Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 395
Wystartowało : 347
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 342
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
     
1SIETKIEWICZ Piotr 178WCL / GLEIPNIRWROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:35:4702:43:2604:33:04
2WOJEWODA Maciej 227VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM302021-09-04 07:59:5500:39:1902:55:3804:55:04
3OŹMINKOWSKA Aleksandra 284DIRTY SAPRROWSPOZNAŃK302021-09-04 07:59:5500:42:1003:20:33
4IWANIUK Maciej 84TURAWAM302021-09-04 07:59:5500:39:5903:09:3005:30:01
5RZEPNIEWSKI Łukasz 159WARSZAWAM402021-09-04 07:59:5500:48:4903:40:3306:33:49
6FREJ Marcin 353WARSZAWAM302021-09-04 07:59:5500:45:3303:43:4206:50:43
7PILAREK Wojciech 359WROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:42:4803:02:5005:08:18
8GRZELAK Łukasz 13WWW.GRZELAK-KANCELARIA.PLKALISZM402021-09-04 07:59:5500:52:1603:43:2306:14:07
9ŁYJAK Błażej 396RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:30:4002:13:1003:38:40
10KRASULAK Daniel 138TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:28:4802:19:0003:59:45
11BONIEC Radosław 224ŻARYM302021-09-04 08:00:0000:28:2902:11:1403:37:41
12JAŃCZAK Filip 391JAŃCZAK RUNŚRODA WIELKOPOLSKAM302021-09-04 08:00:0000:28:1702:10:0903:58:02
13LULIS Dawid 17ALTRA TEAM REDWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0000:28:3102:07:0103:32:09
14MUCKACZOW Jacek 395M402021-09-04 08:00:0100:33:3802:24:1504:06:42
15SIERADZKI Krzysztof 174PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAM302021-09-04 08:00:0100:30:3502:24:3904:06:51
16BARTKOWIAK Rafał 27BYDGOSZCZM402021-09-04 08:00:0100:40:4903:08:3005:25:10
17WÓJTOWICZ Stefan 376JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:34:2802:41:3504:30:39
18KARWACZYŃSKI Roger 66JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:29:0402:05:0603:24:22
19KOCHANOWSKI Marek 105ŚWIERADÓW - ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0100:39:1603:36:4006:20:17
20MILEWSKA Beata 147HOP DOGWARSZAWAK302021-09-04 08:00:0100:38:5903:40:4106:42:39
21MAJEWSKI Krystian 238RUNEDAGDYNIAM402021-09-04 08:00:0100:34:3902:50:3804:55:47
22BOULKHALF Abdellatif 314KB WIKON NOWA SÓLMODRZYCAM302021-09-04 08:00:0100:28:2802:05:1903:25:11
23ŁĘŻNIAK Aleksander 343MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM302021-09-04 08:00:0100:30:4502:15:0903:44:23
24WEŁNIAK Przemysław 47MOGILNO TEAMSWARZĘDZM402021-09-04 08:00:0100:30:2902:25:4704:07:50
25ŻURAWSKI Sławomir 354PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0100:33:1502:38:1304:25:52
26KARCZ Tomasz 393M402021-09-04 08:00:0200:34:1102:40:5104:34:58
27STANUCHIEWICZ Oskar 193CZĘSTOCHOWAM402021-09-04 08:00:0200:33:5002:36:4604:35:11
28TERZONI Christian 219PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM302021-09-04 08:00:0200:31:1602:19:3903:53:27
29PILARSKI Tomasz 363IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM402021-09-04 08:00:0200:30:4802:16:1503:50:16
30ARDELLI Ewa 93BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK402021-09-04 08:00:0200:33:3602:36:2104:16:40
31ZAWODNIK Łukasz 388EKIPA ZAWODNIKAJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0200:34:2202:33:4604:36:14
32LUKASZEWSKI Mateusz 155WARSZAWAM182021-09-04 08:00:0200:31:2802:32:1604:20:54
33MIERZWICKI Krzysztof 358MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0200:36:3703:02:3705:17:11
34LASEK Mikołaj 73PAN WUEFISTACZMOŃM302021-09-04 08:00:0200:39:3302:51:5204:54:51
35WOJTKOWIAK Marcin 86KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.M402021-09-04 08:00:0200:34:5803:00:0505:17:36
36BURZYŃSKA Ewelina 212NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK402021-09-04 08:00:0200:40:3903:20:5605:26:01
37- - 198-M302021-09-04 08:00:0200:43:4903:42:4806:41:48
38ŻUREK Mariusz 109RAWICZM502021-09-04 08:00:0300:40:0903:46:5006:43:36
39NIEPALA Jacek 14OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM302021-09-04 08:00:0300:32:0402:29:2204:15:04
40SZARAPANOWSKI Marcin 15ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM402021-09-04 08:00:0300:34:4602:41:5904:36:16
41KARDASZEWSKI Tomasz 268WARSZAWAM302021-09-04 08:00:0300:42:1103:36:4006:15:26
42BRĄCZKOWSKI Damian 283POZNAŃM182021-09-04 08:00:0300:39:5302:56:1504:50:06
43ANDRZEJEWSKA Magdalena 338SMYKOFSKIJANOWICE WIELKIEK402021-09-04 08:00:0300:36:0402:43:0104:30:30
44BIAŁOBŁOCKA Alicja 71WROCŁAWK302021-09-04 08:00:0300:33:2902:31:2404:11:00
45BIAŁEK Beata 24KB HERMESŻARCZYNK402021-09-04 08:00:0300:34:5102:33:0504:17:50
46ROSOŁOWSKI Grzegorz 371NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM402021-09-04 08:00:0300:38:1003:02:0005:16:32
47KOSECKA Justyna 32BYDGOSZCZK402021-09-04 08:00:0300:50:2304:17:5007:12:24
48KARCZYŃSKA Eliza 11MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK302021-09-04 08:00:0400:36:5803:22:1105:39:20
49WANDEL Piotr 114GARY TEAMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0400:35:3602:42:5204:39:54
50MORAWSKI Filip 121KRAKOWIAKTEAMPUSZCZYKOWOM402021-09-04 08:00:0400:35:1902:43:4804:38:33
51BUĆKO Marcin 206KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0400:39:2903:07:4705:36:30
52GÓRSKA Agnieszka 282ŻARYK402021-09-04 08:00:0400:34:3602:41:3304:25:25
53BARTKIEWICZ Paweł 307ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM502021-09-04 08:00:0400:34:2702:46:3904:41:57
54ŚLIWIŃSKI Rafał 31PROSZOWAM302021-09-04 08:00:0400:34:1102:33:5404:12:19
55BANDUROWSKI Andrzej 310KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM402021-09-04 08:00:0400:34:2502:46:3104:48:23
56KACZOR Piotr 320SAMOTNY WILK Z KOTOWICKOTOWICEM402021-09-04 08:00:0400:35:5702:49:1105:09:16
57BLACHA Krzysztof 337TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:0400:37:0302:54:3705:06:11
58RINK Jan 85BOLKÓWM402021-09-04 08:00:0400:35:5902:36:5004:24:04
59MICHALOWSKI Marcin 98MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWM402021-09-04 08:00:0400:36:5302:42:0904:36:12
60LEWANDOWSKI Piotr 196JELENIA GORAM302021-09-04 08:00:0400:32:3902:22:2803:58:09
61KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 380BOLESŁAWIECM402021-09-04 08:00:0400:37:4002:48:0404:51:22
62CIESIELSKI Witold 387GDAŃSKM402021-09-04 08:00:0400:37:2002:52:4204:50:12
63MARGOL Paweł 329WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0400:34:5302:37:3204:33:39
64STRAUCHOLD Anna 110GARY TEAMKAMIENIEC WROCŁAWSKIK402021-09-04 08:00:0500:40:2203:10:0105:10:45
65SZELA Łukasz 179BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM302021-09-04 08:00:0500:36:4002:45:4504:39:15
66DUDZIŃSKA Maja 311DOBRAK402021-09-04 08:00:0500:35:1402:44:5304:38:06
67BRZOZOWSKA Joanna 321ZADYSZKAWARSZAWAK182021-09-04 08:00:0500:38:2302:51:0604:56:50
68IWASZCZYSZYN Tomasz 350RMT TEAM & PRZYJACIELE / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0500:37:1802:45:4904:37:33
69RESPONDEK Anna 94ZIELONA GÓRAK302021-09-04 08:00:0500:39:3502:57:1104:50:08
70KARPOWICZ Rafal 108WROCLAWM402021-09-04 08:00:0500:35:0102:35:4104:48:14
71WIECZOREK Maria 29PRZEDWOJEWSKI TEAMDĄBRÓWKAK302021-09-04 08:00:0500:40:1802:55:2004:45:04
72GOŁĘBIEWSKA Oliwia 332PŁOCKK182021-09-04 08:00:0500:36:3502:54:3704:45:36
73KORZENIEWSKI Jarosław 339TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:0500:34:3202:41:1304:42:30
74BORUTA Emilia 148PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK302021-09-04 08:00:0600:46:1203:35:0605:56:55
75NOWAK Krystian 228NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM182021-09-04 08:00:0600:38:0903:10:1205:29:33
76SZEWCZENKO Agnieszka 231KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK302021-09-04 08:00:0600:42:1303:37:2906:24:58
77JĘDRZEJCZAK Renata 269NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEK302021-09-04 08:00:0600:45:1203:48:0006:54:57
78KOCJAN Paweł 281KB I LOVE ZIEMEK / KIDS RUNPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0600:42:4802:54:3404:52:30
79HOJAN Lukasz 309CHOMĘCICEM302021-09-04 08:00:0600:42:0403:01:4704:56:53
80ANDRZEJEWSKI Tomasz 56MOGILNO TEAMZALASEWOM402021-09-04 08:00:0600:35:2102:46:5704:37:36
81BIAŁY Adam 171WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0600:35:5502:41:0604:27:55
82TYLIŃSKI Arkadiusz 211LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM502021-09-04 08:00:0600:38:5903:04:4905:12:02
83FRAŃSKI Łukasz 225NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM402021-09-04 08:00:0600:41:1503:25:1405:46:28
84GIEL Jarosław 226NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM302021-09-04 08:00:0600:41:2203:25:1105:46:31
85RATAJCZAK Łukasz 279NIGHT RUNNERSMOSINAM402021-09-04 08:00:0600:37:5502:54:3305:20:32
86POSADOWSKI Szymon 366ZŁOTORYJAM302021-09-04 08:00:0600:38:4602:54:4404:58:42
87BRODA Dominik 75WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0600:38:3703:08:4405:36:53
88BARCZAK Robert 128RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM402021-09-04 08:00:0600:39:0103:02:1605:17:52
89JASZKIEWICZ Adrian 355LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEM402021-09-04 08:00:0600:35:2902:42:0104:43:32
90OLEJNICZAK Piotr 151LESZNOM402021-09-04 08:00:0700:38:4002:50:0804:50:18
91FILIPEK Wojciech 351WROCLAWM302021-09-04 08:00:0700:34:1802:35:3304:26:55
92WOŹNIAK Łukasz 40WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:43:4803:21:4705:48:49
93LITWIN Michał 42LITEWINPASIKUROWICEM302021-09-04 08:00:0700:33:5402:37:1204:29:31
94SOKULSKI Tomasz 184WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:37:4102:48:5304:47:31
95ZIEMKIEWICZ Jarek 2362 KROKI DO METYLUBINM402021-09-04 08:00:0700:37:5602:50:0504:48:37
96PIĄTEK Anita 381FRONTREARWROCŁAWK302021-09-04 08:00:0700:38:4703:08:3205:13:55
97WOŹNIAK Paweł 64KLEPWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0700:38:1502:58:0405:25:22
98WILCZKOWIAK Jan 275LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 08:00:0705:01:43
99NOWAK Jacek 76WSCHOWAM502021-09-04 08:00:0700:38:4003:01:4205:11:09
100STEFAŃSKI Marcin 137PARKRUN DĄBRÓWKAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0800:42:1803:14:2405:28:53
101BRUDEREK Tomasz 296PRIMUM CURREREJABŁONNAM402021-09-04 08:00:0800:39:4603:01:5405:12:41
102TROJANOWSKI Artur 333KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM302021-09-04 08:00:0800:33:0102:32:1804:16:03
103KANCELARZ Rafał 352GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:5103:40:5506:09:48
104LIPIEC Łukasz 41JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:0800:43:2203:25:5505:47:04
105LOREK Adam 67BIEGAM DLA SIEBIELESZNOM402021-09-04 08:00:0800:35:5002:51:0604:55:07
106PIOTROWSKI Kamil 21WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0800:34:5203:02:5705:41:11
107MAZUR Katarzyna 290UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK402021-09-04 08:00:0800:48:4203:48:2706:21:19
108OLEJNICZAK Urszula 302CSGT GŁOGÓWGŁOGÓWK182021-09-04 08:00:0800:44:5103:41:0706:09:49
109MAKLES Paweł 303GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:5003:41:0306:08:33
110GĄSKA Konrad 59TEAMLUSIALUBINM302021-09-04 08:00:0800:39:4402:55:4105:09:12
111KUCZYŃSKI Adam 356VIKINGKUDOWA ZDRÓJM302021-09-04 08:00:0800:48:4103:48:4706:46:57
112SOBSTYL Roman 153SOBSTYL.COMBOLECHÓWKOM402021-09-04 08:00:0900:41:5203:25:0906:24:20
113SOBSTYL Michał 165ZWARTA BOJOWA GRUPA BIEGACZYKOBYLANKAM302021-09-04 08:00:0900:41:4703:17:5105:47:48
114KASZEWSKA Agnieszka 287DRAEXELMAIERJELENIA GÓRAK402021-09-04 08:00:0900:53:1404:06:2706:45:13
115MAZUR Anna 364LUBAŃK302021-09-04 08:00:0900:48:1304:01:5706:55:10
116ARENDT Michał 375GDYNIAM302021-09-04 08:00:0900:40:2703:13:4105:43:18
117MIELNIK Michał 55PANICZEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5902:57:2404:59:25
118BRONOWSKA Justa 7BIELSKO-BIAŁAK402021-09-04 08:00:0900:45:3903:35:2706:03:20
119RADZIKOWSKI Łukasz 197KS POSNANIA TRIATHLONPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:5803:14:5205:37:12
120KAMOLA Maciej 213WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM302021-09-04 08:00:0900:50:3704:19:3107:29:16
121SADŁO Daniel 28SOLANKOWA TEAMJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0900:48:4003:27:1906:30:55
122MIKOŁAJCZAK Arkadiusz 92JAROCINM302021-09-04 08:00:0900:40:2003:07:2805:21:40
123GALEWSKI Mariusz 140KOTLINKOTLINM502021-09-04 08:00:1000:51:5203:57:2006:39:53
124WOJCIESZAK Klaudia 235BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK402021-09-04 08:00:1000:44:5003:31:5905:53:25
125HETMAN Łukasz 244BARLINEKM402021-09-04 08:00:1000:39:1702:47:5104:44:23
126KAWECKA Małgorzata 285DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK402021-09-04 08:00:1000:53:1304:06:2306:45:13
127JODŁOWSKI Marek 294BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM402021-09-04 08:00:1000:37:5802:51:0504:49:14
128TOROŃCZAK Elżbieta 365LUBAŃK302021-09-04 08:00:1000:48:1604:01:5706:55:10
129RATAJSKA Monika 385POZNAŃK182021-09-04 08:00:1000:45:3703:31:5606:08:16
130GÓRNA Małgorzata 16SWIEBODZINK402021-09-04 08:00:1000:49:0203:46:2706:43:30
131KONDRAKIEWICZ Rafał 369KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM402021-09-04 08:00:1000:48:4103:38:4006:26:32
132KUJAWSKA Agnieszka 9SUCHEDNIÓWK402021-09-04 08:00:1000:40:5503:13:1405:29:46
133FIDOR Małgorzata 392STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIK402021-09-04 08:00:1000:54:0204:24:3907:31:29
134WOJCIESZYŃSKI Tomasz 135BBL GORZÓWBACZYNAM402021-09-04 08:00:1100:41:1203:11:5005:33:12
135ZIOBROWSKA Anna 214BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAK182021-09-04 08:00:1100:38:0302:55:1104:57:19
136KODZIS Lesław 286SIEDLCEM402021-09-04 08:00:1100:39:5403:01:2205:06:50
137KOZIELEWSKI Antoni 293POZNANM402021-09-04 08:00:1100:45:5603:26:5106:02:03
138SKAŁECKI Przemysław 373HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1100:48:0203:21:0905:46:38
139BUSZMAN Krystian 104RUMIA TRAIL TEAMRUMIAM302021-09-04 08:00:1100:36:2202:42:2404:41:38
140BURZYŃSKI Łukasz 12BGC RUNNERSBOGUCINM302021-09-04 08:00:1105:17:49
141BARAŃSKA Celestyna 157ACCENTUREWARSZAWAK302021-09-04 08:00:1100:44:4703:30:3805:38:38
142ODWAŻNY Mariusz 185KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM302021-09-04 08:00:1100:39:2403:10:4705:42:00
143BROŻYNA Miłosz 208BEZRZECZEM182021-09-04 08:00:1100:42:1103:27:2006:03:24
144BARAŃSKA Monika 248KRAKÓWK502021-09-04 08:00:1100:50:0303:50:5906:18:18
145SMOLARZ Marek 357PLESCHINGM402021-09-04 08:00:1100:42:1202:59:4404:58:49
146SZYMANKIEWICZ Edyta 63CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK402021-09-04 08:00:1100:45:3103:41:2706:17:12
147POLACZEK Daniel 90IZBICKO W BIEGUOTMICEM182021-09-04 08:00:1100:36:0102:41:3704:39:38
148WAKOR Pawel 87WARSZAWAM302021-09-04 08:00:1100:42:1503:07:4505:35:12
149ŻABIEREK Tomasz 306GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1200:38:1403:01:0105:08:11
150IDOWIAK Łukasz 143PONIECM302021-09-04 08:00:1200:38:0102:47:1804:43:25
151REMBACZ Agnieszka 183RUNEDARUMIAK402021-09-04 08:00:1200:45:3303:32:1105:50:04
152PĘKALA Marcin 223ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM402021-09-04 08:00:1200:37:4802:47:2904:49:10
153SMOTER Damian 312WROCLAWM302021-09-04 08:00:1200:39:4303:01:2805:13:05
154JABŁOŃSKA Anita 370TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄK402021-09-04 08:00:1200:51:2104:25:5007:39:53
155WASIELEWSKA Natalia 91WARSZAWAK302021-09-04 08:00:1200:46:0703:25:3405:39:28
156DOMAGAŁA Krzysztof 276PSARUS '87 / WRZEŚNIAWRZEŚNIAM302021-09-04 08:00:1200:37:5602:48:1304:54:38
157KLUKOWSKI Kamil 299BUDDHA AKBARWROCŁAWM402021-09-04 08:00:1300:41:5803:25:1806:08:38
158KOISZEWSKA Izabela 35STOWARZYSZENIE 42,2LĘBORKK402021-09-04 08:00:1300:56:4504:27:3107:47:20
159LISIAK Bartosz 142KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:00:1300:38:3603:07:2405:36:18
160KOWALSKI Tomasz 265DZIKI ROBIĄ CHRUMOPOLEM302021-09-04 08:00:1300:38:1102:41:3404:37:37
161SOWA Mikołaj 273ŁAZARZ TEAMKOMORNIKIM182021-09-04 08:00:1300:55:4404:17:5206:48:14
162JESZKIE Piotr 301WROCŁAWM302021-09-04 08:00:1300:41:5903:25:2006:20:04
163KASZKOWIAK Bogumil 315WRONKIWRONKIM402021-09-04 08:00:1300:45:2003:02:3104:55:40
164TUTAK Tomasz 49KLUB 42.2 LĘBORKLĘBORKM402021-09-04 08:00:1300:52:5704:23:4607:33:50
165PIETRZAK Krzysztof 5BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1300:45:2403:41:5206:26:51
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
166NOWAK Marcin 327KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃM182021-09-04 08:00:1300:53:5204:17:5607:51:31
167JAKUBOWSKA Kamila 125KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAK302021-09-04 08:00:1400:47:0403:38:3906:08:13
168ŚNIERZYŃSKI Robert 164SADKÓWM302021-09-04 08:00:1400:38:3302:47:5304:45:25
169HAŁAS Katarzyna 175KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAK402021-09-04 08:00:1400:46:2803:30:3605:43:07
170KRZYSZTOŃ Maciej 176KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1400:39:3902:58:0105:11:07
171POLAK Jacek 267BIEGUSIEM.PLPIASECZNOM402021-09-04 08:00:1400:38:4402:54:2105:01:46
172MECHLIŃSKI Tomasz 360KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1400:40:0703:20:2105:36:47
173ŻBIK Bartosz 107SMART THERAPYPLEWISKAM302021-09-04 08:00:1400:36:0502:41:2804:37:01
174WĄTROBA Dorota 45KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKK402021-09-04 08:00:1400:56:4504:27:3107:47:19
175KACPRZAK Michał 88WROCŁAWM182021-09-04 08:00:1400:44:5803:10:2205:33:52
176MARCINIAK Maciej 383POZNAŃM302021-09-04 08:00:1400:37:5202:46:1104:34:13
177PIOTROWICZ Michał 389ORTHOS TEAMIWINYM302021-09-04 08:00:1500:42:3403:07:0305:29:52
178MECHLIŃSKI Łukasz 361KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1500:40:0603:11:4905:10:45
179WIĘCŁAWSKI Robert 374ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:1500:43:0103:25:0106:06:08
180CZUCHROWSKI Daniel 69WAŁBRZYCHM402021-09-04 08:00:1500:41:0503:24:0006:02:06
181LEWANDOWSKI Bartłomiej 70MMUUSZCZECINM402021-09-04 08:00:1500:40:1703:22:3106:13:09
182SZCZUCKA Róża 170WROCŁAWK302021-09-04 08:00:1500:44:5703:21:4905:36:08
183DOBIJA Jacek 172WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM182021-09-04 08:00:1500:38:2102:44:4604:26:50
184ŚMICHURSKI Krzysztof 102FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICAM302021-09-04 08:00:1600:46:3303:24:1205:42:33
185KORECKI Marcin 2154FI16DOBCZYCEM402021-09-04 08:00:1600:49:0803:52:4606:38:08
186NARKUN Ewa 232IŁOWAK302021-09-04 08:00:1600:46:3203:37:5705:58:52
187MATYJA Rafał 39LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM302021-09-04 08:00:1600:39:3102:59:5505:04:26
188SITEK Piotr 99GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1600:45:5003:25:2505:50:59
189MICHALIK Izabela 37SZKLARSKA PORĘBAK402021-09-04 08:00:1600:41:4403:24:4305:47:42
190KACZMARCZYK Bogdan 133KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1600:46:0703:31:2206:06:54
191KOWALSKI Andrzej 149NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1700:47:3303:56:2207:04:09
192LIS Paweł 259BOX74MIEROSZÓWM402021-09-04 08:00:1700:38:4603:23:4805:56:41
193TONDER Filip 322WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1700:45:0103:20:4105:32:32
194ALGIERSKI Paweł 362ŚWIEBODZINM182021-09-04 08:00:1700:37:2202:55:0305:05:23
195KUBIAK Karolina 292WEJHEROWOK402021-09-04 08:00:1700:44:0903:11:5705:21:30
196CZEKALSKA Magdalena 123NARAMOWICKA BIEGAJĄPOZNAŃK302021-09-04 08:00:1800:47:3204:06:3206:53:40
197JANKOWSKA Daria 297POZNAŃK182021-09-04 08:00:1800:50:1704:03:3007:32:43
198NOWAK Michał 378POZNAŃM302021-09-04 08:00:1800:44:5903:20:2305:43:06
199WORONOWICZ Przemek 68PIŁAM302021-09-04 08:00:1800:44:4003:20:0405:53:13
200IWANEK Przemysław 173BISKUPICEM302021-09-04 08:00:1800:44:3703:17:2205:58:51
201LEWANDOWSKI Leszek 222POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM402021-09-04 08:00:1800:50:4603:42:0006:13:48
202SMIGIELSKI Rafal 289POZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:50:1804:03:0907:32:44
203WYSOCKI Andrzej 305KAMIONKIM402021-09-04 08:00:1800:41:2203:03:1705:06:09
204CZEKALSKI Tomasz 130NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:47:3304:09:5607:12:09
205ZAWISTOWSKI Marek 141WROCLAWM402021-09-04 08:00:1900:47:0203:25:5105:49:10
206NAPIERAŁA Tomasz 336SUCHY LASM402021-09-04 08:00:1900:39:0302:55:4305:13:45
207PAWLISZ Łukasz 18GŁOGÓWEKM182021-09-04 08:00:1900:52:5703:27:1405:43:14
208STĘPNOWSKI Jakub 325LEGIONOWOM302021-09-04 08:00:2000:47:5203:14:4005:37:22
209SKOCZYLAS Mateusz 347RAMISZÓWM302021-09-04 08:00:2000:49:0503:35:1105:54:59
210LENKIEWICZ Aleksander 158WKURW_TEAMWARSZAWAM402021-09-04 08:00:2000:47:0803:40:0706:33:22
211BIELECKI Robert 316BIAŁA PODLASKAM502021-09-04 08:00:2000:43:1803:16:1605:27:25
212TETERYCZ Dariusz 274JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:2100:50:2203:55:2506:45:15
213LISOWSKI Dariusz 120POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOM402021-09-04 08:00:2100:49:2603:27:2505:44:09
214BENTKOWSKA Magdalena 344DIRTY SPARROWSPOZNANK302021-09-04 08:00:2100:43:5803:25:3806:05:05
215AMBROZIAK Anna 58RZEKUŃK302021-09-04 08:00:2100:50:4403:31:1905:56:48
216VALAIŠIENĖ Lina 249#UNBREAKABLEVILNIUSK402021-09-04 08:00:2100:54:1304:25:0607:42:16
217WOJCIECHOWSKI Maciej 324POZNANM402021-09-04 08:00:2200:38:5902:59:0605:03:33
218JARCZYŃSKA Katarzyna 180DRUŻYNA BELGUSAZIELONA GÓRAK402021-09-04 08:00:2200:46:4803:51:3406:24:29
219KAZIMIERCZAK Filip 261DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEM302021-09-04 08:00:2200:47:3503:31:3606:15:59
220CHRZUSZCZ Anna 342GORZÓW WLKPK302021-09-04 08:00:2200:44:4503:38:2206:16:27
221SUCHOLAS Mateusz 317SWARZĘDZM302021-09-04 08:00:2200:46:3503:31:4206:11:12
222KOZICZAK Katarzyna 111WROCLAWK302021-09-04 08:00:2300:43:0603:25:0905:42:06
223OLECHNOWICZ Magda 167GORZÓW WLKPK402021-09-04 08:00:2300:51:3104:08:4606:50:57
224HUGETH Agnieszka 154BOLESŁAWIECK402021-09-04 08:00:2300:52:0004:22:3607:32:41
225KUPISZ Joanna 341GORZÓW WLKP.K302021-09-04 08:00:2300:44:4403:38:2206:16:27
226RZECZYŃSKA Anna 168BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIK402021-09-04 08:00:2300:51:5104:26:2607:10:25
227CHLUDZIŃSKI Patryk 229ARVATO S.C.REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:34:4006:33:36
228KRZYŻAŃSKI Jacek 233ARVATO S.C. REP.JEZIORY WIELKIEM182021-09-04 08:00:2400:42:3903:15:2905:46:15
229LEDNICKI Michał 250ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM302021-09-04 08:00:2400:49:0403:25:3705:43:38
230PIETRZAKOWSKI Robert 270GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:2400:46:3303:28:2006:08:17
231MAGDA Iwona 160BOLESŁAWIECK402021-09-04 08:00:2400:52:0204:22:3707:32:40
232MISIAK Artur 318OSIECZNICAM302021-09-04 08:00:2400:52:0704:19:1607:29:04
233WALKOWIAK Mateusz 89GARZYNM302021-09-04 08:00:2400:41:3003:20:2605:53:36
234JANKOWSKA Barbara 390POZNAŃK402021-09-04 08:00:2500:48:3004:01:1806:49:58
235SZWARC Grzegorz 230ARVATO S.C. REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2500:47:1103:23:3005:39:02
236ŁUCZKÓW Andrzej 44DARŁOWOM502021-09-04 08:00:2500:52:0703:46:3306:14:36
237KATA Wioletta 106OSIECZNICAK502021-09-04 08:00:2500:51:4304:45:5208:01:27
238GROSSY Pawel 194GORZOW WLKPM402021-09-04 08:00:2500:44:1403:38:2106:50:55
239JANOWSKI Jerzy 20RONINPOZNANM602021-09-04 08:00:2500:48:4403:58:0707:02:03
240WASZAK Marek 367RADZIEJÓWM502021-09-04 08:00:2500:53:2904:19:3007:35:07
241MISIAK Dorota 319OSIECZNICAK302021-09-04 08:00:2500:52:0704:19:1407:28:57
242WIERZBICKA Beata 189EBIEGI.PLKŁODZKOK302021-09-04 08:00:2600:46:1903:49:3706:18:07
243KURPIK Piotr 335OPATÓWEKM402021-09-04 08:00:2600:52:3903:47:2206:16:57
244STRZAŁKA Grzegorz 221WARSZAWAM302021-09-04 08:00:2600:46:0003:20:1406:03:51
245SOWIŃSKA Anetta 278GORZÓW WIELKOPOLSKIK402021-09-04 08:00:2600:50:2704:24:5908:01:21
246WIERZBICKI Daniel 188EBIEGI.PLKLODZKOM402021-09-04 08:00:2700:46:1903:49:3706:18:06
247CIMOSZKO Katarzyna 57WATAHA WMKWĄGROWIECK402021-09-04 08:00:2700:52:2104:20:0707:30:54
248BIS Marcin 10GORZÓW WLKP.M302021-09-04 08:00:2800:52:3204:19:0207:23:09
249KANTOREK Piotr 192SKIERNIEWICEM402021-09-04 08:00:2800:46:2503:30:0306:06:42
250PIETRZYKOWSKA Monika 116RUSIECK402021-09-04 08:00:2800:52:2704:18:3507:44:18
251DĄBROWSKI Michał 239SKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:2800:45:5503:30:0305:48:51
252JAŚKIEWICZ Oskar 386WAŁBRZYCHM302021-09-04 08:00:2800:53:3903:31:1105:56:40
253CIERACH Leszek 127PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM302021-09-04 08:00:2800:51:3303:41:0406:17:50
254KOBUSZEWSKI Maciej 129OLSZTYNM402021-09-04 08:00:2800:52:2704:18:3807:44:18
255KWASIUK Wojciech 100PODGÓRZYNM302021-09-04 08:00:2900:51:2403:29:5605:49:05
256RYŚNIK Błażej 101WROCŁAWM302021-09-04 08:00:2900:51:4003:29:5406:29:53
257GRANOPS Maciej 242MOSINAM402021-09-04 08:00:2900:42:2302:54:2704:46:54
258JAKÓBCZYK Ewelina 271GORZÓW WLKP.K182021-09-04 08:00:2900:48:5504:13:0706:29:30
259CIESIELSKI Przemysław 295ŁÓDŹM302021-09-04 08:00:2900:49:5003:40:2806:19:30
260PIKUŁA Sebastian 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:2900:48:5504:13:0606:29:30
261GOCAŁ Marek 1LODZM402021-09-04 08:00:3000:38:5403:01:3005:21:15
262PIOTROWIAK Tomasz 112PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:3000:47:2803:45:0506:46:12
263PIOTROWIAK Anna 113PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK302021-09-04 08:00:3000:47:2403:45:0506:46:11
264KOLEJ Monika 131DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .K402021-09-04 08:00:3000:50:3004:13:5006:30:40
265KWIATKOWSKI Rafał 166POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:2306:07:45
266FILIP-PASEK Kasia 145WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3100:48:2804:13:0007:09:44
267DĄBROWSKI Maciej 169POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:1306:07:26
268KAMIŃSKI Arkadiusz 2071ON1TEAMŁÓDŹM402021-09-04 08:00:3100:46:2503:17:4905:38:33
269PASEK Łukasz 330WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3100:48:1404:13:0007:09:35
270PNIEWSKI Rafał 781ON1 RUNNING TEAMŁÓ∂ŹM502021-09-04 08:00:3100:52:3504:11:1507:00:24
271RUDNICKA Agata 23WARSZAWAK502021-09-04 08:00:3200:53:2004:44:4408:04:29
272CYBULSKA Monika 280JÓZEFÓWK402021-09-04 08:00:3200:46:3203:43:2606:20:50
273PASTERNAK Stanisław 379OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM502021-09-04 08:00:3200:49:4203:52:3607:08:13
274ŁABĘCKA Agata 182KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK302021-09-04 08:00:3200:44:3203:31:1806:01:19
275PYTKO Jacek 195ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:3200:49:2803:34:03
276IZDEBSKI Mariusz 262OSV TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM502021-09-04 08:00:3200:42:1803:20:1305:41:40
277UNIEJEWSKA Marzena 22WROCŁAWK402021-09-04 08:00:3300:52:4204:02:5806:44:30
278KONIECZNY Przemysław 80POZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3403:17:3706:04:52
279SZEJKA Katarzyna 272JÓZEFÓWK402021-09-04 08:00:3300:44:3103:31:1606:01:19
280KUCHARCZYK Kamil 331TRI NOT TO DIEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:3303:01:5905:04:36
281WIERTEL Łukasz 34KAMIONKIM302021-09-04 08:00:3300:41:2703:07:0005:34:28
282ZERZUT Jarosław 60SZCZECINM502021-09-04 08:00:3300:45:1002:59:2205:04:41
283RZEPKA Mirek 61WARSZAWAM602021-09-04 08:00:3300:58:3605:01:2508:41:57
284IWANIEC Ewa 79WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3300:53:1704:11:4107:04:33
285WIKLIŃSKI Jarosław 26MARKIM402021-09-04 08:00:3400:41:2103:06:1305:22:38
286MARCZAK Tomasz 36CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:38:2602:52:3104:56:47
287SMORĄGIEWICZ Marcin 62WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:58:3004:34:5008:01:12
288STANISŁAWEK Tomasz 132ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3400:39:3103:15:3405:46:05
289JAZ Krzysztof 152KM TEAMMIESZKOWICEM502021-09-04 08:00:3505:23:09
290ŻYGIEŁO Monika 241CH10CHOSZCZNOK402021-09-04 08:00:3500:43:5603:26:1405:48:38
291ŻAK Piotr 72SZCZECINM302021-09-04 08:00:3500:44:2503:14:5205:55:46
292KAWĘCKA Kinga 118WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3500:53:5004:22:2907:31:20
293CHRZANOWSKA Agnieszka 181SZCZECINK402021-09-04 08:00:3500:44:2503:26:0206:01:26
294GAPIŃSKI Marcin 300UMYSŁ ULTRASAPIŁAM402021-09-04 08:00:3500:41:2403:05:0305:10:29
295KATRYCZ Krzysztof 328WROCŁAWM182021-09-04 08:00:3500:47:0403:13:5805:43:58
296TERKA Barbara 163KLINYK402021-09-04 08:00:3600:53:4904:22:2907:31:20
297SURDACKI Piotr 240SZCZECINM402021-09-04 08:00:3600:43:5403:26:1305:48:18
298WREMBEL Przemysław 254NOWA WIEŚM402021-09-04 08:00:3600:49:5703:52:5606:51:13
299SAMPIR Mariusz 4WWW.ARNEON.COMKALISZM402021-09-04 08:00:3600:51:2403:39:4406:32:19
300KACIUPA Agnieszka 25SZCZECINK402021-09-04 08:00:3600:51:0204:17:4007:08:43
301PURCZYŃSKI Grzegorz 122ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3700:48:5003:38:3706:10:44
302SZYMCZYK Michał 234DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM402021-09-04 08:00:3700:42:3603:13:1205:28:10
303MICHALAK Violetta 252LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIK402021-09-04 08:00:3700:49:5403:41:5206:12:21
304GARSTKA Zbigniew 253LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIM402021-09-04 08:00:3700:49:5403:41:4806:12:20
305KLIKS Adam 345WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3700:57:1804:27:5807:33:41
306KOPCZYŃSKI Paweł 368WIERZBICZANYM402021-09-04 08:00:3800:47:2403:17:2105:24:53
307JURKIEWICZ Dominik 277WROCŁAWM302021-09-04 08:00:3800:51:4903:47:5706:40:31
308PAWEŁ Gmerek 346WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3800:57:1704:27:5607:33:39
309KRYSZTOFOWICZ Dominika 74KALISZK302021-09-04 08:00:3800:41:5003:16:5605:43:24
310LATOS Sławomir 201WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:41:3003:02:3205:19:21
311SITEK Andrzej 204WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:39:4202:47:3304:46:50
312IGNASZEWSKI Łukasz 349ZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:3900:49:0703:46:2006:30:26
313MAKOWSKI Dariusz 52KM TEAMCHOJNAM502021-09-04 08:00:3900:51:1703:56:2806:37:14
314WALUŚKIEWICZ Artur 53SOLA FIDEWROCŁAWM502021-09-04 08:00:3900:44:1003:02:4505:11:51
315ŁĘTOWSKI Mariusz 146NAWODNAM402021-09-04 08:00:3900:50:0103:33:4905:39:55
316WALERCZYK Bartosz 218DOBRZYKOWICEM302021-09-04 08:00:4000:40:0402:47:0604:45:48
317GRYGIER Tomasz 258OSIECZNAM402021-09-04 08:00:4000:43:0103:13:2605:32:16
318WÓJCIK Izabela 326KOMORNIKIK302021-09-04 08:00:4100:49:2403:49:2606:30:32
319BROJ Michał 209OPOLEM402021-09-04 08:00:4100:41:5702:51:1004:52:21
320SMURA Ewa 33POZNAŃK302021-09-04 08:00:4100:49:2303:49:2506:30:33
321ŁUKACKI Daniel 43DOMASZCZYNM402021-09-04 08:00:4200:41:5103:05:4005:08:51
322WOJTON Malgorzata 260PORANNY PATROLKRAKÓWK402021-09-04 08:00:4200:52:1704:12:0906:57:55
323KAŁUSKI Łukasz 263CYKLOFANOPOLEM402021-09-04 08:00:4200:41:5703:02:0205:39:54
324DECHNIK Łukasz 48I W GÓRĘ I W DÓŁWROCŁAWM402021-09-04 08:00:4200:48:2403:28:4305:48:49
325KOPACKA Edyta 82KB SOBÓTKAWROCŁAWK302021-09-04 08:00:4300:44:3303:15:4005:24:05
326PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 264EVIL TEAMOSIECZANYK302021-09-04 08:00:4300:56:4404:38:2107:43:27
327KOŚMIDER Tomasz 81WROCŁAWM402021-09-04 08:00:4400:44:3203:15:4205:37:59
328KAŹMIERCZAK Oskar 65JAROCINM302021-09-04 08:00:4400:42:2003:06:4205:20:17
329BUBEL Alina 77WROCŁAWK502021-09-04 08:00:4401:00:2004:42:0108:05:34
330KRUPIANIK Tomasz 203WROCŁAWM302021-09-04 08:00:4500:47:5803:23:2205:30:37
331KOZIOŁ Paweł 245KRAKÓWM402021-09-04 08:00:4500:52:1104:13:4007:09:48
332ZIĘBA Anna 246KRAKÓWK402021-09-04 08:00:4500:52:1204:13:3807:09:45
333GRABOWSKA Zuzanna 334IZBICKO W BIEGUKROŚNICAK182021-09-04 08:00:4701:01:0404:26:4507:01:42
334BOREK Grzegorz 291ŚWIDNICAM302021-09-04 08:00:4700:46:4703:15:1505:37:04
335ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 304IZBICKO W BIEGUIZBICKOK402021-09-04 08:00:4701:01:0304:57:2208:12:12
336PODGÓRSKI Paweł 237ŚLĘZAK TEAMDOMASZCZYNM302021-09-04 08:00:4800:46:4603:15:1305:37:02
337LAMEK Andrzej 384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM502021-09-04 08:00:5400:38:0502:47:0704:44:17
338MATYLA Roman 216WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3706:24:31
339KURZYNIEC Łukasz 217WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3106:24:31
340OWCZARZAK Katarzyna 3MUROWANA GOŚLINAK302021-09-04 08:06:2300:47:2003:26:2605:35:16
341OWCZARZAK Tomasz 6MUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:06:2400:47:2103:26:1905:35:17
Niesklasyfikowani
POPŁAWSKI Dariusz 124GEPARD MUROWANA GOSLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:01:00 DNF DNF DNF
SZTURO Jan 136PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM502021-09-04 08:00:0300:35:49 DNF DNF DNF
NOWAK Przemysław 251DZIERŻONIÓWM302021-09-04 08:00:0100:28:28 DNF02:13:48 DNF DNF
RATYMIRSKI Wojtek 38WROCLAWM402021-09-04 08:00:0900:39:18 DNF03:17:44 DNF DNF
KUCZYŃSKI Michał 382FRONTREARWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:38:48 DNF DNF DNF
LASOCKI Marcin 21012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1900:33:57 DNF DNF DNF
Znaleziono 347 wynik(ów)