DOG CHALLENGE SUMMER 2021 | MEGA
Dog Challenge Summer 2021
Organizator : Kreativiti Barbara Roślicka-Bajsarowicz
Data : 2021-09-18
Miejsce : Paniowice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Kara/
bonifikata
Czas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHOJNACKI Jakub 113DOPIEWIECMężczyźni1M 1Barkteam00:21:25.55 3:3416,8
2CHAJA Radosław 112OBORNIKI ŚLĄSKIEMężczyźni2M 200:22:15.20+00:00:493:4216,2
3BARAŃSKI Damian 103WROCŁAWMężczyźni3M 300:26:23.00+00:04:574:2313,6
4KAWCZYŃSKI Patryk 140BYDGOSZCZMężczyźni4M 4Barkteam00:27:08.00+00:05:424:3113,3
5BORYS Mateusz 110BYDGOSZCZMężczyźni5M 5Barkteam00:27:08.20+00:05:424:3113,3
6ZAGACKI Karol 197RAWICZMężczyźni6M 600:27:14.05+00:05:484:3213,2
7OKTABIŃSKI Karol 201MOGILNOMężczyźni7M 700:28:03.10+00:06:374:4012,8
8WIERZBICKI Paweł 203WROCŁAWMężczyźni8M 800:28:03.20+00:06:374:4012,8
9ŁYSIAK Patryk 202MOGILNOMężczyźni9M 900:28:53.80+00:07:284:4812,5
10STALSKI Pawel 175MOKRONOS GORNYMężczyźni10M 1000:29:24.55+00:07:594:5412,2
11CIOSMAK Cezary 115KNUROWMężczyźni11M 11Knurowska Wataha00:30:43.50+00:09:175:0711,7
12MIELNICZUK Antoni 155WAŁBRZYCHMężczyźni12M 1200:31:36.65+00:10:115:1611,4
13JANKOWSKI Robert 135WSCHOWAMężczyźni13M 13JOY - Szkoła dla psów00:32:49.55+00:11:245:2811,0
14GROBELNY Roger 125KROTOSZYNMężczyźni14M 1400:33:13.00+00:11:475:3210,8
15GŁĄBICKI Sławomir 121TWARDOGÓRAMężczyźni15M 15EkipaPrzytulPyska00:33:49.30+00:12:235:3810,6
16WYDRO Krzysztof 194STRZYŻÓWMężczyźni16M 1600:34:14.65+00:12:495:4210,5
17BINKOWSKI Dominik 108WSCHOWAMężczyźni17M 17JOY - Szkoła dla psów00:34:14.85+00:12:495:4210,5
18KACZANOWSKI Marcin 138LUBINMężczyźni18M 1800:00:1000:34:54.15+00:13:285:4710,4
19OSUCH Mateusz 159WARSZAWAMężczyźni19M 1900:35:55.30+00:14:295:5910,0
20APOSTOLUK Włodzimierz 101WROCŁAWMężczyźni20M 2000:35:58.90+00:14:335:5910,0
21SMYK Jakub 174PANIÓWKIMężczyźni21M 21Knurowska Wataha00:36:41.80+00:15:166:069,8
22KUBIK Przemysław 146OLEŚNICAMężczyźni22M 2200:37:02.75+00:15:376:109,7
23STANKO Tomasz 177LIBIĄŻMężczyźni23M 2300:37:47.25+00:16:216:179,5
24RYBKA Wiktor 167WSCHOWAMężczyźni24M 24JOY - Szkoła dla psów00:40:18.15+00:18:526:438,9
25JANKOWSKI Marcin 134ZDUNYMężczyźni25M 2500:42:13.20+00:20:477:028,5
26SZCZEPANIAK Daniel 183WROCŁAWMężczyźni26M 26Barkteam00:42:39.70+00:21:147:068,4
27SŁABIK Daniel 172WSCHOWAMężczyźni27M 27JOY - Szkoła dla psów00:42:41.90+00:21:167:068,4
28SMĘT Artur 173WROCŁAWMężczyźni28M 28Barkteam00:43:09.40+00:21:437:118,3
29PRZEPIÓRA Bartosz 162WROCŁAWMężczyźni29M 2900:43:22.85+00:21:577:138,3
30ŁEPSKI Paweł 151WROCŁAWMężczyźni30M 30Psiary00:48:33.40+00:27:078:057,4
31HOLECZEK Damian 127RUDA ŚLĄSKAMężczyźni31M 31HEMATYTOWA WATAHA00:51:08.30+00:29:428:317,0
32JASIK Grzegorz 137WILKÓWMężczyźni32M 3200:51:41.95+00:30:168:367,0
33GORGOLEWSKI Jarek 123DOPIEWOMężczyźni33M 33HEMATYTOWA WATAHA00:52:00.85+00:30:358:406,9
34WOLSZTYNIAK Adam 192WARSZAWAMężczyźni34M 34Barkteam00:53:27.70+00:32:028:546,7
Znaleziono 34 wynik(ów)