EFB 42 - POWRÓT NIKIFORA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuDeptak
0.5km
Przełęcz Beskid
14km
    
1MACECEK Tomas 411SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLICOSTRAVASenior Mężczyzn00:00:0000:02:5700:59:58
2SZUMIEC Łukasz 516Master Mężczyzn00:00:0000:02:5701:00:00
3WĄCHAŁA Łukasz 4206GOŁKOWICE GÓRNESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0501:01:53
4ŻUCHOWSKI Daniel 4169KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:54
5BALIGA Cezary 2146OLESNOSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5901:01:56
6SOBAS Jacek 473KĘDZIERZYN KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:59
7MILEWSKI Dominik 4199RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5801:02:13
8ŚLIWA Arkadiusz 471KRYNICA ZDROJSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1701:04:09
9ZIĘBA Robert 4022BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0401:06:50
10PRĘTNIK Sławomir 515Master Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:32
11ROHAN Łukasz 4040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1301:08:33
12FABIAN Bogusław 502Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:0401:08:38
13WĘGLIŃSKI Mikołaj 4116JAROCINSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:39
14KOWOLIK Maciej 4006KATOWICESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0701:09:02
15DYREK Michał 4014MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:11:09
16GLEŃ Robert 4028MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZEJEDLICZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0501:11:11
17PAPROCKA Urszula 4180NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:1401:11:12
18OBSTÓJ Karolina 410#SOBASTEAM.Senior Kobiet00:00:0000:03:1601:12:21
19TAJCHMAN Jarosław 4100STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0801:12:52
20WINIARSKA Katarzyna 4062PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMaster Kobiet00:00:0000:03:1301:13:14
21FLĄDRO Daniel 412WOKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1501:13:16
22DYGACZ Agnieszka 405742K PRO TEAMCHORZÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:1801:13:16
23DUDEK Wojciech 4107PODBORZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2901:13:32
24BURY Mateusz 1145POLACY NIC SIĘ STALOZAWOJASenior Mężczyzn00:00:0000:03:4401:13:38
25TOPOLSKI Marcin 4195CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1801:14:12
26KOSTERKIEWICZ Marcin 4043KOPER TEAMPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:15:40
27MIGACZ Mateusz 4041NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0000:03:5001:16:47
28ZIĘBA Mariusz 4024BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:2701:17:33
29BĘTKOWSKI Wojciech 4127STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0201:17:39
30KŁOS Wojciech 4156OPOLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:0001:17:43
31WYLEŻAŁEK Alina 4183GLIWICESenior Kobiet00:00:0000:03:2801:17:46
32BERGAŃSKI Michał 4077BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4401:17:47
33SZPUNAR Marek 484ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3901:17:48
34JAKUBOWSKI Bartek 4027PAWŁOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3401:17:49
35WIERNEK Tomek 4002STAJNIA BALONAKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1701:18:08
36PODOLAK Paweł 4145MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:20:45
37DOPART Tomasz 4144DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:21:11
38SZABOŃ Tomasz 4200UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0601:21:21
39CIĘŻKOWSKI Sławomir 4174TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:21:45
40STEC Krzysztof 4202SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2201:23:16
41PASTWA Krzysztof 4177CISEWIESenior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:23:17
42POROWSKI Piotr 4179SAMSARAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3801:23:23
43RAINKO Marcin 4044GDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4101:23:30
44MARTUŚ Jacek 4016BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5301:23:44
45SAINTEMARIE Arnaud 4164MARCINSWIERCTEAMKRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1201:23:59
46CITUK Grzegorz 413842K PRO TEAMTYCHYMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:24:25
47RAK Wojciech 4152SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:24:27
48FRĄCZEK Justyna 479KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:4801:24:51
49WIECZOREK Agata 4163TARNOBRZEGMaster Kobiet00:00:0000:03:4001:24:52
50KUŚMIDER Jakub 4031PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:24:54
51KMAK Sławek 4201GRYBÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4301:25:00
52PARWA Michał 496Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:03
53ZAWADZKI Grzegorz 505GŁOGÓW MŁP.Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:04
54MARUCHA Tomasz 4065DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0001:25:36
55KULAS Łukasz 4166SOLOBIERUŃMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:25:45
56SZOSTAK Anna 4140UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior Kobiet00:00:0000:03:5701:25:54
57GRZEBIELUCHA Katarzyna 456RYBNIKMaster Kobiet00:00:0000:03:3801:25:58
58SADOWSKA Jagoda 4187#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:4901:26:34
59MAGDA Katarzyna 497Master Kobiet00:00:0000:03:3401:26:36
60ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 4146RESHAPEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:0301:26:39
61JUSZKO Krzysztof 4182WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0801:26:40
62DZIOB Grzegorz 4101NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:26:42
63MARUT Artur 4172FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:27:39
64LABURDA Kinga 4036BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:1001:27:43
65STANGRECIAK Adam 4119TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:28:20
66MOLASY Dorota 4026AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:03:5101:28:26
67PIELECHA Rafał 4171FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:28:30
68KOWALCZUK Michał 4186MARKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3301:28:31
69NOWAK Agnieszka 4113JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:29:20
70LEŚ Michał 4061KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:0301:29:21
71SURMAN Mariusz 4106DZIEKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:29:28
72MROZEK Krzysztof 4072GORLICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2701:29:35
73MLEKO Michał 4178KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:31:04
74MOSKWIAK Mateusz 4094TRZECH KUMPLIKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:31:12
75PASIEKA Agnieszka 4165KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAMaster Kobiet00:00:0000:04:0701:31:15
76SKRZYPEK Sylwia 4130KRAKOWMaster Kobiet00:00:0000:04:3701:31:30
77WĄSOWSKA Milena 4191BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:04:1701:32:02
78MIELCZAREK Grzegorz 4035AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:32:11
79KULA Robert 4170TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4901:32:12
80JANIK Grzegorz 4078CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1601:32:46
81FRYCA Karolina 4204TORUŃSenior Kobiet00:00:0000:04:1201:33:03
82MAZUR Ireneusz 4012DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:33:04
83KUDRYCKI Jakub 4032BILCZABIEGABILCZAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2401:33:09
84GARNCARCZYK Piotr 4129ŻYWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1701:33:10
85GRUMBIANIN Paulina 4037PRUSZKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:03:5101:33:16
86SIEMIESZ Paweł 4075JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:33:21
87GEIŻDŻ Marcin 4030KANDAHARJAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:33:44
88KUŚ Gabriela 4042KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:0401:33:44
89JAKUB Hajduga 4159STARY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0001:33:58
90MIŁKOWSKI Dawid 4091KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:33:59
Niesklasyfikowani
PAWIŃSKI Artur 4001ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster MężczyznDNF00:04:04 DNF01:34:33 DNF
92SAJ Paweł 4068DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:34:34
93NOWICKA Katarzyna 4007JAWORZNOSenior Kobiet00:00:0000:04:0901:34:46
94PLUTA Sebastian 4083DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3101:34:59
95MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 4069WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:0101:35:07
96PRZESMYCKI Krzysztof 4133LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0001:35:07
97GORCZYŃSKI Wojciech 4070WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:35:13
98GAŁCZYK Grzegorz 4142#YOLOTEAMKRKBIAŁY KOŚCIÓŁMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0701:35:31
99MAŚLANY Mariusz 4153ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:33
100TOMKIEWICZ Przemysław 4148WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:36
101ŚCIBOR Adrian 4089PRZYSIETNICASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:37:21
102MADEJ Magdalena 4076MIELECMaster Kobiet00:00:0000:04:1101:38:17
103PASTWA Janusz 4175GDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5801:38:17
104CZAPIEWSKI Janusz 500Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:19
105CZAPIEWSKI Dariusz 499Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:20
106JAKUBOWSKA Renata 4003BIELSKO -BIAŁAWeteran Master Kobiet00:00:0000:04:1101:38:34
107BLICHARZ Artur 4155OŁPINYSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3601:39:27
108PORZYCKI Tomasz 4088KRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2101:39:45
109WRĘCZYCKI Łukasz 4055LUBLINIECSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4501:39:46
110TUCHOWSKI Janusz 4059DĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:40:18
KOSEDA Robert 4125HONEY BADGERKARTUZYWeteran Senior MężczyznDNF00:04:29 DNF01:40:21 DNF
112JĘDRZEJCZAK Anna 4066MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1001:40:27
113JASIŃSKI Sebastian 4126DRZYCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2901:40:28
114LASOTA Arkadiusz 4098SOSNOWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4401:41:39
115FAJER Marek 4189ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2201:42:12
116STACH Tomasz 4082ALIGATOR TEAMPIEKIEŁKOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0401:42:23
117DYREK Marcin 4018MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:42:27
118PASZKO Stanisław 4117DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC ZAGROBLEWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:43:53
119MICHALCZAK Paweł 4181KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0401:43:55
120RYMAR Alan 4048KROSNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:16
121MOSOŃ Kamil 4051TARGOWISKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:18
122JASIOROWSKI Michał 4015PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:04:2501:45:27
123PACHO Sylwester 408.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:29
123GRUCA Ryszard 409.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:30
125PROMIŃSKA Karolina 4017PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:04:2501:45:32
126RAK Monika 4193PROSZÓWKIMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:33
127BULANDA Barbara 4095BULANDA BARBARABOCHNIAMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:34
128MARKIEWICZ Tomasz 4120TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:35
129TATUŚKO Tomasz 4071KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:38
130CIEŻAK Magdalena 4110JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1901:45:40
131KACZMARCZYK Agnieszka 4173RESHAPE RUNNERSZABRZESenior Kobiet00:00:0000:04:5201:45:41
132TKACZ Przemysław 4081PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2301:45:43
133PELCZAR Jakub 4190PIASECZNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:45:44
134KURZAWA Adam 4118TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:46
135NOWAK Łukasz 4112#CZELADZBIEGACZELADŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3801:45:48
136MÓL Wioletta 4114#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3501:45:48
137SZATON Bogusław 4198MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5401:45:49
138KLEJSZTA Grzegorz 4105#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:46:02
139PABIAŃCZYK Małgorzata 4039KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:3301:46:11
140BARTOSIK Tomasz 4184MYSZKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5301:46:12
141KOŁODZIEJCZYK Adam 4137#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:46:13
142KAŁDON Sławomir 4124GORZYCESenior Mężczyzn00:00:0000:04:1801:46:34
143SERENDA Robert 429LEGNICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2201:46:39
144POCIĘGIEL Michał 4011SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:12
145PLISZCZYŃSKA Justyna 4168LUBLINWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1901:48:31
146SZTURC Łukasz 4122JAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2401:48:42
147MILCARZ Andrzej 4161FESTINA LENTEWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:52
148DYBKA Rafał 4139GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1201:49:42
149KRASZKIEWICZ Aleksander 4203MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:4001:50:36
150PUZIO Waldemar 485Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:50:52
151KĘDZIOR Wiesława 4185MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4001:50:56
152MONGRID Anna 501GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0000:04:4201:51:48
153KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka 4103WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:04
154PIORKOWSKA Olga 4097WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:06
155SZARMACH Izabela 4085WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:07
156BURY Krzysztof 4093RZĄSKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5601:52:31
157DĄBROWSKI Michał 4013ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1401:53:10
158WILK Magdalena 4020ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:1401:53:40
159KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4111#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4801:53:50
160SEREMET Bożena 4067SIEPRAWSKA PIĄTKAKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:05:0401:53:53
161STYLIŃSKI Norbert 4049BESKIDNIKWETLINAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:54:05
162DADAŚ Janusz 4009BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4301:54:07
163BURLIGA Marzena 4194KNURÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4301:54:12
164IWANICKI Władysław 4074ŁĘCZNAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2901:54:33
165OPARA Maja 4197BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAMaster Kobiet00:00:0000:04:3001:54:38
166GLINKA Agnieszka 4188BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3001:54:42
167PIECZARA Agnieszka 4196JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1701:54:50
168BUDKA Agata 4050KB MCK I S JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1301:56:04
169MARCINOWSKI Tomasz 4131KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2001:56:20
170MARCINOWSKA Marta 4132KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:2001:56:25
171LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 4058WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:2501:58:19
172BARAŃSKI Jakub 4054AZS UJKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:58:39
173KOWALCZYK-GROCHLA Agata 4123KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1501:59:28
174CZOPEK Agnieszka 4121KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1301:59:31
175PASTWA Monika 4176GDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:2102:05:58
176BARAŃSKA Wanda 4052KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:5002:06:19
177SZCZEPOCKI Andrzej 4053Weteran Senior Mężczyzn00:00:0002:08:48
178LATAŁA Wojciech 4033LEŚNE GRUBASYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0402:10:55
179FRYŚ Justyna 4005WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:22
180CZARNOTA Dorota 4004WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5802:19:25
181MARYNIAK Katarzyna 4038WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:46
PIERZCHAŁA Anna 4025JAWORZNOWeteran Senior Kobiet DNF DNF DNF
OZIMKOWSKA Judyta 4160WARSZAWASenior KobietDNF00:06:09 DNF DNF
Znaleziono 183 wynik(ów)