E2 SPRINT POD GÓRĘ
Festiwal Biegów Alpejskich 2018
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-08-04
Miejsce : Zawoja
Dystans : 0,15 km
Zgłoszonych : 46
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 33
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.15km
Czas
brutto
0.15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M1M 100:00:0000:00:31.6000:00:31.60 3:2617,4
2SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M2M 200:00:0000:00:32.1000:00:32.10+00:00:003:3316,9
3FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M3M 300:00:0000:00:33.5500:00:33.55+00:00:013:4016,4
4DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M4M 400:00:0000:00:34.6500:00:34.65+00:00:033:4615,9
5DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M5M 500:00:0000:00:35.4500:00:35.45+00:00:033:5315,4
6SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M6M 600:00:0000:00:39.9500:00:39.95+00:00:084:2013,8
7WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M7M 700:00:0000:00:42.3000:00:42.30+00:00:104:4012,9
8PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M8M 800:00:0000:00:43.4000:00:43.40+00:00:114:4612,6
9LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M9M 900:00:0000:00:47.3000:00:47.30+00:00:155:1311,5
10PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M10M 1000:00:0000:00:48.9000:00:48.90+00:00:175:2011,3
11CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M11M 1100:00:0000:00:49.6500:00:49.65+00:00:185:2611,0
12GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M12M 1200:00:0000:00:51.3000:00:51.30+00:00:195:4010,6
13HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M13M 1300:00:0000:00:51.7000:00:51.70+00:00:205:4010,6
14DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M14M 1400:00:0000:00:52.2000:00:52.20+00:00:205:4610,4
15KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M15M 1500:00:0000:00:52.8500:00:52.85+00:00:215:4610,4
16KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M16M 1600:00:0000:00:56.1500:00:56.15+00:00:246:139,6
17SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M17M 1700:00:0000:00:59.8500:00:59.85+00:00:286:339,2
18BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M18M 1800:00:0000:01:03.8000:01:03.80+00:00:327:008,6
19KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M19M 1900:00:0000:01:06.7000:01:06.70+00:00:357:208,2
20BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M20M 2000:00:0000:01:08.1500:01:08.15+00:00:367:337,9
21KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M21M 2100:00:0000:01:08.4500:01:08.45+00:00:367:337,9
22PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M22M 2200:00:0000:01:09.4000:01:09.40+00:00:377:407,8
23HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M23M 2300:00:0000:01:10.0500:01:10.05+00:00:387:467,7
24ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M24M 2400:00:0000:01:11.9500:01:11.95+00:00:407:537,6
25NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M25M 2500:00:0000:01:16.0500:01:16.05+00:00:448:267,1
26SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M26M 2600:00:0000:01:18.8500:01:18.85+00:00:478:406,9
27GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M27M 2700:00:0000:01:30.1000:01:30.10+00:00:5810:006,0
Znaleziono 27 wynik(ów)