ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka_Eli
0.9km
   
1LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM2000:00:00
2MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:00
3BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:00
4JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM2000:00:00
5SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM3000:00:00
6GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM3000:00:00
7JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM4000:00:00
8BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:00
9KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:00
10HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM4000:00:00
11KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM2000:00:00
12KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:00
13JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:59
14FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM2000:00:00
15BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM2000:00:00
16BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4000:00:00
17SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:00
18DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:00
19URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM2000:00:00
20CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK3000:00:0000:09:26
21ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM3000:00:00
22BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:00
23FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM3000:00:00
24ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK5000:00:0000:09:31
25MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:00
26MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM3000:00:00
27JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM3000:00:00
28KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM2000:00:00
29KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4000:00:00
30TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:00
31TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3000:00:00
32SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM4000:00:00
33SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:51
34SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2000:00:00
35KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:44
36GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3000:00:00
37WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4000:00:0000:10:20
38BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK4000:00:0000:11:06
39FIJAK Jan 2054SIENNAM4000:00:0000:10:22
40TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0000:10:53
41CHAWONIOK Anna 1035K2000:00:0000:11:41
42SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:02
43BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4000:00:0000:12:02
44LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:13:10
44KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:13:16
46OŚLIZŁO Tomasz 2090Husaria Race TeamGORZYCEM3000:00:0000:08:35
47OPOLONY Ireneusz 2165Socios SilesiaŁAŃCEM3000:00:0000:09:30
48URBAN Mirosław 2021ITMBW KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:10:12
49MARTYNEK Jakub 2102SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM2000:00:0000:09:57
50GARCORZ Dawid 2014Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:43
51HECZKO Adam 2128Uzdrowiskowy TeamPOGWIZDÓWM3000:00:0000:09:46
52PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM4000:00:0000:09:44
53BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4000:00:0000:09:51
54WASZTYL Tomasz 2085BIELSKO - BIAŁAM5000:00:0000:09:55
55OSETEK Paweł 2163Radlinioki w bieguPSZÓWM3000:00:0000:10:11
56SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4000:00:0000:10:16
57OCHMAN Paweł 2111Future Processing Running TeamGLIWICEM3000:00:0000:10:44
58URBAN Wiktor 2082Night Runners Zabrze / ZPBZABRZEM3000:00:0000:10:00
59JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:20
60KROTLA Piotr 2121Triathlon Training CenterCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:25
61MIZERA Krzysztof 2117KRAKÓWM3000:00:0000:10:26
62CUDZIŁO Łukasz 2086X-MAN TEAMKIELCEM3000:00:0000:10:28
63JARCZOK Zdzichu 2019Viking Training CenterŁAKAM3000:00:0000:10:24
64DENICKI Przemysław 2113Kolej Linowa CzantoriaKNURÓWM2000:00:0000:10:40
65ŁUKOSZ Tomasz 2109xXxUSTROŃM3000:00:0000:10:49
66GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:10:38
67RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4000:00:0000:11:07
68ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4000:00:0000:11:01
69WOJNO Arkadiusz 2018Droga Do UltraŁÓDŹM3000:00:0000:11:45
70MROWIEC Kacper 2098ŻYWIECM2000:00:0000:10:41
71GAMZA Mariusz 2079Pędzące Żółwie ImiCZERWIONKA LESZCZYNYM3000:00:0000:11:11
72MARKIEWICZ Karol 2096Biegam żeby żreć więcej ciastkówBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:56
73MARTYNEK Vladislav 2101SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM6000:00:0000:11:54
74MAZUR Damian 2033SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:12
75KUKUCZKA Dominik 2035TrailRun KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0000:10:42
76STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4000:00:0000:11:30
77SOBOLA Grzegorz 2051RACIBÓRZM2000:00:0000:11:34
78ŁASKI Mateusz 2013LANCKORONAM2000:00:0000:12:46
79CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:12:09
80STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK4000:00:0000:12:28
81WÓJCICKI Kamil 2132RAJSPORT ACTIVE OPOLELISIĘCICEM2000:00:0000:12:21
82DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:12:46
83MIKULSKI Michał 2138Gremi BochniaBOCHNIAM3000:00:0000:12:53
84CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK3000:00:0000:13:22
85LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:12:55
86SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:13:49
87SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK2000:00:0000:14:17
88PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK3000:00:0000:14:18
89LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK3000:00:0000:16:12
90ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK2000:00:0000:16:12
91DOLNY Tomasz 2154M4000:00:0000:14:29
92MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4000:00:0000:11:33
93RYCERSKI Rafał 2156CZAPLINEKM3000:00:0000:10:57
94NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:29
95MAŁKOWSKI Bogdan 2025SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM5000:00:0000:11:23
96KADŁUBEK Aleksander 2047TKTJ/OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:11:45
97GLOS Janusz 2137MIĘDZYŚWIEĆM3000:00:0000:11:29
98BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4000:00:0000:11:25
99SWOBODA Tomasz 2067Kurła kaj ta meta?!SZYMISZÓWM3000:00:0000:11:09
100RYBIŃSKI Łukasz 2065EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:18
101MAZUREK Piotr 2116MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0000:12:07
102GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4000:00:0000:11:51
103GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:22
104DANIKIEWICZ Michał 2114Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:11:41
105ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4000:00:0000:12:33
106WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4000:00:0000:12:12
107ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:12:09
108KURYŁO Zenon 2036SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:12:22
109KOWAL Łukasz 2139Fitness Express RybnikRYBNIKM2000:00:0000:12:06
110POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4000:00:0000:12:45
111SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:00:0000:12:08
112POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:12:43
113BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK3000:00:0000:13:02
114WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK3000:00:0000:13:23
115PIDANTY Łukasz 2023JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:59
116GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK4000:00:0000:13:16
117DZIEGUĆ Piotr 2087CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:14:03
118GUZDEK Tomasz 2039PSP BYTOMBYTOMM3000:00:0000:11:54
119MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK4000:00:0000:13:49
120HELLER Szymon 2103BRENNAM3000:00:0000:14:25
121MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:0000:12:42
122MATUSIAK Dawid 2040RYBNIKM3000:00:0000:13:13
123RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:14:06
124LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK3000:00:0000:14:14
125MĄDRZYK Daniel 2017IB TeamSOSNOWIECM3000:00:0000:15:10
126ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:15:20
127NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3000:00:0000:15:43
128MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK6000:00:0000:16:48
129CHYBIORZ Marek 2046CIESZYNM3000:00:0000:08:42
130SKÓRA Marcin 2160M3000:00:0000:09:16
131KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4000:00:0000:09:51
132CYMERLIK Krzysztof 2110ŻORYM5000:00:0000:10:08
133CABOS Dominik 2122ZAWOJAM4000:00:0000:10:28
134CIOĆ Robert 2145ZABRZEM4000:00:0000:11:30
135BERTINO Francesco 2076Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:57
136GOLKOWSKI Marcel 2108OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM2000:00:0000:11:24
137KRUK Krzysztof 2072StrefaByków BytomZABRZEM4000:00:0000:12:01
138WAWROCKI Jarosław 2155ZABRZEM4000:00:0000:11:52
139PRYSZCZ Mirosław 2048RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:44
140HOMBEK Maciej 2125Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM5000:00:0000:12:22
141STOLARCZYK Daniel 2095ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM4000:00:0000:11:39
142OŻGA Sebastian 2149TYCHYM3000:00:0000:12:06
143KOLANOWSKI Kacper 2107Wkurw TeamBRZESZCZEM2000:00:0000:11:07
144LEWANDOWSKI Mateusz 2100TYCHYM3000:00:0000:11:20
145DZIUBLA Bartłomiej 2015KAMIENIECM2000:00:0000:11:30
146MATUSZCZYK Maciej 2031Czptychy.plKATOWICEM4000:00:0000:12:00
147MALISZEWSKI Dariusz 2124JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:17
148LEWANDOWSKI Szymon 2055Piękin i BestieTYCHYM2000:00:0000:11:27
149SCHMIDT Robert 2062ZABRZEM3000:00:0000:11:58
150SWOBODA Jarosław 2043Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:31
151DŁUGOSZ Marek 2093CHORZÓWM3000:00:0000:12:33
152SZAREK Rafał 2119JAWORZNOM4000:00:0000:11:47
153DZIKI Marek 2118ROGOŹNIKM3000:00:0000:12:53
154PRÓBAN Robert 2099KATOWICEM3000:00:0000:12:18
155SZYNWELSKI Michał 2057Lubię Burpees'yKATOWICEM3000:00:0000:11:55
156GARBOŚ Cezary 2115ŻORYM5000:00:0000:12:42
157ŻUREK Patryk 2078TWORKÓWM3000:00:0000:12:28
158KOPEĆ Martyna 1015Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEK2000:00:0000:13:28
159KOPTA Jerzy 2112Cwałujące DziadkiKRAKÓWM6000:00:0000:14:35
160GREŃ Dorota 1017USTROŃK3000:00:0000:14:07
161ŁOPUSIŃSKI Piotr 2152Cazzo Club Running TeamKRUKIM2000:00:0000:13:09
162SCHMIDT Izabela 1014ZABRZEK3000:00:0000:13:51
163TRYKA Sebastian 2127Uzdrowiskowy TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:14:24
164BALBUS Michał 2159MiechowiceBYTOMM6000:00:0000:14:30
165KLIMOSZ Edyta 1038Lecymy durśISTEBNAK2000:00:0000:14:51
166JAWOREK Dariusz 2157Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEM4000:00:0000:14:47
167LIK Michał 2068RYBNIKM3000:00:0000:13:25
168DULĘBA Bartosz 2140Uzdrowisko Ustroń Runing teamUSTROŃM3000:00:0000:14:27
169KUCZEK Grzegorz 2129KeikoCZECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:15:04
170SUFIN Karolina 1009Lubię Burpees'yKATOWICEK3000:00:0000:17:12
171KLOSA Marta 1022KATOWICEK3000:00:0000:17:08
172KOZIJ-GULIŃSKA Barbara 1013KATOWICEK3000:00:0000:17:09
173FRELEK Katarzyna 1011PwC SDC Runners TeamKATOWICEK2000:00:0000:17:45
174HERCKA Krzysztof 2028RYBNIKM3000:00:0000:18:09
SUDNIK Krzysztof 2077KNURÓWM30DNF00:09:56 DNF
LUŹNIAK Damian 2052SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWM30DNF00:09:08 DNF
Znaleziono 176 wynik(ów)