Organizator : | Stowarzyszenie Duch Pogórza |
Data : | 2024-03-23 |
Miejsce : | Dubiecko |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 125 |
Wystartowało : | 111 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 110 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | Służby Mundurowe - K | OPEN Mężczyźni | Służby Mundurowe - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 9km | 25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEBERAK Bartek | 9 | BIAŁOBRZEGI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:46:33 | 02:09:17 | ||
2 | KNAPIK Sebastian | 48 | BUTYJANA | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:14 | 02:19:19 | |
3 | KOWALCZYK Mateusz | 52 | MINUTKA TRAIL | STUDZIAN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:09 | 02:25:19 | |
4 | FLĄDRO Daniel | 23 | BKB CZARNA PERŁA | WOKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:40 | 02:25:22 | |
5 | KRÓL Artur | 56 | JW1517 | ZIELONA GÓRA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:51 | 02:25:30 | |
6 | CZEMERYS Piotrek | 15 | RUCH IZBICA | SIENNICA NADOLNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:13 | 02:28:40 | |
7 | MAZIARSKI Adrian | 66 | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:51:45 | 02:30:55 | ||
8 | KOZAK Łukasz | 54 | HALO BIEGACZE | DYLĄGÓWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:03 | 02:31:59 | |
9 | CYGAN Dawid | 13 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:40 | 02:37:48 | ||
10 | ŚCIBOR Adrian | 94 | PRZYSIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:49 | 02:39:13 | ||
11 | OLEJARSKI Marcin | 69 | PRUCHNIK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:03 | 02:41:02 | ||
12 | ZIĘBA Sabina | 114 | #SZLACHTABIEGA | ŚWILCZA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 00:57:41 | 02:41:08 | |
13 | FILIPIŃSKI Bartosz | 22 | FBOOMER | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:12 | 02:42:08 | |
14 | DERDA Mariusz | 16 | @BIEGOWA_WOLNOSC | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:46 | 02:47:45 | |
15 | SOLECKI Dominik | 83 | SWIM TRI RZESZÓW | STRASZYDLE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:25 | 02:47:56 | |
16 | DOŁOSZYCKI Grzegorz | 17 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:29 | 02:50:26 | ||
17 | WOŁOSZYN Artur | 109 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:15 | 02:50:30 | ||
18 | GÓRAK Grzegorz | 33 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:44 | 02:50:34 | ||
19 | PIERZ Sławomir | 72 | ISKRZYNIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:32 | 02:52:23 | ||
20 | WÓJTOWICZ Piotr | 110 | PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:11 | 02:54:43 | |
21 | ZAWISZA Grzegorz | 112 | WROCANKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:21 | 02:54:46 | ||
22 | KLUS Anna | 47 | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:02:37 | 02:55:43 | ||
23 | WANAT Janusz | 103 | #SZLACHTABIEGA | SIEDLISKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:00 | 02:56:21 | |
24 | DZIUBAN Katarzyna | 19 | GALLOPEM CZY GALLOWAYEM | ORELEC | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:02:09 | 02:57:18 | |
25 | LUBAS Grzegorz | 62 | DZIKITIM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:39 | 02:57:21 | |
26 | DZIUBAN Łukasz | 18 | GOPR BIESZCZADY, NADLEŚNICTWO USTRZYKI | ORELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:12 | 02:57:26 | |
27 | MORGAŚ Mariusz | 67 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:30 | 02:58:13 | ||
28 | FUS Maciej | 26 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:20 | 02:58:55 | ||
29 | RYDZIK Jacek | 78 | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:56 | 03:00:07 | ||
30 | SZEWCZUK Krzysztof | 91 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:19 | 03:00:32 | |
31 | KRUCZEK Katarzyna | 57 | BŁAŻOWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:02:07 | 03:00:37 | ||
32 | GIERULA Mariusz | 28 | AKTYWNY DYNÓW | HARTA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:15 | 03:03:18 | |
33 | SADKOWSKI Paweł | 79 | DANIEL WOSIK TERVEL MOUNTAIN RUNNER | MAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:33 | 03:06:04 | |
34 | ZAWISZA Łukasz | 113 | IWONICZ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:37 | 03:06:56 | ||
35 | GIZICKI Wojciech | 31 | KRUSZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:02 | 03:07:25 | ||
36 | JĘDRZEJCZYK Adam | 39 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:55 | 03:08:31 | ||
37 | ARTYM Magda | 1 | #TRENUJZKOSTEREM | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:06:12 | 03:09:04 | |
38 | PIWOŃSKI Adam | 74 | GÓRA BIEGA | GÓRA KALWARIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:39 | 03:09:33 | |
39 | CIECKIEWICZ Tomasz | 12 | CIESZANOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:41 | 03:09:36 | ||
40 | STARZEC Michał | 85 | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:19 | 03:09:52 | ||
41 | TROJNAR Daniel | 97 | ŁĄCKO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:07 | 03:09:59 | ||
42 | SZYPROWSKI Jarek | 93 | SPORT GENERATION | SOCHACZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:10 | 03:10:05 | |
43 | KRZĄSTEK Zbigniew | 58 | KS HARPAGAN TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:42 | 03:11:47 | |
44 | MARZEC Justyna | 118 | PODIUM | ŁAŃCUT | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:05:22 | 03:12:11 | |
45 | SMYKA Michał | 82 | CIECIERZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:49 | 03:14:00 | ||
46 | TWARDOCHLEB Marcin | 98 | BIEGAM W RZESZOWIE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:22 | 03:18:31 | |
47 | CHMAJ Jerzy | 10 | BRATKOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:49 | 03:18:34 | ||
48 | TYMOCZKO Maciej | 101 | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:06:55 | 03:19:47 | ||
49 | KIEC Adam | 44 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:23 | 03:22:40 | ||
50 | GUT Marcin | 36 | URAL BIKER | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:27 | 03:24:01 | |
51 | WOLWOWICZ Zbigniew | 108 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:10 | 03:24:09 | ||
52 | KUBICKI Łukasz | 59 | 3PBOT | IWONICZ- ZDRÓJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:45 | 03:26:02 | |
53 | GÓRKA Piotr | 34 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:46 | 03:26:50 | ||
54 | NIEDŹWIECKI Paweł | 68 | PODIUM/DYNOWSCY BIEGACZE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:51 | 03:27:07 | |
55 | IWAN Bartłomiej | 37 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:03 | 03:30:31 | ||
56 | GROCH Jacek | 35 | KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWA | KAŃCZUGA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:30 | 03:32:05 | |
57 | BANASIK Monika | 2 | PRUCHNIK | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:05:17 | 03:33:25 | ||
58 | PRUCHNIEWSKA Agnieszka | 76 | BANICI ULTRA | ROKIETNICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:08 | 03:35:27 | |
59 | KIEC Tomasz | 45 | KIECU SQD | ZACZERNIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:45 | 03:35:39 | |
60 | FALKOWSKI Bartosz | 20 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:17 | 03:36:00 | ||
61 | ZIĘBA Dawid | 115 | IDEOAKTYWNI | ŁOPUSZKA WIELKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:47 | 03:36:53 | |
62 | KISIELEWICZ Marcin | 46 | ATHLETIC ZRĘCIN | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:04 | 03:37:11 | |
63 | CZECH Aldona | 14 | BIEGOWE CZWARTKI | TARNOBRZEG | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:15:43 | 03:38:55 | |
63 | WIECZOREK Agata | 105 | BIEGOWE CZWARTKI | TARNOBRZEG | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:15:38 | 03:38:58 | |
65 | GĄSECKI Daniel | 27 | ULTRA PRZESILENIE | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:14 | 03:39:41 | |
65 | PESZEK Bogdan | 71 | ULTRA PRZESILENIE | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:53 | 03:39:46 | |
67 | SZYMCZAK Zbigniew | 92 | KS BIEGAJĄCE ZĄBKI | ZĄBKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:52 | 03:39:52 | |
68 | FRANCZAK Katarzyna | 24 | KRAKOW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:16:30 | 03:41:16 | ||
69 | KRĘPA Agnieszka | 55 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:33 | 03:42:29 | |
70 | PIOTROWSKI Przemysław | 73 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:04 | 03:42:42 | |
71 | GINTER Grzegorz | 30 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:40 | 03:43:35 | |
72 | WITUSIK Dorota | 106 | KOŁACZYCE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:15:30 | 03:43:45 | ||
73 | STYŁA Sebastian | 87 | TURKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:49 | 03:49:21 | ||
74 | KOIS Ewa | 49 | OSIEK JASIELSKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:16:47 | 03:49:23 | ||
75 | SUŁKOWSKA-WIROWSKA Gabriela | 88 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:19:16 | 03:51:08 | ||
76 | PRZYBYCIEN Monika | 77 | PIĘKNE I BRODACZE | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:59 | 03:53:01 | |
76 | BRODA Łukasz | 7 | PIĘKNE I BRODACZE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:17 | 03:53:05 | |
78 | ŚWIERCZEK Paulina | 95 | ZAWADZKA TEAM | GŁOGÓW MALOPOLSKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:19:49 | 03:53:09 | |
79 | JANOCHA Przemysław | 38 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:16 | 03:53:12 | ||
80 | ZAWADZKA Agnieszka | 111 | ZAWADZKA TEAM/AREYOUREADY | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:19:54 | 03:53:14 | |
81 | KOKOT Roman | 50 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:10 | 03:53:20 | |
82 | KORZENIOWSKI Grzegorz | 51 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:00 | 03:53:27 | ||
83 | KOWALSKI Marek | 53 | STRZEBIŃ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:43 | 03:55:28 | ||
84 | TYLUTKI Agnieszka | 100 | TARNOBRZEG | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:17:30 | 03:55:43 | ||
85 | GOLEŃ Justyna | 204 | KRAŚNIK | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:22:28 | 03:58:11 | ||
86 | LEŚNICZAK Barbara | 61 | ZIELONKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:53 | 03:59:14 | ||
87 | MAZGAJ Tomasz | 65 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:11 | 04:01:59 | ||
87 | BIELAKOWSKI Rafal Perez | 6 | NOWA DĘBA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:23:28 | 04:02:04 | ||
89 | STRUSKI Robert | 86 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:35 | 04:04:18 | |
90 | SIWIEC Stanisław | 81 | RESOVIA/PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:34 | 04:19:40 | |
91 | PODGÓRNIAK Artur | 75 | PARSZYWA ZADYSZKA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:22:24 | 04:19:52 | |
92 | TWARDOCHLEB Agnieszka | 99 | BIEGAM W RZESZOWIE | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:22:39 | 04:20:03 | |
93 | SZEWCZYK Katarzyna | 225 | ŁUKOWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:29:41 | 04:21:16 | ||
94 | BARSZCZOWSKA Ewelina | 5 | NOCNY BÓR TEAM | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:30:15 | 04:21:31 | |
95 | ZIEMNIAK Marcin | 316 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:10 | 04:34:57 | ||
96 | ŁUKASIEWICZ Aleksandra | 64 | ZABIEGANY SKARYSZEW | SKARYSZEW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:34:07 | 04:36:34 | |
97 | KARSKA Kamila | 42 | ZAMOŚĆ | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:30:13 | 04:38:03 | ||
98 | TOCZEK Łukasz | 96 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:19 | 04:38:32 | ||
99 | BANAŚ Kamil | 3 | SKAWINA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:33:51 | 04:38:36 | ||
100 | GOCAN Tymoteusz | 32 | KUKLÓWKA ZARZECZNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:30:18 | 04:44:09 | ||
101 | KAZALSKI Grzesiek | 43 | STRZYŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 02:17:05 | 04:50:40 | ||
102 | KUBIK Wanda | 229 | JASIENICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:38:45 | 04:50:51 | ||
103 | SOWIŃSKA Anetta | 84 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:41:01 | 05:08:33 | ||
104 | RADYK Joanna | 311 | RADYK TEAM | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:45:10 | 05:22:42 | |
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||
105 | WALASEK Przemysław | 102 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:34 | 06:02:01 | ||
106 | KOZAK Angelika | 609 | KOZAKI TEAM | ŁAŃCUT | OPEN Kobiety | 00:00:00 | |||
107 | RADYK Anna | 617 | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | |||
108 | GILAS Szymon | 29 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
109 | JĘDRZEJCZYK Maja | 40 | SANOK | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | ||||
110 | SZAL Mateusz | 90 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||||
111 | SIECZKOWSKI Artur | 80 | NBRTEAM | KOSTRZYN NAD ODRĄ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 |
Znaleziono 111 wynik(ów)