Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 395
Wystartowało : 347
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 342
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuDroga pod Reglami
6km
   
1JAŃCZAK Filip 391JAŃCZAK RUNŚRODA WIELKOPOLSKAM302021-09-04 08:00:0000:28:17
2BOULKHALF Abdellatif 314KB WIKON NOWA SÓLMODRZYCAM302021-09-04 08:00:0100:28:28
Niesklasyfikowani
NOWAK Przemysław 251DZIERŻONIÓWM302021-09-04 08:00:0100:28:28 DNF
4BONIEC Radosław 224ŻARYM302021-09-04 08:00:0000:28:29
5LULIS Dawid 17ALTRA TEAM REDWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0000:28:31
6KRASULAK Daniel 138TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:28:48
7KARWACZYŃSKI Roger 66JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:29:04
8WEŁNIAK Przemysław 47MOGILNO TEAMSWARZĘDZM402021-09-04 08:00:0100:30:29
9SIERADZKI Krzysztof 174PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAM302021-09-04 08:00:0100:30:35
10ŁYJAK Błażej 396RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0000:30:40
11ŁĘŻNIAK Aleksander 343MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM302021-09-04 08:00:0100:30:45
12PILARSKI Tomasz 363IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM402021-09-04 08:00:0200:30:48
13TERZONI Christian 219PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM302021-09-04 08:00:0200:31:16
14LUKASZEWSKI Mateusz 155WARSZAWAM182021-09-04 08:00:0200:31:28
15NIEPALA Jacek 14OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM302021-09-04 08:00:0300:32:04
16LEWANDOWSKI Piotr 196JELENIA GORAM302021-09-04 08:00:0400:32:39
17TROJANOWSKI Artur 333KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM302021-09-04 08:00:0800:33:01
18ŻURAWSKI Sławomir 354PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0100:33:15
19BIAŁOBŁOCKA Alicja 71WROCŁAWK302021-09-04 08:00:0300:33:29
20ARDELLI Ewa 93BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK402021-09-04 08:00:0200:33:36
21MUCKACZOW Jacek 395M402021-09-04 08:00:0100:33:38
22STANUCHIEWICZ Oskar 193CZĘSTOCHOWAM402021-09-04 08:00:0200:33:50
23LITWIN Michał 42LITEWINPASIKUROWICEM302021-09-04 08:00:0700:33:54
LASOCKI Marcin 21012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1900:33:57 DNF
25KARCZ Tomasz 393M402021-09-04 08:00:0200:34:11
26ŚLIWIŃSKI Rafał 31PROSZOWAM302021-09-04 08:00:0400:34:11
27FILIPEK Wojciech 351WROCLAWM302021-09-04 08:00:0700:34:18
28ZAWODNIK Łukasz 388EKIPA ZAWODNIKAJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0200:34:22
29BANDUROWSKI Andrzej 310KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM402021-09-04 08:00:0400:34:25
30BARTKIEWICZ Paweł 307ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM502021-09-04 08:00:0400:34:27
31WÓJTOWICZ Stefan 376JELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0100:34:28
32KORZENIEWSKI Jarosław 339TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:0500:34:32
33GÓRSKA Agnieszka 282ŻARYK402021-09-04 08:00:0400:34:36
34MAJEWSKI Krystian 238RUNEDAGDYNIAM402021-09-04 08:00:0100:34:39
35SZARAPANOWSKI Marcin 15ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM402021-09-04 08:00:0300:34:46
36BIAŁEK Beata 24KB HERMESŻARCZYNK402021-09-04 08:00:0300:34:51
37PIOTROWSKI Kamil 21WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0800:34:52
38MARGOL Paweł 329WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0400:34:53
39WOJTKOWIAK Marcin 86KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.M402021-09-04 08:00:0200:34:58
40KARPOWICZ Rafal 108WROCLAWM402021-09-04 08:00:0500:35:01
41DUDZIŃSKA Maja 311DOBRAK402021-09-04 08:00:0500:35:14
42MORAWSKI Filip 121KRAKOWIAKTEAMPUSZCZYKOWOM402021-09-04 08:00:0400:35:19
43ANDRZEJEWSKI Tomasz 56MOGILNO TEAMZALASEWOM402021-09-04 08:00:0600:35:21
44JASZKIEWICZ Adrian 355LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEM402021-09-04 08:00:0600:35:29
45WANDEL Piotr 114GARY TEAMWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0400:35:36
46SIETKIEWICZ Piotr 178WCL / GLEIPNIRWROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:35:47
SZTURO Jan 136PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM502021-09-04 08:00:0300:35:49 DNF
48LOREK Adam 67BIEGAM DLA SIEBIELESZNOM402021-09-04 08:00:0800:35:50
49BIAŁY Adam 171WROCŁAWM402021-09-04 08:00:0600:35:55
50KACZOR Piotr 320SAMOTNY WILK Z KOTOWICKOTOWICEM402021-09-04 08:00:0400:35:57
51RINK Jan 85BOLKÓWM402021-09-04 08:00:0400:35:59
52POLACZEK Daniel 90IZBICKO W BIEGUOTMICEM182021-09-04 08:00:1100:36:01
53ANDRZEJEWSKA Magdalena 338SMYKOFSKIJANOWICE WIELKIEK402021-09-04 08:00:0300:36:04
54ŻBIK Bartosz 107SMART THERAPYPLEWISKAM302021-09-04 08:00:1400:36:05
55BUSZMAN Krystian 104RUMIA TRAIL TEAMRUMIAM302021-09-04 08:00:1100:36:22
56GOŁĘBIEWSKA Oliwia 332PŁOCKK182021-09-04 08:00:0500:36:35
57MIERZWICKI Krzysztof 358MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:0200:36:37
58SZELA Łukasz 179BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM302021-09-04 08:00:0500:36:40
59MICHALOWSKI Marcin 98MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWM402021-09-04 08:00:0400:36:53
60KARCZYŃSKA Eliza 11MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK302021-09-04 08:00:0400:36:58
61BLACHA Krzysztof 337TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:0400:37:03
62IWASZCZYSZYN Tomasz 350RMT TEAM & PRZYJACIELE / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0500:37:18
63CIESIELSKI Witold 387GDAŃSKM402021-09-04 08:00:0400:37:20
64ALGIERSKI Paweł 362ŚWIEBODZINM182021-09-04 08:00:1700:37:22
65KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 380BOLESŁAWIECM402021-09-04 08:00:0400:37:40
66SOKULSKI Tomasz 184WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:37:41
67PĘKALA Marcin 223ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM402021-09-04 08:00:1200:37:48
68MARCINIAK Maciej 383POZNAŃM302021-09-04 08:00:1400:37:52
69RATAJCZAK Łukasz 279NIGHT RUNNERSMOSINAM402021-09-04 08:00:0600:37:55
70ZIEMKIEWICZ Jarek 2362 KROKI DO METYLUBINM402021-09-04 08:00:0700:37:56
71DOMAGAŁA Krzysztof 276PSARUS '87 / WRZEŚNIAWRZEŚNIAM302021-09-04 08:00:1200:37:56
72JODŁOWSKI Marek 294BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM402021-09-04 08:00:1000:37:58
73IDOWIAK Łukasz 143PONIECM302021-09-04 08:00:1200:38:01
74ZIOBROWSKA Anna 214BIEGOSTACJA ULTRA TEAMZIELONA GÓRAK182021-09-04 08:00:1100:38:03
75LAMEK Andrzej 384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM502021-09-04 08:00:5400:38:05
76NOWAK Krystian 228NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM182021-09-04 08:00:0600:38:09
77ROSOŁOWSKI Grzegorz 371NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM402021-09-04 08:00:0300:38:10
78KOWALSKI Tomasz 265DZIKI ROBIĄ CHRUMOPOLEM302021-09-04 08:00:1300:38:11
79ŻABIEREK Tomasz 306GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1200:38:14
80WOŹNIAK Paweł 64KLEPWROCŁAWM402021-09-04 08:00:0700:38:15
81DOBIJA Jacek 172WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM182021-09-04 08:00:1500:38:21
82BRZOZOWSKA Joanna 321ZADYSZKAWARSZAWAK182021-09-04 08:00:0500:38:23
83MARCZAK Tomasz 36CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:38:26
84ŚNIERZYŃSKI Robert 164SADKÓWM302021-09-04 08:00:1400:38:33
85LISIAK Bartosz 142KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:00:1300:38:36
86BRODA Dominik 75WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0600:38:37
87OLEJNICZAK Piotr 151LESZNOM402021-09-04 08:00:0700:38:40
88NOWAK Jacek 76WSCHOWAM502021-09-04 08:00:0700:38:40
89POLAK Jacek 267BIEGUSIEM.PLPIASECZNOM402021-09-04 08:00:1400:38:44
90POSADOWSKI Szymon 366ZŁOTORYJAM302021-09-04 08:00:0600:38:46
91LIS Paweł 259BOX74MIEROSZÓWM402021-09-04 08:00:1700:38:46
92PIĄTEK Anita 381FRONTREARWROCŁAWK302021-09-04 08:00:0700:38:47
KUCZYŃSKI Michał 382FRONTREARWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:38:48 DNF
94GOCAŁ Marek 1LODZM402021-09-04 08:00:3000:38:54
95MILEWSKA Beata 147HOP DOGWARSZAWAK302021-09-04 08:00:0100:38:59
96TYLIŃSKI Arkadiusz 211LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM502021-09-04 08:00:0600:38:59
97WOJCIECHOWSKI Maciej 324POZNANM402021-09-04 08:00:2200:38:59
98BARCZAK Robert 128RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM402021-09-04 08:00:0600:39:01
99NAPIERAŁA Tomasz 336SUCHY LASM402021-09-04 08:00:1900:39:03
100KOCHANOWSKI Marek 105ŚWIERADÓW - ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0100:39:16
101HETMAN Łukasz 244BARLINEKM402021-09-04 08:00:1000:39:17
RATYMIRSKI Wojtek 38WROCLAWM402021-09-04 08:00:0900:39:18 DNF
103WOJEWODA Maciej 227VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM302021-09-04 07:59:5500:39:19
104ODWAŻNY Mariusz 185KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM302021-09-04 08:00:1100:39:24
105BUĆKO Marcin 206KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM402021-09-04 08:00:0400:39:29
106MATYJA Rafał 39LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM302021-09-04 08:00:1600:39:31
107STANISŁAWEK Tomasz 132ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3400:39:31
108LASEK Mikołaj 73PAN WUEFISTACZMOŃM302021-09-04 08:00:0200:39:33
109RESPONDEK Anna 94ZIELONA GÓRAK302021-09-04 08:00:0500:39:35
110KRZYSZTOŃ Maciej 176KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1400:39:39
111SITEK Andrzej 204WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:39:42
112SMOTER Damian 312WROCLAWM302021-09-04 08:00:1200:39:43
113GĄSKA Konrad 59TEAMLUSIALUBINM302021-09-04 08:00:0800:39:44
114BRUDEREK Tomasz 296PRIMUM CURREREJABŁONNAM402021-09-04 08:00:0800:39:46
115BRĄCZKOWSKI Damian 283POZNAŃM182021-09-04 08:00:0300:39:53
116KODZIS Lesław 286SIEDLCEM402021-09-04 08:00:1100:39:54
117IWANIUK Maciej 84TURAWAM302021-09-04 07:59:5500:39:59
118WALERCZYK Bartosz 218DOBRZYKOWICEM302021-09-04 08:00:4000:40:04
119MECHLIŃSKI Łukasz 361KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1500:40:06
120MECHLIŃSKI Tomasz 360KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 08:00:1400:40:07
121ŻUREK Mariusz 109RAWICZM502021-09-04 08:00:0300:40:09
122LEWANDOWSKI Bartłomiej 70MMUUSZCZECINM402021-09-04 08:00:1500:40:17
123WIECZOREK Maria 29PRZEDWOJEWSKI TEAMDĄBRÓWKAK302021-09-04 08:00:0500:40:18
124MIKOŁAJCZAK Arkadiusz 92JAROCINM302021-09-04 08:00:0900:40:20
125STRAUCHOLD Anna 110GARY TEAMKAMIENIEC WROCŁAWSKIK402021-09-04 08:00:0500:40:22
126ARENDT Michał 375GDYNIAM302021-09-04 08:00:0900:40:27
127BURZYŃSKA Ewelina 212NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK402021-09-04 08:00:0200:40:39
128BARTKOWIAK Rafał 27BYDGOSZCZM402021-09-04 08:00:0100:40:49
129KUJAWSKA Agnieszka 9SUCHEDNIÓWK402021-09-04 08:00:1000:40:55
130RADZIKOWSKI Łukasz 197KS POSNANIA TRIATHLONPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:58
131MIELNIK Michał 55PANICZEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:0900:40:59
132CZUCHROWSKI Daniel 69WAŁBRZYCHM402021-09-04 08:00:1500:41:05
133WOJCIESZYŃSKI Tomasz 135BBL GORZÓWBACZYNAM402021-09-04 08:00:1100:41:12
134FRAŃSKI Łukasz 225NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM402021-09-04 08:00:0600:41:15
135WIKLIŃSKI Jarosław 26MARKIM402021-09-04 08:00:3400:41:21
136GIEL Jarosław 226NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM302021-09-04 08:00:0600:41:22
137WYSOCKI Andrzej 305KAMIONKIM402021-09-04 08:00:1800:41:22
138GAPIŃSKI Marcin 300UMYSŁ ULTRASAPIŁAM402021-09-04 08:00:3500:41:24
139WIERTEL Łukasz 34KAMIONKIM302021-09-04 08:00:3300:41:27
140WALKOWIAK Mateusz 89GARZYNM302021-09-04 08:00:2400:41:30
141LATOS Sławomir 201WROCŁAWM402021-09-04 08:00:3900:41:30
142MICHALIK Izabela 37SZKLARSKA PORĘBAK402021-09-04 08:00:1600:41:44
143SOBSTYL Michał 165ZWARTA BOJOWA GRUPA BIEGACZYKOBYLANKAM302021-09-04 08:00:0900:41:47
144KRYSZTOFOWICZ Dominika 74KALISZK302021-09-04 08:00:3800:41:50
145ŁUKACKI Daniel 43DOMASZCZYNM402021-09-04 08:00:4200:41:51
146SOBSTYL Roman 153SOBSTYL.COMBOLECHÓWKOM402021-09-04 08:00:0900:41:52
147BROJ Michał 209OPOLEM402021-09-04 08:00:4100:41:57
148KAŁUSKI Łukasz 263CYKLOFANOPOLEM402021-09-04 08:00:4200:41:57
149KLUKOWSKI Kamil 299BUDDHA AKBARWROCŁAWM402021-09-04 08:00:1300:41:58
150JESZKIE Piotr 301WROCŁAWM302021-09-04 08:00:1300:41:59
151HOJAN Lukasz 309CHOMĘCICEM302021-09-04 08:00:0600:42:04
152OŹMINKOWSKA Aleksandra 284DIRTY SAPRROWSPOZNAŃK302021-09-04 07:59:5500:42:10
153KARDASZEWSKI Tomasz 268WARSZAWAM302021-09-04 08:00:0300:42:11
154BROŻYNA Miłosz 208BEZRZECZEM182021-09-04 08:00:1100:42:11
155SMOLARZ Marek 357PLESCHINGM402021-09-04 08:00:1100:42:12
156SZEWCZENKO Agnieszka 231KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK302021-09-04 08:00:0600:42:13
157WAKOR Pawel 87WARSZAWAM302021-09-04 08:00:1100:42:15
158STEFAŃSKI Marcin 137PARKRUN DĄBRÓWKAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0800:42:18
159IZDEBSKI Mariusz 262OSV TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM502021-09-04 08:00:3200:42:18
160KAŹMIERCZAK Oskar 65JAROCINM302021-09-04 08:00:4400:42:20
161GRANOPS Maciej 242MOSINAM402021-09-04 08:00:2900:42:23
162PIOTROWICZ Michał 389ORTHOS TEAMIWINYM302021-09-04 08:00:1500:42:34
163SZYMCZYK Michał 234DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM402021-09-04 08:00:3700:42:36
164KRZYŻAŃSKI Jacek 233ARVATO S.C. REP.JEZIORY WIELKIEM182021-09-04 08:00:2400:42:39
165PILAREK Wojciech 359WROCŁAWM302021-09-04 07:59:5500:42:48
166KOCJAN Paweł 281KB I LOVE ZIEMEK / KIDS RUNPOZNAŃM402021-09-04 08:00:0600:42:48
167WIĘCŁAWSKI Robert 374ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:1500:43:01
168GRYGIER Tomasz 258OSIECZNAM402021-09-04 08:00:4000:43:01
169KOZICZAK Katarzyna 111WROCLAWK302021-09-04 08:00:2300:43:06
170BIELECKI Robert 316BIAŁA PODLASKAM502021-09-04 08:00:2000:43:18
171LIPIEC Łukasz 41JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:0800:43:22
172KUCHARCZYK Kamil 331TRI NOT TO DIEPOZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:33
173KONIECZNY Przemysław 80POZNAŃM302021-09-04 08:00:3300:43:34
174WOŹNIAK Łukasz 40WROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:43:48
175- - 198-M302021-09-04 08:00:0200:43:49
176SURDACKI Piotr 240SZCZECINM402021-09-04 08:00:3600:43:54
177ŻYGIEŁO Monika 241CH10CHOSZCZNOK402021-09-04 08:00:3500:43:56
178BENTKOWSKA Magdalena 344DIRTY SPARROWSPOZNANK302021-09-04 08:00:2100:43:58
179KUBIAK Karolina 292WEJHEROWOK402021-09-04 08:00:1700:44:09
180WALUŚKIEWICZ Artur 53SOLA FIDEWROCŁAWM502021-09-04 08:00:3900:44:10
181GROSSY Pawel 194GORZOW WLKPM402021-09-04 08:00:2500:44:14
182ŻAK Piotr 72SZCZECINM302021-09-04 08:00:3500:44:25
183CHRZANOWSKA Agnieszka 181SZCZECINK402021-09-04 08:00:3500:44:25
184SZEJKA Katarzyna 272JÓZEFÓWK402021-09-04 08:00:3300:44:31
185ŁABĘCKA Agata 182KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK302021-09-04 08:00:3200:44:32
186KOŚMIDER Tomasz 81WROCŁAWM402021-09-04 08:00:4400:44:32
187KOPACKA Edyta 82KB SOBÓTKAWROCŁAWK302021-09-04 08:00:4300:44:33
188IWANEK Przemysław 173BISKUPICEM302021-09-04 08:00:1800:44:37
189WORONOWICZ Przemek 68PIŁAM302021-09-04 08:00:1800:44:40
190KUPISZ Joanna 341GORZÓW WLKP.K302021-09-04 08:00:2300:44:44
191CHRZUSZCZ Anna 342GORZÓW WLKPK302021-09-04 08:00:2200:44:45
192BARAŃSKA Celestyna 157ACCENTUREWARSZAWAK302021-09-04 08:00:1100:44:47
193MAKLES Paweł 303GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:50
194WOJCIESZAK Klaudia 235BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK402021-09-04 08:00:1000:44:50
195KANCELARZ Rafał 352GUBINM182021-09-04 08:00:0800:44:51
196OLEJNICZAK Urszula 302CSGT GŁOGÓWGŁOGÓWK182021-09-04 08:00:0800:44:51
197SZCZUCKA Róża 170WROCŁAWK302021-09-04 08:00:1500:44:57
198KACPRZAK Michał 88WROCŁAWM182021-09-04 08:00:1400:44:58
199NOWAK Michał 378POZNAŃM302021-09-04 08:00:1800:44:59
200KWIATKOWSKI Rafał 166POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:59
201DĄBROWSKI Maciej 169POZNAŃM302021-09-04 08:00:3100:44:59
202TONDER Filip 322WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1700:45:01
203ZERZUT Jarosław 60SZCZECINM502021-09-04 08:00:3300:45:10
204JĘDRZEJCZAK Renata 269NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEK302021-09-04 08:00:0600:45:12
205KASZKOWIAK Bogumil 315WRONKIWRONKIM402021-09-04 08:00:1300:45:20
206PIETRZAK Krzysztof 5BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1300:45:24
207SZYMANKIEWICZ Edyta 63CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK402021-09-04 08:00:1100:45:31
208FREJ Marcin 353WARSZAWAM302021-09-04 07:59:5500:45:33
209REMBACZ Agnieszka 183RUNEDARUMIAK402021-09-04 08:00:1200:45:33
210RATAJSKA Monika 385POZNAŃK182021-09-04 08:00:1000:45:37
211BRONOWSKA Justa 7BIELSKO-BIAŁAK402021-09-04 08:00:0900:45:39
212SITEK Piotr 99GORZÓW WLKP.M402021-09-04 08:00:1600:45:50
213DĄBROWSKI Michał 239SKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:2800:45:55
214KOZIELEWSKI Antoni 293POZNANM402021-09-04 08:00:1100:45:56
215STRZAŁKA Grzegorz 221WARSZAWAM302021-09-04 08:00:2600:46:00
216WASIELEWSKA Natalia 91WARSZAWAK302021-09-04 08:00:1200:46:07
217KACZMARCZYK Bogdan 133KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:00:1600:46:07
218BORUTA Emilia 148PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK302021-09-04 08:00:0600:46:12
219WIERZBICKA Beata 189EBIEGI.PLKŁODZKOK302021-09-04 08:00:2600:46:19
220WIERZBICKI Daniel 188EBIEGI.PLKLODZKOM402021-09-04 08:00:2700:46:19
221KANTOREK Piotr 192SKIERNIEWICEM402021-09-04 08:00:2800:46:25
222KAMIŃSKI Arkadiusz 2071ON1TEAMŁÓDŹM402021-09-04 08:00:3100:46:25
223HAŁAS Katarzyna 175KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAK402021-09-04 08:00:1400:46:28
224NARKUN Ewa 232IŁOWAK302021-09-04 08:00:1600:46:32
225CYBULSKA Monika 280JÓZEFÓWK402021-09-04 08:00:3200:46:32
226ŚMICHURSKI Krzysztof 102FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICAM302021-09-04 08:00:1600:46:33
227PIETRZAKOWSKI Robert 270GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-09-04 08:00:2400:46:33
228SUCHOLAS Mateusz 317SWARZĘDZM302021-09-04 08:00:2200:46:35
229PODGÓRSKI Paweł 237ŚLĘZAK TEAMDOMASZCZYNM302021-09-04 08:00:4800:46:46
230BOREK Grzegorz 291ŚWIDNICAM302021-09-04 08:00:4700:46:47
231JARCZYŃSKA Katarzyna 180DRUŻYNA BELGUSAZIELONA GÓRAK402021-09-04 08:00:2200:46:48
232ZAWISTOWSKI Marek 141WROCLAWM402021-09-04 08:00:1900:47:02
233JAKUBOWSKA Kamila 125KB GEPARD MUROWANA GOŚLINARAKOWNIAK302021-09-04 08:00:1400:47:04
234KATRYCZ Krzysztof 328WROCŁAWM182021-09-04 08:00:3500:47:04
235LENKIEWICZ Aleksander 158WKURW_TEAMWARSZAWAM402021-09-04 08:00:2000:47:08
236SZWARC Grzegorz 230ARVATO S.C. REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2500:47:11
237OWCZARZAK Katarzyna 3MUROWANA GOŚLINAK302021-09-04 08:06:2300:47:20
238OWCZARZAK Tomasz 6MUROWANA GOŚLINAM302021-09-04 08:06:2400:47:21
239PIOTROWIAK Anna 113PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK302021-09-04 08:00:3000:47:24
240KOPCZYŃSKI Paweł 368WIERZBICZANYM402021-09-04 08:00:3800:47:24
241PIOTROWIAK Tomasz 112PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM302021-09-04 08:00:3000:47:28
242CZEKALSKA Magdalena 123NARAMOWICKA BIEGAJĄPOZNAŃK302021-09-04 08:00:1800:47:32
243KOWALSKI Andrzej 149NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1700:47:33
244CZEKALSKI Tomasz 130NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:47:33
245KAZIMIERCZAK Filip 261DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEM302021-09-04 08:00:2200:47:35
246STĘPNOWSKI Jakub 325LEGIONOWOM302021-09-04 08:00:2000:47:52
247KRUPIANIK Tomasz 203WROCŁAWM302021-09-04 08:00:4500:47:58
248SKAŁECKI Przemysław 373HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:1100:48:02
249MAZUR Anna 364LUBAŃK302021-09-04 08:00:0900:48:13
250PASEK Łukasz 330WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3100:48:14
251TOROŃCZAK Elżbieta 365LUBAŃK302021-09-04 08:00:1000:48:16
252DECHNIK Łukasz 48I W GÓRĘ I W DÓŁWROCŁAWM402021-09-04 08:00:4200:48:24
253FILIP-PASEK Kasia 145WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3100:48:28
254JANKOWSKA Barbara 390POZNAŃK402021-09-04 08:00:2500:48:30
255SADŁO Daniel 28SOLANKOWA TEAMJELENIA GÓRAM302021-09-04 08:00:0900:48:40
256KUCZYŃSKI Adam 356VIKINGKUDOWA ZDRÓJM302021-09-04 08:00:0800:48:41
257KONDRAKIEWICZ Rafał 369KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM402021-09-04 08:00:1000:48:41
258MAZUR Katarzyna 290UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK402021-09-04 08:00:0800:48:42
259JANOWSKI Jerzy 20RONINPOZNANM602021-09-04 08:00:2500:48:44
260RZEPNIEWSKI Łukasz 159WARSZAWAM402021-09-04 07:59:5500:48:49
261PURCZYŃSKI Grzegorz 122ZIELONA GÓRAM402021-09-04 08:00:3700:48:50
262JAKÓBCZYK Ewelina 271GORZÓW WLKP.K182021-09-04 08:00:2900:48:55
263PIKUŁA Sebastian 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-09-04 08:00:2900:48:55
264GÓRNA Małgorzata 16SWIEBODZINK402021-09-04 08:00:1000:49:02
265CHLUDZIŃSKI Patryk 229ARVATO S.C.REPPOZNAŃM302021-09-04 08:00:2400:49:04
266LEDNICKI Michał 250ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM302021-09-04 08:00:2400:49:04
267SKOCZYLAS Mateusz 347RAMISZÓWM302021-09-04 08:00:2000:49:05
268IGNASZEWSKI Łukasz 349ZIELONA GÓRAM302021-09-04 08:00:3900:49:07
269KORECKI Marcin 2154FI16DOBCZYCEM402021-09-04 08:00:1600:49:08
270SMURA Ewa 33POZNAŃK302021-09-04 08:00:4100:49:23
271WÓJCIK Izabela 326KOMORNIKIK302021-09-04 08:00:4100:49:24
272LISOWSKI Dariusz 120POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOM402021-09-04 08:00:2100:49:26
273PYTKO Jacek 195ŁÓDŹM502021-09-04 08:00:3200:49:28
274PASTERNAK Stanisław 379OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM502021-09-04 08:00:3200:49:42
275CIESIELSKI Przemysław 295ŁÓDŹM302021-09-04 08:00:2900:49:50
276MICHALAK Violetta 252LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIK402021-09-04 08:00:3700:49:54
277GARSTKA Zbigniew 253LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIM402021-09-04 08:00:3700:49:54
278WREMBEL Przemysław 254NOWA WIEŚM402021-09-04 08:00:3600:49:57
279ŁĘTOWSKI Mariusz 146NAWODNAM402021-09-04 08:00:3900:50:01
280BARAŃSKA Monika 248KRAKÓWK502021-09-04 08:00:1100:50:03
281JANKOWSKA Daria 297POZNAŃK182021-09-04 08:00:1800:50:17
282SMIGIELSKI Rafal 289POZNAŃM402021-09-04 08:00:1800:50:18
283TETERYCZ Dariusz 274JELENIA GÓRAM402021-09-04 08:00:2100:50:22
284KOSECKA Justyna 32BYDGOSZCZK402021-09-04 08:00:0300:50:23
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
285SOWIŃSKA Anetta 278GORZÓW WIELKOPOLSKIK402021-09-04 08:00:2600:50:27
286KOLEJ Monika 131DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .K402021-09-04 08:00:3000:50:30
287KAMOLA Maciej 213WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM302021-09-04 08:00:0900:50:37
288AMBROZIAK Anna 58RZEKUŃK302021-09-04 08:00:2100:50:44
289LEWANDOWSKI Leszek 222POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM402021-09-04 08:00:1800:50:46
290KACIUPA Agnieszka 25SZCZECINK402021-09-04 08:00:3600:51:02
291MAKOWSKI Dariusz 52KM TEAMCHOJNAM502021-09-04 08:00:3900:51:17
292JABŁOŃSKA Anita 370TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄK402021-09-04 08:00:1200:51:21
293KWASIUK Wojciech 100PODGÓRZYNM302021-09-04 08:00:2900:51:24
294SAMPIR Mariusz 4WWW.ARNEON.COMKALISZM402021-09-04 08:00:3600:51:24
295OLECHNOWICZ Magda 167GORZÓW WLKPK402021-09-04 08:00:2300:51:31
296CIERACH Leszek 127PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM302021-09-04 08:00:2800:51:33
297RYŚNIK Błażej 101WROCŁAWM302021-09-04 08:00:2900:51:40
298KATA Wioletta 106OSIECZNICAK502021-09-04 08:00:2500:51:43
299MATYLA Roman 216WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:45
300KURZYNIEC Łukasz 217WROCŁAWM302021-09-04 08:00:5800:51:45
301JURKIEWICZ Dominik 277WROCŁAWM302021-09-04 08:00:3800:51:49
302RZECZYŃSKA Anna 168BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIK402021-09-04 08:00:2300:51:51
303GALEWSKI Mariusz 140KOTLINKOTLINM502021-09-04 08:00:1000:51:52
304HUGETH Agnieszka 154BOLESŁAWIECK402021-09-04 08:00:2300:52:00
305MAGDA Iwona 160BOLESŁAWIECK402021-09-04 08:00:2400:52:02
306MISIAK Artur 318OSIECZNICAM302021-09-04 08:00:2400:52:07
307ŁUCZKÓW Andrzej 44DARŁOWOM502021-09-04 08:00:2500:52:07
308MISIAK Dorota 319OSIECZNICAK302021-09-04 08:00:2500:52:07
309KOZIOŁ Paweł 245KRAKÓWM402021-09-04 08:00:4500:52:11
310ZIĘBA Anna 246KRAKÓWK402021-09-04 08:00:4500:52:12
311GRZELAK Łukasz 13WWW.GRZELAK-KANCELARIA.PLKALISZM402021-09-04 07:59:5500:52:16
312WOJTON Malgorzata 260PORANNY PATROLKRAKÓWK402021-09-04 08:00:4200:52:17
313CIMOSZKO Katarzyna 57WATAHA WMKWĄGROWIECK402021-09-04 08:00:2700:52:21
314PIETRZYKOWSKA Monika 116RUSIECK402021-09-04 08:00:2800:52:27
315KOBUSZEWSKI Maciej 129OLSZTYNM402021-09-04 08:00:2800:52:27
316BIS Marcin 10GORZÓW WLKP.M302021-09-04 08:00:2800:52:32
317PNIEWSKI Rafał 781ON1 RUNNING TEAMŁÓ∂ŹM502021-09-04 08:00:3100:52:35
318KURPIK Piotr 335OPATÓWEKM402021-09-04 08:00:2600:52:39
319UNIEJEWSKA Marzena 22WROCŁAWK402021-09-04 08:00:3300:52:42
320TUTAK Tomasz 49KLUB 42.2 LĘBORKLĘBORKM402021-09-04 08:00:1300:52:57
321PAWLISZ Łukasz 18GŁOGÓWEKM182021-09-04 08:00:1900:52:57
322KAWECKA Małgorzata 285DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK402021-09-04 08:00:1000:53:13
323KASZEWSKA Agnieszka 287DRAEXELMAIERJELENIA GÓRAK402021-09-04 08:00:0900:53:14
324IWANIEC Ewa 79WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3300:53:17
325RUDNICKA Agata 23WARSZAWAK502021-09-04 08:00:3200:53:20
326WASZAK Marek 367RADZIEJÓWM502021-09-04 08:00:2500:53:29
327JAŚKIEWICZ Oskar 386WAŁBRZYCHM302021-09-04 08:00:2800:53:39
328TERKA Barbara 163KLINYK402021-09-04 08:00:3600:53:49
329KAWĘCKA Kinga 118WARSZAWAK402021-09-04 08:00:3500:53:50
330NOWAK Marcin 327KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃM182021-09-04 08:00:1300:53:52
331FIDOR Małgorzata 392STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIK402021-09-04 08:00:1000:54:02
332VALAIŠIENĖ Lina 249#UNBREAKABLEVILNIUSK402021-09-04 08:00:2100:54:13
333SOWA Mikołaj 273ŁAZARZ TEAMKOMORNIKIM182021-09-04 08:00:1300:55:44
334PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 264EVIL TEAMOSIECZANYK302021-09-04 08:00:4300:56:44
335KOISZEWSKA Izabela 35STOWARZYSZENIE 42,2LĘBORKK402021-09-04 08:00:1300:56:45
336WĄTROBA Dorota 45KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKK402021-09-04 08:00:1400:56:45
337PAWEŁ Gmerek 346WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3800:57:17
338KLIKS Adam 345WOLSZTYNM402021-09-04 08:00:3700:57:18
339SMORĄGIEWICZ Marcin 62WARSZAWAM402021-09-04 08:00:3400:58:30
340RZEPKA Mirek 61WARSZAWAM602021-09-04 08:00:3300:58:36
341BUBEL Alina 77WROCŁAWK502021-09-04 08:00:4401:00:20
342ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 304IZBICKO W BIEGUIZBICKOK402021-09-04 08:00:4701:01:03
343GRABOWSKA Zuzanna 334IZBICKO W BIEGUKROŚNICAK182021-09-04 08:00:4701:01:04
344WILCZKOWIAK Jan 275LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 08:00:0705:01:43
345BURZYŃSKI Łukasz 12BGC RUNNERSBOGUCINM302021-09-04 08:00:1105:17:49
346JAZ Krzysztof 152KM TEAMMIESZKOWICEM502021-09-04 08:00:3505:23:09
POPŁAWSKI Dariusz 124GEPARD MUROWANA GOSLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:01:00 DNF
Znaleziono 347 wynik(ów)