DZIKI WEEKEND 2018 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2018
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2018-08-20
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 1278
Wystartowało : 1178
Nie ukończyło : 544
Ukończyło : 634
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1DUDEK Edyta 943CF Prawy BrzegSZCZECINK1 16-291K 69017948317
2KWIATKOWSKA Aleksandra 96Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK1 16-292K 14144161127432
3WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-293K 18140145277562
4RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 21148309140597
5KIELER Aleksandra 652Dzik KomandoŁÓDŹK1 16-295K 23213283155651
6WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-296K 24243314113670
7ZYDEK Katarzyna 936ŁÓDŹK1 16-297K 27203349194746
8DIKTA Ania 54923. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-298K 36250360266876
9JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-299K 39222367338927
10NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-2910K 40273285389947
11JACHIRA Klaudia 373Trener24h.com.plLUBOMYŚLK1 16-2911K 43405222344971
12KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2912K 523734073291109
13BRZESKA Ewa 259Wieczorne bieganie w SzczecinieSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2913K 533783913421111
14GRZELIŃSKA Dorota 350Dzik KomandoŁÓDŹK1 16-2914K 543533893761118
15WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2915K 682874136231323
16MIKICIUK Natalia 228Husaria Race TeamSZCZECINK1 16-2916K 694694863711326
17ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2917K 724403875301357
18KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2918K 874636123921467
19MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2919K 883394356971471
20CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2920K 923933967471536
21MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2921K 935175794431539
22PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2922K 985515844351570
23KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2923K 994264576881571
24POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2924K 1025254366471608
25ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2925K 1035645724761612
26MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2926K 1075125176241653
27NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2927K 1083983788791655
27NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2928K 1093963798801655
29KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2929K 1105065635921661
30PRABUCKA Weronika 252UKL Ósemka PolicePOLICEK1 16-2930K 1146166454281689
31SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2931K 1255556635211739
32SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2932K 1265546645251743
33LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2933K 1336555915261772
34ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2934K 1386345825761792
35MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2935K 1456866464991831
36NOWAK Marta 273Stargardzki klub morsów MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2936K 1496496675731889
37STACH Sara 266Kościan TeamKOŚCIANK1 16-2937K 1525505777911918
38BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2938K 1545445738071924
39WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2939K 1665116188912020
40MOSKWA Martyna 768Go SportSZCZECINK1 16-2940K 1695106288902028
41ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2941K 1736016038442048
42GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2942K 1786896687182075
43WALENT Marta 334Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK1 16-2943K 1835936228842099
44GĘBICKA Agata 628Stargard Ja się nie ścigam !STARGARDK1 16-2944K 1936645099562129
45KAROL Monika 541POLICEK1 16-2945K 2026296329242185
46WROŃSKA Sandra 488Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2946K 2127046029552261
47MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2947K 2176357119722318
48GORYŃSKA Daria 48Piękni i BestieGDYNIAK1 16-2948K 2187597248452328
49MATUSZAK Kamila 513Mango Gatki TeamSZCZECINK1 16-2949K 2217296769532358
50KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2950K 2247507219362407
51WOŹNIAK Wiktoria 99Fifne PyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2951K 2277766839922451
52JIMENEZ Rebecca 602OCR Team WloclawekGDANSKK1 16-2952K 23177172810172516
Niesklasyfikowani
MATYSIAK Katarzyna 392SZCZECINK1 16-29129 DNF0 DNF0 DNF DNF
GUTOWSKA Daria 582STARGARDK1 16-29321 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIETRASIK Anna 711SZCZECINK1 16-29332 DNF0 DNF0 DNF DNF
SOCHA Joanna 831GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-29514 DNF0 DNF0 DNF DNF
HAŁACZKIEWICZ Zuzanna 736SZCZECINK1 16-29641 DNF0 DNF0 DNF DNF
NOWAKOWSKA Oliwia 697OCR Team WłocławekWŁOCŁAWEKK1 16-29708 DNF0 DNF0 DNF DNF
CENIUCH Magdalena 844SZCZECINK1 16-290 DNF88 DNF0 DNF DNF
RYBACKA Kamila 861BYDGOSZCZK1 16-290 DNF168 DNF0 DNF DNF
GRYGORCEWICZ Justyna 911POLICEK1 16-29278 DNF258 DNF0 DNF DNF
GAŁECKA Kamila 867Wieczorne bieganieSZCZECINK1 16-290 DNF473 DNF0 DNF DNF
TROJANOWSKA Aleksandra 874Żandarmeria WojskowaSZCZEINK1 16-290 DNF494 DNF0 DNF DNF
NIEWIADOMSKA Kamila 809ZS ZwyroleSZCZECINK1 16-29622 DNF554 DNF0 DNF DNF
CYBULSKA Anna 448Panda i BandaPOLICEK1 16-29653 DNF657 DNF0 DNF DNF
KWIATKOWSKA Sonia 183Mud GoatsŚWINOUJŚCIEK1 16-29695 DNF672 DNF0 DNF DNF
MICHALSKI Karolina 851POLICEK1 16-290 DNF723 DNF0 DNF DNF
EKIERT Martyna 1282DRAWSKO POMORSKIEK1 16-290 DNF0 DNF158 DNF DNF
FIGOŁUSZKA Katarzyna 100812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF253 DNF DNF
NAGOT Sandra 428SZCZECINK1 16-29334 DNF0 DNF285 DNF DNF
SZCZUKO Diana 354SZCZECINK1 16-29281 DNF0 DNF293 DNF DNF
KWIATKOWSKA Agnieszka 1197SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF305 DNF DNF
SIENKIEWICZ Klaudia 1312SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF313 DNF DNF
ADAMSKA Barbara 1260Adams TeamSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF364 DNF DNF
ADAMSKA Karolina 1279SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF366 DNF DNF
HORODECKA Monika 1313DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOK1 16-290 DNF0 DNF391 DNF DNF
MAREK Anna 1046SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF414 DNF DNF
LIPIŃSKA Agnieszka 29SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF429 DNF DNF
MIKITÓW Aleksandra 1257SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF445 DNF DNF
RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF483 DNF DNF
LEONOWICZ Martyna 359SZCZECINK1 16-29436 DNF0 DNF489 DNF DNF
MAĆKIEWICZ Aleksandra 1269BEZRZECZEK1 16-290 DNF0 DNF540 DNF DNF
MYTYCH Ilona 781SZCZECINK1 16-29608 DNF0 DNF544 DNF DNF
WOJCIECHOWSKA Maja 267SZCZECINK1 16-29323 DNF0 DNF553 DNF DNF
CIMOSZ Paula 1316SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF589 DNF DNF
WRÓBEL Emilia 1315SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF590 DNF DNF
JAKUBOWSKA Angelika 1339STARGARDK1 16-290 DNF0 DNF601 DNF DNF
LESZCZYŃSKA Ania 1238ŁOŻNICAK1 16-290 DNF0 DNF634 DNF DNF
DZIEDZINA Roksana 1221KFSNOWOGRÓDEK POMORSKIK1 16-290 DNF0 DNF733 DNF DNF
BUREK Justyna 343MORYŃK1 16-290 DNF0 DNF743 DNF DNF
PAŁASZ Karolina 497GDYNIAK1 16-29645 DNF0 DNF749 DNF DNF
STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-290 DNF0 DNF759 DNF DNF
MORISSON Kornelia 1320SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF769 DNF DNF
KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF786 DNF DNF
WÓJCIGA Weronika 1242SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF793 DNF DNF
CACKOWSKA Magdalena 1265SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF816 DNF DNF
ZIENIUK Aneta 1264SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF817 DNF DNF
BOREK Joanna 1266POLICEK1 16-290 DNF0 DNF818 DNF DNF
JAGIEŁŁO Joanna 1022POLICEK1 16-290 DNF0 DNF830 DNF DNF
BOBROWSKA Maja 1027WIELICZKIK1 16-290 DNF0 DNF870 DNF DNF
JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF888 DNF DNF
GABERT-JAWORSKA Klaudia 574SZCZECINK1 16-29734 DNF0 DNF918 DNF DNF
KRÓL Roksana 1082POLICEK1 16-290 DNF0 DNF963 DNF DNF
JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-290 DNF0 DNF965 DNF DNF
MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF966 DNF DNF
SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF969 DNF DNF
PIOTROWSKA Ilona 1099POŁAPANI TEAMSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF981 DNF DNF
CHYBIŃSKA Anna 1101SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF983 DNF DNF
GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF1018 DNF DNF
Znaleziono 109 wynik(ów)