 1033KRZYSIEKNINOWROCŁAWM406M 4200:00:1600:20:10.4000:20:27.00+00:03:204:0214.9
10TRZCIŃSKI Franciszek 677SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM503M 5600:00:0300:20:32.9500:20:36.15+00:03:424:0614.6
11CZAPLEWSKI Krzysztof 772FLORIAN CHOJNICEOSTROWITE K. CHOJNICM3026M 5900:00:0300:20:36.1000:20:39.55+00:03:464:0714.6
12WŁODARCZYK Wojciech 321BYDGOSZCZM504M 6000:00:0400:20:36.1500:20:41.00+00:03:464:0714.6
13KURDELSKI Kamil 808BYDGOSZCZM2024M 7300:00:0200:21:00.5500:21:02.75+00:04:104:1214.3
14GRECHUTA Tomasz 1177BYDGOSZCZM3050M 11600:00:1500:21:48.5000:22:03.75+00:04:584:2113.8
15KABAT Jakub 82RUN TEAM SĘPÓLNO KRSĘPÓLNO KR.M104M 11900:01:0100:21:50.7000:22:52.00+00:05:004:2213.7
16CIEPŁOWSKI Robert 926GRUPA WODABYDGOSZCZM4024M 13000:00:1600:22:07.9000:22:24.70+00:05:174:2513.6
17DERING Tomasz 676BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3055M 13500:00:5100:22:14.9000:23:06.75+00:05:244:2713.5
18ZYGLER Zbigniew 52422.ODNBYDGOSZCZM4028M 15500:00:1300:22:37.0500:22:50.45+00:05:464:3113.3
19BRZEZIŃSKI Sławomir 557CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 16000:00:1900:22:44.3000:23:03.65+00:05:544:3213.2
20NOWAK Rafał 319JYSKBYDGOSZCZM2056M 19800:01:2000:23:26.9000:24:47.75+00:06:364:4112.8
21ŁABENDA Robert 63BYDGOSZCZM3081M 20800:00:2800:23:35.2000:24:03.55+00:06:454:4312.7
22BYRTEK Grzegorz 142CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4054M 23300:00:3400:24:03.1000:24:38.00+00:07:134:4812.5
23URBAŃSKI Tomasz 340JW 4326BYDGOSZCZM3088M 23500:00:3200:24:03.5500:24:35.60+00:07:134:4812.5
24CHMIELEWSKI Ireneusz 55CZARNE STOPY.SMM.NIESZAWKAM5017M 24800:00:1800:24:18.7000:24:37.40+00:07:284:5112.3
25DANKOWSKI Rafał 1142POTULICEM4079M 34300:00:1000:25:46.3500:25:56.55+00:08:565:0911.6
26CĄBROWSKI Piotr 1006GRUDZIĄDZM4087M 37200:00:5000:26:16.7000:27:07.55+00:09:265:1511.4
27WALENCIAK Jarosław 289CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM4089M 39200:00:1900:26:46.4500:27:06.35+00:09:565:2111.2
28WIELIŃSKI Rafał 1073BYDGOSZCZM30158M 40600:01:1500:27:05.7500:28:21.45+00:10:155:2511.1
29BYCZKOWSKI Zenon 1035INDYWIDUALNIEMUROWANIECM5032M 40800:01:1700:27:10.5000:28:27.85+00:10:205:2611
30DEPTUŁA Stanisław 845BYDGOSZCZM1018M 42400:01:0300:27:30.5500:28:33.75+00:10:405:3010.9
31DEPTUŁA Wojciech 843NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM609M 45000:01:0300:28:02.3500:29:06.15+00:11:125:3610.7
32STASZKIEWICZ Radosław 464CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM5038M 47800:00:3100:28:33.6500:29:05.55+00:11:435:4210.5
33KUTER Wojciech 633UNISLAWM20117M 48300:01:3500:28:37.6500:30:13.05+00:11:475:4310.5
34ŻMICH Tomasz 1329BYDGOSZCZM40114M 49800:01:2600:28:48.3000:30:14.55+00:11:585:4510.4
35QUAAS Łukasz 314BYDGOSZCZM30189M 50000:01:2500:28:49.1500:30:14.50+00:11:595:4510.4
36SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 418BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30202M 54300:00:5400:30:01.3000:30:56.10+00:13:116:0010
37GNIEWKOWSKI Daniel 1263BYDGOSZCZM30221M 60400:00:2700:32:15.9500:32:43.80+00:15:256:279.3
38HALAMUS Norbert 915MIROSŁAWIECM30233M 63800:01:3600:34:26.0500:36:02.05+00:17:356:538.7
Znaleziono 38 wynik(ów)