Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 20.6 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 740 |
Wystartowało : | 676 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 673 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim - Kobiety | Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Czas startu | Schronisko pod Durbaszką 12.4km | 20.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TABOR Dominik | 563 | Hoka Garmin Team/SBG SALCO | KRAKÓW | M20 | MP | 00:00:01 | 00:54:13 | 01:24:32 | |
2 | KUROPATWA Gabriel | 1200 | SBG Salco | BIELSKO-BIAŁA | M20 | MP | 00:00:01 | 00:57:09 | 01:28:38 | |
3 | KACZOR Jan | 1194 | Salomon Team | WAŁBRZYCH | M20 | MP | 00:00:01 | 00:58:09 | 01:30:15 | |
4 | DUDCZAK Michał | 1222 | KS Vertical Rytro | RYTRO | M20 | MP | 00:00:01 | 00:59:52 | 01:32:48 | |
5 | KUNZ Marcin | 650 | . | KRAKÓW | M20 | MP | 00:00:02 | 01:02:46 | 01:37:18 | |
6 | KUBASZCZYK Kamil | 609 | RAJCZA | M20 | MP | 00:00:01 | 01:03:18 | 01:38:48 | ||
7 | DUDA Sebastian | 601 | MIKOLOW | M20 | 00:00:02 | 01:04:25 | 01:40:34 | |||
8 | PACHUT Jerzy | 645 | ASICS FrontRunner / Serce Beskidu | SŁOPNICE | M20 | MP | 00:00:02 | 01:05:34 | 01:43:14 | |
9 | BOCZAR Bartłomiej | 949 | KWK BUDRYK | ORNONTOWICE | M20 | 00:00:04 | 01:08:30 | 01:46:25 | ||
10 | KOWALSKI Łukasz | 836 | Eco Energy Poland | RODAKI | M20 | 00:00:06 | 01:18:06 | 02:02:15 | ||
11 | ORĘZIAK Tomasz | 717 | STALOWA WOLA | M20 | 00:00:06 | 01:19:44 | 02:02:54 | |||
12 | BRZOZOWSKI Jan | 513 | WARSZAWA | M20 | 00:00:08 | 01:20:32 | 02:07:30 | |||
13 | GAJECKI Kacper | 788 | TRZCINICA | M20 | 00:00:15 | 01:22:21 | 02:08:14 | |||
14 | LUDYNIA Łukasz | 1210 | STG Warszawa | WARSZAWA | M20 | 00:00:11 | 01:26:25 | 02:12:46 | ||
15 | KRUKAR Tomasz | 806 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M20 | 00:00:19 | 01:27:31 | 02:17:04 | ||
16 | KACZMAREK Tomasz | 556 | Pierogi Atakke | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M20 | 00:00:32 | 01:35:08 | 02:23:44 | ||
17 | FRYDRYCH Paweł | 1014 | KROSNO | M20 | 00:00:28 | 01:34:27 | 02:27:16 | |||
18 | POLAK Szymon | 586 | Zielonebieganie.pl | NOWY SĄCZ | M20 | 00:00:38 | 01:36:06 | 02:29:49 | ||
19 | TOKARZ Mateusz | 835 | KRAKÓW | M20 | 00:00:51 | 01:35:56 | 02:30:02 | |||
20 | SOLIŃSKI Krzysztof | 1228 | GLIWICE | M20 | 00:00:57 | 01:37:57 | 02:30:47 | |||
21 | PACHOŁ Michał | 1006 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M20 | 00:01:03 | 01:39:48 | 02:31:10 | ||
22 | GOŁDYN Michał | 1033 | Projekt1000up | OCHOTNICA |DOLNA | M20 | 00:00:04 | 01:36:15 | 02:31:50 | ||
23 | TOMASZEWSKI Tymon | 1053 | traposfera 2k24 | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:20 | 01:36:15 | 02:32:15 | ||
24 | BURNÓG Michał | 972 | PORĄBKA USZEWSKA | M20 | 00:00:16 | 01:34:43 | 02:33:32 | |||
25 | STACHURA Karol | 1027 | BRODY | M20 | 00:00:16 | 01:36:48 | 02:34:40 | |||
26 | SULEWSKI Jakub | 777 | JUSZKOWO | M20 | 00:00:36 | 01:41:03 | 02:35:31 | |||
27 | SABAŃSKI Bogdan | 797 | KRAKÓW | M20 | 00:00:49 | 01:42:44 | 02:39:56 | |||
28 | JANICKI Tomasz | 851 | RUDA KOŚCIELNA | M20 | 00:01:05 | 01:41:29 | 02:41:07 | |||
29 | KOPIJ Mateusz | 941 | ŁOMIANKI | M20 | 00:01:03 | 01:42:19 | 02:41:14 | |||
30 | BINIECKI Jakub | 738 | Embordju Team | CHORZÓW | M20 | 00:00:05 | 01:43:12 | 02:48:23 | ||
31 | WOLEK Maks | 961 | TYCHY | M20 | 00:00:58 | 01:53:44 | 02:53:54 | |||
32 | ZARZECKI Stefan | 1230 | WARSZAWA | M20 | 00:00:36 | 02:04:31 | 03:09:32 | |||
33 | MICHALSKI Mateusz | 634 | Słońca Jury | OLSZTYN | M20 | 00:00:18 | 02:00:17 | 03:11:02 | ||
34 | POCIEJKIN Jakub | 907 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M20 | 00:00:47 | 02:05:50 | 03:14:01 | |||
35 | ŁOMIAK Maciej | 1004 | WARSZAWA | M20 | 00:00:28 | 02:05:10 | 03:14:18 | |||
36 | SINGER Michał | 966 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M20 | 00:00:12 | 02:05:08 | 03:17:05 | ||
37 | K. Dominik | 931 | DĘBICA | M20 | 00:00:51 | 02:08:45 | 03:20:06 | |||
38 | WOŹNIAK Oskar | 641 | CKS Budowlani Częstochowa | KATOWICE | M20 | MP | 00:00:32 | 02:13:44 | 03:33:00 | |
39 | BIČKŪNAS Juozas | 616 | VILNIUS | M20 | 00:00:22 | 02:21:38 | 03:39:44 | |||
40 | WYKIERSKI Jakub | 895 | Trekking TEAM OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M20 | 00:00:17 | 02:19:59 | 03:39:56 | ||
41 | KOWALSKI Damian | 772 | ŻYWCEM ZABIEGANI 2.0 | MŁAWA | M20 | 00:00:36 | 02:30:39 | 03:49:58 | ||
42 | SAGAN Sebastian | 1190 | Słońca Jury | IŁAWA | M20 | 00:00:51 | 02:33:14 | 03:55:14 | ||
43 | NOGA Szymon | 816 | CZĘSTOCHOWA | M20 | 00:00:20 | 02:29:24 | 03:58:09 | |||
44 | CLEVENOT Pascal | 568 | Pastis 51 | RZESZOW | M20 | 00:01:44 | 01:43:07 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
BALIGA Cezary | 649 | Hoka Garmin Team | OLESNO | M20 | MP | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 45 wynik(ów)