Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-20 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 22.5 km |
Zgłoszonych : | 1278 |
Wystartowało : | 1178 |
Nie ukończyło : | 544 |
Ukończyło : | 634 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELO Artur | 798 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSK | SLUPSK | M3 40-49 | 1 | M 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
2 | WÓJCIK Rafał | 170 | skb dzik Police | SZCZECIN | M3 40-49 | 2 | M 2 | 2 | 2 | 3 | 7 | |
3 | BURDKA Piotr | 800 | KW PSP ŁÓDŹ | BRZEZINY | M3 40-49 | 3 | M 7 | 6 | 9 | 10 | 25 | |
4 | USTIANOWSKI Przemysław | 760 | 12 BZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 4 | M 9 | 11 | 18 | 12 | 41 | |
5 | MACIASZEK Grzegorz | 797 | KW PSP ŁÓDŹ | ZDUŃSKA WOLA | M3 40-49 | 5 | M 13 | 9 | 10 | 37 | 56 | |
6 | RUDZIŃSKI Jacek | 171 | KW PSP SZCZECIN | GRYFINO | M3 40-49 | 6 | M 17 | 21 | 28 | 21 | 70 | |
7 | WIĘCKO Jacek | 922 | 15gbz | TALUSY | M3 40-49 | 7 | M 22 | 25 | 51 | 38 | 114 | |
8 | STEFAŃCZYK Przemysław | 238 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 8 | M 27 | 45 | 62 | 33 | 140 | ||
9 | MICHALAK Michał | 693 | OSŻW Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 9 | M 31 | 59 | 84 | 23 | 166 | |
10 | ZELEK Dariusz | 388 | POLICE | M3 40-49 | 10 | M 40 | 49 | 105 | 47 | 201 | ||
11 | KIDA Rafał | 319 | Sokołów Team | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | M3 40-49 | 11 | M 41 | 51 | 57 | 99 | 207 | |
12 | BRYL Mirosław | 718 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | BARTOSZYCE | M3 40-49 | 12 | M 49 | 65 | 98 | 83 | 246 | |
13 | SOLIWODA Jacek | 467 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | KĘTRZYN | M3 40-49 | 13 | M 50 | 48 | 124 | 79 | 251 | |
14 | IWANIEC Dariusz | 548 | Biegolas Koszalin | SIERAKOWO | M3 40-49 | 14 | M 62 | 101 | 122 | 80 | 303 | |
15 | KUŁAKOWSKI Dawid | 436 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 15 | M 63 | 99 | 121 | 91 | 311 | |
16 | JASTRZĘBSKI Daniel | 321 | SZCZECIN | M3 40-49 | 16 | M 65 | 96 | 120 | 107 | 323 | ||
17 | MICERSKI Tomasz | 419 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 17 | M 66 | 104 | 132 | 88 | 324 | |
18 | GRZELAK Ryszard | 644 | Kb Hermes Gryfino | BARTKOWO | M3 40-49 | 18 | M 75 | 87 | 102 | 176 | 365 | |
19 | OSTOJSKI Ireneusz | 824 | POLICE | M3 40-49 | 19 | M 76 | 98 | 173 | 97 | 368 | ||
20 | ZAWLIK Tomasz | 279 | SZCZECIN | M3 40-49 | 20 | M 77 | 134 | 106 | 132 | 372 | ||
21 | ZGUTKA Tomasz | 192 | Husaria Race Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 21 | M 78 | 188 | 36 | 151 | 375 | |
22 | BUGAJNY Damian | 523 | SUPERMARATON KALISZ | KALISZ | M3 40-49 | 22 | M 79 | 84 | 96 | 197 | 377 | |
23 | TOMICZAK Krzysztof | 323 | WARSZAWA | M3 40-49 | 23 | M 88 | 145 | 130 | 135 | 410 | ||
24 | WINKEL Arkadiusz | 569 | GRYFINO | M3 40-49 | 24 | M 92 | 111 | 123 | 220 | 454 | ||
25 | SZUSTAK Robert | 92 | PITUPITU | GRYFINO | M3 40-49 | 25 | M 105 | 172 | 204 | 114 | 490 | |
26 | DĄBROWSKI Sławek | 168 | DOBRA | M3 40-49 | 26 | M 107 | 130 | 205 | 166 | 501 | ||
27 | OLEJNICZAK Konrad | 397 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 27 | M 114 | 71 | 94 | 362 | 527 | |
28 | HAWRYLAK Marcin | 151 | SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach | SZCZECIN | M3 40-49 | 28 | M 118 | 149 | 159 | 248 | 556 | |
29 | KAJKOWSKI Rafał | 545 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin | KOSZALIN | M3 40-49 | 29 | M 121 | 154 | 189 | 219 | 562 | |
30 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 19 | WAŁCZ | M3 40-49 | 30 | M 124 | 180 | 201 | 222 | 603 | ||
31 | ŁAWNICZAK Sebastian | 500 | POLICE | M3 40-49 | 31 | M 125 | 185 | 237 | 195 | 617 | ||
32 | WARCHAŁOWSKI Arkadiusz | 304 | DOBRA SZCZECIŃSKA | M3 40-49 | 32 | M 128 | 79 | 73 | 472 | 624 | ||
33 | KRUSZEWSKI Piotr | 751 | SZCZECIN | M3 40-49 | 33 | M 132 | 182 | 278 | 179 | 639 | ||
34 | MĄDRAWSKI Tomasz | 317 | SZCZECIN | M3 40-49 | 34 | M 133 | 218 | 183 | 244 | 645 | ||
35 | SZELĄG Tomasz | 529 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | MIŃSK MAZOWIECKI | M3 40-49 | 35 | M 145 | 214 | 259 | 254 | 727 | |
36 | WIECZOREK Mariusz | 68 | SZCZECIN | M3 40-49 | 36 | M 147 | 122 | 167 | 457 | 746 | ||
37 | DRÓŻDŻ Mariusz | 915 | SZCZECIN | M3 40-49 | 37 | M 155 | 208 | 230 | 331 | 769 | ||
38 | ZAGÓRSKI Grzegorz | 148 | HAMBURG | M3 40-49 | 38 | M 157 | 268 | 275 | 235 | 778 | ||
39 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 138 | BRIDGESTONE RUNNER CLUB | STARE CZARNOWO | M3 40-49 | 39 | M 159 | 305 | 241 | 255 | 801 | |
40 | PEDZIWIATR Marek | 139 | Mr | GREENFORD | M3 40-49 | 40 | M 161 | 249 | 315 | 242 | 806 | |
41 | DOBRYCKI Piotr | 403 | Bridgestone Stargard Runners | SZCZECIN | M3 40-49 | 41 | M 164 | 127 | 182 | 511 | 820 | |
42 | ANIOŁA Piotr | 240 | Siili | SZCZECIN | M3 40-49 | 42 | M 169 | 296 | 329 | 226 | 851 | |
43 | CHUDZIK Wojciech | 511 | POLICE | M3 40-49 | 43 | M 172 | 252 | 383 | 231 | 866 | ||
44 | PIETRUSZKIEWICZ Henryk | 401 | SZCZECIN | M3 40-49 | 44 | M 174 | 187 | 212 | 471 | 870 | ||
45 | CZACHOWSKI Jaroslaw | 815 | 102. bochr | SZCZECIN | M3 40-49 | 45 | M 177 | 256 | 194 | 455 | 905 | |
46 | SĄDEL Krzysztof | 374 | SZCZECIN | M3 40-49 | 46 | M 182 | 313 | 290 | 325 | 928 | ||
47 | WITORZĘĆ Dariusz | 277 | ŁĘGI | M3 40-49 | 47 | M 192 | 280 | 234 | 475 | 989 | ||
48 | KNIAŹ Jarosław | 328 | FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZ | SZCZECIN | M3 40-49 | 48 | M 220 | 175 | 337 | 558 | 1070 | |
49 | BĄCZYK Adam | 156 | Monia Gym | SZCZECIN | M3 40-49 | 49 | M 222 | 224 | 493 | 368 | 1085 | |
50 | PRABUCKI Jarek | 251 | UKL Ósemka Police | POLICE | M3 40-49 | 50 | M 227 | 615 | 66 | 432 | 1113 | |
51 | HRYMAJŁO Marcin | 405 | Runner Szczecin Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 51 | M 231 | 386 | 401 | 359 | 1146 | |
52 | PETERSBURSKI Robert | 919 | BBL Police | MIERZYN | M3 40-49 | 52 | M 246 | 70 | 110 | 1029 | 1209 | |
53 | HAJDUK Maciej | 542 | SZCZECIN | M3 40-49 | 53 | M 248 | 338 | 260 | 628 | 1226 | ||
54 | ŻUROWSKI Jarosław | 487 | SZCZECIN | M3 40-49 | 54 | M 252 | 348 | 415 | 496 | 1259 | ||
55 | KACZMAREK Krzysztof | 70 | BIEGACZE PÓŁNOCY | GDAŃSK | M3 40-49 | 55 | M 254 | 194 | 160 | 940 | 1294 | |
56 | MLECZEK Roman | 254 | BANIE | M3 40-49 | 56 | M 259 | 330 | 464 | 529 | 1323 | ||
57 | KUCHARCZYK Robert | 248 | RunGryf Gryfice | GRYFICE | M3 40-49 | 57 | M 260 | 665 | 312 | 347 | 1324 | |
58 | PODEDWORNY Artur | 105 | BECHCICE WIEŚ 35 | M3 40-49 | 58 | M 263 | 333 | 430 | 572 | 1335 | ||
59 | KAROL Wojciech | 82 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M3 40-49 | 59 | M 267 | 284 | 266 | 806 | 1356 | |
60 | MOSKWA Grzegorz | 268 | SZCZECIN | M3 40-49 | 60 | M 268 | 488 | 513 | 356 | 1357 | ||
61 | WIERZCHOWSKI Arkadiusz | 182 | Bridgestone Stargard Runners | STARGARD | M3 40-49 | 61 | M 275 | 540 | 244 | 597 | 1381 | |
62 | JĘDRZEJAK Maciej | 128 | Biegacze Świnoujście | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 62 | M 276 | 342 | 343 | 698 | 1383 | |
63 | MAJCHER Piotr | 133 | PIŁĄ TEAM | PIŁA | M3 40-49 | 63 | M 281 | 474 | 358 | 567 | 1399 | |
64 | ROGALA Adrian | 35 | bbb | NOWOGARD | M3 40-49 | 64 | M 283 | 473 | 198 | 740 | 1411 | |
65 | WASILEWSKI Andrzej | 371 | SZCZECIN | M3 40-49 | 65 | M 285 | 459 | 125 | 835 | 1419 | ||
66 | NOWAK Bartłomiej | 201 | Sailing Team Ferajna | PIŁA | M3 40-49 | 66 | M 287 | 389 | 376 | 656 | 1421 | |
67 | HNAT Rafał | 76 | KP PSP Wałcz | WAŁCZ | M3 40-49 | 67 | M 289 | 377 | 446 | 603 | 1426 | |
68 | GITNER Marcin | 38 | Piękni i Bestie | GDYNIA | M3 40-49 | 68 | M 300 | 456 | 512 | 520 | 1488 | |
69 | ANTOSIEWICZ Robert | 216 | LulaTeam | OTWOCK | M3 40-49 | 69 | M 305 | 489 | 484 | 557 | 1530 | |
70 | MAŁOCHA Mariusz | 108 | GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 70 | M 308 | 347 | 504 | 700 | 1551 | |
71 | KONDELA Paweł | 196 | CHOSZCZNO | M3 40-49 | 71 | M 312 | 370 | 293 | 906 | 1569 | ||
72 | GRALEWICZ Robert | 4 | morsy Murowana Goślina | MUROWANA GOŚLINA | M3 40-49 | 72 | M 314 | 357 | 505 | 710 | 1572 | |
73 | MORAWSKI Artur | 129 | SIECHNICE | M3 40-49 | 73 | M 318 | 466 | 541 | 582 | 1589 | ||
74 | SZYMCZAK Marcin | 506 | SZCZECIN | M3 40-49 | 74 | M 320 | 402 | 520 | 675 | 1597 | ||
75 | DZIEWIERSKI Marcin | 315 | DOBRA | M3 40-49 | 75 | M 326 | 599 | 610 | 434 | 1643 | ||
76 | ŚLIŻEWSKI Marcin | 712 | SZCZECIN | M3 40-49 | 76 | M 327 | 583 | 609 | 463 | 1655 | ||
77 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 335 | Sailing Team Ferajna | PIŁA | M3 40-49 | 77 | M 328 | 523 | 485 | 657 | 1665 | |
78 | JABLONKA Mariusz | 14 | Bravehearts Legionowo | MYSŁOWICE | M3 40-49 | 78 | M 329 | 444 | 616 | 612 | 1672 | |
79 | MŁODAWSKI Rafał | 39 | SUSZ | M3 40-49 | 79 | M 334 | 609 | 550 | 550 | 1709 | ||
80 | ULASS Robert | 103 | MIERZYN | M3 40-49 | 80 | M 335 | 557 | 313 | 842 | 1712 | ||
81 | OSTROWSKI Piotr | 534 | 23. Baza Lotnictwa Taktycznego | BARCZĄCA | M3 40-49 | 81 | M 337 | 495 | 567 | 669 | 1731 | |
82 | CHUDZIŃSKI Bartosz | 190 | SZCZECIN | M3 40-49 | 82 | M 338 | 410 | 418 | 907 | 1735 | ||
83 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 382 | RAZ Szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 83 | M 341 | 411 | 432 | 915 | 1758 | |
84 | RÓZGA Jerzy | 563 | Viking88 | SZCZECIN | M3 40-49 | 84 | M 342 | 603 | 641 | 523 | 1767 | |
85 | JABŁONKA Radosław | 62 | WYSZKÓW | M3 40-49 | 85 | M 348 | 567 | 617 | 616 | 1800 | ||
86 | NASIADEK Arkadiusz | 272 | SZCZECIN | M3 40-49 | 86 | M 356 | 487 | 452 | 909 | 1848 | ||
87 | BARSZCZEWSKI Stanisław | 230 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 87 | M 358 | 496 | 531 | 853 | 1880 | ||
88 | BORODYN Andrzej | 338 | Grupa Dochodzeniowa Save The Beat | SZCZECIN | M3 40-49 | 88 | M 368 | 516 | 627 | 828 | 1971 | |
89 | JASIK Mariusz | 807 | POLICE | M3 40-49 | 89 | M 369 | 741 | 463 | 781 | 1985 | ||
90 | WARKOCZYŃSKI Marcin | 330 | DlaEluni | SZCZECIN | M3 40-49 | 90 | M 372 | 537 | 634 | 829 | 2000 | |
91 | BZDAWKA Rafał | 225 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 91 | M 374 | 529 | 626 | 850 | 2005 | ||
92 | STEMPNIAK Zbigniew | 72 | REBELS LEGION TEAM | HEL | M3 40-49 | 92 | M 375 | 659 | 639 | 712 | 2010 | |
93 | ŁEMPKOWSKI Janusz | 689 | BBL Police | POLICE | M3 40-49 | 93 | M 378 | 522 | 523 | 987 | 2032 | |
94 | PTASZYŃSKI Jarosław | 579 | OCR Team Włocławek | BRZEŚĆ KUJAWSKI | M3 40-49 | 94 | M 389 | 757 | 729 | 692 | 2178 | |
95 | BURAKOWSKI Grzegorz | 365 | Spoceni Świnoujście :) | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 95 | M 393 | 652 | 690 | 872 | 2214 | |
96 | ZIEMIĘCKI Waldemar | 671 | SZCZECIN | M3 40-49 | 96 | M 396 | 736 | 710 | 902 | 2348 | ||
97 | NOWACKI Tomasz | 661 | OPTIMA | SZCZECIN | M3 40-49 | 97 | M 397 | 742 | 713 | 913 | 2368 | |
98 | ZAWODNIAK Mirosław | 810 | BBL Police | POLICE | M3 40-49 | 98 | M 398 | 711 | 686 | 989 | 2386 | |
99 | KRZYSZTOFOWICZ Sławek | 433 | Krzysztofki Team | WOLBROM | M3 40-49 | 99 | M 401 | 754 | 718 | 1003 | 2475 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
MATUSZAK Krzysztof | 515 | Mango Gatki Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 534 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PROCEK Adam | 786 | POLICE | M3 40-49 | 614 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
HAŁACZACZKIEWICZ Adam | 734 | SZCZECIN | M3 40-49 | 643 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
ZYGMUNT Tomasz | 859 | ŻW Szczecin | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 20 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MALEC Mariusz | 69 | Stargardzki Klub Morsów Miedwianie | STARGARD | M3 40-49 | 780 DNF | 50 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
JANKOWSKI Rafał | 881 | MOŻW | POLICZNA | M3 40-49 | 0 DNF | 82 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
LIZAKOWSKI Piotr | 901 | NYHA IV | SZCZECIN | M3 40-49 | 138 DNF | 116 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KRUPA Grzegorz | 603 | WŁOCŁAWEK | M3 40-49 | 119 DNF | 170 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
KOKOWSKI Jacek | 879 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 236 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
WOLSKI Tomasz | 894 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 247 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
WLAŹ Lucjan | 887 | STEPNICA | M3 40-49 | 0 DNF | 273 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
FIRAZA Jacek | 710 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | M3 40-49 | 306 DNF | 362 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
GRZESZCZYK Sebastian | 308 | SZCZECIN | M3 40-49 | 416 DNF | 384 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
ADAMSKI Janusz | 1253 | Doulife Team | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 16 DNF | DNF | ||||
MICHALAK Krzysztof | 1015 | Unbreakable | GORZÓW | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 28 DNF | DNF | ||||
KRYWALD Rafal | 1275 | dobra | DOBRA | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 81 DNF | DNF | ||||
DZIAŁEK Czesław | 1032 | Dzikie Dziki Gorzów | STARE POLICHNO | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 101 DNF | DNF | ||||
ZBLEWSKI Radosław | 1098 | GRABNO | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 116 DNF | DNF | |||||
POCIECHA Artur | 1037 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 154 DNF | DNF | |||||
ŚWIĄTEK Sebastian | 1127 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 169 DNF | DNF | ||||
SOLIS Mariusz | 1159 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 185 DNF | DNF | ||||
KOWAL Tomasz | 1176 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 193 DNF | DNF | |||||
KUŹMIŃSKI Dariusz | 1002 | POLICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 199 DNF | DNF | |||||
SOIŃSKI Kamil | 1081 | BEZRZECZE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 212 DNF | DNF | |||||
MASTELA Mariusz | 1116 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 291 DNF | DNF | ||||
KOZAK Przemysław | 1302 | TRZCIŃSKO ZDRÓJ | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 308 DNF | DNF | |||||
STANDOWICZ Marcin | 1303 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 310 DNF | DNF | |||||
SADOWSKI Mariusz | 588 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | FABIANKI | M3 40-49 | 578 DNF | 0 DNF | 377 DNF | DNF | ||||
ŚLUSARZ Marcin | 1006 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 421 DNF | DNF | |||||
TURBACZEWSKI Konrad | 1129 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 501 DNF | DNF | ||||
RÓZGA Zbigniew | 566 | viking 88 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 429 DNF | 524 DNF | DNF | ||||
OLEJNIK Przemek | 1136 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 535 DNF | DNF | |||||
KOSTRZEWSKI Krystian | 903 | POLICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 539 DNF | DNF | |||||
SAŃKA Paweł | 543 | SZCZECIN | M3 40-49 | 584 DNF | 0 DNF | 641 DNF | DNF | |||||
KIES Marcin | 1168 | KOBYLANKA | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 664 DNF | DNF | |||||
SŁOTWIŃSKI Bogusław | 1322 | POLICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 687 DNF | DNF | |||||
SMYKA Jarosław | 738 | PRZELEWICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 725 DNF | DNF | |||||
KAŁUN Mariusz | 1272 | KOŁBASKOWO | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 728 DNF | DNF | |||||
GARBACIAK Grzegorz | 1094 | Ochotnicza Straż Pożarna w Policach | POLICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 772 DNF | DNF | ||||
PIERŚCIŃSKI Sławomir | 1034 | POLICE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 779 DNF | DNF | |||||
MOSKWA Arkadiusz | 1220 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 801 DNF | DNF | |||||
ZDZIEBŁOWSKI Bartosz | 1080 | HQ MNC NE | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 863 DNF | DNF | ||||
KARPIS Mirosław | 1167 | ŚWINOUJŚCIE | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 946 DNF | DNF | |||||
TOKARCZYK Grzegorz | 1160 | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 998 DNF | DNF | |||||
MACIEJEWSKI Michal | 1126 | PDC | SZCZECIN | M3 40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 1022 DNF | DNF |
Znaleziono 144 wynik(ów)