EFB 42 - POWRÓT NIKIFORA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 26km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuDeptak
0.5km
Przełęcz Beskid
14km
Przełęcz Beskid
26km
     
1MILEWSKI Dominik 4199RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5801:02:1302:08:18
2MACECEK Tomas 411SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLICOSTRAVASenior Mężczyzn00:00:0000:02:5700:59:5802:08:18
3SZUMIEC Łukasz 516Master Mężczyzn00:00:0000:02:5701:00:0002:11:03
4WĄCHAŁA Łukasz 4206GOŁKOWICE GÓRNESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0501:01:5302:12:15
5SOBAS Jacek 473KĘDZIERZYN KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:5902:12:44
6BALIGA Cezary 2146OLESNOSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5901:01:5602:13:11
7ŻUCHOWSKI Daniel 4169KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:5402:13:39
8ŚLIWA Arkadiusz 471KRYNICA ZDROJSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1701:04:0902:17:20
9ZIĘBA Robert 4022BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0401:06:5002:26:28
10PRĘTNIK Sławomir 515Master Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:3202:26:54
11FABIAN Bogusław 502Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:0401:08:3802:28:17
12KOWOLIK Maciej 4006KATOWICESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0701:09:0202:30:48
13PAPROCKA Urszula 4180NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:1401:11:1202:31:15
14GLEŃ Robert 4028MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZEJEDLICZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0501:11:1102:34:57
15DYREK Michał 4014MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:11:0902:35:52
16FLĄDRO Daniel 412WOKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1501:13:1602:38:01
17WINIARSKA Katarzyna 4062PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMaster Kobiet00:00:0000:03:1301:13:1402:38:06
18TOPOLSKI Marcin 4195CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1801:14:1202:38:45
19OBSTÓJ Karolina 410#SOBASTEAM.Senior Kobiet00:00:0000:03:1601:12:2102:41:21
20TAJCHMAN Jarosław 4100STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0801:12:5202:42:23
21BURY Mateusz 1145POLACY NIC SIĘ STALOZAWOJASenior Mężczyzn00:00:0000:03:4401:13:3802:42:53
22ROHAN Łukasz 4040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1301:08:3302:43:39
23DYGACZ Agnieszka 405742K PRO TEAMCHORZÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:1801:13:1602:44:46
24KOSTERKIEWICZ Marcin 4043KOPER TEAMPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:15:4002:46:24
25DUDEK Wojciech 4107PODBORZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2901:13:3202:46:29
26WIERNEK Tomek 4002STAJNIA BALONAKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1701:18:0802:48:42
27WYLEŻAŁEK Alina 4183GLIWICESenior Kobiet00:00:0000:03:2801:17:4602:48:53
28JAKUBOWSKI Bartek 4027PAWŁOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3401:17:4902:54:58
29BERGAŃSKI Michał 4077BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4401:17:4702:55:15
30BĘTKOWSKI Wojciech 4127STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0201:17:3902:55:20
31MIGACZ Mateusz 4041NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0000:03:5001:16:4702:56:14
32SZPUNAR Marek 484ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3901:17:4802:56:23
33KŁOS Wojciech 4156OPOLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:0001:17:4302:57:44
34RAINKO Marcin 4044GDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4101:23:3003:02:03
35ZIĘBA Mariusz 4024BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:2701:17:3303:02:09
36MAGDA Katarzyna 497Master Kobiet00:00:0000:03:3401:26:3603:03:15
37STEC Krzysztof 4202SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2201:23:1603:03:15
38KUŚMIDER Jakub 4031PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:24:5403:03:18
39RAK Wojciech 4152SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:24:2703:03:19
40CIĘŻKOWSKI Sławomir 4174TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:21:4503:04:07
41SAINTEMARIE Arnaud 4164MARCINSWIERCTEAMKRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1201:23:5903:04:10
42FRĄCZEK Justyna 479KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:4801:24:5103:04:21
43MARUCHA Tomasz 4065DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0001:25:3603:05:17
44PASTWA Krzysztof 4177CISEWIESenior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:23:1703:05:48
45SZOSTAK Anna 4140UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior Kobiet00:00:0000:03:5701:25:5403:07:06
46JUSZKO Krzysztof 4182WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0801:26:4003:08:54
47ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 4146RESHAPEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:0301:26:3903:09:04
48WIECZOREK Agata 4163TARNOBRZEGMaster Kobiet00:00:0000:03:4001:24:5203:09:06
49MARTUŚ Jacek 4016BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5301:23:4403:09:28
50PODOLAK Paweł 4145MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:20:4503:09:36
51DOPART Tomasz 4144DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:21:1103:09:37
52SZABOŃ Tomasz 4200UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0601:21:2103:09:53
53GRZEBIELUCHA Katarzyna 456RYBNIKMaster Kobiet00:00:0000:03:3801:25:5803:10:01
54KMAK Sławek 4201GRYBÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4301:25:0003:10:12
55SADOWSKA Jagoda 4187#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:4901:26:3403:13:05
56ZAWADZKI Grzegorz 505GŁOGÓW MŁP.Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:0403:13:46
57DZIOB Grzegorz 4101NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:26:4203:14:03
58POROWSKI Piotr 4179SAMSARAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3801:23:2303:14:33
59CITUK Grzegorz 413842K PRO TEAMTYCHYMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:24:2503:18:27
60LABURDA Kinga 4036BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:1001:27:4303:19:28
61MROZEK Krzysztof 4072GORLICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2701:29:3503:19:54
62SKRZYPEK Sylwia 4130KRAKOWMaster Kobiet00:00:0000:04:3701:31:3003:20:02
63PARWA Michał 496Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:0303:20:14
64KULAS Łukasz 4166SOLOBIERUŃMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:25:4503:20:26
65LEŚ Michał 4061KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:0301:29:2103:20:29
66STANGRECIAK Adam 4119TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:28:2003:20:38
67MOSKWIAK Mateusz 4094TRZECH KUMPLIKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:31:1203:21:30
68MOLASY Dorota 4026AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:03:5101:28:2603:21:36
69KULA Robert 4170TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4901:32:1203:23:34
70ŚCIBOR Adrian 4089PRZYSIETNICASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:37:2103:24:54
71JANIK Grzegorz 4078CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1601:32:4603:25:11
72MAZUR Ireneusz 4012DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:33:0403:26:24
73PASIEKA Agnieszka 4165KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAMaster Kobiet00:00:0000:04:0701:31:1503:26:31
74SURMAN Mariusz 4106DZIEKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:29:2803:26:45
75WĄSOWSKA Milena 4191BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:04:1701:32:0203:27:03
76KUŚ Gabriela 4042KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:0401:33:4403:27:22
77SIEMIESZ Paweł 4075JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:33:2103:27:55
78MLEKO Michał 4178KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:31:0403:28:43
79NOWAK Agnieszka 4113JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:29:2003:29:27
80GRUMBIANIN Paulina 4037PRUSZKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:03:5101:33:1603:29:49
81GEIŻDŻ Marcin 4030KANDAHARJAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:33:4403:30:12
82MARUT Artur 4172FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:27:3903:31:33
83PIELECHA Rafał 4171FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:28:3003:31:58
84MIELCZAREK Grzegorz 4035AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:32:1103:32:17
85FRYCA Karolina 4204TORUŃSenior Kobiet00:00:0000:04:1201:33:0303:33:18
86MAŚLANY Mariusz 4153ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:3303:34:25
87KOWALCZUK Michał 4186MARKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3301:28:3103:35:58
88SAJ Paweł 4068DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:34:3403:36:08
89JAKUB Hajduga 4159STARY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0001:33:5803:36:17
90GARNCARCZYK Piotr 4129ŻYWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1701:33:1003:36:18
91MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 4069WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:0101:35:0703:37:52
92PRZESMYCKI Krzysztof 4133LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0001:35:0703:38:48
93CZAPIEWSKI Dariusz 499Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:2003:40:43
94CZAPIEWSKI Janusz 500Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:1903:40:43
95MADEJ Magdalena 4076MIELECMaster Kobiet00:00:0000:04:1101:38:1703:41:46
96TOMKIEWICZ Przemysław 4148WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:3603:41:51
97PORZYCKI Tomasz 4088KRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2101:39:4503:43:50
98GORCZYŃSKI Wojciech 4070WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:35:1303:44:48
99PLUTA Sebastian 4083DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3101:34:5903:44:57
100LASOTA Arkadiusz 4098SOSNOWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4401:41:3903:45:01
101KUDRYCKI Jakub 4032BILCZABIEGABILCZAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2401:33:0903:45:53
102GAŁCZYK Grzegorz 4142#YOLOTEAMKRKBIAŁY KOŚCIÓŁMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0701:35:3103:46:08
103MIŁKOWSKI Dawid 4091KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:33:5903:46:36
104DYREK Marcin 4018MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:42:2703:48:02
105BLICHARZ Artur 4155OŁPINYSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3601:39:2703:51:52
106PACHO Sylwester 408.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:2903:52:17
106GRUCA Ryszard 409.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:3003:52:19
108JAKUBOWSKA Renata 4003BIELSKO -BIAŁAWeteran Master Kobiet00:00:0000:04:1101:38:3403:53:25
109WRĘCZYCKI Łukasz 4055LUBLINIECSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4501:39:4603:53:31
110PASZKO Stanisław 4117DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC ZAGROBLEWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:43:5303:54:33
111PASTWA Janusz 4175GDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5801:38:1703:55:36
112KOŁODZIEJCZYK Adam 4137#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:46:1303:55:44
113NOWICKA Katarzyna 4007JAWORZNOSenior Kobiet00:00:0000:04:0901:34:4603:55:47
114MOSOŃ Kamil 4051TARGOWISKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:1803:56:47
115RYMAR Alan 4048KROSNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:1603:56:48
116TKACZ Przemysław 4081PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2301:45:4303:57:00
117JĘDRZEJCZAK Anna 4066MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1001:40:2703:57:38
118POCIĘGIEL Michał 4011SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:1203:57:44
119KACZMARCZYK Agnieszka 4173RESHAPE RUNNERSZABRZESenior Kobiet00:00:0000:04:5201:45:4103:58:36
120STACH Tomasz 4082ALIGATOR TEAMPIEKIEŁKOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0401:42:2303:59:51
121PELCZAR Jakub 4190PIASECZNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:45:4404:00:01
122FAJER Marek 4189ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2201:42:1204:00:50
123BARTOSIK Tomasz 4184MYSZKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5301:46:1204:00:51
124CIEŻAK Magdalena 4110JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1901:45:4004:01:56
125SZATON Bogusław 4198MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5401:45:4904:01:57
126KURZAWA Adam 4118TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:4604:02:15
127MARKIEWICZ Tomasz 4120TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:3504:02:21
128MÓL Wioletta 4114#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3501:45:4804:03:42
129KLEJSZTA Grzegorz 4105#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:46:0204:03:43
130NOWAK Łukasz 4112#CZELADZBIEGACZELADŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3801:45:4804:04:18
131MICHALCZAK Paweł 4181KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0401:43:5504:04:22
132JASIŃSKI Sebastian 4126DRZYCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2901:40:2804:05:01
133JASIOROWSKI Michał 4015PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:04:2501:45:2704:09:54
134PROMIŃSKA Karolina 4017PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:04:2501:45:3204:09:55
135SZTURC Łukasz 4122JAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2401:48:4204:09:56
136PLISZCZYŃSKA Justyna 4168LUBLINWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1901:48:3104:11:52
137TUCHOWSKI Janusz 4059DĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:40:1804:12:38
138PABIAŃCZYK Małgorzata 4039KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:3301:46:1104:12:44
139SERENDA Robert 429LEGNICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2201:46:3904:12:50
140BULANDA Barbara 4095BULANDA BARBARABOCHNIAMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:3404:14:22
141RAK Monika 4193PROSZÓWKIMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:3304:14:24
142TATUŚKO Tomasz 4071KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:3804:14:54
143WĘGLIŃSKI Mikołaj 4116JAROCINSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:3904:15:28
144PIECZARA Agnieszka 4196JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1701:54:5004:18:41
145PUZIO Waldemar 485Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:50:5204:21:39
146KĘDZIOR Wiesława 4185MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4001:50:5604:21:43
147KRASZKIEWICZ Aleksander 4203MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:4001:50:3604:21:43
148KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka 4103WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0404:21:51
149PIORKOWSKA Olga 4097WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0604:21:53
150SZARMACH Izabela 4085WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0704:21:56
151DYBKA Rafał 4139GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1201:49:4204:22:27
152IWANICKI Władysław 4074ŁĘCZNAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2901:54:3304:22:36
153KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4111#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4801:53:5004:23:23
154MONGRID Anna 501GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0000:04:4201:51:4804:25:19
155MILCARZ Andrzej 4161FESTINA LENTEWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:5204:26:39
156SEREMET Bożena 4067SIEPRAWSKA PIĄTKAKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:05:0401:53:5304:29:28
157KAŁDON Sławomir 4124GORZYCESenior Mężczyzn00:00:0000:04:1801:46:3404:31:50
158DADAŚ Janusz 4009BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4301:54:0704:31:59
159BURLIGA Marzena 4194KNURÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4301:54:1204:32:01
160BARAŃSKI Jakub 4054AZS UJKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:58:3904:32:38
161STYLIŃSKI Norbert 4049BESKIDNIKWETLINAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:54:0504:33:00
162LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 4058WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:2501:58:1904:33:05
163BUDKA Agata 4050KB MCK I S JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1301:56:0404:39:33
164KOWALCZYK-GROCHLA Agata 4123KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1501:59:2804:39:34
165CZOPEK Agnieszka 4121KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1301:59:3104:39:35
166WILK Magdalena 4020ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:1401:53:4004:39:57
167OPARA Maja 4197BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAMaster Kobiet00:00:0000:04:3001:54:3804:41:07
168GLINKA Agnieszka 4188BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3001:54:4204:41:09
169BURY Krzysztof 4093RZĄSKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5601:52:3104:41:31
170DĄBROWSKI Michał 4013ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1401:53:1004:46:24
171BARAŃSKA Wanda 4052KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:5002:06:1904:49:34
172PASTWA Monika 4176GDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:2102:05:5804:50:37
173MARCINOWSKA Marta 4132KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:2001:56:2504:52:25
174MARCINOWSKI Tomasz 4131KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2001:56:2004:52:27
175LATAŁA Wojciech 4033LEŚNE GRUBASYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0402:10:5505:02:27
176SZCZEPOCKI Andrzej 4053Weteran Senior Mężczyzn00:00:0002:08:4805:10:50
177MARYNIAK Katarzyna 4038WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:4605:44:04
178CZARNOTA Dorota 4004WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5802:19:2505:44:05
179FRYŚ Justyna 4005WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:2205:44:07
Niesklasyfikowani
PAWIŃSKI Artur 4001ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster MężczyznDNF00:04:04 DNF01:34:33 DNF DNF
PIERZCHAŁA Anna 4025JAWORZNOWeteran Senior Kobiet DNF DNF DNF DNF
OZIMKOWSKA Judyta 4160WARSZAWASenior KobietDNF00:06:09 DNF DNF DNF
KOSEDA Robert 4125HONEY BADGERKARTUZYWeteran Senior MężczyznDNF00:04:29 DNF01:40:21 DNF DNF
Znaleziono 183 wynik(ów)