Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Ustroń |
Dystans : | 1.7 km |
Zgłoszonych : | 204 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Polowka_Eli 0.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYBIŃSKI Łukasz | 2065 | EŁKA Team | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:09:39 | |
2 | BRÓG Wojciech | 2009 | OLKUSZ | M40 | 00:00:00 | 00:09:54 | ||
3 | DOLNY Tomasz | 2154 | M40 | 00:00:00 | 00:09:49 | |||
4 | WAWROCKI Jarosław | 2155 | ZABRZE | M40 | 00:00:00 | 00:11:52 | ||
5 | RYCERSKI Rafał | 2156 | CZAPLINEK | M30 | 00:00:00 | 00:10:01 | ||
6 | JAWOREK Dariusz | 2157 | Ekstremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:14:47 | |
7 | RAKSZAWA Krzysztof | 2158 | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:10:46 | ||
8 | BALBUS Michał | 2159 | Miechowice | BYTOM | M60 | 00:00:00 | 00:14:30 | |
9 | SKÓRA Marcin | 2160 | M30 | 00:00:00 | 00:09:16 | |||
10 | KORCZ Daniel | 2161 | Jaworzno Runners | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:10:53 | |
11 | HUZIOR Piotr | 2162 | PTTIQ | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 00:08:34 | |
12 | OSETEK Paweł | 2163 | Radlinioki w biegu | PSZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:59 | |
13 | SZKODA Dariusz | 2164 | Socios Silesia | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:09:10 | |
14 | OPOLONY Ireneusz | 2165 | Socios Silesia | ŁAŃCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
15 | CHAWONIOK Anna | 1035 | K20 | 00:00:00 | 00:10:33 | |||
16 | MĄCZKA Krystyna | 1036 | Ekstremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | K60 | 00:00:00 | 00:13:25 | |
17 | BAC Żaneta | 1037 | PYSKOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:12:50 | ||
18 | KLIMOSZ Edyta | 1038 | Lecymy durś | ISTEBNA | K20 | 00:00:00 | 00:14:51 | |
19 | BOLECHOWSKA Dominika | 1039 | Alpin Sport Hoka One OneTeam | K40 | 00:00:00 | 00:11:04 | ||
20 | ZABEL Robert | 2148 | zabel.pl | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | 00:09:26 | |
21 | SZAFRANEK Paweł | 2069 | Biegiem przez Chybie | USTROŃ | M20 | 00:00:00 | 00:09:21 | |
22 | SKUPIEŃ Tomasz | 2003 | MUAY RUNNING TEAM | SKAWINKI | M30 | 00:00:00 | 00:06:58 | |
23 | JARCZOK Zdzichu | 2019 | Viking Training Center | ŁAKA | M30 | 00:00:00 | 00:08:33 | |
24 | BADURA Adam | 2153 | Forma Wodzisław Śląski | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:09:27 | |
25 | SCHMIDT Izabela | 1014 | ZABRZE | K30 | 00:00:00 | 00:13:51 | ||
26 | MALINOWSKI Adrian | 2027 | #czeladzbiega | BĘDZIN | M40 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
27 | GRUND Marek | 2011 | Mafia TEAM Lubliniec | STRZEBIŃ | M30 | 00:00:00 | 00:09:52 | |
28 | MALINOWSKI Mateusz | 2012 | MYSŁOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:08:55 | ||
29 | ŁASKI Mateusz | 2013 | LANCKORONA | M20 | 00:00:00 | 00:10:02 | ||
30 | GARCORZ Dawid | 2014 | Mafia Team Lubliniec | DZIELNA | M20 | 00:00:00 | 00:10:10 | |
31 | DZIUBLA Bartłomiej | 2015 | KAMIENIEC | M20 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
32 | BEDNARZ Adam | 2016 | KS Żeglina Sieradz | ZŁOCZEW | M20 | 00:00:00 | 00:07:27 | |
33 | MĄDRZYK Daniel | 2017 | IB Team | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:00 | 00:12:39 | |
34 | WOJNO Arkadiusz | 2018 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:09:56 | |
35 | SKALSKA Anna | 1003 | Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój | BYTOM | K30 | 00:00:00 | 00:09:01 | |
36 | KAPAON Łazarz | 2020 | Cazzo Club Running Team/Runtata.pl | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:07:28 | |
37 | URBAN Mirosław | 2021 | ITMBW Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:11 | |
38 | DYCZEK Mariusz | 2022 | Dyczuś Team | ZDZIESZOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:07:34 | |
39 | PIDANTY Łukasz | 2023 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:10:50 | ||
40 | BUCZYŃSKI Adam | 2024 | Non Stop Trail | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
41 | MAŁKOWSKI Bogdan | 2025 | SPARTANIE DZIECIOM | MURÓW | M50 | 00:00:00 | 00:10:19 | |
42 | HERCKA Krzysztof | 2028 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:18:09 | ||
43 | BIERNAWSKI Piotr | 2004 | ATTIQ Team/Salming | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 00:07:24 | |
44 | WILK Tomasz | 2029 | MomNaToCałeŻycie | MIKOŁÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:05 | |
45 | CHACHUŁA Ryszard | 2030 | Dyczuś Team | ZDZIESZOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:10:12 | |
46 | MATUSZCZYK Maciej | 2031 | Czptychy.pl | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:12:00 | |
47 | MAZUR Damian | 2033 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:10:04 | |
48 | KUKUCZKA Dominik | 2035 | TrailRun KUKUCZKA | JAWORZYNKA | M20 | 00:00:00 | 00:09:39 | |
49 | KURYŁO Zenon | 2036 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | M50 | 00:00:00 | 00:11:14 | |
50 | BEDNARZ Sebastian | 2037 | OTM.b | OTMUCHÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:31 | |
51 | KUŚMIERSKI Michał | 2038 | No i? | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
52 | GUZDEK Tomasz | 2039 | PSP BYTOM | BYTOM | M30 | 00:00:00 | 00:10:14 | |
53 | MATUSIAK Dawid | 2040 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:10:57 | ||
54 | TOKAREWICZ Damian | 2041 | Zebry | ZEBRZYDOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:08:36 | |
55 | LANGE Beata | 1005 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | K40 | 00:00:00 | 00:10:09 | |
56 | SWOBODA Jarosław | 2043 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:12:31 | |
57 | URBAŃCZYK Karol | 2044 | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | 00:07:59 | ||
58 | CZOK Maria | 1004 | Alpin Sport Hoka One One Team/ Ubs | STRZELCE OPOLSKIE | K30 | 00:00:00 | 00:08:59 | |
59 | ROGOSZ Marcin | 2045 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:00:00 | 00:11:04 | |
60 | CHYBIORZ Marek | 2046 | CIESZYN | M30 | 00:00:00 | 00:08:42 | ||
61 | KADŁUBEK Aleksander | 2047 | TKTJ/OSP Repty Śląskie | TARNOWSKIE GÓRY | M30 | 00:00:00 | 00:10:40 | |
62 | PRYSZCZ Mirosław | 2048 | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:00:00 | 00:11:44 | ||
63 | GRUSZKA Grzegorz | 2049 | Endurance Team | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:09:45 | |
64 | SOBOLA Grzegorz | 2051 | RACIBÓRZ | M20 | 00:00:00 | 00:09:41 | ||
65 | NAGIEL Andrzej | 2053 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M40 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
66 | FIJAK Jan | 2054 | SIENNA | M40 | 00:00:00 | 00:08:56 | ||
67 | LEWANDOWSKI Szymon | 2055 | Piękin i Bestie | TYCHY | M20 | 00:00:00 | 00:11:27 | |
68 | SZYNWELSKI Michał | 2057 | Lubię Burpees'y | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:55 | |
69 | SUFIN Karolina | 1009 | Lubię Burpees'y | KATOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:17:12 | |
70 | KURYŁO Paweł | 2058 | AUGUSTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:51 | ||
71 | ZAJDEL Michał | 2059 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:00:00 | 00:10:05 | |
72 | SNARSKI Dariusz | 2060 | WATAHA-łączy nas bieganie | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:00 | |
73 | SCHMIDT Robert | 2062 | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 00:11:58 | ||
74 | NORAS Alina | 1010 | PwC SDC Runners Team | IMIELIN | K30 | 00:00:00 | 00:13:01 | |
75 | SWOBODA Tomasz | 2067 | Kurła kaj ta meta?! | SZYMISZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
76 | FRELEK Katarzyna | 1011 | PwC SDC Runners Team | KATOWICE | K20 | 00:00:00 | 00:17:45 | |
77 | LIK Michał | 2068 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:13:25 | ||
78 | FLISIŃSKI Łukasz | 2071 | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:00 | 00:08:19 | ||
79 | KRUK Krzysztof | 2072 | StrefaByków Bytom | ZABRZE | M40 | 00:00:00 | 00:12:01 | |
80 | POTOCZNY Mirosław | 2073 | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:11:28 | ||
81 | KOZIJ-GULIŃSKA Barbara | 1013 | KATOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:17:09 | ||
82 | GAZDA Mariusz | 2074 | KROSNO | KROSNO | M40 | 00:00:00 | 00:10:54 | |
83 | GREGORCZYK Marcin | 2075 | Sts Biegaton Mikołów | MIKOŁÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
84 | BERTINO Francesco | 2076 | Cazzo Club Running Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:10:57 | |
85 | ŻUREK Patryk | 2078 | TWORKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:28 | ||
86 | GAMZA Mariusz | 2079 | Pędzące Żółwie Imi | CZERWIONKA LESZCZYNY | M30 | 00:00:00 | 00:09:23 | |
87 | SZEWCZYK Damian | 2080 | JEJKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:23 | ||
88 | KOPEĆ Martyna | 1015 | Truchtacz Mysłowice | MYSŁOWICE | K20 | 00:00:00 | 00:13:28 | |
89 | SOKOŁOWSKI Marek | 2006 | Alpin Sport HOKA One One Team | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | 00:08:49 | |
90 | BUKOWSKI Marek | 2081 | BYTOM | M40 | 00:00:00 | 00:09:53 | ||
91 | URBAN Wiktor | 2082 | Night Runners Zabrze / ZPB | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
92 | PILSNIAK Krzysztof | 2083 | LIBERTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:13 | ||
93 | LISOWSKA Kamila | 1016 | Leśne Run / Night Runners Zabrze | ZABRZE | K30 | 00:00:00 | 00:12:29 | |
94 | MAZUREK Roman | 2084 | Spartanie Dzieciom | MURÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:21 | |
95 | WASZTYL Tomasz | 2085 | BIELSKO - BIAŁA | M50 | 00:00:00 | 00:08:56 | ||
96 | MAGIERA Janusz | 2005 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M50 | 00:00:00 | 00:08:21 | |
97 | GREŃ Dorota | 1017 | USTROŃ | K30 | 00:00:00 | 00:14:07 | ||
98 | CIEŚLAR Kasia | 1018 | USTROŃ | K30 | 00:00:00 | 00:12:28 | ||
99 | CUDZIŁO Łukasz | 2086 | X-MAN TEAM | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 00:08:47 | |
100 | DZIEGUĆ Piotr | 2087 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:22 | ||
101 | KONDRATIUK Ira | 1019 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 00:00:00 | 00:11:05 | |
102 | WOJNO Małgorzata | 1020 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:00 | 00:12:02 | |
103 | OŚLIZŁO Tomasz | 2090 | Husaria Race Team | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:08:14 | |
104 | KUBACZKA Grzegorz | 2091 | www.ag-architekci.pl | SKOCZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:30 | |
105 | KURYŁO Jakub | 2092 | AUGUSTÓW | M20 | 00:00:00 | 00:08:10 | ||
106 | SOSNOWSKA Izabela | 1021 | CZĘSTOCHOWA | K20 | 00:00:00 | 00:10:50 | ||
107 | DŁUGOSZ Marek | 2093 | CHORZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:33 | ||
108 | KLOSA Marta | 1022 | KATOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:17:08 | ||
109 | JAKUBCZYK Dariusz | 2094 | CKBabcie/WoźniakRunningTeam | PIEKOSZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:52 | |
110 | LORENS Magdalena | 1023 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K20 | 00:00:00 | 00:11:11 | |
111 | STOLARCZYK Daniel | 2095 | ZABIEGANY SKARYSZEW | SKARYSZEW | M40 | 00:00:00 | 00:11:39 | |
112 | TOPOROWICZ Agata | 1024 | BIELSKO-BIAŁA | K40 | 00:00:00 | 00:09:59 | ||
113 | SZNAJDER Joanna | 1025 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:11:40 | |
114 | MARKIEWICZ Karol | 2096 | Biegam żeby żreć więcej ciastków | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | 00:09:34 | |
115 | SZNAJDER Rafał | 2097 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:10:52 | |
116 | MROWIEC Kacper | 2098 | ŻYWIEC | M20 | 00:00:00 | 00:10:08 | ||
117 | PRÓBAN Robert | 2099 | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:12:18 | ||
118 | LEWANDOWSKI Mateusz | 2100 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:11:20 | ||
119 | MARTYNEK Vladislav | 2101 | SKI Mosty | MOSTY U JABLUNKOVA | M60 | 00:00:00 | 00:09:56 | |
120 | MARTYNEK Jakub | 2102 | SKI Mosty | MOSTY U JABLUNKOVA | M20 | 00:00:00 | 00:08:45 | |
121 | HELLER Szymon | 2103 | BRENNA | M30 | 00:00:00 | 00:11:29 | ||
122 | DWORNICKI Tomasz | 2104 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:10:46 | |
123 | ORŁOWSKI Łukasz | 2106 | Gołcza Team | GOŁCZA | M40 | 00:00:00 | 00:10:14 | |
124 | KOLANOWSKI Kacper | 2107 | Wkurw Team | BRZESZCZE | M20 | 00:00:00 | 00:11:07 | |
125 | GÓRECKA Iwona | 1026 | SZCZERBICE | K40 | 00:00:00 | 00:12:58 | ||
126 | GOLKOWSKI Marcel | 2108 | OSP Repty Śląskie | TARNOWSKIE GÓRY | M20 | 00:00:00 | 00:11:24 | |
127 | ŁUKOSZ Tomasz | 2109 | xXx | USTROŃ | M30 | 00:00:00 | 00:09:24 | |
128 | CYMERLIK Krzysztof | 2110 | ŻORY | M50 | 00:00:00 | 00:10:08 | ||
129 | ZATORSKA Izabela | 1007 | Alpin Sport Hoka One OneTeam | WROCANKA | K50 | 00:00:00 | 00:09:00 | |
130 | OCHMAN Paweł | 2111 | Future Processing Running Team | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:07 | |
131 | KOPTA Jerzy | 2112 | Cwałujące Dziadki | KRAKÓW | M60 | 00:00:00 | 00:14:35 | |
132 | DENICKI Przemysław | 2113 | Kolej Linowa Czantoria | KNURÓW | M20 | 00:00:00 | 00:08:57 | |
133 | DANIKIEWICZ Michał | 2114 | Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30 | 00:00:00 | 00:09:37 | |
134 | GARBOŚ Cezary | 2115 | ŻORY | M50 | 00:00:00 | 00:12:42 | ||
135 | MAZUREK Piotr | 2116 | MCKiS Jaworzno | JAWORZNO | M30 | 00:00:00 | 00:11:13 | |
136 | MIZERA Krzysztof | 2117 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:42 | ||
137 | DZIKI Marek | 2118 | ROGOŹNIK | M30 | 00:00:00 | 00:12:53 | ||
138 | SZAREK Rafał | 2119 | JAWORZNO | M40 | 00:00:00 | 00:11:47 | ||
139 | POJDA Grzegorz | 2120 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:10:17 | |
140 | KROTLA Piotr | 2121 | Triathlon Training Center | CZĘSTOCHOWA | M30 | 00:00:00 | 00:09:12 | |
141 | CABOS Dominik | 2122 | ZAWOJA | M40 | 00:00:00 | 00:10:28 | ||
142 | TARGOSZ Michał Mateusz | 2123 | FISI Compressport NB Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:28 | |
143 | MALISZEWSKI Dariusz | 2124 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:12:17 | ||
144 | PUCHAJDA Monika | 1029 | OŚWIĘCIM | K30 | 00:00:00 | 00:11:49 | ||
145 | HOMBEK Maciej | 2125 | Uzdrowiskowy Team | USTROŃ | M50 | 00:00:00 | 00:12:22 | |
146 | JAŚTAL Piotr | 2126 | LKB Rudnik/AZS UJK Kielce | DOMASZOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:06:48 | |
147 | TRYKA Sebastian | 2127 | Uzdrowiskowy Team | SKOCZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:24 | |
148 | HECZKO Adam | 2128 | Uzdrowiskowy Team | POGWIZDÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:05 | |
149 | KUCZEK Grzegorz | 2129 | Keiko | CZECHOWICE DZIEDZICE | M40 | 00:00:00 | 00:15:04 | |
150 | STEFAŃCZUK Waldemar | 2130 | Uzdrowisko Ustroń | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:55 | |
151 | WIECZOREK Damian | 2131 | Uzdrowisko | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:08:54 | |
152 | STEFANIAK Justyna | 1006 | KB LUPUS OLEŚNICA | OLEŚNICA | K40 | 00:00:00 | 00:11:01 | |
153 | WÓJCICKI Kamil | 2132 | RAJSPORT ACTIVE OPOLE | LISIĘCICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:22 | |
154 | GAWLAS Dominik | 2007 | Uzdrowiskowy Team | CIESZYN | M30 | 00:00:00 | 00:07:59 | |
155 | RYBCZYŃSKI Jarosław | 2133 | Dzikie Życie Run Team | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:11:12 | |
156 | ZIELIŃSKA Ewelina | 1034 | ZABRZE | K20 | 00:00:00 | 00:12:07 | ||
157 | LITWINOWICZ Karo | 1030 | BEDZIN | K30 | 00:00:00 | 00:12:10 | ||
158 | JANUSZYK Iwona | 1002 | KS Kandahar/Attiq Team | OŚWIĘCIM | K20 | 00:00:00 | 00:08:46 | |
159 | FABIAN Marcel | 2135 | SOCIOS SILESIA | PYSKOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:08:14 | |
160 | KOZIOŁ Kamil | 2136 | G.O.A.T. Team / MŁYN Trail Michałowice | MICHAŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:11 | |
161 | GLOS Janusz | 2137 | MIĘDZYŚWIEĆ | M30 | 00:00:00 | 00:10:25 | ||
162 | MIKULSKI Michał | 2138 | Gremi Bochnia | BOCHNIA | M30 | 00:00:00 | 00:09:47 | |
163 | MIKULSKA Barbara | 1031 | Gremi Bochnia | NOWY WIŚNICZ | K40 | 00:00:00 | 00:12:13 | |
164 | KOWAL Łukasz | 2139 | Fitness Express Rybnik | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 00:10:10 | |
165 | DULĘBA Bartosz | 2140 | Uzdrowisko Ustroń Runing team | USTROŃ | M30 | 00:00:00 | 00:14:27 | |
166 | BROJ Marcel | 2142 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M20 | 00:00:00 | 00:07:40 | |
167 | JAKIEŁA Michał | 2143 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:29 | ||
168 | ZAKOWICZ Paweł | 2144 | Piechotą po Schodach - Łódź | HALINÓW | M30 | 00:00:00 | 00:07:22 | |
169 | CIOĆ Robert | 2145 | ZABRZE | M40 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
170 | LEPIARZ Sylwester | 2002 | LKB Rudnik | WRONÓW | M20 | 00:00:00 | 00:06:31 | |
171 | JAWORSKI Zbigniew | 2146 | ... | KLUSZKOWCE | M40 | 00:00:00 | 00:07:15 | |
172 | MISIAK Bartosz | 2147 | Alpin Sport HOKA One One Team | CESKY TESIN | M30 | 00:00:00 | 00:07:30 | |
173 | OŻGA Sebastian | 2149 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:12:06 | ||
174 | ŁOPUSIŃSKI Piotr | 2152 | Cazzo Club Running Team | KRUKI | M20 | 00:00:00 | 00:13:09 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
LUŹNIAK Damian | 2052 | SCI Górscy Entuzjaści | POGWIZDÓW | M30 | DNF | 00:09:08 DNF | ||
SUDNIK Krzysztof | 2077 | KNURÓW | M30 | DNF | 00:10:00 DNF |
Znaleziono 176 wynik(ów)