EFB 42 - POWRÓT NIKIFORA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuDeptak
0.5km
Przełęcz Beskid
14km
Przełęcz Beskid
26km
Tylicz Ski
34km
      
1MILEWSKI Dominik 4199RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5801:02:1302:08:1802:57:01
2MACECEK Tomas 411SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLICOSTRAVASenior Mężczyzn00:00:0000:02:5700:59:5802:08:1802:57:05
3SOBAS Jacek 473KĘDZIERZYN KOŹLEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:5902:12:4403:01:06
4ŻUCHOWSKI Daniel 4169KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:0001:01:5402:13:3903:06:24
5WĄCHAŁA Łukasz 4206GOŁKOWICE GÓRNESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0501:01:5302:12:1503:07:41
6SZUMIEC Łukasz 516Master Mężczyzn00:00:0000:02:5701:00:0002:11:0303:11:14
7ŚLIWA Arkadiusz 471KRYNICA ZDROJSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1701:04:0902:17:2003:12:38
8ZIĘBA Robert 4022BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0401:06:5002:26:2803:23:47
9PRĘTNIK Sławomir 515Master Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:3202:26:5403:28:00
10PAPROCKA Urszula 4180NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:1401:11:1202:31:1503:28:15
11FABIAN Bogusław 502Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:0401:08:3802:28:1703:28:28
12KOWOLIK Maciej 4006KATOWICESenior Mężczyzn00:00:0000:03:0701:09:0202:30:4803:29:23
13WINIARSKA Katarzyna 4062PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMaster Kobiet00:00:0000:03:1301:13:1402:38:0603:39:14
14DYREK Michał 4014MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:11:0902:35:5203:39:28
15GLEŃ Robert 4028MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZEJEDLICZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0501:11:1102:34:5703:39:36
16FLĄDRO Daniel 412WOKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1501:13:1602:38:0103:40:36
17TOPOLSKI Marcin 4195CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1801:14:1202:38:4503:42:32
18OBSTÓJ Karolina 410#SOBASTEAM.Senior Kobiet00:00:0000:03:1601:12:2102:41:2103:45:36
19TAJCHMAN Jarosław 4100STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:0801:12:5202:42:2303:48:45
20WIERNEK Tomek 4002STAJNIA BALONAKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1701:18:0802:48:4203:53:53
21BURY Mateusz 1145POLACY NIC SIĘ STALOZAWOJASenior Mężczyzn00:00:0000:03:4401:13:3802:42:5303:55:36
22DYGACZ Agnieszka 405742K PRO TEAMCHORZÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:1801:13:1602:44:4603:56:13
23KOSTERKIEWICZ Marcin 4043KOPER TEAMPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1401:15:4002:46:2403:57:26
24DUDEK Wojciech 4107PODBORZEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2901:13:3202:46:2903:57:31
25ROHAN Łukasz 4040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:1301:08:3302:43:3904:00:29
26WYLEŻAŁEK Alina 4183GLIWICESenior Kobiet00:00:0000:03:2801:17:4602:48:5304:03:13
27BERGAŃSKI Michał 4077BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4401:17:4702:55:1504:03:26
28BĘTKOWSKI Wojciech 4127STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0201:17:3902:55:2004:03:52
29JAKUBOWSKI Bartek 4027PAWŁOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3401:17:4902:54:5804:07:04
30SZPUNAR Marek 484ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3901:17:4802:56:2304:09:16
31KŁOS Wojciech 4156OPOLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:0001:17:4302:57:4404:10:00
32RAINKO Marcin 4044GDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4101:23:3003:02:0304:12:19
33RAK Wojciech 4152SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:24:2703:03:1904:12:35
34KUŚMIDER Jakub 4031PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:24:5403:03:1804:12:42
35ZIĘBA Mariusz 4024BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:2701:17:3303:02:0904:13:25
36MIGACZ Mateusz 4041NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0000:03:5001:16:4702:56:1404:13:31
37MAGDA Katarzyna 497Master Kobiet00:00:0000:03:3401:26:3603:03:1504:13:36
38MARUCHA Tomasz 4065DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0001:25:3603:05:1704:13:43
39SAINTEMARIE Arnaud 4164MARCINSWIERCTEAMKRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1201:23:5903:04:1004:13:50
40FRĄCZEK Justyna 479KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:03:4801:24:5103:04:2104:14:47
41STEC Krzysztof 4202SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZMaster Mężczyzn00:00:0000:03:2201:23:1603:03:1504:17:47
42SZOSTAK Anna 4140UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior Kobiet00:00:0000:03:5701:25:5403:07:0604:17:56
43CIĘŻKOWSKI Sławomir 4174TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:21:4503:04:0704:18:10
44JUSZKO Krzysztof 4182WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:0801:26:4003:08:5404:20:13
45ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 4146RESHAPEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:0301:26:3903:09:0404:20:50
46PASTWA Krzysztof 4177CISEWIESenior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:23:1703:05:4804:21:06
47SZABOŃ Tomasz 4200UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0601:21:2103:09:5304:24:55
48DOPART Tomasz 4144DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:21:1103:09:3704:25:08
49KMAK Sławek 4201GRYBÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4301:25:0003:10:1204:25:39
50PODOLAK Paweł 4145MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5601:20:4503:09:3604:26:42
51WIECZOREK Agata 4163TARNOBRZEGMaster Kobiet00:00:0000:03:4001:24:5203:09:0604:26:53
52GRZEBIELUCHA Katarzyna 456RYBNIKMaster Kobiet00:00:0000:03:3801:25:5803:10:0104:31:00
53POROWSKI Piotr 4179SAMSARAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:3801:23:2303:14:3304:32:03
54ZAWADZKI Grzegorz 505GŁOGÓW MŁP.Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:0403:13:4604:34:31
55SKRZYPEK Sylwia 4130KRAKOWMaster Kobiet00:00:0000:04:3701:31:3003:20:0204:35:30
56LABURDA Kinga 4036BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:1001:27:4303:19:2804:35:43
57STANGRECIAK Adam 4119TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:28:2003:20:3804:36:25
58MARTUŚ Jacek 4016BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:03:5301:23:4403:09:2804:37:17
59CITUK Grzegorz 413842K PRO TEAMTYCHYMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:24:2503:18:2704:37:24
60DZIOB Grzegorz 4101NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:26:4203:14:0304:38:55
61SADOWSKA Jagoda 4187#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:03:4901:26:3403:13:0504:39:03
62MROZEK Krzysztof 4072GORLICEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2701:29:3503:19:5404:39:10
63MOSKWIAK Mateusz 4094TRZECH KUMPLIKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:31:1203:21:3004:39:22
64LEŚ Michał 4061KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:0301:29:2103:20:2904:39:30
65PARWA Michał 496Master Mężczyzn00:00:0000:03:4101:25:0303:20:1404:39:35
66KULAS Łukasz 4166SOLOBIERUŃMaster Mężczyzn00:00:0000:03:4701:25:4503:20:2604:41:24
67KULA Robert 4170TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4901:32:1203:23:3404:42:49
68MARUT Artur 4172FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:27:3903:31:3304:45:21
69WĄSOWSKA Milena 4191BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0000:04:1701:32:0203:27:0304:46:52
70PASIEKA Agnieszka 4165KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAMaster Kobiet00:00:0000:04:0701:31:1503:26:3104:46:58
71SIEMIESZ Paweł 4075JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:33:2103:27:5504:48:14
72GEIŻDŻ Marcin 4030KANDAHARJAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:3701:33:4403:30:1204:49:11
73KUŚ Gabriela 4042KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:0401:33:4403:27:2204:49:18
74GRUMBIANIN Paulina 4037PRUSZKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:03:5101:33:1603:29:4904:49:40
75JANIK Grzegorz 4078CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1601:32:4603:25:1104:51:05
76MAZUR Ireneusz 4012DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:33:0403:26:2404:51:23
77SURMAN Mariusz 4106DZIEKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLESenior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:29:2803:26:4504:51:33
78MAŚLANY Mariusz 4153ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:3303:34:2504:53:56
79NOWAK Agnieszka 4113JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:29:2003:29:2704:55:04
80MIELCZAREK Grzegorz 4035AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5901:32:1103:32:1704:55:44
81FRYCA Karolina 4204TORUŃSenior Kobiet00:00:0000:04:1201:33:0303:33:1804:56:15
82JAKUB Hajduga 4159STARY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0001:33:5803:36:1704:56:55
83MLEKO Michał 4178KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4701:31:0403:28:4304:58:00
84CZAPIEWSKI Janusz 500Weteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:1903:40:4304:58:15
85PIELECHA Rafał 4171FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0301:28:3003:31:5805:00:54
86GARNCARCZYK Piotr 4129ŻYWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1701:33:1003:36:1805:03:02
87PRZESMYCKI Krzysztof 4133LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0001:35:0703:38:4805:03:22
88ŚCIBOR Adrian 4089PRZYSIETNICASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5401:37:2103:24:5405:03:38
89MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 4069WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:0101:35:0703:37:5205:04:14
90LASOTA Arkadiusz 4098SOSNOWIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4401:41:3903:45:0105:06:04
91MADEJ Magdalena 4076MIELECMaster Kobiet00:00:0000:04:1101:38:1703:41:4605:07:17
92GORCZYŃSKI Wojciech 4070WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0101:35:1303:44:4805:11:34
93SAJ Paweł 4068DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:34:3403:36:0805:12:11
94PORZYCKI Tomasz 4088KRAKOWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2101:39:4503:43:5005:12:15
95GAŁCZYK Grzegorz 4142#YOLOTEAMKRKBIAŁY KOŚCIÓŁMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0701:35:3103:46:0805:13:29
96DYREK Marcin 4018MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:42:2703:48:0205:13:52
97BLICHARZ Artur 4155OŁPINYSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3601:39:2703:51:5205:14:08
98TOMKIEWICZ Przemysław 4148WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:4801:35:3603:41:5105:14:51
99CZAPIEWSKI Dariusz 499Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3401:38:2003:40:4305:15:40
100PLUTA Sebastian 4083DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3101:34:5903:44:5705:15:50
101KUDRYCKI Jakub 4032BILCZABIEGABILCZAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2401:33:0903:45:5305:17:57
102KOWALCZUK Michał 4186MARKIMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3301:28:3103:35:5805:18:03
103MIŁKOWSKI Dawid 4091KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:33:5903:46:3605:18:16
104GRUCA Ryszard 409.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:3003:52:1905:20:35
105PASZKO Stanisław 4117DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC ZAGROBLEWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:43:5303:54:3305:20:43
106PACHO Sylwester 408.Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:2903:52:1705:20:47
107KOŁODZIEJCZYK Adam 4137#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0000:04:3001:46:1303:55:4405:23:35
108PASTWA Janusz 4175GDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5801:38:1703:55:3605:23:50
109WĘGLIŃSKI Mikołaj 4116JAROCINSenior Mężczyzn00:00:0000:03:1201:08:3904:15:2805:25:36
110JAKUBOWSKA Renata 4003BIELSKO -BIAŁAWeteran Master Kobiet00:00:0000:04:1101:38:3403:53:2505:27:38
111MÓL Wioletta 4114#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3501:45:4804:03:4205:28:58
112NOWICKA Katarzyna 4007JAWORZNOSenior Kobiet00:00:0000:04:0901:34:4603:55:4705:29:06
113CIEŻAK Magdalena 4110JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1901:45:4004:01:5605:29:11
114JASIŃSKI Sebastian 4126DRZYCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2901:40:2804:05:0105:29:16
115KACZMARCZYK Agnieszka 4173RESHAPE RUNNERSZABRZESenior Kobiet00:00:0000:04:5201:45:4103:58:3605:29:35
116TKACZ Przemysław 4081PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2301:45:4303:57:0005:29:42
117RYMAR Alan 4048KROSNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:1603:56:4805:29:53
118MOSOŃ Kamil 4051TARGOWISKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5101:44:1803:56:4705:29:59
119WRĘCZYCKI Łukasz 4055LUBLINIECSenior Mężczyzn00:00:0000:03:4501:39:4603:53:3105:30:35
120STACH Tomasz 4082ALIGATOR TEAMPIEKIEŁKOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:0401:42:2303:59:5105:32:08
121KURZAWA Adam 4118TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:4604:02:1505:32:14
122MARKIEWICZ Tomasz 4120TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2701:45:3504:02:2105:32:18
123JĘDRZEJCZAK Anna 4066MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1001:40:2703:57:3805:32:32
124POCIĘGIEL Michał 4011SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:1203:57:4405:32:40
125MICHALCZAK Paweł 4181KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0401:43:5504:04:2205:32:54
126BARTOSIK Tomasz 4184MYSZKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:5301:46:1204:00:5105:35:22
127FAJER Marek 4189ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2201:42:1204:00:5005:35:59
128KLEJSZTA Grzegorz 4105#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:46:0204:03:4305:36:55
129NOWAK Łukasz 4112#CZELADZBIEGACZELADŹSenior Mężczyzn00:00:0000:04:3801:45:4804:04:1805:38:59
130JASIOROWSKI Michał 4015PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:04:2501:45:2704:09:5405:45:00
131PROMIŃSKA Karolina 4017PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:04:2501:45:3204:09:5505:45:08
132PUZIO Waldemar 485Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:3901:50:5204:21:3905:45:11
133SZTURC Łukasz 4122JAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2401:48:4204:09:5605:45:16
134SZATON Bogusław 4198MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:03:5401:45:4904:01:5705:45:22
135PELCZAR Jakub 4190PIASECZNOSenior Mężczyzn00:00:0000:04:2601:45:4404:00:0105:45:26
136IWANICKI Władysław 4074ŁĘCZNAWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:2901:54:3304:22:3605:45:30
137RAK Monika 4193PROSZÓWKIMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:3304:14:2405:49:52
138BULANDA Barbara 4095BULANDA BARBARABOCHNIAMaster Kobiet00:00:0000:04:1601:45:3404:14:2205:49:59
139PLISZCZYŃSKA Justyna 4168LUBLINWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1901:48:3104:11:5205:51:33
140SERENDA Robert 429LEGNICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:2201:46:3904:12:5005:52:27
141PABIAŃCZYK Małgorzata 4039KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:04:3301:46:1104:12:4405:53:03
142KĘDZIOR Wiesława 4185MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4001:50:5604:21:4305:54:21
143KRASZKIEWICZ Aleksander 4203MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:4001:50:3604:21:4305:54:32
144SZARMACH Izabela 4085WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0704:21:5605:55:00
145KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka 4103WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0404:21:5105:55:06
146DYBKA Rafał 4139GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:1201:49:4204:22:2705:55:18
147PIORKOWSKA Olga 4097WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:2801:52:0604:21:5305:55:30
148TUCHOWSKI Janusz 4059DĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3101:40:1804:12:3805:56:55
149PIECZARA Agnieszka 4196JAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1701:54:5004:18:4105:57:14
150KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4111#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4801:53:5004:23:2306:03:32
151TATUŚKO Tomasz 4071KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:3201:45:3804:14:5406:03:52
152MONGRID Anna 501GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0000:04:4201:51:4804:25:1906:05:04
153SEREMET Bożena 4067SIEPRAWSKA PIĄTKAKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:05:0401:53:5304:29:2806:10:22
154DADAŚ Janusz 4009BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0000:04:4301:54:0704:31:5906:11:08
155BURLIGA Marzena 4194KNURÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:4301:54:1204:32:0106:11:24
156BUDKA Agata 4050KB MCK I S JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:1301:56:0404:39:3306:19:12
157CZOPEK Agnieszka 4121KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1301:59:3104:39:3506:21:29
158KOWALCZYK-GROCHLA Agata 4123KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:1501:59:2804:39:3406:21:33
159LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 4058WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Kobiet00:00:0000:04:2501:58:1904:33:0506:24:03
160KAŁDON Sławomir 4124GORZYCESenior Mężczyzn00:00:0000:04:1801:46:3404:31:5006:24:07
161BARAŃSKI Jakub 4054AZS UJKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:04:1301:58:3904:32:3806:24:23
162MILCARZ Andrzej 4161FESTINA LENTEWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn00:00:0000:04:5501:48:5204:26:3906:25:20
163GLINKA Agnieszka 4188BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:3001:54:4204:41:0906:25:38
164OPARA Maja 4197BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAMaster Kobiet00:00:0000:04:3001:54:3804:41:0706:25:52
165WILK Magdalena 4020ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:04:1401:53:4004:39:5706:26:46
166DĄBROWSKI Michał 4013ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:1401:53:1004:46:2406:26:51
167MARCINOWSKI Tomasz 4131KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2001:56:2004:52:2706:27:50
168MARCINOWSKA Marta 4132KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet00:00:0000:04:2001:56:2504:52:2506:28:03
169STYLIŃSKI Norbert 4049BESKIDNIKWETLINAMaster Mężczyzn00:00:0000:04:2601:54:0504:33:0006:30:53
170BARAŃSKA Wanda 4052KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:5002:06:1904:49:3406:31:16
171BURY Krzysztof 4093RZĄSKASenior Mężczyzn00:00:0000:04:5601:52:3104:41:3106:31:30
172PASTWA Monika 4176GDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0000:04:2102:05:5804:50:3706:33:10
173LATAŁA Wojciech 4033LEŚNE GRUBASYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:05:0402:10:5505:02:2706:58:47
174SZCZEPOCKI Andrzej 4053Weteran Senior Mężczyzn00:00:0002:08:4805:10:5007:26:50
175CZARNOTA Dorota 4004WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5802:19:2505:44:0507:45:29
176MARYNIAK Katarzyna 4038WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:4605:44:0407:45:42
177FRYŚ Justyna 4005WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0000:04:5902:19:2205:44:0707:48:18
178MOLASY Dorota 4026AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:03:5101:28:2603:21:36
179BALIGA Cezary 2146OLESNOSenior Mężczyzn00:00:0000:02:5901:01:5602:13:11
Niesklasyfikowani
PAWIŃSKI Artur 4001ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster MężczyznDNF00:04:04 DNF01:34:33 DNF DNF DNF
PIERZCHAŁA Anna 4025JAWORZNOWeteran Senior Kobiet DNF DNF DNF DNF DNF
OZIMKOWSKA Judyta 4160WARSZAWASenior KobietDNF00:06:09 DNF DNF DNF DNF
KOSEDA Robert 4125HONEY BADGERKARTUZYWeteran Senior MężczyznDNF00:04:29 DNF01:40:21 DNF DNF DNF
Znaleziono 183 wynik(ów)