Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 20 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 288 |
Wystartowało : | 247 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 247 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 11km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | JAŚTAL Piotr | 2233 | LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCE | DOMASZOWICE | Senior Mężczyzn | DQ | 00:56:17 DQ | |
DQ | DUDCZAK Michał | 417 | . | Senior Mężczyzn | DQ | 00:57:07 DQ | ||
3 | SIOŁA Karol | 2147 | DYNAFIT TEAM | GRYWAŁD | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:08:19 | |
4 | LAGNER Sebastian | 2212 | KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAM | SOBÓTKA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:08:31 | |
5 | CZYŻ Grzegorz | 2200 | GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓW | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:08:40 | |
6 | KAWIK Tomasz | 491 | RUNPROGRESS.PL TEAM | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:08:45 | ||
7 | SIWEK Michał | 2054 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:11:37 | |
8 | KOSTELA Piotr | 2190 | NOWY TARG | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:12:13 | ||
9 | ULFIK Rafał | 504 | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:12:14 | ||
10 | WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika | 2245 | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/SKB KRAŚNIK | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:12:16 | |
11 | TOMASIAK Natalia | 413 | SALOMON TEAM | KRYNICA-ZDRÓJ | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:13:03 | |
12 | DARŁAK Lucasz | 416 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:13:23 | |
13 | JAWORSKI Krzysztof | 2086 | VISEGRAD MARATON RYTRO | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:14:35 | |
14 | MICHAŁ Targosz | 2100 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:05 | |
15 | WOJTASIK Dawid | 2018 | RYMANÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:16:17 | ||
16 | ROGOWSKI Maciek | 2114 | FANTASTIC 4 | TARNOWSKIE GÓRY | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:00 | |
17 | KARGÓL Rafał | 2109 | FANTASTIC 4 | TARNOWSKIE GÓRY | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:02 | |
18 | ZYGMUNT Tomasz | 2207 | OSP GIEDLAROWA | GIEDLAROWA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:17:26 | |
19 | HEŁMECKI Mateusz | 2241 | DRAGON RUNNERS | CHEŁMIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:17:26 | |
20 | SZYJKA Jacek | 2243 | KS KANDAHAR | BOBREK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:17:45 | |
21 | BYRSKA Sylwia | 2235 | WADOWICE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:17:54 | ||
22 | PLIŚ Mateusz | 2149 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:18:27 | ||
23 | WRĘCZYCKI Robert | 2091 | O CO BIEGA W KALETACH | KALETY | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:40 | |
24 | SOBÓR Krzysztof | 2231 | VIACON POLSKA | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:19:09 | |
25 | GÓRALIK Sylwia | 2248 | TKKF UKLEJNA | JAWORNIK, MYŚLENICKI, MAŁOPOLSKIE | Master Kobiet | 00:00:01 | 01:20:40 | |
26 | KOCHANOWSKI Michał | 2047 | LASKOWE LUDKI | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:20:54 | |
27 | WOŹNIAK Radosław | 489 | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:21:00 | |||
28 | WOŹNY Paweł | 2071 | RUNPROGRESS TEAM | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:21:49 | |
29 | SKALSKA Anna | 2230 | CARBON SILESIA SPORT | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:04 | 01:21:57 | |
30 | STRZELCZAK Robert | 2213 | EUROVENT ATHLETICS | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:22:15 | |
31 | MARKIEWICZ Agnieszka | 455 | ŁOSICE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:22:54 | ||
32 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 2178 | ŚWIERCZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:23:08 | ||
33 | ZIOBROWSKI Szymon | 414 | TPN | . | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:23:14 | |
34 | KAZIMIERCZAK Sławomir | 464 | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:23:37 | |||
35 | DUDEK Monika | 2175 | PCH SPORT TEAM | ZIĘBICE | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:24:08 | |
36 | NOWACKI Dawid | 2228 | KRYNICA-ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:24:12 | ||
37 | RADZIK Jerzy | 2089 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:24:15 | |
38 | PRZYBYLOWSKI Krzysztof | 2237 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:24:38 | ||
39 | DAWID Katarzyna | 2060 | JASIENICA | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:24:53 | ||
40 | BAŃKA Beata | 415 | KLUB TPN | . | Senior Kobiet | 00:00:11 | 01:25:23 | |
41 | OBARA Michał | 2014 | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:26:06 | ||
42 | ŁASKI Mateusz | 2012 | SUSKA GRUPA BIEGOWA | LANCKORONA | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:26:21 | |
43 | FLOREK Marcin | 2005 | MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFA | PILZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:26:55 | |
44 | BRZEGOWY Sebastian | 2223 | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:28:05 | ||
45 | PACHURA Kinga | 2001 | MSZANA DOLNA | Master Kobiet | 00:00:04 | 01:28:45 | ||
46 | SAWA Piotr | 2169 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 01:29:04 | ||
47 | ZIELIŃSKI Mateusz | 2246 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:29:19 | ||
48 | ESZNER Agnieszka | 2210 | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:29:47 | ||
49 | OLIWA Edward | 2194 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 01:30:40 | |
50 | URBAN Wiktor | 2160 | ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE | ZABRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:30:48 | |
51 | WIERZBICKI Piotr | 2201 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:31:12 | ||
52 | SAJ Jakub | 2069 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:36 | 01:31:22 | |
53 | HUDASZEK Magda | 2007 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:01 | 01:31:29 | ||
54 | ZIELIŃSKA Malwina | 2196 | ZA LINIĄ METY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:31:48 | |
55 | TYSZEWICZ-OBARA Anna | 2024 | KIELCE | Master Kobiet | 00:00:12 | 01:32:13 | ||
56 | KURASZKIEWICZ Robert | 2232 | ROPCZYCE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:24 | 01:32:16 | ||
57 | MOŻEJKO Artur | 2143 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:32:44 | |
58 | ROSTOCKI Wojciech | 1051 | STAROSĄDECKI BIEGACZ | STARY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:33:14 | |
59 | ORZYSZEK Roksana | 2106 | RYDUŁTOWY | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:34:47 | ||
60 | KORNAKIEWICZ Łukasz | 2252 | SIOŁKOWA | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:34:48 | ||
61 | BASTA Sebastian | 454 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:34:52 | ||
62 | GÓRNA-CICHOŃ Monika | 2023 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Master Kobiet | 00:00:13 | 01:35:43 | |
63 | BOREK Bogusław | 2137 | O CO BIEGA W KALETACH | STRZEBIŃ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:35:54 | |
64 | RODZINKA Erwin | 2079 | RYMANÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:36 | 01:35:55 | ||
65 | MIKLER Arkadiusz | 2159 | GUTO ADVENTURE TEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:36:01 | |
66 | MALIK Jarosław | 2185 | ZAGÓRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:36:06 | ||
67 | FUDAŁA Wojciech | 2174 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:36:11 | ||
68 | GROMALA Danuta | 2255 | KW KRAKÓW | ŁĄCKO | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:36:25 | |
69 | KRAICZICZEK Krzysztof | 2165 | RESHAPE RUNNERS | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:36:28 | |
70 | STOPYRA Urszula | 483 | DĘBNO | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:36:35 | ||
71 | PAŁKA Łukasz | 514 | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:36:37 | |||
72 | FLAGA Iwona | 2225 | LOS PANTALONES ROJOS | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:24 | 01:36:39 | |
73 | GRZYB Kazimierz | 2224 | LOS PANTALONES ROJOS | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:24 | 01:36:40 | |
74 | SĘDZIK Kinga | 513 | TYMBARK | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:37:06 | ||
75 | HURAS Monika | 1101 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:08 | 01:37:20 | ||
76 | MALINOWSKI Łukasz | 490 | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:46 | |||
77 | ZBOROWSKI Józef | 2144 | STASZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:37:56 | ||
78 | JĘDRZEJCZAK Artur | 2145 | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:57 | ||
79 | KOWALSKA Agnieszka | 2238 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:22 | 01:38:21 | ||
80 | GÓRNA Anita | 2094 | LPP TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:26 | 01:38:25 | |
81 | KOZYRSKI Mariusz | 2211 | SKSM | SOBÓTKA | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:38:32 | |
82 | SZEWCZYK Rafał | 2130 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:38:39 | |
83 | WOŹNIAK Janusz | 2142 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:50 | |
84 | KACPRZYK Katarzyna | 2193 | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:19 | 01:39:28 | ||
85 | SKOCZYLAS Karolina | 2179 | STAY INSANE / SKOCZYLIWLASY | ŚWIDNIK | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:39:51 | |
86 | HERMAN Ireneusz | 2153 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:34 | 01:41:38 | ||
87 | STOGOWSKI Grzegorz | 2045 | BRAK | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:35 | 01:41:39 | |
88 | MALINOWSKI Robert | 2052 | OLSZANKA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:36 | 01:41:39 | ||
89 | GOŁOWICZ Ania | 2250 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:39 | 01:42:27 | ||
90 | SZABLOWSKI Sławomir | 2247 | RADIOACTIVEBODY | OCHOJNO | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:42:43 | |
91 | STECZEK Magda | 2009 | SUSKA GRUPA BIEGOWA | SUCHA BESKIDZKA | Senior Kobiet | 00:00:27 | 01:42:46 | |
92 | BOCHNIARZ Marcin | 2188 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:43:15 | ||
93 | KAJDER Janusz | 2103 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:43:22 | |
94 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 2107 | MYŚLENICE | Senior Mężczyzn | 00:00:30 | 01:44:14 | ||
95 | JEDRZEJOWSKA Karolina Jędrzejowska | 2150 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:25 | 01:44:24 | ||
96 | RZEMIŃSKI Jacek | 2168 | STRÓŻE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:37 | 01:44:40 | ||
97 | KONOPKA Krystian | 480 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:44:41 | ||
98 | MALIK Michał | 2186 | ZAGÓRZE | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:45:05 | ||
99 | MAZUR Irek | 2132 | O CO BIEGA W KALETACH | KALETY | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:45:44 | |
100 | MARECKA Zofia | 2074 | RUNPROGRESS TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:46:02 | |
101 | CHOWANIEC Damian | 458 | KRYNICA | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:46:05 | ||
102 | KONSEK Jacek | 2205 | RYBNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:46:07 | ||
103 | MORDARSKI Jacek | 2209 | BIEGAM BO LUBIĘ | NAWOJOWA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:46:15 | |
104 | BATEK Łukasz | 465 | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 01:46:17 | |||
105 | HILLER Artur | 2019 | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:46:36 | ||
106 | ROGOZIŃSKI Artur | 2127 | ULTRA ZABIEGANI | BINAROWA | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:46:50 | |
107 | JAKUBOWSKA Gosia | 2037 | PAWŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:12 | 01:47:55 | ||
108 | SADOWSKI Mariusz | 2027 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:48:29 | ||
109 | HOLC Katarzyna | 2131 | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:48:56 | ||
110 | TUREK Łukasz | 2234 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:49:05 | ||
111 | PŁYWACZYK Maciej | 2236 | TEAM PLESZEW | PLESZEW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:50:11 | |
112 | LACHOWICZ Ryszard | 2191 | WROCŁAW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:29 | 01:50:15 | ||
113 | BIELAWA Damian | 2085 | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:37 | 01:50:18 | ||
114 | NIEMIEC Łukasz | 2006 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:25 | 01:50:25 | ||
115 | BALON Piotr | 2116 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:50:31 | |
116 | SZYMUSIŃSKI Michał | 2187 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:51:09 | ||
117 | KUKLA Ryszard | 2032 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BOCHNIA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:51:33 | |
118 | BRZEGOWY Małgorzata | 2133 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BOCHNIA | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:51:34 | |
119 | KUKLA Izabela | 2016 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BOCHNIA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:51:34 | |
120 | RACZYNSKA Monika | 2124 | BOXHNIA6 | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:51:35 | ||
121 | KOPYŚCIAŃSKI Mateusz | 2030 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:52:22 | ||
122 | KORZENIOWSKA Magdalna | 2075 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:52:32 | |
123 | NOWAKOWSKI Wiesław | 435 | PRZEMYŚL | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:52:34 | ||
124 | BOGUSZEWSKI Bartosz | 2199 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:52:39 | ||
125 | CIBOROWSKA Gabriela | 512 | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:23 | 01:53:10 | ||
126 | ŚWIERAD Karol | 2218 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:53:52 | ||
127 | BRATKOWSKA Agnieszka | 2093 | GDYNIA | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:56:13 | ||
128 | PALKA Jacek | 2087 | KLIFORNIA TRI | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:31 | 01:56:52 | |
129 | FLOREK Michał | 2170 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:29 | 01:57:11 | ||
130 | HUDZIAK-OWCZAREK Ewa | 2113 | BRZEG DOLNY | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:57:36 | ||
131 | MILLER Monika | 2155 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:57:45 | |
132 | TWARÓG Barbara | 2219 | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:00:05 | ||
133 | ŁOPUCH Robert | 2033 | ŁABOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 02:01:17 | ||
134 | JOPEK Tomasz | 2184 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 02:01:27 | ||
135 | HRYŃCZUK Piotr | 2003 | NOA | WROCŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 02:01:32 | |
136 | WIĘCKOWIAK Agata | 2215 | NOA | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:20 | 02:01:36 | |
137 | KOWALCZUK Marta | 2220 | MARKI | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:01:58 | ||
138 | SOWA Kamil | 434 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 02:04:00 | ||
139 | STUDZIŻBA Paweł | 2115 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BOCHNIA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:04 | |
140 | ZIOMEK Jarosław | 4023 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 02:04:04 | |
141 | GACH Mariusz | 2208 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:42 | 02:04:10 | ||
142 | ŁAŚ Grzegorz | 2206 | KRYNICA-ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:43 | 02:04:12 | ||
143 | STARCZEWSKI Piotr | 2002 | PRUSZKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 02:04:57 | ||
144 | SZWACZKA Sebastian | 2202 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:38 | 02:06:30 | ||
145 | CHORBIŃSKA Paulina | 2242 | NOWA WOLA | Senior Kobiet | 00:00:30 | 02:07:41 | ||
146 | LIPINA Beata | 2121 | ZABRZE | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:07:58 | ||
147 | URBAŃCZYK Sonia | 2181 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:29 | 02:08:15 | ||
148 | ŁOPĄG Aneta | 2101 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:31 | 02:08:41 | ||
149 | WĄSOWSKA Karolina | 2226 | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 00:00:05 | 02:08:42 | ||
150 | LICHOŃ Jacek | 2254 | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 02:08:43 | ||
150 | GRUCA Dariusz | 2253 | MNIAM-MNIAM | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 02:09:16 | |
152 | STIENSS Jacek | 2221 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 02:09:24 | ||
153 | ZIÓŁEK Mirosław | 2072 | STAY INSANE / BANDA GRUDNIA | MEŁGIEW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 02:09:41 | |
154 | KOCIOŁEK Krzysztof | 6010 | LUBRYKANT MAFIA | PIOTRKÒW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:09:46 | |
155 | PIĄTEK Paweł | 2251 | ZAMEK DERSŁAWA | BUSKO-ZDRÓJ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 02:09:48 | |
156 | SMOLEŃ Renata | 2151 | TYLICZ | Senior Kobiet | 00:00:39 | 02:09:59 | ||
157 | OCHMAN Stanisław | 2066 | SUSKA GRUPA BIEGOWA | ZEMBRZYCE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:28 | 02:10:16 | |
158 | PIASKOWY Kamila | 2217 | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:10:27 | ||
159 | KLOCEK Konrad | 2038 | ŁĘŻYNY | Master Mężczyzn | 00:00:38 | 02:10:47 | ||
160 | MIKLER Agnieszka | 2156 | GAJ | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:10:56 | ||
161 | MAJCHRZYK Dorota | 2171 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Kobiet | 00:00:26 | 02:11:23 | |
162 | BIELECKI Mariusz | 2173 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 02:11:26 | |
163 | DUPERAS Arkadiusz | 2025 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:11:28 | ||
164 | BARTOSIK Monika | 2172 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Kobiet | 00:00:26 | 02:11:42 | |
165 | MAJEWSKI Szymon | 2126 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:12:08 | ||
166 | CZAPLIŃSKA Wioletta | 2053 | OSTROŁĘKA | Master Kobiet | 00:00:05 | 02:12:13 | ||
167 | CIENKOSZ Przemysław | 2011 | NIWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:30 | 02:12:29 | ||
167 | BILSKA Anna | 2015 | NIWKA | Senior Kobiet | 00:00:30 | 02:12:30 | ||
169 | BIDNIK Jakub | 2102 | KROSNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 02:13:05 | ||
170 | ANDRZEJEWSKI Krzysztof | 2029 | TYMIENICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 02:13:07 | ||
171 | SOSNOWSKA Stella | 2039 | BEŁCHATÓW | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:13:08 | ||
172 | CYRAN Andrzej | 2050 | NOWY ŻMIGRÓD BIEGA | NOWY ŻMIGRÓD | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:44 | 02:13:15 | |
173 | BURDA Marek | 2249 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 02:13:19 | |
174 | MOŻEJKO Jadwiga | 2158 | NIEPOŁOMICE | Senior Kobiet | 00:00:15 | 02:13:40 | ||
175 | NIEMIEC Marta | 2049 | KRYNICA ZDRÓJ | Weteran Master Kobiet | 00:00:26 | 02:14:43 | ||
176 | SZCZUKA Joanna | 2182 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:14 | 02:14:56 | |
177 | MAŚLANA Katarzyna | 2013 | GOSTYNIN | Senior Kobiet | 00:00:13 | 02:16:11 | ||
178 | MYŚLIWIEC Andrzej | 2214 | KRAKÓW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:34 | 02:17:11 | ||
179 | MAZUR Grzegorz | 4104 | TCZEW | Master Mężczyzn | 00:00:31 | 02:17:55 | ||
180 | WOŹNIAK Lidia | 2141 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:11 | 02:17:59 | |
181 | RZĄCA-BĘTKOWSKA Agnieszka | 2157 | STRÓŻE | Weteran Senior Kobiet | 00:00:24 | 02:18:26 | ||
182 | WLASZCZYK Albert | 2195 | WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIA | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:19:32 | ||
183 | ZBOROWSKI Igor | 2057 | KRYNICA-ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:28 | 02:19:53 | ||
184 | GRALA Marcin | 2148 | RZOZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:41 | 02:20:17 | ||
185 | STANEK Tomasz | 2031 | ŁAPSZE NIŻNE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:24 | 02:20:37 | ||
186 | KORZENIOWSKA Joanna | 1034 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:21:24 | |
187 | BOGDAŁ Ewelina | 2004 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:21 | 02:21:26 | ||
188 | LIS Dariusz | 2058 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 02:21:41 | |
189 | MAZUR Kinga | 2028 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Kobiet | 00:00:08 | 02:21:44 | |
190 | GNOT Krzysztof | 4192 | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:35 | 02:21:44 | ||
191 | WIŚNIEWSKA Zofia | 2138 | UKŁ SPIN | BYTOM | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:21:56 | |
192 | ZATOR Janusz | 2119 | DĘBICKIE GEPRADY | MOKRE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 02:22:02 | |
193 | KULAK Paweł | 2104 | PRUSZKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 02:22:02 | ||
194 | HEJMEJ Kamila | 2048 | NOWY SĄCZ | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:22:04 | ||
195 | PASEK Janusz | 2077 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 02:22:08 | |
196 | SYPKO-KUBICKA Katarzyna | 2043 | KOZŁOWICKI CROSS | KLUCZBORK | Master Kobiet | 00:00:48 | 02:22:47 | |
197 | KUBICKI Mariusz | 2026 | KOZŁOWICKI CROSS | KLUCZBORK | Master Mężczyzn | 00:00:45 | 02:22:51 | |
198 | FLOREK Paweł | 2167 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 02:23:35 | ||
199 | JUREK Jarosław | 2198 | KS FLORIAN | LIMANOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 02:23:46 | |
199 | PAWŁOWSKA-JUREK Paulina | 2163 | KSFLORIAN | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:31 | 02:23:47 | |
201 | BALON Marcin | 2098 | NORDTREAT | KROSNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 02:24:17 | |
202 | CHOLEWA Adam | 2166 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:30 | 02:24:17 | ||
203 | STALMACH Krzysztof | 2083 | BRZESKO | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:24:49 | ||
204 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 2070 | LACHOTEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 02:25:37 | |
205 | MOTYL Mirosława | 2062 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:25:37 | |
206 | DADAŚ Elżbieta | 2008 | BP RUNNING TEAM GLIWICE | GLIWICE | Weteran Senior Kobiet | 00:00:33 | 02:27:09 | |
207 | DENKOWSKI Wojciech | 2017 | BP RUNNING TEAM | GLIWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:33 | 02:27:09 | |
208 | NOWAK Roman | 2118 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:29 | 02:27:17 | ||
209 | TROJANEK Edyta | 2055 | WWW.SENSORYBEAUTY.PL | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:20 | 02:28:10 | |
210 | RUTSKI Karol | 2227 | PLEJSTOCEN BOYS | WROCŁAW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:41 | 02:29:31 | |
211 | HOŁUJ Barbara | 2139 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:14 | 02:30:08 | ||
212 | MACIĄG Alina | 2065 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:17 | 02:30:22 | |
213 | HETEL Adam | 2239 | KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD | BYDGOSZCZ | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:31:11 | |
214 | HETEL Beata | 2240 | BYDGOSZCZ | Master Kobiet | 00:00:23 | 02:31:15 | ||
215 | ŁYSKAWA Agnieszka | 2161 | PIŁA | Senior Kobiet | 00:00:33 | 02:32:31 | ||
216 | ŚCIUBA Anita | 2022 | PIŁA | Senior Kobiet | 00:00:33 | 02:32:32 | ||
217 | BARAN Alicja | 2099 | NOWY SĄCZ | Master Kobiet | 00:00:31 | 02:32:45 | ||
218 | STOLARZ Marta | 2035 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | ZABAWA | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:33:18 | |
218 | KRZYŻAK Angelika | 2046 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:33:19 | |
220 | ZAWÓŁ Paweł | 2064 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:33:21 | |
221 | CHOWANIEC Barbara | 4099 | UBS | BIELSKO-BIAŁA | Master Kobiet | 00:06:05 | 02:33:46 | |
222 | ZIÓŁEK Teresa | 34 | STAY INSANE | MEŁGIEW | Weteran Master Kobiet | 00:00:28 | 02:36:12 | |
223 | KOWALSKA Gabriela | 2197 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Kobiet | 00:00:27 | 02:36:35 | |
224 | PATALITA Alina | 2183 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | GDÓW | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:37:13 | |
225 | KIEŁBASIŃSKA Marta | 503 | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:37:14 | |||
226 | CHOJNACKA Monika | 2063 | STRONIE | Master Kobiet | 00:00:39 | 02:43:30 | ||
227 | IWAN Natalia | 2229 | ŁUKOWICA | Senior Kobiet | 00:00:38 | 02:43:31 | ||
228 | KULA Ewa | 2203 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | Master Kobiet | 00:00:05 | 02:44:07 | |
229 | STOLARZ Grzegorz | 2061 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | ZABAWA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:44:07 | |
230 | KACZOR Aurela | 2204 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:04 | 02:44:08 | |
231 | LEŃCZUK Anna | 2042 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:44:08 | |
232 | MICHOŃ Artur | 2122 | JESTEM W RUCHU | LUBLIN | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:48:34 | |
233 | GRĘBOWIEC Dominika | 2084 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:49:02 | |
234 | WIKTOREK Jadwiga | 467 | Weteran Master Kobiet | 00:00:07 | 02:49:11 | |||
235 | GRĘBOWIEC Mateusz | 2078 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:50:03 | |
236 | MICHOREK Renata | 2128 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:10 | 02:52:04 | ||
237 | KOLASA Barbara | 2080 | KLUB J.SŁOWACKIEGO | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Master Kobiet | 00:00:14 | 02:54:10 | |
238 | ZAŁUBSKA Beata | 2129 | BIELSKO - BIAŁA | Master Kobiet | 00:05:45 | 02:54:20 | ||
239 | KOCIKOWSKA Anna | 2135 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 03:07:34 | ||
240 | WOŚ Anna | 2073 | NIEPOLOMICE BIEGAJĄ | BRZEZIE | Master Kobiet | 00:00:16 | 03:13:38 | |
241 | TRYJEFACZKA Paulina | 2020 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Kobiet | 00:00:14 | 03:13:40 | |
242 | JEDZINA Izabela | 2068 | NIEPOLOMICE BIEGAJĄ | BRZEZIE | Weteran Senior Kobiet | 00:00:16 | 03:13:47 | |
243 | PIENIOWSKA Karolina | 2117 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | |||
244 | PRUSAK Tomasz | 451 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
245 | NIEMKUĆ Grażyna | 446 | KRYNICA ZDRÓJ | Weteran Master Kobiet | 00:00:26 | |||
246 | PISANIAK Dariusz | 494 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:39 | ||||
DŁUGOSZ Andrzej | 442 | Master Mężczyzn | DNF | DNF |
Znaleziono 247 wynik(ów)