Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 233 |
Wystartowało : | 187 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diamanet Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Przełęcz Beskid 14km | Przełęcz Beskid 26km | Tylicz Ski 34km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PYSZEL Florian | 4125 | PIEKIELNI WARSZAWA | MIŃSK MAZOWIECKI | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:01:24 | 02:07:12 | 02:54:46 | |
2 | ŚLIWA Arkadiusz | 4068 | KRYNICA - ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:01:25 | 02:08:34 | 02:59:16 | ||
3 | BALIGA Cezary | 4001 | HOKA GARMIN TEAM | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:02:16 | 02:13:07 | 03:01:50 | |
4 | KOCZWARA Tomasz | 4183 | MARCIN ŚWIERC TEAM | RADOMYŚL WIELKI | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:02:37 | 02:15:48 | 03:09:56 | |
5 | WRÓBLEWSKI Robert | 4116 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:02:54 | 02:19:10 | 03:16:12 | ||
6 | TOMASIAK Natalia | 8024 | KRYNCA-ZDRÓJ | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:07:48 | 02:25:39 | 03:22:04 | ||
7 | BYRCZEK Jan | 4141 | UKS AZYMUT 45 GDYNIA | GDAŃSK | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:08:26 | 02:26:58 | 03:28:31 | |
8 | GLEŃ Robert | 4069 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | JEDLICZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:09:45 | 02:31:01 | 03:31:13 | |
9 | GRAJ Arkadiusz | 4181 | BIEGAJACY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:09:23 | 02:35:03 | 03:31:23 | |
10 | GOC Paweł | 4072 | RMT | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:09:17 | 02:31:15 | 03:32:09 | |
11 | LUŹNIAK Damian | 8027 | SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI | POGWIZDÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:10:00 | 02:35:59 | 03:41:41 | |
12 | SZKOŁA Paweł | 4091 | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:15:16 | 02:39:20 | 03:44:05 | ||
13 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 4066 | JAROCIN | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:15:16 | 02:46:43 | 03:51:01 | ||
14 | JANUSZEWSKI Bartosz | 4219 | OBSTACLE CENTER TEAM | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:15:21 | 02:43:01 | 03:55:49 | |
15 | PAWLUŚ Mirosław | 4198 | JASŁO | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:32 | 02:50:38 | 03:59:39 | ||
16 | POPRAWSKI Mateusz | 4057 | KILIŃSKIEGO TEAM | BOJANOWO | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:19:33 | 02:55:17 | 04:02:25 | |
17 | ŁACIAK Marcin | 4101 | MESMERIK RUNNERS | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:12:19 | 02:55:27 | 04:02:52 | |
18 | SMORĄG Wiktor | 4127 | KIELCE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:23:31 | 02:55:43 | 04:04:56 | ||
19 | WOJTACZKA Witold | 4067 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:20:48 | 02:56:41 | 04:09:39 | |
20 | WALTER Sławek | 4191 | WB | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:23:45 | 03:03:28 | 04:10:14 | |
21 | DOMALIK Wojciech | 4142 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:21:38 | 02:59:18 | 04:10:55 | ||
22 | SIKORA Łukasz | 4135 | GRUPA NOMAX | SKOCZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:23:17 | 03:07:31 | 04:14:11 | |
23 | KORDAS Rafał | 4046 | ANT | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:19:38 | 03:05:01 | 04:14:36 | |
24 | OSICKI Dawid | 4163 | FITSTACJA IŁAWA | LUBAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:11 | 02:52:54 | 04:14:42 | |
25 | KSIĄŻEK Dominik | 4096 | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:23:41 | 03:06:18 | 04:16:22 | ||
26 | AGIEJCZYK Wojciech | 8075 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:20:42 | 03:09:31 | 04:19:04 | ||
27 | KOLANO Agnieszka | 4019 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:26:04 | 03:09:29 | 04:19:49 | |
28 | PŁAZA Radosław | 4182 | ULTRASEKUNDA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:47 | 02:59:33 | 04:20:03 | |
29 | LADRA Ryszard | 4124 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:25:35 | 03:06:48 | 04:20:23 | |
30 | PITTNER Andrzej | 4042 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:29:45 | 03:13:49 | 04:23:37 | |
31 | KORNAKIEWICZ Łukasz | 4205 | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:19:38 | 02:59:34 | 04:23:42 | ||
32 | LESZCZYŃŚKI Jakub | 8046 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:23:27 | 03:12:37 | 04:25:15 | ||
33 | ZIELIŃSKI Mateusz | 4160 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:23:43 | 03:13:40 | 04:27:48 | ||
34 | GLEISNER Tomasz | 4017 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:23:41 | 03:12:05 | 04:31:50 | |
35 | SZOSTAK Anna | 4086 | UKS OLIMPIA ZABRZE | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:30:13 | 03:22:46 | 04:34:27 | |
36 | GAJEK Magdalena | 6058 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 01:30:56 | 03:23:01 | 04:34:29 | |
37 | BOHDANOWICZ Krystian | 4208 | ATLAS RUNNING TEAM | ŁÓDŹ | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:23:40 | 03:14:21 | 04:34:34 | |
38 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 4199 | ŚWIERCZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:26 | 03:14:32 | 04:34:41 | ||
39 | KUJAWSAKI Bogusław | 4148 | GORLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:24:50 | 03:13:48 | 04:35:36 | ||
40 | ROZUM Robert | 8045 | FITNESS TRZY KORONY | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:27:53 | 03:19:39 | 04:36:42 | |
41 | ŻYREK Adam | 4221 | JASŁO | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:29:48 | 03:17:04 | 04:37:07 | ||
42 | WYKA Mariusz | 4122 | LEGIA | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:31:27 | 03:25:18 | 04:37:19 | |
43 | CHODKIEWICZ Tomasz | 4149 | W2 RUN TEAM | BYDGOSZCZ | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:24:07 | 03:19:12 | 04:41:15 | |
44 | KOBLIHA Jiri | 4195 | ZLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:31:17 | 03:26:48 | 04:42:12 | ||
45 | MOSIO Grzegorz | 4038 | ŻELICHÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:30:01 | 03:18:08 | 04:44:53 | ||
46 | MRÓZ Rafał | 4109 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:25:13 | 03:22:35 | 04:44:58 | ||
47 | BRYŁA-CRUZ Agnieszka | 4144 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:23 | 01:32:32 | 03:30:36 | 04:45:46 | |
48 | KACZOR Łukasz | 97 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:31:02 | 03:27:11 | 04:47:52 | |
49 | GRUBKA Maciej | 4035 | BROVARNAS | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:29:36 | 03:24:20 | 04:49:10 | |
50 | POTTS David | 4153 | DUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:31:22 | 03:24:21 | 04:49:22 | ||
51 | LITWINIUK Agnieszka | 4164 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:20 | 01:32:35 | 03:31:52 | 04:51:31 | ||
52 | GAJEWSKI Rafał | 8021 | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:32:40 | 03:30:56 | 04:51:42 | ||
53 | NALEPA Paweł | 4024 | CHILLOUT CREW | BIAŁA NIŻNA | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 01:35:08 | 03:33:00 | 04:51:51 | |
54 | GRZEGÓRZEK Anna | 4174 | SOFA TEAM TARNÓW | TARNÓW | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:35:26 | 03:33:57 | 04:51:56 | |
55 | GAJEK Grzegorz | 6057 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:30:57 | 03:22:59 | 04:52:04 | |
56 | BOROWSKI Kamil | 4029 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 02:09:04 | 03:44:48 | 04:52:27 | |
57 | BOHUN Dawid | 4036 | PEPITKA TEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:33 | 03:35:07 | 04:55:07 | |
58 | MARSZAŁEK Kamil | 4152 | KBKW | KAMIONKA MAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:29:55 | 03:29:08 | 04:55:57 | |
59 | GOWIN Przemek | 4217 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:27 | 01:39:22 | 03:43:52 | 04:57:50 | ||
60 | NADRATOWSKI Sławomir | 4184 | WB | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:31:13 | 03:38:48 | 04:59:11 | |
61 | KANDLER Filip | 4220 | ANESTHESIA TEAM | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:38:47 | 03:34:44 | 04:59:43 | |
62 | GOŁOWICZ Ania | 4192 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:25 | 01:34:37 | 03:38:23 | 04:59:52 | ||
63 | BOKSA Bartłomiej | 4114 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:31:05 | 03:39:03 | 05:01:46 | |
64 | MRÓZ Bartłomiej | 8083 | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:31:12 | 03:39:05 | 05:01:52 | |||
65 | SAMBOROWSKI Marcin | 4200 | PRYMA.PL | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:31:23 | 03:33:52 | 05:02:09 | |
66 | BEDNARZ Krzysztof | 4173 | 4K TEAM TARNÓW | TARNÓW | Diament Mężczyzn | 00:00:16 | 01:35:25 | 03:34:22 | 05:02:29 | |
67 | BUDZIASZEK Agnieszka | 4050 | EFFI RUN TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:36:46 | 03:36:16 | 05:03:56 | |
68 | CZARNECKA Magdalena | 4041 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:20 | 01:37:41 | 03:41:01 | 05:04:25 | ||
69 | KORDAS Monika | 4045 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:39:07 | 03:44:28 | 05:04:34 | ||
70 | ŻYWICA Marcin | 4154 | CORORUN | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:30 | 03:36:27 | 05:05:51 | |
71 | LISAK Tomasz | 4140 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | RYGLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:32:08 | 03:35:59 | 05:06:06 | |
72 | SKAWIŃSKA Justyna | 4054 | BIESY | SANOK | Master Kobiet | 00:00:14 | 01:37:45 | 03:39:00 | 05:07:35 | |
73 | SZEWCZYK Monika | 4092 | BRZYSKITRITEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:39:31 | 03:45:26 | 05:08:22 | |
74 | GAWLAK Tomasz | 4203 | BIECZ | BIECZ/KOŁACZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:29:53 | 03:29:34 | 05:08:36 | |
75 | PIECZARKOWSKA-MRÓZ Zuzanna | 4104 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:15 | 01:39:27 | 03:45:18 | 05:09:37 | |
76 | GRUDNIAK Tomasz | 4118 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:26 | 01:24:53 | 03:30:25 | 05:10:42 | ||
77 | ZBOROWSKI Kazimierz | 4080 | VEGE RUNNERS | KRYNICA-ZDRÓJ | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:38:53 | 03:41:13 | 05:10:51 | |
78 | OĆWIEJA Krzysztof | 4031 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:32:32 | 03:44:05 | 05:13:05 | ||
79 | KAWA Michał | 4018 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:36:03 | 03:41:56 | 05:13:11 | ||
80 | ZIOMEK Marek | 4061 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:32:23 | 03:44:06 | 05:13:16 | ||
81 | KOZIOŁ Krzysztof | 4009 | WYATT EARP | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:32:56 | 03:44:08 | 05:13:21 | |
82 | PIOTROWICZ Małgorzata | 4172 | INFINITY-GYM | PROSZOWICE | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:38:42 | 03:51:22 | 05:15:49 | |
83 | PIĘTA Łukasz | 4196 | INFINITY-GYM | PROSZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:38:12 | 03:51:21 | 05:16:05 | |
84 | BOCHENEK Michał | 4167 | INFINITY-GYM | PROSZOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:38 | 03:51:42 | 05:16:09 | |
85 | PINDEL Piotr | 4099 | ŁOWCY PIEROŻKÓW | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:39:26 | 03:49:04 | 05:16:40 | |
86 | PIĘTKA Marzena | 2023 | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:32:43 | 03:46:55 | 05:18:10 | ||
87 | MAJDA Maciej | 4210 | BRYGADA BESKIDÓW | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:35:26 | 03:46:31 | 05:18:32 | |
88 | SURMAN Mariusz | 4150 | DZIKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:09 | 03:49:07 | 05:18:58 | |
89 | FELIŃSKI Jarosław | 4201 | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:36:43 | 03:50:24 | 05:19:01 | ||
90 | ZIOBRO Tomasz | 4088 | KROSNO RUN TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:02 | 03:49:06 | 05:19:07 | |
91 | LASOTA Arkadiusz | 4003 | SOSNOWIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:38:31 | 03:52:18 | 05:19:17 | ||
92 | KWIATKOWSKI Jacek | 4079 | CM UJ MASTERS | KRAKÓW | Diament Mężczyzn | 00:00:06 | 01:32:03 | 03:44:06 | 05:19:32 | |
93 | PISKORZ Ireneusz | 8022 | KLUB BIEGACZA FORREST GUMP | KODEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:14 | 03:33:18 | 05:19:47 | |
94 | SROKA Zbigniew | 4185 | SKRZYSZOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 01:44:23 | 03:52:10 | 05:19:48 | ||
95 | LIBERACKI Grzegorz | 4214 | LIBERATOR NOWY SĄCZ | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:38:45 | 03:49:02 | 05:20:22 | |
96 | KIDA Andrzej | 4177 | LOS TREPOS COMPANIEROS | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:38:06 | 03:56:00 | 05:22:44 | |
97 | PAWIŃSKI Artur | 4025 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:36:29 | 03:50:25 | 05:22:44 | |
98 | PADUCH Joanna | 4161 | ZABOL TEAM | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:21 | 01:42:53 | 03:59:51 | 05:25:48 | |
99 | SZCZĘSNA Edyta | 4062 | STAŃCZAK TEAM | CZECHOWICE - DZIEDZICE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 02:21:02 | 04:17:56 | 05:25:57 | |
100 | BUBNIAK Bogumił | 4076 | BEZKLUBIE ZNAD POTOKA :-) | LIPINKI | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:37:09 | 03:50:52 | 05:26:10 | |
101 | KORZENIOWSKA Magdalena | 4073 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:08 | 01:39:48 | 03:54:50 | 05:29:01 | |
102 | WAŚCIŃSKI Roman | 4055 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:44:25 | 03:58:48 | 05:29:13 | |
103 | JAKUBOWSKI Paweł | 4129 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:36:09 | 03:56:55 | 05:29:47 | ||
104 | MIEJSKI Marek | 4209 | KRYNICA-ZDRÓJ | Diament Mężczyzn | 00:00:09 | 01:41:14 | 04:03:57 | 05:30:40 | ||
105 | MERCIK Marek | 4206 | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:40:38 | 04:09:05 | 05:30:45 | ||
106 | KOWALIK Anna | 4058 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:44:02 | 04:02:53 | 05:30:48 | |
107 | BAŁUSZYŃSKI Sławomir | 4204 | BIEGNIJ TAK SZYBKO JAKBYŚ COŚ UKRADŁ :-) | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:30:51 | 04:17:55 | 05:31:12 | |
108 | CZERNIAKIEWICZ Dariusz | 4102 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 01:51:04 | 04:02:30 | 05:31:21 | ||
109 | PIENIOWSKA Karolina | 4007 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior Kobiet | 00:00:19 | 01:49:22 | 04:04:54 | 05:33:12 | ||
110 | CYMBORSKA Jolanta | 4170 | NBRC | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:32:25 | 04:02:22 | 05:33:15 | |
111 | TYSZEWICZ-OBARA Anna | 4049 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:37:33 | 04:04:39 | 05:33:20 | |
112 | CHMIEL Przemysław | 4188 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 02:20:53 | 04:18:05 | 05:33:33 | ||
113 | RZYMOWSKA Krystyna | 4168 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:15 | 01:38:40 | 04:02:11 | 05:33:39 | ||
114 | ROZNER Artur | 4212 | PIASECZNO | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:41:53 | 04:01:39 | 05:33:54 | ||
115 | SIKORA Rafał | 4012 | GRABINY | Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 01:43:27 | 04:04:37 | 05:33:59 | ||
116 | SZCZUKA Adrian | 4084 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:40:39 | 03:56:42 | 05:35:09 | |
117 | JASIOROWSKI Michał | 4048 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:45:40 | 04:09:38 | 05:38:13 | |
118 | PROMIŃSKA Karolina | 4047 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:11 | 01:45:40 | 04:09:38 | 05:38:20 | |
119 | KENIG Jakub | 4111 | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:44:20 | 04:09:19 | 05:46:31 | ||
120 | HALASTRA Anna | 4110 | WOLA FILIPOWSKA | Master Kobiet | 00:00:22 | 01:44:24 | 04:09:20 | 05:46:36 | ||
121 | SADOWSKI Mariusz | 4016 | EDC.TEAM.ACTIVE/DZIKI NA HAMAKACH | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:52:09 | 04:07:37 | 05:46:45 | |
122 | KUREK Stanisław | 4030 | KRAKOW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:40:28 | 04:05:36 | 05:47:34 | ||
123 | MARSZAŁEK Dariusz | 4083 | MCP TEAM | RZEZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:34:18 | 04:06:53 | 05:48:33 | |
124 | JASKÓLSKI Piotr | 4107 | CARBON SILESIA SPORT | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:44:31 | 04:17:45 | 05:48:47 | |
125 | WOCHNIK Marek | 4108 | CARBON SILESIA SPORT | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:44:30 | 04:17:47 | 05:48:49 | |
126 | GROCHOWSKI Piotr | 4179 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:37:44 | 04:02:43 | 05:49:52 | ||
127 | URBAŃCZYK Michał | 4202 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:47:52 | 04:22:41 | 05:50:04 | ||
128 | PIECH Marzena | 4005 | FIT STORY TEAM | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:08 | 01:47:52 | 04:22:42 | 05:50:14 | |
129 | MICHOWSKA Anna | 4121 | HEŃTEAM | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:44:08 | 04:15:21 | 05:51:56 | |
130 | CZERNIAKIEWICZ Beata | 4103 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 01:51:24 | 04:20:52 | 05:51:59 | ||
131 | JEŻOWSKI Jacek | 4120 | HEŃTEAM | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:44:07 | 04:15:23 | 05:52:00 | |
132 | FAJER Marek | 4013 | ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA | MYSZKÓW | Diament Mężczyzn | 00:00:15 | 01:39:08 | 04:18:49 | 05:53:50 | |
133 | PAWLIKOWSKI Piotr | 4151 | MUSZYNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 05:54:15 | ||||
134 | STRADOMSKI Roman | 4178 | GDAŃSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:26 | 01:42:57 | 04:13:08 | 05:55:29 | ||
135 | LISZKOWSKI Artur | 4089 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:27 | 01:49:16 | 04:09:46 | 05:55:32 | ||
136 | FRĄCKOWIAK Dominik | 4002 | ŚMIGIEL | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:47:52 | 04:13:45 | 05:56:11 | ||
137 | CZARNECKI Krzysztof | 6038 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:56:13 | 04:24:53 | 05:56:11 | ||
138 | CHRUKIN Patrycja | 4021 | BIELSKO-BIAŁĄ | Senior Kobiet | 00:00:17 | 01:49:00 | 04:27:33 | 05:56:56 | ||
139 | GANCARZ Marek | 4078 | ULTRA BESKID SPORT / BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:42:18 | 04:27:30 | 05:58:50 | |
140 | FRYDRYCHOWICZ Michał | 4189 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:40:31 | 04:18:01 | 05:59:03 | ||
141 | PSZCZÓŁKA Dominik | 8072 | BIELSKO BIAŁA | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:42:18 | 04:27:30 | 05:59:09 | ||
142 | KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa | 4143 | GDAŃSK | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 01:50:50 | 04:28:10 | 05:59:53 | ||
143 | KOWALCZYK-GROCHLA Agata | 4155 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:20 | 01:51:19 | 04:28:28 | 06:01:57 | ||
144 | BUJALSKA Agata | 4166 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:42:32 | 04:31:27 | 06:02:44 | ||
145 | SZWEDOWICZ Bartosz | 4130 | KŁODAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:48:56 | 04:27:43 | 06:07:27 | ||
146 | HAŁASZYN Joanna | 4039 | POZNAŃ | Senior Kobiet | 00:00:23 | 01:49:20 | 04:27:22 | 06:09:21 | ||
147 | GĘBSKI Sławomir | 4123 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:22 | 01:49:24 | 04:28:32 | 06:14:09 | |
148 | BOKSA Anna | 4113 | KKM KALORYFER | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:22 | 01:52:28 | 04:28:30 | 06:14:14 | |
149 | WYSOCKI Rafał | 4093 | KKM KALOFYFER | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:49:22 | 04:28:24 | 06:14:19 | |
150 | KWIECIEŃ Krzysztof | 4175 | SOFA TEAM TARNÓW | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:25 | 01:53:25 | 04:28:06 | 06:19:25 | |
151 | PAWŁOWSKA-JUREK Paulina | 4064 | JURKI W TRASIE | LIMANOWA | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:51:23 | 04:34:23 | 06:20:59 | |
152 | JĘDRZEJCZAK Anna | 4132 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 01:55:25 | 04:38:35 | 06:21:15 | ||
153 | JUREK Jarosław | 4065 | JURKI W TRASIE | LIMANOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 01:50:57 | 04:34:28 | 06:21:26 | |
154 | KUCHARSKI Adam | 4133 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:55:26 | 04:38:36 | 06:21:26 | ||
155 | KOCH Piotr | 4145 | ZROBIMTP | GORZÓW WLKP. | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 01:49:42 | 04:38:48 | 06:21:40 | |
156 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 4028 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 01:53:33 | 04:47:31 | 06:32:27 | |
157 | ŁĄCZNY Marcin | 4105 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:38:56 | 05:03:55 | 06:34:27 | |
158 | STOMPEL Ewelina | 4006 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior Kobiet | 00:00:23 | 01:58:39 | 04:50:41 | 06:34:44 | ||
159 | MRÓZ Teresa | 4190 | KRYNICA-ZDRÓJ | Weteran Kobiet | 00:00:12 | 01:54:58 | 04:48:40 | 06:35:09 | ||
160 | STELMACH Paulina | 8055 | BRYWINÓW | Senior Kobiet | 00:00:17 | 02:02:51 | 04:58:29 | 06:43:38 | ||
161 | WAŚCIŃSKA Edyta | 4056 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 02:03:26 | 04:58:17 | 06:45:51 | |
162 | SZATON Bogusław | 4207 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 02:03:13 | 04:58:12 | 06:46:29 | |
163 | SKUTNIK Jarosław | 4011 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:40:08 | 04:51:09 | 06:47:18 | ||
Przekroczony limit czasu: 08:10:00 | ||||||||||
164 | BOCZKOWSKI Jakub | 4097 | SZCZECIN | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:53:19 | 05:01:51 | 06:53:19 | ||
165 | KOTWICKA Ela | 4095 | SZCZECIN | Master Kobiet | 00:00:25 | 01:53:17 | 05:01:52 | 06:53:23 | ||
166 | KOCIOŁEK Krzysztof | 4034 | LUBRYKANT MAFIA | PIOTRKÒW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:52:52 | 05:06:01 | 07:05:16 | |
167 | KOZAK Beata | 4074 | WYBIEGAJ SIEBIE | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:07 | 02:11:01 | 05:26:25 | 07:25:03 | |
168 | MAJEWSKA Edyta | 4052 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:07 | 02:11:01 | 05:26:25 | 07:25:07 | |
169 | SITARZ Magdalena | 4037 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 02:25:21 | 05:37:06 | 07:38:02 | ||
170 | SOWA Andrzej | 4106 | GARWOLIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:50:40 | 04:35:51 | |||
171 | LACH Agnieszka | 4094 | WROCŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:09 | 01:53:00 | 04:42:32 | |||
172 | SOBOTKA Monika | 4169 | NBRC | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 01:37:40 | 04:02:21 | ||
173 | FIEDOROWICZ Marcin | 4218 | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:44:43 | 04:05:48 | |||
174 | KACPRZYK Katarzyna | 4010 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:13 | 01:33:33 | 03:23:01 | ||
175 | STARZYK Sławek | 4117 | OŚWIĘCIM | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:47:03 | 04:42:53 | |||
176 | PASTERCZYK Darusz | 4213 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | JEDLICZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:16 | 01:49:07 | 04:08:17 | ||
177 | TULA Renata | 4176 | NEW BALANCE RUN CLUB | WARSZAWA | Diamanet Kobiet | 00:00:17 | 01:37:51 | 04:02:12 | ||
178 | CHOJNACKI Mikołaj | 4090 | WARSAW RUN CLUB | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:31:44 | 04:06:33 | ||
179 | BARĆ Piotr | 4187 | PLANETA NISKO | WOLINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 01:37:00 | 03:33:56 | ||
180 | ZABOLSKI Mateusz | 4162 | ZABOL TEAM | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:41:22 | 04:04:32 | ||
181 | DANOWSKI Jakub | 4134 | MIŃSK MAZOWIECKI | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:45:51 | 04:07:19 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DOMBROWSKI Jakub | 4193 | TRAIL IS OUR WAY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PABIAŃCZYK Małgorzata | 4071 | KRAKÓW | Master Kobiet | DNF | 01:47:27 DNF | DNF | DNF | |||
JONIEC Jaroslaw | 4008 | NOWY SACZ | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:48:30 DNF | DNF | DNF | |||
LATAŁA Wojciech | 4186 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:04:14 DNF | DNF | DNF | ||
ZIEMIAŃSKI Grzegorz | 4087 | MCP TEAM | TARNÓW | Master Mężczyzn | DNF | 02:14:03 DNF | DNF | DNF | ||
MARYNIAK Katarzyna | 4060 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | DNF | 02:23:41 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 187 wynik(ów)