Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 395
Wystartowało : 347
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 342
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 24km | 36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
24km
Droga pod Reglami
36km
Czas
netto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KARWACZYŃSKI Roger 66JELENIA GÓRAM301M 12021-09-04 08:00:0100:29:0402:05:0603:24:2204:03:34.80 5:4710,3
2BOULKHALF Abdellatif 314KB WIKON NOWA SÓLMODRZYCAM302M 22021-09-04 08:00:0100:28:2802:05:1903:25:1104:08:40.40+00:05:055:5510,1
3LULIS Dawid 17ALTRA TEAM REDWROCŁAWM303M 32021-09-04 08:00:0000:28:3102:07:0103:32:0904:15:10.40+00:11:356:049,9
4ŁYJAK Błażej 396RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM401M 42021-09-04 08:00:0000:30:4002:13:1003:38:4004:20:47.10+00:17:126:129,7
5BONIEC Radosław 224ŻARYM304M 52021-09-04 08:00:0000:28:2902:11:1403:37:4104:23:36.60+00:20:016:169,6
6ŁĘŻNIAK Aleksander 343MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM305M 62021-09-04 08:00:0100:30:4502:15:0903:44:2304:32:24.05+00:28:496:299,3
7PILARSKI Tomasz 363IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM402M 72021-09-04 08:00:0200:30:4802:16:1503:50:1604:33:44.65+00:30:096:319,2
8TERZONI Christian 219PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM306M 82021-09-04 08:00:0200:31:1602:19:3903:53:2704:38:20.20+00:34:456:379,1
9LEWANDOWSKI Piotr 196JELENIA GORAM307M 92021-09-04 08:00:0400:32:3902:22:2803:58:0904:46:54.50+00:43:196:498,8
10KRASULAK Daniel 138TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM403M 102021-09-04 08:00:0000:28:4802:19:0003:59:4504:52:42.05+00:49:076:588,6
11SIERADZKI Krzysztof 174PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAM308M 112021-09-04 08:00:0100:30:3502:24:3904:06:5104:54:26.05+00:50:517:008,6
12WEŁNIAK Przemysław 47MOGILNO TEAMSWARZĘDZM404M 122021-09-04 08:00:0100:30:2902:25:4704:07:5004:56:42.10+00:53:077:038,5
13JAŃCZAK Filip 391JAŃCZAK RUNŚRODA WIELKOPOLSKAM309M 132021-09-04 08:00:0000:28:1702:10:0903:58:0204:56:44.15+00:53:097:038,5
14ŚLIWIŃSKI Rafał 31PROSZOWAM3010M 142021-09-04 08:00:0400:34:1102:33:5404:12:1904:56:54.65+00:53:197:048,5
15MUCKACZOW Jacek 395M405M 152021-09-04 08:00:0100:33:3802:24:1504:06:4204:59:01.15+00:55:267:078,4
16NIEPALA Jacek 14OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM3011M 162021-09-04 08:00:0300:32:0402:29:2204:15:0405:03:00.20+00:59:257:128,3
17TROJANOWSKI Artur 333KB WIKON NOWA SÓLBOBROWNIKIM3012M 172021-09-04 08:00:0800:33:0102:32:1804:16:0305:10:21.50+01:06:467:238,1
18RINK Jan 85BOLKÓWM406M 182021-09-04 08:00:0400:35:5902:36:5004:24:0405:14:39.45+01:11:047:298,0
19LUKASZEWSKI Mateusz 155WARSZAWAM181M 192021-09-04 08:00:0200:31:2802:32:1604:20:5405:19:06.05+01:15:317:357,9
20DOBIJA Jacek 172WĄS NA TATRZAŃSKIEJZIELONA GÓRAM182M 202021-09-04 08:00:1500:38:2102:44:4604:26:5005:20:02.95+01:16:287:377,9
21ŻURAWSKI Sławomir 354PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM407M 212021-09-04 08:00:0100:33:1502:38:1304:25:5205:20:17.40+01:16:427:377,9
22WÓJTOWICZ Stefan 376JELENIA GÓRAM3013M 222021-09-04 08:00:0100:34:2802:41:3504:30:3905:24:02.80+01:20:287:427,8
23LITWIN Michał 42LITEWINPASIKUROWICEM3014M 232021-09-04 08:00:0700:33:5402:37:1204:29:3105:24:45.80+01:21:117:437,8
24SIETKIEWICZ Piotr 178WCL / GLEIPNIRWROCŁAWM3015M 242021-09-04 07:59:5500:35:4702:43:2604:33:0405:26:16.55+01:22:417:467,7
25FILIPEK Wojciech 351WROCLAWM3016M 252021-09-04 08:00:0700:34:1802:35:3304:26:5505:27:54.90+01:24:207:487,7
26SZARAPANOWSKI Marcin 15ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASZCZECINM408M 262021-09-04 08:00:0300:34:4602:41:5904:36:1605:28:22.95+01:24:487:497,7
27MARCINIAK Maciej 383POZNAŃM3017M 272021-09-04 08:00:1400:37:5202:46:1104:34:1305:28:42.00+01:25:077:497,7
28BIAŁY Adam 171WROCŁAWM409M 282021-09-04 08:00:0600:35:5502:41:0604:27:5505:29:01.25+01:25:267:507,7
29MICHALOWSKI Marcin 98MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWM4010M 292021-09-04 08:00:0400:36:5302:42:0904:36:1205:29:58.80+01:26:247:517,6
30MARGOL Paweł 329WROCŁAWM3018M 302021-09-04 08:00:0400:34:5302:37:3204:33:3905:30:11.25+01:26:367:517,6
31IWASZCZYSZYN Tomasz 350RMT TEAM & PRZYJACIELE / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM3019M 312021-09-04 08:00:0500:37:1802:45:4904:37:3305:30:35.05+01:27:007:527,6
32ANDRZEJEWSKI Tomasz 56MOGILNO TEAMZALASEWOM4011M 322021-09-04 08:00:0600:35:2102:46:5704:37:3605:31:04.20+01:27:297:527,6
33KARCZ Tomasz 393M4012M 332021-09-04 08:00:0200:34:1102:40:5104:34:5805:31:49.75+01:28:147:547,6
34ŻBIK Bartosz 107SMART THERAPYPLEWISKAM3020M 342021-09-04 08:00:1400:36:0502:41:2804:37:0105:32:04.20+01:28:297:547,6
35POLACZEK Daniel 90IZBICKO W BIEGUOTMICEM183M 352021-09-04 08:00:1100:36:0102:41:3704:39:3805:32:45.30+01:29:107:557,6
36ZAWODNIK Łukasz 388EKIPA ZAWODNIKAJELENIA GÓRAM3021M 362021-09-04 08:00:0200:34:2202:33:4604:36:1405:34:33.35+01:30:587:577,5
37MORAWSKI Filip 121KRAKOWIAKTEAMPUSZCZYKOWOM4013M 372021-09-04 08:00:0400:35:1902:43:4804:38:3305:34:48.45+01:31:137:587,5
38SZELA Łukasz 179BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM3022M 382021-09-04 08:00:0500:36:4002:45:4504:39:1505:36:00.55+01:32:258:007,5
39KOWALSKI Tomasz 265DZIKI ROBIĄ CHRUMOPOLEM3023M 392021-09-04 08:00:1300:38:1102:41:3404:37:3705:36:10.25+01:32:358:007,5
40BARTKIEWICZ Paweł 307ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMNOWA SÓLM501M 402021-09-04 08:00:0400:34:2702:46:3904:41:5705:36:47.75+01:33:128:017,5
41STANUCHIEWICZ Oskar 193CZĘSTOCHOWAM4014M 412021-09-04 08:00:0200:33:5002:36:4604:35:1105:37:05.15+01:33:308:017,5
42IDOWIAK Łukasz 143PONIECM3024M 422021-09-04 08:00:1200:38:0102:47:1804:43:2505:37:20.90+01:33:468:017,5
43BUSZMAN Krystian 104RUMIA TRAIL TEAMRUMIAM3025M 432021-09-04 08:00:1100:36:2202:42:2404:41:3805:38:18.65+01:34:438:037,4
44JASZKIEWICZ Adrian 355LESZNO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEM4015M 442021-09-04 08:00:0600:35:2902:42:0104:43:3205:38:33.65+01:34:588:037,4
45WANDEL Piotr 114GARY TEAMWROCŁAWM4016M 452021-09-04 08:00:0400:35:3602:42:5204:39:5405:38:43.70+01:35:088:037,4
46LAMEK Andrzej 384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM502M 462021-09-04 08:00:5400:38:0502:47:0704:44:1705:39:03.25+01:35:288:047,4
47KORZENIEWSKI Jarosław 339TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM4017M 472021-09-04 08:00:0500:34:3202:41:1304:42:3005:40:51.60+01:37:168:067,4
48GRANOPS Maciej 242MOSINAM4018M 482021-09-04 08:00:2900:42:2302:54:2704:46:5405:42:04.00+01:38:298:087,4
49ŚNIERZYŃSKI Robert 164SADKÓWM3026M 492021-09-04 08:00:1400:38:3302:47:5304:45:2505:43:18.65+01:39:438:107,3
50BANDUROWSKI Andrzej 310KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLM4019M 502021-09-04 08:00:0400:34:2502:46:3104:48:2305:44:37.50+01:41:028:127,3
51KARPOWICZ Rafal 108WROCLAWM4020M 512021-09-04 08:00:0500:35:0102:35:4104:48:1405:44:51.45+01:41:168:127,3
52PĘKALA Marcin 223ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM4021M 522021-09-04 08:00:1200:37:4802:47:2904:49:1005:45:21.10+01:41:468:137,3
53JODŁOWSKI Marek 294BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM4022M 532021-09-04 08:00:1000:37:5802:51:0504:49:1405:45:25.80+01:41:518:137,3
54HETMAN Łukasz 244BARLINEKM4023M 542021-09-04 08:00:1000:39:1702:47:5104:44:2305:45:27.55+01:41:528:137,3
55SOKULSKI Tomasz 184WROCŁAWM3027M 552021-09-04 08:00:0700:37:4102:48:5304:47:3105:46:32.45+01:42:578:157,3
56CIESIELSKI Witold 387GDAŃSKM4024M 562021-09-04 08:00:0400:37:2002:52:4204:50:1205:47:07.90+01:43:338:157,3
57BRĄCZKOWSKI Damian 283POZNAŃM184M 572021-09-04 08:00:0300:39:5302:56:1504:50:0605:47:45.15+01:44:108:167,2
58ZIEMKIEWICZ Jarek 2362 KROKI DO METYLUBINM4025M 582021-09-04 08:00:0700:37:5602:50:0504:48:3705:47:50.70+01:44:158:167,2
59OLEJNICZAK Piotr 151LESZNOM4026M 592021-09-04 08:00:0700:38:4002:50:0804:50:1805:48:12.75+01:44:378:177,2
60KASZKOWIAK Bogumil 315WRONKIWRONKIM4027M 602021-09-04 08:00:1300:45:2003:02:3104:55:4005:48:40.50+01:45:058:187,2
61WALERCZYK Bartosz 218DOBRZYKOWICEM3028M 612021-09-04 08:00:4000:40:0402:47:0604:45:4805:49:23.85+01:45:498:197,2
62KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 380BOLESŁAWIECM4028M 622021-09-04 08:00:0400:37:4002:48:0404:51:2205:49:26.85+01:45:528:197,2
63LOREK Adam 67BIEGAM DLA SIEBIELESZNOM4029M 632021-09-04 08:00:0800:35:5002:51:0604:55:0705:50:14.45+01:46:398:207,2
64SITEK Andrzej 204WROCŁAWM4030M 642021-09-04 08:00:3900:39:4202:47:3304:46:5005:50:30.35+01:46:558:207,2
65WOJEWODA Maciej 227VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM3029M 652021-09-04 07:59:5500:39:1902:55:3804:55:0405:50:34.25+01:46:598:207,2
66MAJEWSKI Krystian 238RUNEDAGDYNIAM4031M 662021-09-04 08:00:0100:34:3902:50:3804:55:4705:52:38.95+01:49:048:237,1
67HOJAN Lukasz 309CHOMĘCICEM3030M 672021-09-04 08:00:0600:42:0403:01:4704:56:5305:52:56.35+01:49:218:247,1
68KOCJAN Paweł 281KB I LOVE ZIEMEK / KIDS RUNPOZNAŃM4032M 682021-09-04 08:00:0600:42:4802:54:3404:52:3005:53:07.35+01:49:328:247,1
69BROJ Michał 209OPOLEM4033M 692021-09-04 08:00:4100:41:5702:51:1004:52:2105:55:43.10+01:52:088:287,1
70LASEK Mikołaj 73PAN WUEFISTACZMOŃM3031M 702021-09-04 08:00:0200:39:3302:51:5204:54:5105:56:35.05+01:53:008:297,1
71DOMAGAŁA Krzysztof 276PSARUS '87 / WRZEŚNIAWRZEŚNIAM3032M 712021-09-04 08:00:1200:37:5602:48:1304:54:3805:57:19.80+01:53:458:307,1
72POSADOWSKI Szymon 366ZŁOTORYJAM3033M 722021-09-04 08:00:0600:38:4602:54:4404:58:4205:57:20.55+01:53:458:307,1
73MATYJA Rafał 39LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOM3034M 732021-09-04 08:00:1600:39:3102:59:5505:04:2605:58:20.40+01:54:458:317,0
74MARCZAK Tomasz 36CZYSTA AMATORKAWARSZAWAM4034M 742021-09-04 08:00:3400:38:2602:52:3104:56:4705:58:30.15+01:54:558:327,0
75KUCHARCZYK Kamil 331TRI NOT TO DIEPOZNAŃM3035M 752021-09-04 08:00:3300:43:3303:01:5905:04:3606:00:58.70+01:57:238:357,0
76POLAK Jacek 267BIEGUSIEM.PLPIASECZNOM4035M 762021-09-04 08:00:1400:38:4402:54:2105:01:4606:01:30.40+01:57:558:367,0
77MIELNIK Michał 55PANICZEPOZNAŃM3036M 772021-09-04 08:00:0900:40:5902:57:2404:59:2506:02:34.10+01:58:598:377,0
78ŁUKACKI Daniel 43DOMASZCZYNM4036M 782021-09-04 08:00:4200:41:5103:05:4005:08:5106:04:00.50+02:00:258:406,9
79BLACHA Krzysztof 337TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRAM3037M 792021-09-04 08:00:0400:37:0302:54:3705:06:1106:04:04.75+02:00:298:406,9
80WOJCIECHOWSKI Maciej 324POZNANM4037M 802021-09-04 08:00:2200:38:5902:59:0605:03:3306:04:11.70+02:00:368:406,9
81ZERZUT Jarosław 60SZCZECINM503M 812021-09-04 08:00:3300:45:1002:59:2205:04:4106:05:04.65+02:01:298:416,9
82WYSOCKI Andrzej 305KAMIONKIM4038M 822021-09-04 08:00:1800:41:2203:03:1705:06:0906:05:14.40+02:01:398:416,9
83MECHLIŃSKI Łukasz 361KLUB 42,2LĘBORKM4039M 832021-09-04 08:00:1500:40:0603:11:4905:10:4506:05:28.20+02:01:538:426,9
84PILAREK Wojciech 359WROCŁAWM3038M 842021-09-04 07:59:5500:42:4803:02:5005:08:1806:06:11.90+02:02:378:436,9
85KODZIS Lesław 286SIEDLCEM4040M 852021-09-04 08:00:1100:39:5403:01:2205:06:5006:07:24.55+02:03:498:446,9
86BRUDEREK Tomasz 296PRIMUM CURREREJABŁONNAM4041M 862021-09-04 08:00:0800:39:4603:01:5405:12:4106:07:48.15+02:04:138:456,9
87ŻABIEREK Tomasz 306GORZÓW WLKP.M4042M 872021-09-04 08:00:1200:38:1403:01:0105:08:1106:08:01.15+02:04:268:456,8
88SMOLARZ Marek 357PLESCHINGM4043M 882021-09-04 08:00:1100:42:1202:59:4404:58:4906:08:23.55+02:04:488:466,8
89TYLIŃSKI Arkadiusz 211LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM504M 892021-09-04 08:00:0600:38:5903:04:4905:12:0206:10:42.95+02:07:088:496,8
90WILCZKOWIAK Jan 275LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3039M 902021-09-04 08:00:0705:01:4306:11:08.35+02:07:338:506,8
91ALGIERSKI Paweł 362ŚWIEBODZINM185M 912021-09-04 08:00:1700:37:2202:55:0305:05:2306:11:11.05+02:07:368:506,8
92KRZYSZTOŃ Maciej 176KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM4044M 922021-09-04 08:00:1400:39:3902:58:0105:11:0706:12:35.15+02:09:008:526,8
93NAPIERAŁA Tomasz 336SUCHY LASM4045M 932021-09-04 08:00:1900:39:0302:55:4305:13:4506:12:48.05+02:09:138:526,8
94KACZOR Piotr 320SAMOTNY WILK Z KOTOWICKOTOWICEM4046M 942021-09-04 08:00:0400:35:5702:49:1105:09:1606:12:58.30+02:09:238:526,8
95GAPIŃSKI Marcin 300UMYSŁ ULTRASAPIŁAM4047M 952021-09-04 08:00:3500:41:2403:05:0305:10:2906:13:18.70+02:09:438:536,8
96SMOTER Damian 312WROCLAWM3040M 962021-09-04 08:00:1200:39:4303:01:2805:13:0506:16:11.60+02:12:368:576,7
97GĄSKA Konrad 59TEAMLUSIALUBINM3041M 972021-09-04 08:00:0800:39:4402:55:4105:09:1206:17:09.00+02:13:348:586,7
98NOWAK Jacek 76WSCHOWAM505M 982021-09-04 08:00:0700:38:4003:01:4205:11:0906:17:13.50+02:13:388:586,7
99WALUŚKIEWICZ Artur 53SOLA FIDEWROCŁAWM506M 992021-09-04 08:00:3900:44:1003:02:4505:11:5106:17:22.30+02:13:478:596,7
100ROSOŁOWSKI Grzegorz 371NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM4048M 1002021-09-04 08:00:0300:38:1003:02:0005:16:3206:22:17.20+02:18:429:066,6
101MIKOŁAJCZAK Arkadiusz 92JAROCINM3042M 1012021-09-04 08:00:0900:40:2003:07:2805:21:4006:24:22.90+02:20:489:096,6
102BARCZAK Robert 128RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM4049M 1022021-09-04 08:00:0600:39:0103:02:1605:17:5206:24:35.45+02:21:009:096,6
103BURZYŃSKI Łukasz 12BGC RUNNERSBOGUCINM3043M 1032021-09-04 08:00:1105:17:4906:24:39.00+02:21:049:096,6
104JAZ Krzysztof 152KM TEAMMIESZKOWICEM507M 1042021-09-04 08:00:3505:23:0906:25:07.25+02:21:329:106,5
105MIERZWICKI Krzysztof 358MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM4050M 1052021-09-04 08:00:0200:36:3703:02:3705:17:1106:25:53.45+02:22:189:116,5
106WOJTKOWIAK Marcin 86KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.M4051M 1062021-09-04 08:00:0200:34:5803:00:0505:17:3606:26:06.70+02:22:319:116,5
107RATAJCZAK Łukasz 279NIGHT RUNNERSMOSINAM4052M 1072021-09-04 08:00:0600:37:5502:54:3305:20:3206:26:34.75+02:22:599:126,5
108SZYMCZYK Michał 234DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM4053M 1082021-09-04 08:00:3700:42:3603:13:1205:28:1006:27:04.75+02:23:299:126,5
109KAŹMIERCZAK Oskar 65JAROCINM3044M 1092021-09-04 08:00:4400:42:2003:06:4205:20:1706:27:06.40+02:23:319:136,5
110BARTKOWIAK Rafał 27BYDGOSZCZM4054M 1102021-09-04 08:00:0100:40:4903:08:3005:25:1006:28:16.45+02:24:419:146,5
111BIELECKI Robert 316BIAŁA PODLASKAM508M 1112021-09-04 08:00:2000:43:1803:16:1605:27:2506:29:19.45+02:25:449:166,5
112LATOS Sławomir 201WROCŁAWM4055M 1122021-09-04 08:00:3900:41:3003:02:3205:19:2106:29:56.35+02:26:219:176,5
113GOCAŁ Marek 1LODZM4056M 1132021-09-04 08:00:3000:38:5403:01:3005:21:1506:30:24.20+02:26:499:176,5
114WOŹNIAK Paweł 64KLEPWROCŁAWM4057M 1142021-09-04 08:00:0700:38:1502:58:0405:25:2206:31:48.95+02:28:149:196,4
115KRUPIANIK Tomasz 203WROCŁAWM3045M 1152021-09-04 08:00:4500:47:5803:23:2205:30:3706:32:16.50+02:28:419:206,4
116WIKLIŃSKI Jarosław 26MARKIM4058M 1162021-09-04 08:00:3400:41:2103:06:1305:22:3806:33:16.80+02:29:429:216,4
117STEFAŃSKI Marcin 137PARKRUN DĄBRÓWKAPOZNAŃM4059M 1172021-09-04 08:00:0800:42:1803:14:2405:28:5306:33:47.40+02:30:129:226,4
118TONDER Filip 322WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃM4060M 1182021-09-04 08:00:1700:45:0103:20:4105:32:3206:34:05.10+02:30:309:226,4
119OWCZARZAK Tomasz 6MUROWANA GOŚLINAM3046M 1192021-09-04 08:06:2400:47:2103:26:1905:35:1706:35:55.25+02:32:209:256,4
120RADZIKOWSKI Łukasz 197KS POSNANIA TRIATHLONPOZNAŃM3047M 1202021-09-04 08:00:0900:40:5803:14:5205:37:1206:35:56.25+02:32:219:256,4
121IWANIUK Maciej 84TURAWAM3048M 1212021-09-04 07:59:5500:39:5903:09:3005:30:0106:36:25.65+02:32:509:266,4
122WOJCIESZYŃSKI Tomasz 135BBL GORZÓWBACZYNAM4061M 1222021-09-04 08:00:1100:41:1203:11:5005:33:1206:39:17.95+02:35:439:306,3
123ŁĘTOWSKI Mariusz 146NAWODNAM4062M 1232021-09-04 08:00:3900:50:0103:33:4905:39:5506:39:31.40+02:35:569:306,3
124GRYGIER Tomasz 258OSIECZNAM4063M 1242021-09-04 08:00:4000:43:0103:13:2605:32:1606:40:50.90+02:37:169:326,3
125NOWAK Krystian 228NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM186M 1252021-09-04 08:00:0600:38:0903:10:1205:29:3306:41:00.50+02:37:259:326,3
126PIOTROWICZ Michał 389ORTHOS TEAMIWINYM3049M 1262021-09-04 08:00:1500:42:3403:07:0305:29:5206:42:27.15+02:38:529:346,3
127MECHLIŃSKI Tomasz 360KLUB 42,2LĘBORKM4064M 1272021-09-04 08:00:1400:40:0703:20:2105:36:4706:43:12.00+02:39:379:366,3
128STĘPNOWSKI Jakub 325LEGIONOWOM3050M 1282021-09-04 08:00:2000:47:5203:14:4005:37:2206:43:20.15+02:39:459:366,2
129KACPRZAK Michał 88WROCŁAWM187M 1292021-09-04 08:00:1400:44:5803:10:2205:33:5206:43:21.75+02:39:469:366,2
130KOPCZYŃSKI Paweł 368WIERZBICZANYM4065M 1302021-09-04 08:00:3800:47:2403:17:2105:24:5306:43:43.45+02:40:089:366,2
131BUĆKO Marcin 206KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4066M 1312021-09-04 08:00:0400:39:2903:07:4705:36:3006:43:57.20+02:40:229:376,2
132PODGÓRSKI Paweł 237ŚLĘZAK TEAMDOMASZCZYNM3051M 1322021-09-04 08:00:4800:46:4603:15:1305:37:0206:46:29.80+02:42:559:406,2
133BOREK Grzegorz 291ŚWIDNICAM3052M 1332021-09-04 08:00:4700:46:4703:15:1505:37:0406:46:31.25+02:42:569:406,2
134SZWARC Grzegorz 230ARVATO S.C. REPPOZNAŃM3053M 1342021-09-04 08:00:2500:47:1103:23:3005:39:0206:47:45.35+02:44:109:426,2
135KAŁUSKI Łukasz 263CYKLOFANOPOLEM4067M 1352021-09-04 08:00:4200:41:5703:02:0205:39:5406:48:02.60+02:44:279:426,2
136PAWLISZ Łukasz 18GŁOGÓWEKM188M 1362021-09-04 08:00:1900:52:5703:27:1405:43:1406:48:08.90+02:44:349:436,2
137LISIAK Bartosz 142KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM3054M 1372021-09-04 08:00:1300:38:3603:07:2405:36:1806:48:12.65+02:44:379:436,2
138KAMIŃSKI Arkadiusz 2071ON1TEAMŁÓDŹM4068M 1382021-09-04 08:00:3100:46:2503:17:4905:38:3306:48:16.50+02:44:419:436,2
139BRODA Dominik 75WROCŁAWM3055M 1392021-09-04 08:00:0600:38:3703:08:4405:36:5306:48:27.25+02:44:529:436,2
140GIEL Jarosław 226NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM3056M 1402021-09-04 08:00:0600:41:2203:25:1105:46:3106:49:11.40+02:45:369:446,2
141FRAŃSKI Łukasz 225NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM4069M 1412021-09-04 08:00:0600:41:1503:25:1405:46:2806:49:35.20+02:46:009:456,2
142WIERTEL Łukasz 34KAMIONKIM3057M 1422021-09-04 08:00:3300:41:2703:07:0005:34:2806:49:44.85+02:46:109:456,2
143PIOTROWSKI Kamil 21WROCŁAWM4070M 1432021-09-04 08:00:0800:34:5203:02:5705:41:1106:50:13.20+02:46:389:466,1
144SKAŁECKI Przemysław 373HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM3058M 1442021-09-04 08:00:1100:48:0203:21:0905:46:3806:52:25.30+02:48:509:496,1
145ARENDT Michał 375GDYNIAM3059M 1452021-09-04 08:00:0900:40:2703:13:4105:43:1806:52:27.80+02:48:539:496,1
146ŚMICHURSKI Krzysztof 102FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICAM3060M 1462021-09-04 08:00:1600:46:3303:24:1205:42:3306:52:36.90+02:49:029:496,1
147ODWAŻNY Mariusz 185KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM3061M 1472021-09-04 08:00:1100:39:2403:10:4705:42:0006:52:58.75+02:49:239:496,1
148LEDNICKI Michał 250ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM3062M 1482021-09-04 08:00:2400:49:0403:25:3705:43:3806:53:18.85+02:49:449:506,1
149SURDACKI Piotr 240SZCZECINM4071M 1492021-09-04 08:00:3600:43:5403:26:1305:48:1806:54:02.85+02:50:289:516,1
150NOWAK Michał 378POZNAŃM3063M 1502021-09-04 08:00:1800:44:5903:20:2305:43:0606:54:09.40+02:50:349:516,1
151LIPIEC Łukasz 41JELENIA GÓRAM4072M 1512021-09-04 08:00:0800:43:2203:25:5505:47:0406:55:19.35+02:51:449:536,1
152WAKOR Pawel 87WARSZAWAM3064M 1522021-09-04 08:00:1100:42:1503:07:4505:35:1206:55:22.85+02:51:489:536,1
153KATRYCZ Krzysztof 328WROCŁAWM189M 1532021-09-04 08:00:3500:47:0403:13:5805:43:5806:55:25.35+02:51:509:536,1
154LISOWSKI Dariusz 120POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOM4073M 1542021-09-04 08:00:2100:49:2603:27:2505:44:0906:56:03.55+02:52:289:546,1
155DĄBROWSKI Michał 239SKIERNIEWICEM3065M 1552021-09-04 08:00:2800:45:5503:30:0305:48:5106:56:05.35+02:52:309:546,1
156SOBSTYL Michał 165ZWARTA BOJOWA GRUPA BIEGACZYKOBYLANKAM3066M 1562021-09-04 08:00:0900:41:4703:17:5105:47:4806:56:22.30+02:52:479:546,1
157WALKOWIAK Mateusz 89GARZYNM3067M 1572021-09-04 08:00:2400:41:3003:20:2605:53:3606:56:53.05+02:53:189:556,0
158ZAWISTOWSKI Marek 141WROCLAWM4074M 1582021-09-04 08:00:1900:47:0203:25:5105:49:1006:56:58.15+02:53:239:556,0
159KRZYŻAŃSKI Jacek 233ARVATO S.C. REP.JEZIORY WIELKIEM1810M 1592021-09-04 08:00:2400:42:3903:15:2905:46:1506:57:11.60+02:53:369:556,0
160KOŚMIDER Tomasz 81WROCŁAWM4075M 1602021-09-04 08:00:4400:44:3203:15:4205:37:5906:57:22.80+02:53:489:566,0
161DECHNIK Łukasz 48I W GÓRĘ I W DÓŁWROCŁAWM4076M 1612021-09-04 08:00:4200:48:2403:28:4305:48:4906:57:28.35+02:53:539:566,0
162SKOCZYLAS Mateusz 347RAMISZÓWM3068M 1622021-09-04 08:00:2000:49:0503:35:1105:54:5906:57:32.95+02:53:589:566,0
163WOŹNIAK Łukasz 40WROCŁAWM3069M 1632021-09-04 08:00:0700:43:4803:21:4705:48:4906:57:33.15+02:53:589:566,0
164IZDEBSKI Mariusz 262OSV TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM509M 1642021-09-04 08:00:3200:42:1803:20:1305:41:4006:57:40.95+02:54:069:566,0
165STANISŁAWEK Tomasz 132ZIELONA GÓRAM4077M 1652021-09-04 08:00:3400:39:3103:15:3405:46:0506:57:49.70+02:54:149:566,0
166KWASIUK Wojciech 100PODGÓRZYNM3070M 1662021-09-04 08:00:2900:51:2403:29:5605:49:0506:59:40.45+02:56:059:596,0
167JAŚKIEWICZ Oskar 386WAŁBRZYCHM3071M 1672021-09-04 08:00:2800:53:3903:31:1105:56:4007:02:16.95+02:58:4210:036,0
168SITEK Piotr 99GORZÓW WLKP.M4078M 1682021-09-04 08:00:1600:45:5003:25:2505:50:5907:05:32.75+03:01:5710:075,9
169WORONOWICZ Przemek 68PIŁAM3072M 1692021-09-04 08:00:1800:44:4003:20:0405:53:1307:06:33.95+03:02:5910:095,9
170KOZIELEWSKI Antoni 293POZNANM4079M 1702021-09-04 08:00:1100:45:5603:26:5106:02:0307:10:44.10+03:07:0910:155,9
171KLUKOWSKI Kamil 299BUDDHA AKBARWROCŁAWM4080M 1712021-09-04 08:00:1300:41:5803:25:1806:08:3807:12:57.15+03:09:2210:185,8
172LIS Paweł 259BOX74MIEROSZÓWM4081M 1722021-09-04 08:00:1700:38:4603:23:4805:56:4107:13:27.65+03:09:5210:195,8
173ŻAK Piotr 72SZCZECINM3073M 1732021-09-04 08:00:3500:44:2503:14:5205:55:4607:15:03.25+03:11:2810:215,8
174KANTOREK Piotr 192SKIERNIEWICEM4082M 1742021-09-04 08:00:2800:46:2503:30:0306:06:4207:15:36.25+03:12:0110:225,8
175KONIECZNY Przemysław 80POZNAŃM3074M 1752021-09-04 08:00:3300:43:3403:17:3706:04:5207:18:16.75+03:14:4110:265,7
176BROŻYNA Miłosz 208BEZRZECZEM1811M 1762021-09-04 08:00:1100:42:1103:27:2006:03:2407:18:23.20+03:14:4810:265,7
177MAKLES Paweł 303GUBINM1812M 1772021-09-04 08:00:0800:44:5003:41:0306:08:3307:19:12.40+03:15:3710:275,7
178KANCELARZ Rafał 352GUBINM1813M 1782021-09-04 08:00:0800:44:5103:40:5506:09:4807:19:12.60+03:15:3710:275,7
179PURCZYŃSKI Grzegorz 122ZIELONA GÓRAM4083M 1792021-09-04 08:00:3700:48:5003:38:3706:10:4407:19:33.60+03:15:5810:275,7
180KACZMARCZYK Bogdan 133KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM4084M 1802021-09-04 08:00:1600:46:0703:31:2206:06:5407:19:37.35+03:16:0210:285,7
181IWANEK Przemysław 173BISKUPICEM3075M 1812021-09-04 08:00:1800:44:3703:17:2205:58:5107:21:32.60+03:17:5710:305,7
182STRZAŁKA Grzegorz 221WARSZAWAM3076M 1822021-09-04 08:00:2600:46:0003:20:1406:03:5107:21:37.35+03:18:0210:305,7
183SUCHOLAS Mateusz 317SWARZĘDZM3077M 1832021-09-04 08:00:2200:46:3503:31:4206:11:1207:21:38.05+03:18:0310:305,7
184CZUCHROWSKI Daniel 69WAŁBRZYCHM4085M 1842021-09-04 08:00:1500:41:0503:24:0006:02:0607:22:01.10+03:18:2610:315,7
185PIETRZAKOWSKI Robert 270GORZÓW WIELKOPOLSKIM4086M 1852021-09-04 08:00:2400:46:3303:28:2006:08:1707:22:16.45+03:18:4110:315,7
186KARDASZEWSKI Tomasz 268WARSZAWAM3078M 1862021-09-04 08:00:0300:42:1103:36:4006:15:2607:22:40.95+03:19:0610:325,7
187WIĘCŁAWSKI Robert 374ŁÓDŹM5010M 1872021-09-04 08:00:1500:43:0103:25:0106:06:0807:23:06.45+03:19:3110:335,7
188ŁUCZKÓW Andrzej 44DARŁOWOM5011M 1882021-09-04 08:00:2500:52:0703:46:3306:14:3607:23:28.50+03:19:5310:335,7
189GARSTKA Zbigniew 253LATAJĄCE DZIKI TEAMWRONKIM4087M 1892021-09-04 08:00:3700:49:5403:41:4806:12:2007:24:40.60+03:21:0510:355,7
190LEWANDOWSKI Bartłomiej 70MMUUSZCZECINM4088M 1902021-09-04 08:00:1500:40:1703:22:3106:13:0907:24:42.70+03:21:0710:355,7
191WIERZBICKI Daniel 188EBIEGI.PLKLODZKOM4089M 1912021-09-04 08:00:2700:46:1903:49:3706:18:0607:24:49.35+03:21:1410:355,7
192GRZELAK Łukasz 13WWW.GRZELAK-KANCELARIA.PLKALISZM4090M 1922021-09-04 07:59:5500:52:1603:43:2306:14:0707:25:22.65+03:21:4710:365,7
193LEWANDOWSKI Leszek 222POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAM4091M 1932021-09-04 08:00:1800:50:4603:42:0006:13:4807:25:41.90+03:22:0710:365,7
194DĄBROWSKI Maciej 169POZNAŃM3079M 1942021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:1306:07:2607:25:52.85+03:22:1810:365,7
195KWIATKOWSKI Rafał 166POZNAŃM3080M 1952021-09-04 08:00:3100:44:5903:29:2306:07:4507:25:53.10+03:22:1810:365,7
196JESZKIE Piotr 301WROCŁAWM3081M 1962021-09-04 08:00:1300:41:5903:25:2006:20:0407:26:06.05+03:22:3110:375,6
197KAZIMIERCZAK Filip 261DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEM3082M 1972021-09-04 08:00:2200:47:3503:31:3606:15:5907:28:31.35+03:24:5610:405,6
198KURPIK Piotr 335OPATÓWEKM4092M 1982021-09-04 08:00:2600:52:3903:47:2206:16:5707:28:42.45+03:25:0710:415,6
199KURZYNIEC Łukasz 217WROCŁAWM3083M 1992021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3106:24:3107:32:35.80+03:29:0110:465,6
200CIERACH Leszek 127PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIWAWRÓWM3084M 2002021-09-04 08:00:2800:51:3303:41:0406:17:5007:33:28.60+03:29:5310:475,6
201KOCHANOWSKI Marek 105ŚWIERADÓW - ZDRÓJM4093M 2012021-09-04 08:00:0100:39:1603:36:4006:20:1707:35:31.25+03:31:5610:505,5
202CIESIELSKI Przemysław 295ŁÓDŹM3085M 2022021-09-04 08:00:2900:49:5003:40:2806:19:3007:36:11.15+03:32:3610:515,5
203MATYLA Roman 216WROCŁAWM3086M 2032021-09-04 08:00:5800:51:4503:48:3706:24:3107:36:30.75+03:32:5510:525,5
204PIKUŁA Sebastian 340GORZÓW WIELKOPOLSKIM3087M 2042021-09-04 08:00:2900:48:5504:13:0606:29:3007:37:14.70+03:33:3910:535,5
205PIETRZAK Krzysztof 5BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM3088M 2052021-09-04 08:00:1300:45:2403:41:5206:26:5107:40:58.45+03:37:2310:585,5
206RYŚNIK Błażej 101WROCŁAWM3089M 2062021-09-04 08:00:2900:51:4003:29:5406:29:5307:41:39.40+03:38:0410:595,5
207KONDRAKIEWICZ Rafał 369KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM4094M 2072021-09-04 08:00:1000:48:4103:38:4006:26:3207:43:16.55+03:39:4111:015,4
208IGNASZEWSKI Łukasz 349ZIELONA GÓRAM3090M 2082021-09-04 08:00:3900:49:0703:46:2006:30:2607:46:49.55+03:43:1411:065,4
209SOBSTYL Roman 153SOBSTYL.COMBOLECHÓWKOM4095M 2092021-09-04 08:00:0900:41:5203:25:0906:24:2007:47:36.35+03:44:0111:085,4
210SAMPIR Mariusz 4WWW.ARNEON.COMKALISZM4096M 2102021-09-04 08:00:3600:51:2403:39:4406:32:1907:53:11.55+03:49:3611:155,3
211CHLUDZIŃSKI Patryk 229ARVATO S.C.REPPOZNAŃM3091M 2112021-09-04 08:00:2400:49:0403:34:4006:33:3607:53:24.15+03:49:4911:165,3
212LENKIEWICZ Aleksander 158WKURW_TEAMWARSZAWAM4097M 2122021-09-04 08:00:2000:47:0803:40:0706:33:2207:55:11.85+03:51:3711:185,3
213RZEPNIEWSKI Łukasz 159WARSZAWAM4098M 2132021-09-04 07:59:5500:48:4903:40:3306:33:4907:55:42.20+03:52:0711:195,3
214MAKOWSKI Dariusz 52KM TEAMCHOJNAM5012M 2142021-09-04 08:00:3900:51:1703:56:2806:37:1407:55:43.50+03:52:0811:195,3
215KORECKI Marcin 2154FI16DOBCZYCEM4099M 2152021-09-04 08:00:1600:49:0803:52:4606:38:0807:56:32.55+03:52:5711:205,3
216SOWA Mikołaj 273ŁAZARZ TEAMKOMORNIKIM1814M 2162021-09-04 08:00:1300:55:4404:17:5206:48:1407:56:43.45+03:53:0811:215,3
217SADŁO Daniel 28SOLANKOWA TEAMJELENIA GÓRAM3092M 2172021-09-04 08:00:0900:48:4003:27:1906:30:5507:57:21.60+03:53:4611:215,3
218GALEWSKI Mariusz 140KOTLINKOTLINM5013M 2182021-09-04 08:00:1000:51:5203:57:2006:39:5307:58:28.35+03:54:5311:235,3
219TETERYCZ Dariusz 274JELENIA GÓRAM40100M 2192021-09-04 08:00:2100:50:2203:55:2506:45:1508:00:07.80+03:56:3311:255,2
220ŻUREK Mariusz 109RAWICZM5014M 2202021-09-04 08:00:0300:40:0903:46:5006:43:3608:03:51.30+04:00:1611:315,2
221PIOTROWIAK Tomasz 112PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM3093M 2212021-09-04 08:00:3000:47:2803:45:0506:46:1208:03:55.20+04:00:2011:315,2
222GROSSY Pawel 194GORZOW WLKPM40101M 2222021-09-04 08:00:2500:44:1403:38:2106:50:5508:04:02.90+04:00:2811:315,2
223JURKIEWICZ Dominik 277WROCŁAWM3094M 2232021-09-04 08:00:3800:51:4903:47:5706:40:3108:04:59.35+04:01:2411:325,2
224- - 198-M3095M 2242021-09-04 08:00:0200:43:4903:42:4806:41:4808:11:03.25+04:07:2811:415,1
225KUCZYŃSKI Adam 356VIKINGKUDOWA ZDRÓJM3096M 2252021-09-04 08:00:0800:48:4103:48:4706:46:5708:11:55.85+04:08:2111:425,1
226FREJ Marcin 353WARSZAWAM3097M 2262021-09-04 07:59:5500:45:3303:43:4206:50:4308:13:29.45+04:09:5411:445,1
227PYTKO Jacek 195ŁÓDŹM5015M 2272021-09-04 08:00:3200:49:2803:34:0308:15:31.50+04:11:5611:475,1
228PASEK Łukasz 330WARSZAWAM40102M 2282021-09-04 08:00:3100:48:1404:13:0007:09:3508:15:39.90+04:12:0511:485,1
229WREMBEL Przemysław 254NOWA WIEŚM40103M 2292021-09-04 08:00:3600:49:5703:52:5606:51:1308:18:29.75+04:14:5411:525,1
230PNIEWSKI Rafał 781ON1 RUNNING TEAMŁÓ∂ŹM5016M 2302021-09-04 08:00:3100:52:3504:11:1507:00:2408:19:46.80+04:16:1211:535,0
231KOWALSKI Andrzej 149NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM40104M 2312021-09-04 08:00:1700:47:3303:56:2207:04:0908:25:40.25+04:22:0512:025,0
232JANOWSKI Jerzy 20RONINPOZNANM601M 2322021-09-04 08:00:2500:48:4403:58:0707:02:0308:27:27.15+04:23:5212:045,0
233CZEKALSKI Tomasz 130NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM40105M 2332021-09-04 08:00:1800:47:3304:09:5607:12:0908:38:23.60+04:34:4812:204,9
234PASTERNAK Stanisław 379OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM5017M 2342021-09-04 08:00:3200:49:4203:52:3607:08:1308:44:49.55+04:41:1412:294,8
235KOZIOŁ Paweł 245KRAKÓWM40106M 2352021-09-04 08:00:4500:52:1104:13:4007:09:4808:45:00.40+04:41:2512:304,8
236BIS Marcin 10GORZÓW WLKP.M3098M 2362021-09-04 08:00:2800:52:3204:19:0207:23:0908:47:55.00+04:44:2012:344,8
237TUTAK Tomasz 49KLUB 42.2 LĘBORKLĘBORKM40107M 2372021-09-04 08:00:1300:52:5704:23:4607:33:5008:54:09.85+04:50:3512:434,7
238KAMOLA Maciej 213WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM3099M 2382021-09-04 08:00:0900:50:3704:19:3107:29:1608:57:59.75+04:54:2412:484,7
239SMIGIELSKI Rafal 289POZNAŃM40108M 2392021-09-04 08:00:1800:50:1804:03:0907:32:4408:58:56.05+04:55:2112:494,7
240PAWEŁ Gmerek 346WOLSZTYNM40109M 2402021-09-04 08:00:3800:57:1704:27:5607:33:3908:59:00.80+04:55:2612:504,7
241KLIKS Adam 345WOLSZTYNM40110M 2412021-09-04 08:00:3700:57:1804:27:5807:33:4108:59:01.60+04:55:2612:504,7
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
242MISIAK Artur 318OSIECZNICAM30100M 2422021-09-04 08:00:2400:52:0704:19:1607:29:0409:06:25.60+05:02:5013:004,6
243WASZAK Marek 367RADZIEJÓWM5018M 2432021-09-04 08:00:2500:53:2904:19:3007:35:0709:11:37.40+05:08:0213:084,6
244KOBUSZEWSKI Maciej 129OLSZTYNM40111M 2442021-09-04 08:00:2800:52:2704:18:3807:44:1809:30:07.30+05:26:3213:344,4
245SMORĄGIEWICZ Marcin 62WARSZAWAM40112M 2452021-09-04 08:00:3400:58:3004:34:5008:01:1209:32:02.85+05:28:2813:374,4
246NOWAK Marcin 327KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃM1815M 2462021-09-04 08:00:1300:53:5204:17:5607:51:3109:47:56.60+05:44:2113:594,3
247RZEPKA Mirek 61WARSZAWAM602M 2472021-09-04 08:00:3300:58:3605:01:2508:41:5710:20:47.00+06:17:1214:464,1
Niesklasyfikowani
KUCZYŃSKI Michał 382FRONTREARWROCŁAWM302021-09-04 08:00:0700:38:48 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Przemysław 251DZIERŻONIÓWM302021-09-04 08:00:0100:28:28 DNF02:13:48 DNF DNF DNF--
RATYMIRSKI Wojtek 38WROCLAWM402021-09-04 08:00:0900:39:18 DNF03:17:44 DNF DNF DNF--
LASOCKI Marcin 21012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM402021-09-04 08:00:1900:33:57 DNF DNF DNF DNF--
SZTURO Jan 136PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNM502021-09-04 08:00:0300:35:49 DNF DNF DNF DNF--
POPŁAWSKI Dariusz 124GEPARD MUROWANA GOSLINAMUROWANA GOŚLINAM402021-09-04 08:01:00 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 253 wynik(ów)