Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Ustroń |
Dystans : | 1.7 km |
Zgłoszonych : | 204 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Polowka_Eli 0.9km | Czas netto 1.7km | Czas brutto 1.7km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANUSZYK Iwona | 1002 | KS Kandahar/Attiq Team | OŚWIĘCIM | K20 | 1 | K 1 | 00:00:00 | 00:08:46 | 00:19:24.05 | 00:19:24.05 | 11:24 | 5.3 (100%) | ||
2 | ZATORSKA Izabela | 1007 | Alpin Sport Hoka One OneTeam | WROCANKA | K50 | 1 | K 2 | 00:00:00 | 00:09:00 | 00:19:42.30 | 00:19:42.30 | +00:00:18 (1.5%) | 11:35 | 5.2 (98.1%) | |
3 | SKALSKA Anna | 1003 | Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój | BYTOM | K30 | 1 | K 3 | 00:00:00 | 00:09:01 | 00:20:04.95 | 00:20:04.95 | +00:00:40 (3.4%) | 11:48 | 5.1 (96.2%) | |
4 | CZOK Maria | 1004 | Alpin Sport Hoka One One Team/ Ubs | STRZELCE OPOLSKIE | K30 | 2 | K 4 | 00:00:00 | 00:08:59 | 00:20:09.95 | 00:20:09.95 | +00:00:45 (3.8%) | 11:51 | 5.1 (96.2%) | |
5 | TOPOROWICZ Agata | 1024 | BIELSKO-BIAŁA | K40 | 1 | K 5 | 00:00:00 | 00:09:59 | 00:22:12.40 | 00:22:12.40 | +00:02:48 (12.6%) | 13:03 | 4.6 (86.8%) | ||
6 | LANGE Beata | 1005 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | K40 | 2 | K 6 | 00:00:00 | 00:10:09 | 00:22:37.55 | 00:22:37.55 | +00:03:13 (14.3%) | 13:18 | 4.5 (84.9%) | |
7 | CHAWONIOK Anna | 1035 | K20 | 2 | K 7 | 00:00:00 | 00:10:33 | 00:23:08.70 | 00:23:08.70 | +00:03:44 (16.2%) | 13:36 | 4.4 (83.0%) | |||
8 | STEFANIAK Justyna | 1006 | KB LUPUS OLEŚNICA | OLEŚNICA | K40 | 3 | K 8 | 00:00:00 | 00:11:01 | 00:24:22.10 | 00:24:22.10 | +00:04:58 (20.4%) | 14:20 | 4.2 (79.2%) | |
9 | BOLECHOWSKA Dominika | 1039 | Alpin Sport Hoka One OneTeam | K40 | 4 | K 9 | 00:00:00 | 00:11:04 | 00:24:41.90 | 00:24:41.90 | +00:05:17 (21.4%) | 14:31 | 4.1 (77.4%) | ||
10 | SOSNOWSKA Izabela | 1021 | CZĘSTOCHOWA | K20 | 3 | K 10 | 00:00:00 | 00:10:50 | 00:25:18.55 | 00:25:18.55 | +00:05:54 (23.3%) | 14:52 | 4 (75.5%) | ||
11 | LORENS Magdalena | 1023 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K20 | 4 | K 11 | 00:00:00 | 00:11:11 | 00:25:36.90 | 00:25:36.90 | +00:06:12 (24.3%) | 15:03 | 4 (75.5%) | |
12 | KONDRATIUK Ira | 1019 | Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków | BIELSKO-BIAŁA | K20 | 5 | K 12 | 00:00:00 | 00:11:05 | 00:25:47.60 | 00:25:47.60 | +00:06:23 (24.8%) | 15:10 | 4 (75.5%) | |
13 | SZNAJDER Joanna | 1025 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K30 | 3 | K 13 | 00:00:00 | 00:11:40 | 00:26:24.35 | 00:26:24.35 | +00:07:00 (26.5%) | 15:31 | 3.9 (73.6%) | |
14 | PUCHAJDA Monika | 1029 | OŚWIĘCIM | K30 | 4 | K 14 | 00:00:00 | 00:11:49 | 00:26:39.90 | 00:26:39.90 | +00:07:15 (27.2%) | 15:40 | 3.8 (71.7%) | ||
15 | CIEŚLAR Kasia | 1018 | USTROŃ | K30 | 5 | K 15 | 00:00:00 | 00:12:28 | 00:27:01.00 | 00:27:01.00 | +00:07:36 (28.2%) | 15:53 | 3.8 (71.7%) | ||
16 | WOJNO Małgorzata | 1020 | Droga Do Ultra | ŁÓDŹ | K30 | 6 | K 16 | 00:00:00 | 00:12:02 | 00:27:08.65 | 00:27:08.65 | +00:07:44 (28.5%) | 15:57 | 3.8 (71.7%) | |
17 | MIKULSKA Barbara | 1031 | Gremi Bochnia | NOWY WIŚNICZ | K40 | 5 | K 17 | 00:00:00 | 00:12:13 | 00:27:20.90 | 00:27:20.90 | +00:07:56 (29.1%) | 16:04 | 3.7 (69.8%) | |
18 | LITWINOWICZ Karo | 1030 | BEDZIN | K30 | 7 | K 18 | 00:00:00 | 00:12:10 | 00:27:23.40 | 00:27:23.40 | +00:07:59 (29.2%) | 16:06 | 3.7 (69.8%) | ||
19 | LISOWSKA Kamila | 1016 | Leśne Run / Night Runners Zabrze | ZABRZE | K30 | 8 | K 19 | 00:00:00 | 00:12:29 | 00:28:06.65 | 00:28:06.65 | +00:08:42 (31.0%) | 16:31 | 3.6 (67.9%) | |
20 | ZIELIŃSKA Ewelina | 1034 | ZABRZE | K20 | 6 | K 20 | 00:00:00 | 00:12:07 | 00:28:11.75 | 00:28:11.75 | +00:08:47 (31.2%) | 16:34 | 3.6 (67.9%) | ||
21 | BAC Żaneta | 1037 | PYSKOWICE | K30 | 9 | K 21 | 00:00:00 | 00:12:50 | 00:28:33.85 | 00:28:33.85 | +00:09:09 (32.1%) | 16:47 | 3.6 (67.9%) | ||
22 | GÓRECKA Iwona | 1026 | SZCZERBICE | K40 | 6 | K 22 | 00:00:00 | 00:12:58 | 00:28:39.60 | 00:28:39.60 | +00:09:15 (32.3%) | 16:51 | 3.6 (67.9%) | ||
23 | MĄCZKA Krystyna | 1036 | Ekstremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | K60 | 1 | K 23 | 00:00:00 | 00:13:25 | 00:28:56.65 | 00:28:56.65 | +00:09:32 (33.0%) | 17:01 | 3.5 (66.0%) | |
24 | NORAS Alina | 1010 | PwC SDC Runners Team | IMIELIN | K30 | 10 | K 24 | 00:00:00 | 00:13:01 | 00:29:45.80 | 00:29:45.80 | +00:10:21 (34.8%) | 17:30 | 3.4 (64.2%) | |
25 | KOPEĆ Martyna | 1015 | Truchtacz Mysłowice | MYSŁOWICE | K20 | 7 | K 25 | 00:00:00 | 00:13:28 | 00:30:50.95 | 00:30:50.95 | +00:11:26 (37.1%) | 18:08 | 3.3 (62.3%) | |
26 | GREŃ Dorota | 1017 | USTROŃ | K30 | 11 | K 26 | 00:00:00 | 00:14:07 | 00:31:16.70 | 00:31:16.70 | +00:11:52 (38.0%) | 18:23 | 3.3 (62.3%) | ||
27 | SCHMIDT Izabela | 1014 | ZABRZE | K30 | 12 | K 27 | 00:00:00 | 00:13:51 | 00:32:08.35 | 00:32:08.35 | +00:12:44 (39.6%) | 18:54 | 3.2 (60.4%) | ||
28 | KLIMOSZ Edyta | 1038 | Lecymy durś | ISTEBNA | K20 | 8 | K 28 | 00:00:00 | 00:14:51 | 00:34:32.25 | 00:34:32.25 | +00:15:08 (43.8%) | 20:18 | 3 (56.6%) | |
29 | SUFIN Karolina | 1009 | Lubię Burpees'y | KATOWICE | K30 | 13 | K 29 | 00:00:00 | 00:17:12 | 00:41:35.80 | 00:41:35.80 | +00:22:11 (53.4%) | 24:27 | 2.5 (47.2%) | |
30 | KLOSA Marta | 1022 | KATOWICE | K30 | 14 | K 30 | 00:00:00 | 00:17:08 | 00:42:08.35 | 00:42:08.35 | +00:22:44 (54.0%) | 24:47 | 2.4 (45.3%) | ||
31 | KOZIJ-GULIŃSKA Barbara | 1013 | KATOWICE | K30 | 15 | K 31 | 00:00:00 | 00:17:09 | 00:42:08.45 | 00:42:08.45 | +00:22:44 (54.0%) | 24:47 | 2.4 (45.3%) | ||
32 | FRELEK Katarzyna | 1011 | PwC SDC Runners Team | KATOWICE | K20 | 9 | K 32 | 00:00:00 | 00:17:45 | 00:44:31.60 | 00:44:31.60 | +00:25:07 (56.4%) | 26:11 | 2.3 (43.4%) |
Znaleziono 32 wynik(ów)