DZIKI WEEKEND 2018 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2018
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2018-08-20
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 1278
Wystartowało : 1178
Nie ukończyło : 544
Ukończyło : 634
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 11113
2WÓJCIK Rafał 170skb dzik PoliceSZCZECINM3 40-492M 22237
3BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 7691025
4USTIANOWSKI Przemysław 76012 BZSZCZECINM3 40-494M 911181241
5MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-495M 139103756
6RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-496M 1721282170
7WIĘCKO Jacek 92215gbzTALUSYM3 40-497M 22255138114
8STEFAŃCZYK Przemysław 238ŚWINOUJŚCIEM3 40-498M 27456233140
9MICHALAK Michał 693OSŻW Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-499M 31598423166
10ZELEK Dariusz 388POLICEM3 40-4910M 404910547201
11KIDA Rafał 319Sokołów TeamSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3 40-4911M 41515799207
12BRYL Mirosław 71815 Giżycka Brygada ZmechanizowanaBARTOSZYCEM3 40-4912M 49659883246
13SOLIWODA Jacek 46715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaKĘTRZYNM3 40-4913M 504812479251
14IWANIEC Dariusz 548Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-4914M 6210112280303
15KUŁAKOWSKI Dawid 436Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4915M 639912191311
16JASTRZĘBSKI Daniel 321SZCZECINM3 40-4916M 6596120107323
17MICERSKI Tomasz 419Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4917M 6610413288324
18GRZELAK Ryszard 644Kb Hermes GryfinoBARTKOWOM3 40-4918M 7587102176365
19OSTOJSKI Ireneusz 824POLICEM3 40-4919M 769817397368
20ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4920M 77134106132372
21ZGUTKA Tomasz 192Husaria Race TeamSZCZECINM3 40-4921M 7818836151375
22BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4922M 798496197377
23TOMICZAK Krzysztof 323WARSZAWAM3 40-4923M 88145130135410
24WINKEL Arkadiusz 569GRYFINOM3 40-4924M 92111123220454
25SZUSTAK Robert 92PITUPITUGRYFINOM3 40-4925M 105172204114490
26DĄBROWSKI Sławek 168DOBRAM3 40-4926M 107130205166501
27OLEJNICZAK Konrad 397Runner Szczecin TeamSZCZECINM3 40-4927M 1147194362527
28HAWRYLAK Marcin 151SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w PolicachSZCZECINM3 40-4928M 118149159248556
29KAJKOWSKI Rafał 545Centrum Szkolenia Sił Powietrznych KoszalinKOSZALINM3 40-4929M 121154189219562
30MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4930M 124180201222603
31ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4931M 125185237195617
32WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 304DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4932M 1287973472624
33KRUSZEWSKI Piotr 751SZCZECINM3 40-4933M 132182278179639
34MĄDRAWSKI Tomasz 317SZCZECINM3 40-4934M 133218183244645
35SZELĄG Tomasz 52923. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4935M 145214259254727
36WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4936M 147122167457746
37DRÓŻDŻ Mariusz 915SZCZECINM3 40-4937M 155208230331769
38ZAGÓRSKI Grzegorz 148HAMBURGM3 40-4938M 157268275235778
39ZIELIŃSKI Grzegorz 138BRIDGESTONE RUNNER CLUBSTARE CZARNOWOM3 40-4939M 159305241255801
40PEDZIWIATR Marek 139MrGREENFORDM3 40-4940M 161249315242806
41DOBRYCKI Piotr 403Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4941M 164127182511820
42ANIOŁA Piotr 240SiiliSZCZECINM3 40-4942M 169296329226851
43CHUDZIK Wojciech 511POLICEM3 40-4943M 172252383231866
44PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4944M 174187212471870
45CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. bochrSZCZECINM3 40-4945M 177256194455905
46SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4946M 182313290325928
47WITORZĘĆ Dariusz 277ŁĘGIM3 40-4947M 192280234475989
48KNIAŹ Jarosław 328FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZSZCZECINM3 40-4948M 2201753375581070
49BĄCZYK Adam 156Monia GymSZCZECINM3 40-4949M 2222244933681085
50PRABUCKI Jarek 251UKL Ósemka PolicePOLICEM3 40-4950M 227615664321113
51HRYMAJŁO Marcin 405Runner Szczecin TeamSZCZECINM3 40-4951M 2313864013591146
52PETERSBURSKI Robert 919BBL PoliceMIERZYNM3 40-4952M 2467011010291209
53HAJDUK Maciej 542SZCZECINM3 40-4953M 2483382606281226
54ŻUROWSKI Jarosław 487SZCZECINM3 40-4954M 2523484154961259
55KACZMAREK Krzysztof 70BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM3 40-4955M 2541941609401294
56MLECZEK Roman 254BANIEM3 40-4956M 2593304645291323
57KUCHARCZYK Robert 248RunGryf GryficeGRYFICEM3 40-4957M 2606653123471324
58PODEDWORNY Artur 105BECHCICE WIEŚ 35M3 40-4958M 2633334305721335
59KAROL Wojciech 82WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-4959M 2672842668061356
60MOSKWA Grzegorz 268SZCZECINM3 40-4960M 2684885133561357
61WIERZCHOWSKI Arkadiusz 182Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4961M 2755402445971381
62JĘDRZEJAK Maciej 128Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4962M 2763423436981383
63MAJCHER Piotr 133PIŁĄ TEAMPIŁAM3 40-4963M 2814743585671399
64ROGALA Adrian 35bbbNOWOGARDM3 40-4964M 2834731987401411
65WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-4965M 2854591258351419
66NOWAK Bartłomiej 201Sailing Team FerajnaPIŁAM3 40-4966M 2873893766561421
67HNAT Rafał 76KP PSP WałczWAŁCZM3 40-4967M 2893774466031426
68GITNER Marcin 38Piękni i BestieGDYNIAM3 40-4968M 3004565125201488
69ANTOSIEWICZ Robert 216LulaTeamOTWOCKM3 40-4969M 3054894845571530
70MAŁOCHA Mariusz 108GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4970M 3083475047001551
71KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-4971M 3123702939061569
72GRALEWICZ Robert 4morsy Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM3 40-4972M 3143575057101572
73MORAWSKI Artur 129SIECHNICEM3 40-4973M 3184665415821589
74SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4974M 3204025206751597
75DZIEWIERSKI Marcin 315DOBRAM3 40-4975M 3265996104341643
76ŚLIŻEWSKI Marcin 712SZCZECINM3 40-4976M 3275836094631655
77STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 335Sailing Team FerajnaPIŁAM3 40-4977M 3285234856571665
78JABLONKA Mariusz 14Bravehearts LegionowoMYSŁOWICEM3 40-4978M 3294446166121672
79MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4979M 3346095505501709
80ULASS Robert 103MIERZYNM3 40-4980M 3355573138421712
81OSTROWSKI Piotr 53423. Baza Lotnictwa TaktycznegoBARCZĄCAM3 40-4981M 3374955676691731
82CHUDZIŃSKI Bartosz 190SZCZECINM3 40-4982M 3384104189071735
83WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SzczecinSZCZECINM3 40-4983M 3414114329151758
84RÓZGA Jerzy 563Viking88SZCZECINM3 40-4984M 3426036415231767
85JABŁONKA Radosław 62WYSZKÓWM3 40-4985M 3485676176161800
86NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-4986M 3564874529091848
87BARSZCZEWSKI Stanisław 230ŚWINOUJŚCIEM3 40-4987M 3584965318531880
88BORODYN Andrzej 338Grupa Dochodzeniowa Save The BeatSZCZECINM3 40-4988M 3685166278281971
89JASIK Mariusz 807POLICEM3 40-4989M 3697414637811985
90WARKOCZYŃSKI Marcin 330DlaEluniSZCZECINM3 40-4990M 3725376348292000
91BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-4991M 3745296268502005
92STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4992M 3756596397122010
93ŁEMPKOWSKI Janusz 689BBL PolicePOLICEM3 40-4993M 3785225239872032
94PTASZYŃSKI Jarosław 579OCR Team WłocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-4994M 3897577296922178
95BURAKOWSKI Grzegorz 365Spoceni Świnoujście :)ŚWINOUJŚCIEM3 40-4995M 3936526908722214
96ZIEMIĘCKI Waldemar 671SZCZECINM3 40-4996M 3967367109022348
97NOWACKI Tomasz 661OPTIMASZCZECINM3 40-4997M 3977427139132368
98ZAWODNIAK Mirosław 810BBL PolicePOLICEM3 40-4998M 3987116869892386
99KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433Krzysztofki TeamWOLBROMM3 40-4999M 40175471810032475
Niesklasyfikowani
MATUSZAK Krzysztof 515Mango Gatki TeamSZCZECINM3 40-49534 DNF0 DNF0 DNF DNF
PROCEK Adam 786POLICEM3 40-49614 DNF0 DNF0 DNF DNF
HAŁACZACZKIEWICZ Adam 734SZCZECINM3 40-49643 DNF0 DNF0 DNF DNF
ZYGMUNT Tomasz 859ŻW SzczecinSZCZECINM3 40-490 DNF20 DNF0 DNF DNF
MALEC Mariusz 69Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-49780 DNF50 DNF0 DNF DNF
JANKOWSKI Rafał 881MOŻWPOLICZNAM3 40-490 DNF82 DNF0 DNF DNF
LIZAKOWSKI Piotr 901NYHA IVSZCZECINM3 40-49138 DNF116 DNF0 DNF DNF
KRUPA Grzegorz 603WŁOCŁAWEKM3 40-49119 DNF170 DNF0 DNF DNF
KOKOWSKI Jacek 879SZCZECINM3 40-490 DNF236 DNF0 DNF DNF
WOLSKI Tomasz 894Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-490 DNF247 DNF0 DNF DNF
WLAŹ Lucjan 887STEPNICAM3 40-490 DNF273 DNF0 DNF DNF
FIRAZA Jacek 710Dzik KomandoŁÓDŹM3 40-49306 DNF362 DNF0 DNF DNF
GRZESZCZYK Sebastian 308SZCZECINM3 40-49416 DNF384 DNF0 DNF DNF
ADAMSKI Janusz 1253Doulife TeamSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF16 DNF DNF
MICHALAK Krzysztof 1015UnbreakableGORZÓWM3 40-490 DNF0 DNF28 DNF DNF
KRYWALD Rafal 1275dobraDOBRAM3 40-490 DNF0 DNF81 DNF DNF
DZIAŁEK Czesław 1032Dzikie Dziki GorzówSTARE POLICHNOM3 40-490 DNF0 DNF101 DNF DNF
ZBLEWSKI Radosław 1098GRABNOM3 40-490 DNF0 DNF116 DNF DNF
POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF154 DNF DNF
ŚWIĄTEK Sebastian 1127PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF169 DNF DNF
SOLIS Mariusz 1159HQ MNC NESZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF185 DNF DNF
KOWAL Tomasz 1176SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF193 DNF DNF
KUŹMIŃSKI Dariusz 1002POLICEM3 40-490 DNF0 DNF199 DNF DNF
SOIŃSKI Kamil 1081BEZRZECZEM3 40-490 DNF0 DNF212 DNF DNF
MASTELA Mariusz 1116PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF291 DNF DNF
KOZAK Przemysław 1302TRZCIŃSKO ZDRÓJM3 40-490 DNF0 DNF308 DNF DNF
STANDOWICZ Marcin 1303SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF310 DNF DNF
SADOWSKI Mariusz 588OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIM3 40-49578 DNF0 DNF377 DNF DNF
ŚLUSARZ Marcin 1006SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF421 DNF DNF
TURBACZEWSKI Konrad 1129PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF501 DNF DNF
RÓZGA Zbigniew 566viking 88SZCZECINM3 40-490 DNF429 DNF524 DNF DNF
OLEJNIK Przemek 1136SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF535 DNF DNF
KOSTRZEWSKI Krystian 903POLICEM3 40-490 DNF0 DNF539 DNF DNF
SAŃKA Paweł 543SZCZECINM3 40-49584 DNF0 DNF641 DNF DNF
KIES Marcin 1168KOBYLANKAM3 40-490 DNF0 DNF664 DNF DNF
SŁOTWIŃSKI Bogusław 1322POLICEM3 40-490 DNF0 DNF687 DNF DNF
SMYKA Jarosław 738PRZELEWICEM3 40-490 DNF0 DNF725 DNF DNF
KAŁUN Mariusz 1272KOŁBASKOWOM3 40-490 DNF0 DNF728 DNF DNF
GARBACIAK Grzegorz 1094Ochotnicza Straż Pożarna w PolicachPOLICEM3 40-490 DNF0 DNF772 DNF DNF
PIERŚCIŃSKI Sławomir 1034POLICEM3 40-490 DNF0 DNF779 DNF DNF
MOSKWA Arkadiusz 1220SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF801 DNF DNF
ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 1080HQ MNC NESZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF863 DNF DNF
KARPIS Mirosław 1167ŚWINOUJŚCIEM3 40-490 DNF0 DNF946 DNF DNF
TOKARCZYK Grzegorz 1160SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF998 DNF DNF
MACIEJEWSKI Michal 1126PDCSZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF1022 DNF DNF
Znaleziono 144 wynik(ów)