ELIMINATOR 2018 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-11-24
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
384
Wystartowało:
81
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
81
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | K-Górnik | 1MFala | M-Górnik | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1005ATTIQ ALE Team/KS KandaharOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:1500:17:52.5500:17:52.55 10:305,7
2WITOWSKA Mirosława 1004Salco Garmin TeamZAKOPANEK202K 200:00:0000:09:2600:20:49.4000:20:49.40+00:02:5612:144,9
3WYWŁOKA Paulina 1003Salco Garmin TeamWIERZBNAK203K 300:00:0000:09:3400:21:03.1500:21:03.15+00:03:1012:224,8
4SKALSKA Anna 1007Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 400:00:0000:10:0400:21:49.5000:21:49.50+00:03:5612:504,7
5ZYCH Katarzyna 1054Bonnie & ClydeTARNÓWK302K 500:00:0000:10:1000:22:17.8000:22:17.80+00:04:2513:064,6
6KWIATKOWSKA Kinga 1006Alpin Sport TeamKRAKÓWK303K 600:00:0000:10:3800:22:26.9500:22:26.95+00:04:3413:114,5
7BROL Dominika 1014Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLASKIEK304K 700:00:0000:10:1500:22:28.6500:22:28.65+00:04:3613:124,5
8ZATORSKA Izabela 1002Alpin Sport TeamWROCANKAK501K 800:00:0000:10:2600:23:02.1500:23:02.15+00:05:0913:324,4
9GOMOŁYSEK Kinga 1001Matner Running TeamGŁUCHOŁAZYK305K 900:00:0000:10:3100:23:15.2500:23:15.25+00:05:2213:404,4
10MAMALA Justyna 1019KRAKÓWK204K 1000:00:0000:10:3400:23:29.2000:23:29.20+00:05:3613:484,3
11DOMISZEWSKA Maria 1070K502K 1100:00:0000:10:1300:23:48.4500:23:48.45+00:05:5514:004,3
12LORENS Magdalena 1035G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK205K 1200:00:0000:10:4000:23:53.1500:23:53.15+00:06:0014:024,3
13BOLECHOWSKA Dominika 1072K401K 1300:00:0000:10:5700:24:03.4500:24:03.45+00:06:1014:084,2
14GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1050WM TriselfZIELONKIK402K 1400:00:0000:11:2000:25:28.5500:25:28.55+00:07:3614:584,0
15LANGE Beata 1063Biłgoraj biegaBIŁGORAJK403K 1500:00:0000:12:0800:28:04.5000:28:04.50+00:10:1116:303,6
Znaleziono 15 wynik(ów)