Organizator : | Stowarzyszenie Duch Pogórza |
Data : | 2022-03-26 |
Miejsce : | Dubiecko |
Dystans : | 34 km |
Zgłoszonych : | 176 |
Wystartowało : | 167 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 163 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | Służby Mundurowe - K | OPEN Mężczyźni | Służby Mundurowe - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZAN Piotr | 78 | FINISZ RYMANÓW | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:29 | |
2 | RZESZOWSKI Rekin | 121 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:30 | ||
3 | SIWEK Michał | 126 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:32 | |
4 | ZĘBATKA Lary | 166 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:46 | ||
5 | ZIĘBA Robert | 168 | TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:50:56 | |
6 | CIOCH Cezary | 14 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | SKARYSZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:17 | |
7 | LASOTA Robert | 62 | DOM I LAS 7 | RZESZOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:52:52 | |
8 | GUT Jacek | 34 | BLACK JACK TEAM | HUCISKO | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:53:31 | |
9 | ZYGMUNT Tomasz | 170 | OSP GIEDLAROWA | LEŻAJSK | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:54:09 | |
10 | ŁASKI Tomasz | 68 | PTASIE RADIO BRZOZÓW | BRZOZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:39 | |
11 | WĘGIEL Marcin | 150 | PKO BANK POLSKI | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:43 | |
12 | ŚLANDA Maciej | 142 | KS JANUSZE | GRODZISKO DOLNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:52 | |
13 | PORADA Kacper | 112 | PODIUM | ŁUKAWIEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:54:59 | |
14 | SOCHA Norbert | 131 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | MAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:55:10 | |
15 | TROJNAR Damian | 146 | KS JANUSZE | ŁAŃCUT | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:55:37 | |
16 | MYŚLIWIEC Robert | 89 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:55:55 | |
17 | HANULAK Paweł | 37 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:30 | ||
18 | MAKARSKI Krzysztof | 72 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:56:41 | |
19 | OGŁUSZKA Michał | 95 | SAFEPRO USŁUGI BHP | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:24 | |
20 | JAKUBOWSKI Jakub | 39 | DZIKITIM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:29 | |
21 | MATUSZ Krystian | 75 | ROKIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:57:55 | ||
22 | KARUŚ Waldemar | 44 | 14 DAS JAROSŁAW IM.GEN. BRYG WACŁAWA WIECZORKIEWICZA | ORŁY | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 00:58:02 | |
23 | WÓJCIK Łukasz | 163 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:44 | |
24 | WILKOS Mateusz | 158 | NIEMCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:58:56 | ||
25 | FILIPIŃSKI Bartosz | 22 | SUPER KLUB B | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:16 | |
26 | SAMOJEDNY Dominik | 122 | PROSWIM | RANIŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:19 | |
27 | ZIĘBA Mariusz | 169 | TRAIL IS OUR WAY/BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 00:59:56 | |
28 | PRYCZ Kamil | 114 | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:37 | ||
29 | BUJDASZ Kacper | 9 | DYNÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:00:39 | ||
30 | STARZEC Michał | 134 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:01:10 | |
31 | BYSTREK Bernard | 10 | CMOLAS | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:27 | ||
32 | DEC Piotr | 15 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:42 | ||
33 | PŁONKA Rafał | 109 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | KORCZYNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:01:45 | |
34 | WILK Antoni | 156 | KROSNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:05 | ||
35 | WOJTACZKA Witold | 161 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:24 | |
36 | KUDŁA Szymon | 58 | WESOŁA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:28 | ||
37 | KOPEĆ Paweł | 50 | MAJDAN KRÓLEWSKI | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:02:36 | ||
38 | WNUK Norbert | 160 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:07 | |
39 | MOŻEJKO Artur | 87 | NIEPOŁOMICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:10 | ||
40 | WIECZOREK Agata | 151 | TARNOBRZEG | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:03:50 | ||
41 | WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz | 164 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:03:55 | ||
42 | DELEŻUCH Wojciech | 16 | POZIOMKI | NIEMCE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:04:01 | |
43 | WILKOS Kamil | 157 | NIEMCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:06 | ||
44 | URBANEK Patryk | 147 | MYSŁOWICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
45 | KOPPLINGER Grzegorz | 51 | ASSECO ACTIVE TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:33 | |
46 | GIBADLO Maksymilian | 54 | BRATKOWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:45 | ||
47 | FURTEK Iwona | 25 | LACHO TEAM | KRAKÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:04:48 | |
48 | ŚCIUBA Tomasz | 141 | MILANÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:04:54 | ||
49 | WIERZCHOŃ Michał | 153 | MR. DOC | ŁÓDŹ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:02 | |
50 | KOŁAKOWSKI Przemysław | 48 | KALINOWICE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:05:31 | ||
51 | RAWSKA Marta | 118 | OSP ŁUKAWIEC | LUBACZÓW | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | 01:05:51 | |
52 | PIASECZNY Marcin | 103 | RUN-G | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:05:54 | |
53 | DUDA Natalia | 20 | NIEMCE | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | 01:07:03 | ||
54 | PRZONDZIONO Adam | 115 | KOSZĘCIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:50 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ORYSZCZAK Bartłomiej | 99 | MTB ROZTOCZE | JÓZEFÓWKA | Służby Mundurowe - M | DNF | 01:07:51 DNF | ||
56 | ŚNIEŻEK Piotr | 145 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:07:56 | |
57 | PREJZNAR Maciek | 113 | KRASNA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:08:30 | ||
58 | GANCZEWSKI Paweł | 26 | GRANICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:06 | ||
59 | PILCH Patryk | 106 | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:13 | ||
60 | SZKODA Robert | 138 | BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:19 | |
61 | MASŁOWSKI Dominik | 74 | PODIUM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:47 | |
62 | SMYKA Michał | 130 | CIECIERZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:09:55 | ||
63 | ŚLIWA Anna | 144 | UKS SABAUDIA | ŁASZCZÓWKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:10:15 | |
63 | WAGNER Tomasz | 148 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEŁŻEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:16 | |
65 | MOSKOWICZ Stefan | 86 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA I PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWA | MŁODOWICE | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:10:23 | |
66 | REPECKI Marcin | 120 | ZAMOŚĆ BIEGA | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:32 | |
67 | GAWROŃSKI Ireneusz | 29 | AMATOR | CZECHOWICE-DZIEDZICE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:36 | |
SOCHACKI Maciej | 132 | IPA PRZEMYŚL, KMP PRZEMYŚL | DUBIECKO | Służby Mundurowe - M | DNF | 01:10:40 DNF | ||
69 | SITKO Krzysztof | 125 | EME AERO | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:49 | |
70 | GOLONKA Dawid | 32 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:10:59 | |
71 | KACZOR Lech | 42 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:01 | ||
72 | ŚCIBOR Adrian | 140 | PRZYSIETNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:09 | ||
73 | MITURA Wojciech | 85 | POZIOMKI | PARCZEW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:13 | |
74 | WOŹNIAK Janusz | 162 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:15 | |
75 | ŁĄCZNY Marcin | 69 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:40 | |
76 | GAWRON Marcin | 28 | NOWY BOREK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:43 | ||
77 | SIKORA Jacek | 124 | SAMOTNY WILK | WYŻNE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:54 | |
78 | KRĘŻAŁEK Marcin | 55 | WIETRZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:11:58 | ||
79 | FORNAL Brygida | 24 | #ZALINIAMETYTEAM | IWLA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:12:04 | |
80 | GWOZDA Grzegorz | 36 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SABAUDIA | ŁASZCZÓWKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:06 | |
81 | WIGLUSZ Tomasz | 154 | PRZEMYSL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:33 | ||
82 | SKORUPKA Piotr | 129 | UNBROKEN STORE | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:39 | |
83 | LITWINEK Marek | 65 | WKURW_TEAM / AKM PROMILEK | LUBARTÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:12:46 | |
84 | HOŁÓWKA Sławomir | 38 | LACHO TEAM | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:13:27 | |
85 | SZCZEPUCH Dorota | 137 | ZAMOŚĆ BIEGA | ŁABUNIE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:13:45 | |
86 | SZMIT Iwona | 139 | SMOLEC | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:09 | ||
87 | KUNYSZ Mateusz | 59 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:14 | |
88 | KOCOT Aleksandra | 47 | WARSZTAT RUCHU | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:19 | |
89 | OPENCHOWSKA Monika | 98 | PODIUM/NOCNY BÓR TEAM | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:27 | |
90 | OGŁUSZKA Elżbieta | 96 | SAFEPRO USŁUGI BHP | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:14:34 | |
91 | CHROMNIAK Marcin | 13 | LUSINA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:35 | ||
92 | BIELÓWKA Roman | 8 | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE | BUDY ŁAŃCUCKIE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:14:36 | |
93 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 143 | LACHO TEAM | KRAKOW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:00 | |
94 | MURDZIA Marcin | 88 | LEŻAJSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:38 | ||
95 | DRWIĘGA Maciej | 19 | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | SANOK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:39 | |
96 | PIECHOWSKI Wiesiek | 104 | BEKATEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:15:41 | |
97 | SOLIŃSKA Magdalena | 133 | JANKOWICE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:15:43 | ||
98 | ORZECHOWSKI Robert | 100 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:17 | ||
PIELECHA Rafał | 105 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | OPEN Mężczyźni | DNF | 01:16:44 DNF | ||
100 | NAZIEMKOWSKI Bogusław | 92 | MORAWSKO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:16:49 | ||
101 | SZABLAN Wioletta | 136 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:17:01 | |
102 | KSENIAK Tomasz | 57 | ZAMOJSKI KLUB MORSA | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:17:24 | |
103 | GŁOWACKA Renata | 31 | PANTERA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:17:42 | |
104 | LIPIŃSKA Ewelina | 64 | PODIUM/ NOCNY BÓR | RUDNA WIELKA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:18:02 | |
105 | ŁAPIŃSKA Anna | 66 | JUMPING STARS TEAM/ PODIUM | PRZEMYŚL | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:18:04 | |
106 | KOTOWICZ Iwona | 52 | PODIUM | ZARZECZE | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | 01:18:07 | |
107 | CHLEBEK Tomasz | 11 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:11 | ||
108 | BANASZEWSKI Łukasz | 3 | STASZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:15 | ||
109 | DOLIWKA Paweł | 18 | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ | LUBAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:17 | |
110 | PUBRAT Waldemar | 116 | PUBRATTEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:21 | |
111 | KĘPKA Andrzej | 45 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:18:41 | |
112 | GUT Marcin | 35 | ŁAŃCUT | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:06 | ||
113 | OSTROWSKI Paweł | 102 | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:19:39 | ||
114 | ŻELAZNY Judyta | 171 | MRÓWKA JAROSŁAW ACTIV TEAM | JAROSŁAW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:01 | |
115 | BAJSAROWICZ Kamil | 2 | MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAM | JAROSŁAW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:03 | |
116 | JOP Marta | 40 | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | JAROSŁAW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:06 | |
117 | MISIAK Mateusz | 83 | ROPCZYCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:12 | ||
118 | MAZUR Ireneusz | 80 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:18 | |
119 | GROMEK Edyta | 33 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:20 | |
120 | NAUKA Edyta | 90 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:20:24 | |
121 | JÓZEFIAK Jakub | 41 | NOWY SĄCZ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:28 | ||
122 | MAJCHROWSKI Marcin | 71 | EGGER RUNS | STRAŻÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:20:31 | |
123 | FOLTA Jan | 23 | ZARSZYN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:21:41 | ||
124 | SIEDLACZEK Zbigniew | 123 | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:08 | ||
125 | SKOLARCZYK Bartłomiej | 128 | PRZEMYŚL | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:24:50 | ||
126 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 108 | LUBLIN | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | 01:24:55 | ||
127 | REINERT Aleksandra | 119 | PSZCZYNA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:24:58 | ||
128 | WALCZYK Anna | 149 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:25:01 | |
129 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 49 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:05 | |
130 | NOWICKA Marianna | 94 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:25:07 | |
131 | FALKOWSKI Bartosz | 21 | PIASECZNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:25:54 | ||
132 | MAGDA Łukasz | 70 | MIELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:26:55 | ||
133 | WILK Lukasz | 155 | MIELEC | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:01 | ||
134 | KAPUSTA Zuzanna | 43 | DZIKIE MUSTANGI | LUBZINA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:27:40 | |
135 | SURMAN Mariusz | 135 | DZIKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:43 | |
136 | LAMPART Marta | 61 | DZIKIE MUSTANGI | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:27:45 | |
137 | MENDOCHA Jakub | 81 | MARYSIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:27:51 | ||
138 | PINDRAL Paweł | 107 | TARNOWSKIE GÓRY | Służby Mundurowe - M | 00:00:00 | 01:28:02 | ||
139 | MAZUR Kinga | 79 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:31:17 | |
140 | KOZIARA Patryk | 53 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:22 | |
141 | NAUKA Wiesław | 91 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:31:25 | |
142 | OPALIŃSKI Michał | 97 | MARATOŃCZYK DĘBICA | PUSTYNIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:27 | |
143 | NIEMIEC Monika | 93 | DZIKIE MUSTANGI | DĘBICA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:32:31 | |
144 | GIEMZA Paweł | 30 | GNOJNO | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:32:49 | ||
145 | CHODAKOWSKA Beata | 12 | POZNAŃ | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:35:01 | ||
146 | WÓJTOWICZ Paweł | 165 | AKM PROMILEK | LUBLIN | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:39:50 | |
147 | ŁASKAWSKA Justyna | 67 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:39:54 | ||
148 | WIERCHOŁA Joanna | 152 | LUBLIN | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:21 | ||
149 | DERDA Joanna | 17 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:24 | ||
150 | ZAJDEL Wojciech | 167 | WARSZAWA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:40:27 | ||
151 | KIM Renata | 46 | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:40:29 | ||
152 | GAWLAK Barbara | 27 | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:41:51 | ||
153 | MISZTAL Katarzyna | 84 | SKRZYDLACI DZIECIOM | KIELCE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:44:49 | |
154 | KRÓL Robert | 56 | SKRZYDLACI DZIECIOM | KIELCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | 01:44:53 | |
155 | KUPIBIDA Bogusława | 60 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:47:28 | |
156 | MARONDEL Katarzyna | 73 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:47:40 | |
157 | POLAK Agnieszka | 110 | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
158 | MATUSZEWSKI Arkadiusz | 77 | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
159 | PIWOŃSKI Adam | 7 | GÓRA KALWARIA | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | |||
160 | BARAN-HAŁASA Lucyna | 4 | ZAMOSC BIEGA | ZAMOSC | Służby Mundurowe - K | 00:00:00 | ||
161 | BEDNARZ Paweł | 6 | LENIWIE DO PRZODU | ZAMOŚĆ | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
162 | BARSZCZOWSKA Ewelina | 5 | PODIUM 💛 /NOCNY BÓR | RZESZÓW | OPEN Kobiety | 00:00:00 | ||
163 | LEWANDOWSKI Miłosz | 217 | PODIUM TEAM | RZESZÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
164 | CHRUŚCIEL Michał | 203 | FARTLEG GO | GORZYCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
165 | MIARA Fabian | 221 | FABIAŃSKI TEAM | PRZEWORSK | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
166 | MALINOWSKI Łukasz | 219 | SZCZYTOGRAFIA | KRAKÓW | OPEN Mężczyźni | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | ||||||||
167 | KARPIŃSKA Nina | 209 | PAWKO RUNNER TEAM | WARSZAWA | OPEN Kobiety | 00:00:00 |
Znaleziono 167 wynik(ów)