Organizator : | Stowarzyszenie Duch Pogórza |
Data : | 2023-03-25 |
Miejsce : | Dubiecko |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 156 |
Wystartowało : | 113 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 110 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | Służby Mundurowe - K | OPEN Mężczyźni | Służby Mundurowe - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 9km | 25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOWALCZYK Mateusz | 117 | Minutka Trail | STUDZIAN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:00 | 02:55:57 | |
2 | BIADZKI? Patryk | 115 | BIELSKO-BIAŁA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:50 | 02:38:31 | ||
3 | KACZMARCZYK Piotr | 116 | JEST SPOSÓB | BIELSKO-BIAŁA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:20 | 03:22:34 | |
4 | 118 | 00:00:00 | 01:15:56 | 03:22:44 | |||||
5 | ZYGMUNT Monika | 112 | GIEDLAROWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:44:06 | 04:44:15 | ||
6 | ŻOŁNIERZ Tomasz | 113 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:05 | 02:49:37 | ||
7 | ŻUREK Krzysztof | 114 | RUCH IZBICA | KRĘPIEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:10 | 02:32:11 | |
8 | DUDEK Joanna | 12 | TARNÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:28:55 | 04:07:59 | ||
9 | ZAJĄC Patryk | 106 | PARYSÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:26:07 | 03:59:27 | ||
10 | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 107 | NIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY | ŚWIERZOWA POLSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:50 | 02:57:00 | |
11 | ZARĘBA Jolanta | 108 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:38:55 | 04:24:22 | |
12 | ZDEB Maciej | 109 | PIĘKNE I BRODACZE/WILQ TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:27 | 03:14:23 | |
13 | DERDA Mariusz | 11 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:14 | 03:14:26 | |
14 | ZIĘBA Sabina | 110 | FOREVER TEAM/ CUNA TEAM | ŚWILCZA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:03:43 | 02:45:47 | |
15 | FILIPIŃSKI Bartosz | 14 | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:04 | 02:54:17 | ||
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||
16 | GARNYS Katarzyna | 15 | TBD | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:13:08 | 06:38:14 | |
17 | HIPNER Mateusz | 16 | SKNERUS MAKWAK | WAPOWCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:09 | 04:06:58 | |
18 | HULBÓJ Jan | 17 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:07 | 02:33:29 | ||
19 | JOP Marta | 18 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:56:57 | 05:16:23 | |
20 | KAPITSA Yuliya | 19 | PROSWIM | RANIZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:40 | 03:32:54 | |
21 | MICHALSKI Mateusz | 2 | JAWORZE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:23 | 04:04:39 | ||
22 | KĘPKA Andrzej | 21 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:06 | 04:02:10 | |
23 | BANASIK Krzysztof | 1 | PRUCHNIK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:14 | 02:41:19 | ||
24 | DĄBEK Łukasz | 10 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:35 | 04:15:31 | ||
25 | WÓJTOWICZ Piotr | 100 | PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:35 | 03:10:43 | |
26 | WÓŁKIEWICZ Dariusz | 101 | TRAILOWE BIEGI DUCHOWE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:38:04 | 04:22:17 | |
27 | WYSOCKA Iwona | 102 | LEŻAJSK | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:28:09 | 03:59:34 | ||
28 | WYSOCKI Bartosz | 103 | KS JANUSZE | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:28:08 | 03:59:32 | |
29 | ZAJĄC Katarzyna | 105 | ULTRAFUN ML 4K TEAMTARNÓW | TARNÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:06:33 | 02:55:36 | |
30 | KIEŁT Andrzej | 22 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:14 | 02:33:22 | |
31 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 23 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:27 | 04:15:47 | |
32 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 24 | TRENUJ Z KOSTEREM | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:31 | 02:35:48 | |
33 | KOT Iga | 25 | PARKRUN RZESZÓW | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:23:04 | 03:38:54 | |
34 | KOWALSKI Marek | 26 | STRZEBIŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:30:34 | 04:08:19 | ||
35 | KRAJEWSKA Bernadeta | 27 | TARNÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:28:51 | 04:07:56 | ||
36 | KRASOWSKI Mateusz | 28 | PROSWIM | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:23 | 03:32:13 | |
37 | KRAWCZYK Dariusz | 29 | PORAŻ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:22 | 03:14:25 | ||
38 | BŁAŻ Mateusz | 3 | KOMBORNIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:46:56 | 02:03:17 | ||
39 | KUPIBIDA Bogusława | 31 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:11:03 | 05:42:19 | |
40 | KURPIEWSKA Ewa | 32 | TBD TRAILOWE BIEGI DUCHOWE | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:16:11 | 06:38:16 | |
41 | KUSIAK Maciej | 33 | ZAKLICZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:25 | 03:05:31 | ||
42 | KWIATEK Tomasz | 34 | KAMIL LEŚNIAK TEAM | CZARNOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:16 | 02:52:37 | |
43 | KWOLEK Marcin | 35 | PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW | TARNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:48 | 03:07:24 | |
44 | LAMENTA Andrzej | 36 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:45:10 | 04:57:28 | ||
45 | LASEK Leszek | 37 | KALIPSO RUNNERS TEAM | MAŁĘCZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:32 | 03:10:02 | |
46 | LEKSY Robert | 38 | TBD | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:30 | 03:14:03 | |
47 | LEŚNICZAK Barbara | 39 | #WKURW_TEAM | ZIELONKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:46:20 | 05:07:10 | |
48 | BRYLIŃSKI Przemysław | 4 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:37 | 03:30:00 | ||
49 | LEWANDOWSKA Milena | 40 | GO APTIV! | KRAKÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:21:22 | 03:29:55 | |
50 | LEWANDOWSKI Przemysław | 41 | PEPSICO RUNNING TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:09 | 03:05:22 | |
51 | ŁĄCZNY Marcin | 43 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN/WITRYŁÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:36 | 03:29:59 | |
52 | MANIURA Iwona | 45 | BYTOM | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:18:47 | 06:30:58 | ||
53 | MANIURA Adam | 46 | BYTOM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 02:18:32 | 06:31:07 | ||
54 | MARGOL Karol | 47 | BIŁGORAJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:59 | 03:33:02 | ||
55 | MARONDEL Katarzyna | 48 | SILESIA NORDIC WALKING | BYTOM | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:09:57 | 05:42:17 | |
56 | MARTUŚ Jacek | 49 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:30 | 02:59:55 | |
57 | BURZ-PARADOWSKA Jowita | 5 | BYLEDOMETY | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:50:33 | 05:05:35 | |
58 | MARUCHA Tomasz | 50 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:38 | 02:43:44 | |
59 | MAZAN Piotr | 51 | FINISZ RYMANÓW | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:19 | 02:13:28 | |
60 | MAZEK Łukasz | 52 | STOPKA PILAWA | PILAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:54 | 04:23:18 | |
61 | MICHALAK Jacek | 53 | OVIME RUN | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:18 | 03:24:28 | |
62 | MIŁOŃ Aleksandra | 54 | MEDYNIA ŁAŃCUCKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:33:28 | 04:07:38 | ||
63 | MIŁOŃ Mariusz | 55 | MEDYNIA ŁAŃCUCKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:18 | 03:30:04 | ||
64 | MISIĄGIEWICZ Paweł | 57 | TARNOGRÓD | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:24 | 04:05:59 | ||
65 | MORGAŚ Mariusz | 58 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:20 | 03:10:21 | ||
66 | MOSTEK Marcin | 59 | TRAILOWE BIEGI DUCHOWE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:55:33 | 06:10:03 | |
66 | MOSTEK Miłosz | 60 | TRAILOWE BIEGI DUCHOWE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:55:45 | 06:10:20 | |
68 | NAZIEMKOWSKI Bogusław | 61 | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | MORAWSKO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:27 | 03:47:56 | |
69 | NOSEK Mateusz | 62 | ZAKLICZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:32 | 03:05:28 | ||
70 | OLEJARSKI Marcin | 63 | PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWA | PRUCHNIK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:45 | 02:44:36 | |
71 | OWSKA Justyna | 64 | DELOITTE ADVENTURE TEAM | CHMIELNIK | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:16:53 | 03:22:39 | |
72 | PAJESTKA Wojtek | 65 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:54 | 02:54:51 | |
73 | PANEK Damian | 66 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:19 | 04:01:11 | |
74 | PARADOWSKI Paweł | 67 | BYLEDOMETY | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:49:52 | 05:05:31 | |
75 | PAWELCZYK Krzysztof | 68 | SOBASTEAM | KIELCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:16 | 03:41:12 | |
76 | PIASECZNY Marcin | 69 | RUN-G | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:15 | 03:00:07 | |
77 | CETERA Mariusz | 7 | WIERZCHOSŁAWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:00 | |||
78 | PIETRZAK Rafał | 70 | SOPKA PILAWA | PILAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:34:02 | 04:23:11 | |
79 | PINDRAL Paweł | 71 | TARNOWSKIE GÓRY | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:48:11 | 04:48:23 | ||
80 | PIWOŃSKI Adam | 72 | GOTB ADAM PIWONSKI | GÓRA KALWARIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:05 | ||
81 | PLIS Sławek | 73 | OSTRÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:26:03 | 03:50:09 | ||
82 | PORCEK Maciej | 74 | ... | ŁĘŻANY | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:34 | 02:54:20 | |
83 | PRZYBYLSKI Grzegorz | 76 | DZIADEK_GRISZKA_BIEGA | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:33 | 03:32:59 | |
84 | REDKIEWICZ Agnieszka | 77 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:06:15 | 02:59:50 | ||
85 | RUSIN Łukasz | 78 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:09 | 04:08:16 | |
86 | SAMUŚ Dariusz | 79 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:53 | 03:21:32 | ||
87 | CZERWIŃSKA Małgorzata | 8 | JUMPING STARS TEAM | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:46:07 | 04:50:49 | |
88 | SĘK Krystian | 80 | SĘK-TEAM | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:13 | 03:54:12 | |
89 | SKOCZEK Tomasz | 82 | KIELCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:37:27 | 04:25:12 | ||
90 | SOCHA Norbert | 84 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | MAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:09 | 03:10:11 | |
91 | STANCZYK Hubert | 85 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:27 | 03:06:02 | ||
92 | STRZĘPEK Dariusz | 87 | STRZYŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:55 | 02:43:39 | ||
93 | SURMAN Mariusz | 88 | DZIKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:15 | 03:14:32 | |
94 | SZUBAN Bartosz | 89 | ZRYW BUSZKOWICZKI | BUSZKOWICZKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:11 | 02:49:58 | |
95 | ĆWIĄKAŁA Michał | 9 | MEESIEQ - LAZY RUNNER | ZARSZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:52 | 03:55:03 | |
96 | ŚRODA Krzysztof | 91 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:29 | 03:39:05 | ||
97 | TROJNAR Daniel | 92 | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:42:50 | 03:24:31 | ||
98 | TUREK Maciej | 93 | #PIWONAMECIE | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:47 | 03:45:57 | |
99 | WASYLISZYN Bernadetta | 94 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:56:10 | 05:16:26 | |
100 | WISZNIEWSKI Roman | 95 | NAMYSŁÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:28:14 | 04:05:33 | ||
101 | WITUSIK Dorota | 96 | JASŁO | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:29:05 | 04:05:41 | ||
102 | WOJTACZKA Witold | 97 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:33 | 02:50:01 | |
103 | WOJTAKOWSKA Joanna | 98 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:46:42 | 04:59:14 | ||
104 | WÓJCIK Jacek | 99 | BYTOM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:06 | 03:44:59 | ||
105 | CIECKIEWICZ Tomasz | 201 | CIESZANOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:30 | 03:38:28 | ||
106 | CZAPLIŃSKI Michał | 203 | OSTROŁĘKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:16 | 03:39:51 | ||
107 | ŁĄBĘDZKA - BUGAJ Alicja | 211 | KB DĘBIEC POZNAŃ | POZNAŃ | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 02:06:30 | 05:22:32 | |
108 | PRZYBYLAK Michał | 222 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | POZNAŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:43:51 | 04:48:01 | |
109 | ŚLANDA Maciej | 233 | KS JANUSZE | GRODZISKO DOLNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:22 | 02:49:27 | |
110 | WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra | 235 | BANDA Z POLUDNIA | GLIWICE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:45:26 | 04:45:26 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
LEWICKA Aleksandra | 42 | TBD | WARSZAWA | OPEN Kobiety | DNF | 01:27:15 DNF | DNF | ||
ŁUCZAK Małgorzata | 44 | TRAILOWE BIEGI DUCHOWE | WARSZAWA | OPEN Kobiety | DNF | 02:10:19 DNF | 06:21:11 DNF | ||
STRYCHALSKA Anna | 86 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | DNF | 02:16:41 DNF | 06:21:10 DNF |
Znaleziono 113 wynik(ów)