Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 185 |
Wystartowało : | 153 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 127 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km | Bacówka Nad Wierchomlą 34km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAWKS Hayden | 1001 | HOKA ONE ONE | . | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:10:01 | 02:57:43 | 03:50:57 | 04:34:13 | ||
2 | ŁOBODZIŃSKI Piotr | 1005 | KS PREFBET-SONAROL | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:10:44 | 02:57:50 | 03:51:34 | 04:38:23 | ||
3 | CZERNIAK Paweł | 1011 | KARKONOSZ RUNNING TEAM | SOSNÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:10:25 | 02:58:53 | 03:55:09 | 04:42:09 | ||
4 | CAUSIDIS Marek | 1007 | SALOMON/SUUNTO | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:11:01 | 02:58:43 | 03:54:46 | 04:43:09 | ||
5 | LEŚNIAK Kamil | 1006 | SALCO GARMIN TEAM | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:11:07 | 03:05:43 | 04:04:51 | 04:57:19 | ||
6 | POPOV Serhii | 1010 | SALOMON RUNNING CLUB UKRAINE | KYIV | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:10:58 | 03:11:18 | 04:13:30 | 05:01:17 | ||
7 | ŚWIERC Marcin | 1002 | BUFF PROTEAM | . | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:14:39 | 04:15:32 | 05:06:41 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
STELMACH Dominika | 1012 | TERRANOVA POLSKA | . | Master Kobiet | DNF | 01:18:27 DNF | DNF | 03:18:54 DNF | 04:18:50 DNF | 05:10:08 DNF | ||
9 | MOROZOVA Alexandra | 1013 | . | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:18:47 | 03:19:25 | 04:18:53 | 05:10:55 | |||
FICEK Roman | 469 | Senior Mężczyzn | DNF | 01:22:12 DNF | DNF | 03:17:33 DNF | 04:17:00 DNF | 05:16:44 DNF | ||||
11 | CHOROŚ Piotr | 1066 | STAY INSANE | NIEMCE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:20:21 | 03:23:42 | 04:28:01 | 05:21:19 | ||
12 | BIAŁOWĄS Tomasz | 404 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:33 | 03:24:08 | 04:28:52 | 05:22:58 | ||
13 | WIERNUSZ Krzysztof | 1167 | FINISZ RYMANÓW P.G.R | POSADA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:19:53 | 03:26:44 | 04:31:37 | 05:26:35 | ||
14 | WÓJCIK Jacek | 1057 | FINISZ RYMANÓW / TRAILSHOP.PL TEAM | GWOŹNICA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:20 | 03:26:36 | 04:31:37 | 05:26:36 | ||
15 | DEMBOWSKI Mariusz | 1155 | H+H POLSKA | LIDZBARK | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:14:52 | 03:19:03 | 04:29:03 | 05:35:30 | ||
16 | WILK Katarzyna | 1016 | . | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:20:06 | 03:29:40 | 04:41:11 | 05:37:42 | |||
PIEKIELNY Mariusz | 1147 | CZASTARY | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:05 DNF | DNF | 03:33:04 DNF | 04:42:23 DNF | 05:39:50 DNF | |||
18 | BARAN Artur | 1079 | DOBRA | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:19:52 | 03:32:18 | 04:45:08 | 05:40:32 | |||
19 | ŚCIESZKA Wojciech | 1036 | 13 ELT KRAKÓW-BALICE | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:20:26 | 03:37:16 | 04:47:33 | 05:44:01 | ||
20 | MAJER Ewa | 1015 | . | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:24:51 | 03:38:43 | 04:47:41 | 05:44:55 | |||
21 | GOC Paweł | 1109 | RMT TEAM PRO / RATEMYTRAIL.COM | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:13 | 03:42:04 | 04:50:11 | 05:48:34 | ||
22 | SEDLAK Michał | 1071 | MARCIN ŚWIERC TEAM | GIERASZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:24:25 | 03:40:28 | 04:49:20 | 05:49:28 | ||
23 | KIDAWA Aleksander | 1029 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:39 | 03:41:45 | 04:55:16 | 05:55:00 | |||
SKOCZYLAS Adrian | 1143 | SKOCZYLIWLASY / STAY INSANE | ŚWIDNIK | Senior Mężczyzn | DNF | 01:28:20 DNF | DNF | 03:48:18 DNF | 05:01:09 DNF | 06:01:59 DNF | ||
25 | SKAWIŃSKI Tomasz | 405 | GOPR BIESZCZADY / IPA PRZEMYŚL | SANOK | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:27:47 | 03:49:46 | 05:03:14 | 06:02:51 | ||
TRZCINKA Michał | 1150 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:20 DNF | DNF | 03:39:51 DNF | 05:08:58 DNF | 06:08:17 DNF | ||
27 | KOSZYK Daniel | 1075 | CARABUS NOWY SĄCZ | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:29:28 | 03:53:08 | 05:09:06 | 06:10:40 | ||
28 | KOMRAUS Krzysztof | 1065 | ŁĄKA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:23:43 | 03:48:51 | 05:08:25 | 06:10:42 | |||
29 | BORÓWKA Ryszard | 1084 | GDYNIA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:29:31 | 03:52:36 | 05:09:16 | 06:10:44 | |||
30 | PLOCH Jakub | 1082 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:32:27 | 03:49:41 | 05:07:36 | 06:14:29 | |||
LEWANDOWSKA Edyta | 1014 | ON RUNINNG / PYZANAGIGANCIE TEAM | . | Master Kobiet | DNF | 01:22:06 DNF | DNF | 03:50:45 DNF | 05:12:56 DNF | 06:17:38 DNF | ||
32 | ZABORNIAK Paweł | 1052 | KRESOWIANIE | KOWALÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:29:04 | 03:52:50 | 05:13:03 | 06:21:45 | ||
33 | WÓJCIK Paweł | 1148 | KROKUS PRZYSZOWA | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:32:53 | 03:59:56 | 05:15:53 | 06:21:57 | ||
34 | FELTOWICZ Jacek | 443 | BIAŁYSTOK | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 01:32:49 | 04:00:02 | 05:16:08 | 06:22:02 | |||
35 | DOMISZEWSKA Maria | 1181 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Weteran Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:31:06 | 03:58:04 | 05:16:48 | 06:22:11 | ||
36 | SUSKI Marcin | 1018 | LEPIEJ BIEGAĆ | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:30:22 | 04:00:46 | 05:17:45 | 06:23:31 | ||
KOPEL Andrzej | 1031 | #7UPHILLBAND | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 01:29:42 DNF | DNF | 03:57:48 DNF | 05:21:53 DNF | 06:23:38 DNF | ||
38 | PTASZYŃSKI Wojciech | 1128 | FROMBORK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:25 | 03:54:50 | 05:20:01 | 06:25:07 | |||
BEDNARZ Jakub | 1098 | DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACH | ZAKOPANE | Master Mężczyzn | DNF | 01:26:07 DNF | DNF | 03:49:22 DNF | 05:07:43 DNF | 06:25:24 DNF | ||
40 | PAWLUŚ Mirosław | 1078 | JSC JASŁO | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:06 | 03:59:25 | 05:21:23 | 06:27:28 | ||
41 | ŚCISŁO Przemysław | 1064 | POLKOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:31:49 | 04:00:31 | 05:21:51 | 06:33:28 | |||
42 | SNARSKI Dariusz | 1117 | WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIA | KATOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:25:16 | 03:53:48 | 05:25:27 | 06:34:35 | ||
43 | PASIECZNY Robert | 488 | GORZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:37:35 | 04:14:08 | 05:34:20 | 06:35:18 | |||
44 | HYŻY Piotr | 1069 | BONNIE & CLYDE | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:22 | 04:14:10 | 05:32:54 | 06:35:26 | ||
45 | ZYCH Katarzyna | 1048 | BONNIE & CLYDE | TARNÓW | Master Kobiet | 00:00:12 | 01:37:20 | 04:14:34 | 05:32:53 | 06:36:07 | ||
46 | JASIŃSKI Piotr | 1083 | BEŁCHATÓW | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:36:49 | 04:17:28 | 05:39:31 | 06:39:33 | |||
47 | SUDNIK Krzysztof | 1135 | KNURÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:31:57 | 04:15:22 | 05:37:10 | 06:43:03 | |||
48 | WIERZBICKI Tomasz | 1180 | BOGUCHWAŁA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:31:34 | 04:10:57 | 05:38:14 | 06:46:12 | |||
49 | BIEŚ Bartosz | 1129 | KRYNICA - ZDRÓJ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:30:57 | 04:10:35 | 05:37:45 | 06:46:40 | |||
50 | GRYGIEREK Roman | 1089 | FARTLEK | GORZYCZKI | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:32:42 | 04:11:07 | 05:39:49 | 06:48:54 | ||
51 | BIENIEK Damian | 1025 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:37:48 | 04:17:33 | 05:41:13 | 06:49:08 | |||
52 | TOMIK Małgorzata | 1154 | TEAM MOUNTAIN FUEL | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:34:29 | 04:15:33 | 05:41:15 | 06:49:11 | ||
53 | KOZARSKI Krzysztof | 1174 | RK LEGAL | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:33:19 | 04:15:40 | 05:42:12 | 06:49:33 | ||
54 | TOMYS Przemyslaw | 1122 | MILANÓWEK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 01:33:37 | 04:11:15 | 05:39:43 | 06:50:45 | |||
55 | REJ Mirosław | 1173 | RZESÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:41:54 | 04:24:05 | 05:45:35 | 06:52:07 | |||
56 | KIJEK Łukasz | 1144 | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:30:54 | 04:10:12 | 05:45:04 | 06:56:41 | |||
57 | DZIERLĘGA Piotr | 1027 | KRÓLEWSKIE PILZNO | PILZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:32:38 | 04:11:55 | 05:45:50 | 06:58:07 | ||
58 | PETRYNA Jagoda | 1035 | NOA | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:39:49 | 04:26:16 | 05:51:01 | 06:58:40 | ||
59 | GALA Damian | 1160 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:39:08 | 04:19:36 | 05:50:50 | 07:01:37 | |||
60 | WOSIEK Paweł | 1091 | OSTROWIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Master Mężczyzn | 00:00:30 | 01:34:35 | 04:15:35 | 05:44:04 | 07:04:50 | ||
61 | PODSIADŁO Adam | 1062 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:53 | 04:19:05 | 05:50:56 | 07:07:08 | |||
62 | KOŻUCH Michał | 478 | BRZEZINA | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:36:13 | 04:22:07 | 05:51:01 | 07:12:32 | |||
CHROBACZYŃSKI Rafał | 1026 | CHEŁMIEC | Senior Mężczyzn | DNF | 01:36:14 DNF | DNF | 04:22:13 DNF | 05:51:02 DNF | 07:12:39 DNF | |||
64 | WALISKO Przemek | 1166 | LUBLINIEC | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:39:59 | 04:35:46 | 06:09:13 | 07:15:26 | |||
65 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1041 | OSTRESROKI | PIASECZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:39:15 | 04:25:10 | 06:05:12 | 07:15:31 | ||
66 | TOKARSKI Szymon | 466 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:28:48 | 04:21:55 | 06:01:42 | 07:15:40 | |||
67 | BEDNARZ Marta | 1159 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:39:11 | 04:25:02 | 06:05:09 | 07:15:59 | ||
68 | KOCIK Maciej | 1171 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:42:38 | 04:24:53 | 05:57:59 | 07:16:26 | |||
69 | SZLACHTA Dawid | 1095 | JERZMANOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:24 | 01:48:07 | 06:08:51 | 07:18:45 | ||||
70 | KALETA Jan | 1090 | KKB DYSTANS KRAKÓW | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:44:32 | 04:35:21 | 06:07:00 | 07:20:05 | ||
71 | SALWA Krzysztof | 1054 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:39:21 | 04:31:16 | 06:04:32 | 07:20:41 | ||
72 | PIETRUCHA Artur | 1081 | SPORTOWA KRYNICA | KRYNICA-ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:34:30 | 04:30:55 | 06:15:28 | 07:22:03 | ||
73 | CHŁOPEK Kazimierz | 1176 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:41:37 | 04:38:58 | 06:10:40 | 07:22:31 | ||
74 | SIKORA Łukasz | 1161 | GRUPA NOMAX | SKOCZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:49:15 | 04:42:02 | 06:10:47 | 07:23:21 | ||
75 | GRZESZCZAK Marek | 1178 | LUBLIN | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:48:04 | 04:42:53 | 06:15:16 | 07:24:54 | |||
76 | DZIERŻEŃSKA Monika | 1061 | STAJNIA BALONA | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:43:03 | 04:43:24 | 06:13:22 | 07:25:47 | ||
77 | SZWAJKA Aneta | 1127 | STAJNIA BALONA | STALOWA WOLA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:43:01 | 06:12:13 | 07:28:44 | |||
KOWALCZYK Marcin | 1080 | IWINY | Master Mężczyzn | DNF | 01:39:21 DNF | DNF | 04:33:37 DNF | 06:04:01 DNF | 07:30:36 DNF | |||
79 | KALECIŃSKI Piotr | 1077 | MARCINSWIERCTEAM | BRWINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:44:29 | 04:48:40 | 06:22:58 | 07:30:50 | ||
80 | SKWIERAWSKI Grzegorz | 1113 | PSZCZÓŁKI | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:43:49 | 06:16:40 | 07:30:50 | ||||
81 | WESOŁOWSKI Krzysztof | 1019 | LASKOWE LUDKI | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:34:28 | 04:31:06 | 06:15:46 | 07:32:33 | ||
82 | KŁOŚ Artur | 1050 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:48:02 | 06:14:55 | 07:33:14 | |||
83 | KOEHLER Krzysztof | 1165 | KD ŻUKI | KRAKOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:25 | 01:47:45 | 04:42:16 | 06:16:47 | 07:34:00 | ||
84 | ZGIET Radek | 1175 | CZART CZARTAJEW | CZARTAJEW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:42:32 | 04:44:57 | 06:20:46 | 07:35:11 | ||
85 | SOWIŃSKI Leszek | 1104 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:42:41 | 04:48:20 | 06:22:55 | 07:35:15 | |||
86 | MARKIEWICZ Tomasz | 1076 | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:41:14 | 04:33:38 | 06:20:43 | 07:35:26 | |||
87 | TRZEŹWIŃSKA Anna | 1118 | LBL(LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE) | BIŁGORAJ | Master Kobiet | 00:00:21 | 01:50:41 | 04:46:23 | 06:25:27 | 07:37:46 | ||
MIKOLAJCZYK Lukasz | 1149 | CZELADŹ | Master Mężczyzn | DNF | 01:43:46 DNF | DNF | 04:42:50 DNF | 06:20:02 DNF | 07:38:38 DNF | |||
89 | DONIEC Sebastian | 1146 | MARCIN ŚWIERC TEAM | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:53 | 04:43:40 | 06:27:27 | 07:42:17 | ||
90 | KONOPKA Bartosz | 1170 | BIEGAMBOLUBIĘ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:48:21 | 04:43:36 | 06:27:31 | 07:42:20 | ||
91 | ZGLIŃSKI Bartłomiej | 1123 | WKURW_TEAM | TORUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:47:01 | 04:52:05 | 06:35:09 | 07:46:21 | ||
92 | KOŁODZIEJCZYK Dawid | 1156 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:42:51 | 04:40:50 | 06:21:28 | 07:46:43 | |||
93 | RADOMSKI Artur | 1158 | I LOVE PRZYLESIE | JABŁONNA | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:43:20 | 04:42:57 | 06:23:28 | 07:47:15 | ||
94 | NOWAK Krzysztof | 1177 | KALISZ | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:39:53 | 04:43:46 | 06:26:16 | 07:48:11 | |||
95 | GRALA Maria | 1093 | RZOZÓW | Master Kobiet | 00:00:13 | 01:49:16 | 04:48:54 | 06:31:58 | 07:48:15 | |||
96 | MATUSZCZAK-SZULC Iwona | 1164 | POZNAŃ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:50:18 | 04:51:29 | 06:29:42 | 07:48:23 | |||
97 | DONIEC Marek | 1162 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:37:50 | 04:45:54 | 06:36:09 | 07:49:23 | |||
98 | KOWALCZYK Paweł | 1169 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:46:55 | 04:49:15 | 06:34:47 | 07:49:24 | ||
99 | KORDAS Rafał | 1028 | ANT | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:51:46 | 04:58:04 | 06:36:21 | 07:50:35 | ||
100 | LIS Paweł | 1022 | DZIKI BRZEG DOLNY | BRZEG DOLNY | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:49:21 | 03:15:00 | 06:35:05 | 07:50:38 | ||
101 | PIECZARA Błażej | 1172 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:40:37 | 04:42:44 | 06:27:52 | 07:52:36 | |||
102 | KOBIEC Elzbieta | 1116 | GÓRNO | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:47:44 | 04:51:06 | 06:42:06 | 07:59:09 | |||
103 | MINIUR Jacek | 1115 | KIELCE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:47:44 | 04:51:27 | 06:42:06 | 07:59:10 | |||
104 | KUNYSZ Mateusz | 403 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:46:19 | 04:48:12 | 06:31:27 | 07:59:43 | ||
105 | KOWALIK Anna | 1039 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:21 | 01:55:20 | 05:01:15 | 06:38:49 | 08:00:27 | ||
106 | LENART-KŁOŚ Katarzyna | 1024 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:14 | 01:50:59 | 04:51:59 | 06:40:52 | 08:02:39 | ||
107 | STUDNICKI Paweł | 1033 | WOLA FILIPOWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:48:05 | 05:01:34 | 06:46:55 | 08:06:29 | |||
108 | SZOT Iwona | 1141 | WW TEAM | LUBLIN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:22 | 02:02:14 | 05:15:14 | 06:52:33 | 08:07:48 | ||
109 | MIROSŁAW Albert | 1140 | WW TEAM | LUBLIN | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 02:02:15 | 05:15:03 | 06:52:34 | 08:07:50 | ||
110 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 1092 | PROJEKT 1000UP | GDYNIA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:15 | 01:51:16 | 05:08:44 | 06:53:44 | 08:12:30 | ||
111 | TABIS-HUBKA Rafal | 1157 | RESHAPRUNNERS | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:50:55 | 05:05:19 | 06:51:23 | 08:14:52 | ||
112 | GĄSIOROWSKI Michał | 1152 | OGARY DOLORES | BŁONIE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:24 | 01:54:03 | 05:01:45 | 06:50:06 | 08:14:56 | ||
113 | CZAPLIŃSKI Michał | 1070 | OSTROŁĘKA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:51:23 | 05:05:09 | 06:53:54 | 08:15:37 | |||
114 | WYSOCKA Agnieszka | 1131 | NESSI TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:52:12 | 05:05:19 | 06:52:20 | 08:15:46 | ||
115 | WOŹNIAK Rafał | 1020 | PCC ULTRA RUNNERS | BRZEG DOLNY | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:54:55 | 05:00:20 | 06:52:19 | 08:16:06 | ||
116 | KACPROWSKI Filip | 1032 | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:52:09 | 04:57:54 | 06:54:34 | 08:17:45 | |||
117 | MATYSZKIEWICZ Paweł | 1125 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:53:26 | 05:09:27 | 06:57:09 | 08:19:04 | ||
118 | GRABIŃSKI Waldemar | 1037 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:55:22 | 05:09:26 | 06:58:28 | 08:19:24 | ||
119 | NIESPODZIANA Anna | 1030 | ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA | ROGOŹNO | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:55:26 | 05:09:42 | 06:58:31 | 08:19:27 | ||
120 | MILEWSKI Mateusz | 1074 | BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE / TEAM KAŁDUN | MROZY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:49:25 | 05:07:04 | 07:07:21 | 08:26:27 | ||
121 | ROGOSZ Marcin | 1085 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:53:07 | 05:05:06 | 07:06:23 | 08:29:38 | ||
MAŚLANY Dominik | 1056 | GOSTYNIN | Master Mężczyzn | DNF | 01:47:03 DNF | DNF | 04:57:55 DNF | 07:05:06 DNF | 08:31:54 DNF | |||
123 | HOŁUJ Andrzej | 1063 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 01:51:24 | 05:13:24 | 07:08:39 | 08:32:41 | |||
124 | KRZYWDA Rafał | 1168 | STARY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:48:01 | 05:13:48 | 07:05:54 | 08:36:04 | |||
125 | PAWELEC Andrzej | 1038 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:48:38 | 05:08:37 | 07:10:25 | 08:36:12 | |||
STASIEWICZ Łukasz | 1124 | DYS | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:19 DNF | DNF | 05:09:48 DNF | 07:10:25 DNF | 08:49:24 DNF | |||
127 | LITWINEK Marek | 1047 | WKURW_TEAM | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 02:03:29 | 05:27:47 | 07:20:40 | 08:50:13 | ||
128 | WEINBERG Kamil | 1134 | DROGA DO ULTRA/BIEGIEM PO PIWO | ŁÓDŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 01:55:04 | 05:25:40 | 07:29:14 | 08:55:53 | ||
129 | BUBICZ Krzysztof | 1139 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:15:58 | 05:48:38 | 07:37:57 | 09:00:04 | ||
SZCZEKUTOWICZ Adrian | 1094 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | DNF | 01:52:58 DNF | DNF | 05:21:04 DNF | 07:27:31 DNF | 09:02:50 DNF | |||
131 | PAJURA Marcin | 1112 | 37.4 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 02:00:41 | 05:35:09 | 07:37:48 | 09:03:33 | ||
131 | JASTRZEBSKI Marcin | 1111 | 37,4 RUNNING CLUB | WARSAW | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:00:39 | 05:35:03 | 07:37:49 | 09:03:35 | ||
133 | SZARMACH Jakub | 1110 | 37.4 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:00:37 | 05:34:58 | 07:37:44 | 09:03:35 | ||
134 | DYDUŁA Renata | 1106 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:12 | 02:04:39 | 05:38:59 | 07:36:59 | 09:04:00 | ||
135 | SEREMET Piotr | 1103 | WWW.S-PROJEKTY.PL | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:55:00 | 05:20:23 | 07:27:56 | 09:06:37 | ||
136 | KUŹMIŃSKI Wojtek | 1049 | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 02:03:44 | 05:39:16 | 07:46:48 | 09:14:17 | |||
137 | NAUKA Edyta | 1058 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:18 | 02:03:53 | 07:45:34 | 09:16:50 | |||
138 | NAUKA Wiesław | 1044 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 02:04:12 | 07:46:08 | 09:17:03 | |||
139 | MICHALSKI Ryszard | 1073 | WWW.SENSORYBEAUTY.PL | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:30 | 02:25:04 | 05:48:36 | 07:44:10 | 09:20:25 | ||
ŚWIDERSKI Sławomir | 1045 | OKUNIEW | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 01:55:02 DNF | DNF | 05:39:12 DNF | 07:48:30 DNF | 09:20:31 DNF | |||
GREŃ Krzysztof | 1142 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 02:07:34 DNF | DNF | 05:42:21 DNF | 07:42:57 DNF | 09:24:33 DNF | |||
FILIPEK Małgorzata | 1121 | FOREST GANG | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | DNF | 02:01:10 DNF | DNF | 05:41:36 DNF | 07:48:51 DNF | 09:28:42 DNF | ||
143 | PATEK Marek | 1120 | SKAWINA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:00:58 | 05:40:50 | 07:57:38 | 09:29:56 | |||
144 | DYDUŁA Łukasz | 1105 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 02:04:39 | 06:03:17 | 08:22:08 | 09:54:41 | ||
KUNDYS Karolina | 1100 | #WAWRZYNTEAM | WARSZAWA | Master Kobiet | DNF | 02:16:09 DNF | DNF | DNF | 08:22:08 DNF | 09:54:41 DNF | ||
PIWOWARCZYK Piotr | 1072 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | DNF | 01:56:04 DNF | DNF | 05:42:13 DNF | 08:15:43 DNF | 10:02:46 DNF | |||
DURA Piotr | 1055 | PKB ENDORFINA | RAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 02:24:04 DNF | DNF | 06:33:28 DNF | 08:51:49 DNF | 10:53:33 DNF | ||
BĄDZIUL Dorota | 1136 | RZESZÓW | Master Kobiet | DNF | 02:33:11 DNF | DNF | 06:49:41 DNF | 09:16:09 DNF | 10:54:21 DNF | |||
KALISZ Artur | 1138 | RUN 4 FUN TEAM | MARCINKOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 02:20:02 DNF | DNF | 06:35:30 DNF | 09:58:55 DNF | 11:28:44 DNF | ||
KANTOR Sebastian | 1130 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | DNF | 02:20:05 DNF | DNF | 06:59:36 DNF | 09:58:56 DNF | 11:28:48 DNF | ||
FARON Robert | 1008 | SALCO GARMIN TEAM | ZALESIE | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZCZYGIEL Lukasz | 1068 | ŚLESZOWICE | Senior Mężczyzn | DNF | 01:32:48 DNF | DNF | 04:03:40 DNF | 05:30:45 DNF | DNF | |||
TOKARCZYK Konrad | 1153 | KBKW | KAMIONKA WIELKA | Senior Mężczyzn | DNF | 01:18:24 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 153 wynik(ów)