EFB 42 - POWRÓT NIKIFORA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuDeptak
0.5km
   
1SZUMIEC Łukasz 516Master Mężczyzn00:00:0000:02:57
2MACECEK Tomas 411SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLICOSTRAVASenior Mężczyzn00:00:0000:02:57
3MILEWSKI Dominik 4199RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior Mężczyzn00:00:0000:02:58
4BALIGA Cezary 2146OLESNOSenior Mężczyzn00:00:0000:02:59
5SOBAS Jacek 473KĘDZIERZYN KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:00
6ŻUCHOWSKI Daniel 4169KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:00
7FABIAN Bogusław 502Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:04
8ZIĘBA Robert 4022BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:04
9GLEŃ Robert 4028MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZEJEDLICZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:05
10WĄCHAŁA Łukasz 4206GOŁKOWICE GÓRNESenior Mężczyzn00:00:0000:03:05
11KOWOLIK Maciej 4006KATOWICESenior Mężczyzn00:00:0000:03:07
12TAJCHMAN Jarosław 4100STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:08
13PRĘTNIK Sławomir 515Master Mężczyzn00:00:0000:03:12
14WĘGLIŃSKI Mikołaj 4116JAROCINSenior Mężczyzn00:00:0000:03:12
15ROHAN Łukasz 4040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:13
16WINIARSKA Katarzyna 4062PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMaster Kobiet00:00:0000:03:13
17DYREK Michał 4014MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:14
18KOSTERKIEWICZ Marcin 4043KOPER TEAMPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:14
19PAPROCKA Urszula 4180NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:14
20FLĄDRO Daniel 412WOKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:15
21OBSTÓJ Karolina 410#SOBASTEAM.Senior Kobiet00:00:0000:03:16
22WIERNEK Tomek 4002STAJNIA BALONAKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:17
23ŚLIWA Arkadiusz 471KRYNICA ZDROJSenior Mężczyzn00:00:0000:03:17
24TOPOLSKI Marcin 4195CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:03:18
25DYGACZ Agnieszka 405742K PRO TEAMCHORZÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:18
26STEC Krzysztof 4202SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZMaster Mężczyzn00:00:0000:03:22
27ZIĘBA Mariusz 4024BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:27
28WYLEŻAŁEK Alina 4183GLIWICESenior Kobiet00:00:0000:03:28
29DUDEK Wojciech 4107PODBORZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:29
30MAGDA Katarzyna 497Master Kobiet00:00:0000:03:34
31JAKUBOWSKI Bartek 4027PAWŁOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:34
32GEIŻDŻ Marcin 4030KANDAHARJAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:37
33STANGRECIAK Adam 4119TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:03:37
34RAK Wojciech 4152SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior Mężczyzn00:00:0000:03:37
35GRZEBIELUCHA Katarzyna 456RYBNIKMaster Kobiet00:00:0000:03:38
36POROWSKI Piotr 4179SAMSARAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:38
37SZPUNAR Marek 484ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0000:03:39
38WIECZOREK Agata 4163TARNOBRZEGMaster Kobiet00:00:0000:03:40
39ZAWADZKI Grzegorz 505GŁOGÓW MŁP.Master Mężczyzn00:00:0000:03:41
40PARWA Michał 496Master Mężczyzn00:00:0000:03:41
41RAINKO Marcin 4044GDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:03:41
42KMAK Sławek 4201GRYBÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:43
43BERGAŃSKI Michał 4077BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:44
44BURY Mateusz 1145POLACY NIC SIĘ STALOZAWOJASenior Mężczyzn00:00:0000:03:44
45WRĘCZYCKI Łukasz 4055LUBLINIECSenior Mężczyzn00:00:0000:03:45
46KUŚMIDER Jakub 4031PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:47
47KULAS Łukasz 4166SOLOBIERUŃMaster Mężczyzn00:00:0000:03:47
48CIĘŻKOWSKI Sławomir 4174TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:47
49MLEKO Michał 4178KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:47
50FRĄCZEK Justyna 479KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:48
51TOMKIEWICZ Przemysław 4148WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:48
52MAŚLANY Mariusz 4153ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:48
53KULA Robert 4170TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:49
54SADOWSKA Jagoda 4187#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:49
55MIGACZ Mateusz 4041NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0000:03:50
56MOLASY Dorota 4026AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:03:51
57GRUMBIANIN Paulina 4037PRUSZKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:03:51
58MARTUŚ Jacek 4016BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:53
59SZATON Bogusław 4198MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:54
60DOPART Tomasz 4144DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:56
61PODOLAK Paweł 4145MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:56
62SZOSTAK Anna 4140UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior Kobiet00:00:0000:03:57
63PASTWA Janusz 4175GDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:58
64MIELCZAREK Grzegorz 4035AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:59
65PASTWA Krzysztof 4177CISEWIESenior Mężczyzn00:00:0000:03:59
66PRZESMYCKI Krzysztof 4133LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:04:00
67KŁOS Wojciech 4156OPOLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:00
68MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 4069WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:01
69GORCZYŃSKI Wojciech 4070WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:01
70DZIOB Grzegorz 4101NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚMaster Mężczyzn00:00:0000:04:01
71BĘTKOWSKI Wojciech 4127STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:02
72LEŚ Michał 4061KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:03
73ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 4146RESHAPEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:03
74PIELECHA Rafał 4171FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:03
75MARUT Artur 4172FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:03
76STACH Tomasz 4082ALIGATOR TEAMPIEKIEŁKOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:04
77KUŚ Gabriela 4042KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:04
Niesklasyfikowani
PAWIŃSKI Artur 4001ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster MężczyznDNF00:04:04 DNF
79SZABOŃ Tomasz 4200UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:06
80GAŁCZYK Grzegorz 4142#YOLOTEAMKRKBIAŁY KOŚCIÓŁMaster Mężczyzn00:00:0000:04:07
81PASIEKA Agnieszka 4165KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAMaster Kobiet00:00:0000:04:07
82JUSZKO Krzysztof 4182WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:08
83NOWICKA Katarzyna 4007JAWORZNOSenior Kobiet00:00:0000:04:09
84LABURDA Kinga 4036BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:10
85JĘDRZEJCZAK Anna 4066MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:10
86JAKUBOWSKA Renata 4003BIELSKO -BIAŁAWeteran Master Kobiet00:00:0000:04:11
87MADEJ Magdalena 4076MIELECMaster Kobiet00:00:0000:04:11
88DYBKA Rafał 4139GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:12
89SAINTEMARIE Arnaud 4164MARCINSWIERCTEAMKRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:12
90FRYCA Karolina 4204TORUŃSenior Kobiet00:00:0000:04:12
91BUDKA Agata 4050KB MCK I S JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:13
92BARAŃSKI Jakub 4054AZS UJKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:13
93SIEMIESZ Paweł 4075JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:13
94CZOPEK Agnieszka 4121KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:13
95DĄBROWSKI Michał 4013ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:14
96WILK Magdalena 4020ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:14
97KOWALCZYK-GROCHLA Agata 4123KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:15
98JANIK Grzegorz 4078CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:16
99BULANDA Barbara 4095BULANDA BARBARABOCHNIAMaster Kobiet00:00:0000:04:16
100NOWAK Agnieszka 4113JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:16
101RAK Monika 4193PROSZÓWKIMaster Kobiet00:00:0000:04:16
102GARNCARCZYK Piotr 4129ŻYWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:17
103WĄSOWSKA Milena 4191BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:04:17
104PIECZARA Agnieszka 4196JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:17
105KAŁDON Sławomir 4124GORZYCESenior Mężczyzn00:00:0000:04:18
106CIEŻAK Magdalena 4110JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:19
107PLISZCZYŃSKA Justyna 4168LUBLINWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:19
108MARCINOWSKI Tomasz 4131KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:20
109MARCINOWSKA Marta 4132KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:20
110PORZYCKI Tomasz 4088KRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:21
111PASTWA Monika 4176GDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:21
112SERENDA Robert 429LEGNICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:22
113FAJER Marek 4189ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:22
114TKACZ Przemysław 4081PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:23
115KUDRYCKI Jakub 4032BILCZABIEGABILCZAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:24
116SZTURC Łukasz 4122JAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:24
117JASIOROWSKI Michał 4015PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:04:25
118PROMIŃSKA Karolina 4017PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:04:25
119LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 4058WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:25
120MIŁKOWSKI Dawid 4091KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:26
121STYLIŃSKI Norbert 4049BESKIDNIKWETLINAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:26
122CITUK Grzegorz 413842K PRO TEAMTYCHYMaster Mężczyzn00:00:0000:04:26
123PELCZAR Jakub 4190PIASECZNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:26
124MROZEK Krzysztof 4072GORLICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:27
125KURZAWA Adam 4118TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:27
126MARKIEWICZ Tomasz 4120TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:27
127PIORKOWSKA Olga 4097WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:28
128KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka 4103WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:28
129SZARMACH Izabela 4085WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:28
130IWANICKI Władysław 4074ŁĘCZNAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:29
131JASIŃSKI Sebastian 4126DRZYCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:29
KOSEDA Robert 4125HONEY BADGERKARTUZYWeteran Senior MężczyznDNF00:04:29 DNF
133MAZUR Ireneusz 4012DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:30
134DYREK Marcin 4018MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:30
135SAJ Paweł 4068DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:30
136KOŁODZIEJCZYK Adam 4137#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0000:04:30
137GLINKA Agnieszka 4188BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:30
138OPARA Maja 4197BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAMaster Kobiet00:00:0000:04:30
139TUCHOWSKI Janusz 4059DĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:31
140PLUTA Sebastian 4083DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:31
141KLEJSZTA Grzegorz 4105#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:31
142SURMAN Mariusz 4106DZIEKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:31
143PACHO Sylwester 408.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:32
143GRUCA Ryszard 409.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:32
145TATUŚKO Tomasz 4071KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:32
146PABIAŃCZYK Małgorzata 4039KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:33
147KOWALCZUK Michał 4186MARKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:33
148CZAPIEWSKI Dariusz 499Senior Mężczyzn00:00:0000:04:34
149CZAPIEWSKI Janusz 500Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:34
150MÓL Wioletta 4114#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:35
151BLICHARZ Artur 4155OŁPINYSenior Mężczyzn00:00:0000:04:36
152SKRZYPEK Sylwia 4130KRAKOWMaster Kobiet00:00:0000:04:37
153NOWAK Łukasz 4112#CZELADZBIEGACZELADŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:38
154PASZKO Stanisław 4117DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC ZAGROBLEWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:39
155PUZIO Waldemar 485Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:39
156KĘDZIOR Wiesława 4185MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:40
157KRASZKIEWICZ Aleksander 4203MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:40
158MONGRID Anna 501GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0000:04:42
159DADAŚ Janusz 4009BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:43
160BURLIGA Marzena 4194KNURÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:43
161LASOTA Arkadiusz 4098SOSNOWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:44
162KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4111#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:48
163BARAŃSKA Wanda 4052KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:50
164RYMAR Alan 4048KROSNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:51
165MOSOŃ Kamil 4051TARGOWISKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:51
166KACZMARCZYK Agnieszka 4173RESHAPE RUNNERSZABRZESenior Kobiet00:00:0000:04:52
167BARTOSIK Tomasz 4184MYSZKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:53
168ŚCIBOR Adrian 4089PRZYSIETNICASenior Mężczyzn00:00:0000:04:54
169MOSKWIAK Mateusz 4094TRZECH KUMPLIKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:54
170POCIĘGIEL Michał 4011SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:55
171MILCARZ Andrzej 4161FESTINA LENTEWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:55
172BURY Krzysztof 4093RZĄSKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:56
173CZARNOTA Dorota 4004WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:58
174MARYNIAK Katarzyna 4038WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:59
175FRYŚ Justyna 4005WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0000:04:59
176LATAŁA Wojciech 4033LEŚNE GRUBASYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:04
177SEREMET Bożena 4067SIEPRAWSKA PIĄTKAKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:05:04
178MICHALCZAK Paweł 4181KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:04
OZIMKOWSKA Judyta 4160WARSZAWASenior KobietDNF00:06:09 DNF
180MARUCHA Tomasz 4065DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:00
181JAKUB Hajduga 4159STARY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:00
182SZCZEPOCKI Andrzej 4053Weteran Senior Mężczyzn00:00:00
PIERZCHAŁA Anna 4025JAWORZNOWeteran Senior Kobiet DNF DNF
Znaleziono 183 wynik(ów)