E6 SPRINT POD GÓRĘ
Festiwal Biegów Alpejskich 2018
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-08-04
Miejsce : Zawoja
Dystans : 0,15 km
Zgłoszonych : 47
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 34
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K00:00:00
2SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M00:00:00
3BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M00:00:00
4DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M00:00:00
5GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K00:00:00
6SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M00:00:00
7NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M00:00:00
8GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K00:00:00
9LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M00:00:00
10CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:00:00
11KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:00:00
12DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M00:00:00
13HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K00:00:00
14GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M00:00:00
15KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M00:00:00
16DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M00:00:00
17ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M00:00:00
18PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M00:00:00
19BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M00:00:00
20PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M00:00:00
21SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M00:00:00
22WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M00:00:00
23PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M00:00:00
24KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K00:00:00
25PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K00:00:00
26FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M00:00:00
27KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M00:00:00
28GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M00:00:00
29BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K00:00:00
30KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M00:00:00
31MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M00:00:00
32HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M00:00:00
33SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M00:00:00
34HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M00:00:00
Znaleziono 34 wynik(ów)