ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka_Eli
0.9km
   
1OŚLIZŁO Tomasz 2090Husaria Race TeamGORZYCEM3000:00:0000:08:35
2CHYBIORZ Marek 2046CIESZYNM3000:00:0000:08:42
3JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:59
LUŹNIAK Damian 2052SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWM30DNF00:09:08 DNF
5SKÓRA Marcin 2160M3000:00:0000:09:16
6CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK3000:00:0000:09:26
7OPOLONY Ireneusz 2165Socios SilesiaŁAŃCEM3000:00:0000:09:30
8ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK5000:00:0000:09:31
9GARCORZ Dawid 2014Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:09:43
10PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM4000:00:0000:09:44
11HECZKO Adam 2128Uzdrowiskowy TeamPOGWIZDÓWM3000:00:0000:09:46
12SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:51
13BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4000:00:0000:09:51
14KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4000:00:0000:09:51
15WASZTYL Tomasz 2085BIELSKO - BIAŁAM5000:00:0000:09:55
SUDNIK Krzysztof 2077KNURÓWM30DNF00:09:56 DNF
17MARTYNEK Jakub 2102SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM2000:00:0000:09:57
18URBAN Wiktor 2082Night Runners Zabrze / ZPBZABRZEM3000:00:0000:10:00
19CYMERLIK Krzysztof 2110ŻORYM5000:00:0000:10:08
20OSETEK Paweł 2163Radlinioki w bieguPSZÓWM3000:00:0000:10:11
21URBAN Mirosław 2021ITMBW KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:10:12
22SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4000:00:0000:10:16
23WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4000:00:0000:10:20
24JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:20
25FIJAK Jan 2054SIENNAM4000:00:0000:10:22
26JARCZOK Zdzichu 2019Viking Training CenterŁAKAM3000:00:0000:10:24
27KROTLA Piotr 2121Triathlon Training CenterCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:25
28MIZERA Krzysztof 2117KRAKÓWM3000:00:0000:10:26
29CUDZIŁO Łukasz 2086X-MAN TEAMKIELCEM3000:00:0000:10:28
30CABOS Dominik 2122ZAWOJAM4000:00:0000:10:28
31GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:10:38
32DENICKI Przemysław 2113Kolej Linowa CzantoriaKNURÓWM2000:00:0000:10:40
33MROWIEC Kacper 2098ŻYWIECM2000:00:0000:10:41
34KUKUCZKA Dominik 2035TrailRun KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0000:10:42
35KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:44
36OCHMAN Paweł 2111Future Processing Running TeamGLIWICEM3000:00:0000:10:44
37ŁUKOSZ Tomasz 2109xXxUSTROŃM3000:00:0000:10:49
38TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0000:10:53
39MARKIEWICZ Karol 2096Biegam żeby żreć więcej ciastkówBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:56
40RYCERSKI Rafał 2156CZAPLINEKM3000:00:0000:10:57
41BERTINO Francesco 2076Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:57
42ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4000:00:0000:11:01
43BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK4000:00:0000:11:06
44RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4000:00:0000:11:07
45KOLANOWSKI Kacper 2107Wkurw TeamBRZESZCZEM2000:00:0000:11:07
46SWOBODA Tomasz 2067Kurła kaj ta meta?!SZYMISZÓWM3000:00:0000:11:09
47GAMZA Mariusz 2079Pędzące Żółwie ImiCZERWIONKA LESZCZYNYM3000:00:0000:11:11
48RYBIŃSKI Łukasz 2065EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:18
49LEWANDOWSKI Mateusz 2100TYCHYM3000:00:0000:11:20
50GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:22
51MAŁKOWSKI Bogdan 2025SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM5000:00:0000:11:23
52GOLKOWSKI Marcel 2108OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM2000:00:0000:11:24
53BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4000:00:0000:11:25
54LEWANDOWSKI Szymon 2055Piękin i BestieTYCHYM2000:00:0000:11:27
55NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:29
56GLOS Janusz 2137MIĘDZYŚWIEĆM3000:00:0000:11:29
57STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4000:00:0000:11:30
58CIOĆ Robert 2145ZABRZEM4000:00:0000:11:30
59DZIUBLA Bartłomiej 2015KAMIENIECM2000:00:0000:11:30
60MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4000:00:0000:11:33
61SOBOLA Grzegorz 2051RACIBÓRZM2000:00:0000:11:34
62STOLARCZYK Daniel 2095ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM4000:00:0000:11:39
63CHAWONIOK Anna 1035K2000:00:0000:11:41
64DANIKIEWICZ Michał 2114Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:11:41
65PRYSZCZ Mirosław 2048RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:44
66WOJNO Arkadiusz 2018Droga Do UltraŁÓDŹM3000:00:0000:11:45
67KADŁUBEK Aleksander 2047TKTJ/OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:11:45
68SZAREK Rafał 2119JAWORZNOM4000:00:0000:11:47
69GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4000:00:0000:11:51
70WAWROCKI Jarosław 2155ZABRZEM4000:00:0000:11:52
71MARTYNEK Vladislav 2101SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM6000:00:0000:11:54
72GUZDEK Tomasz 2039PSP BYTOMBYTOMM3000:00:0000:11:54
73SZYNWELSKI Michał 2057Lubię Burpees'yKATOWICEM3000:00:0000:11:55
74SCHMIDT Robert 2062ZABRZEM3000:00:0000:11:58
75MATUSZCZYK Maciej 2031Czptychy.plKATOWICEM4000:00:0000:12:00
76KRUK Krzysztof 2072StrefaByków BytomZABRZEM4000:00:0000:12:01
77SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:02
78BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4000:00:0000:12:02
79KOWAL Łukasz 2139Fitness Express RybnikRYBNIKM2000:00:0000:12:06
80OŻGA Sebastian 2149TYCHYM3000:00:0000:12:06
81MAZUREK Piotr 2116MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0000:12:07
82SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:00:0000:12:08
83CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:12:09
84ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:12:09
85MAZUR Damian 2033SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:12
86WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4000:00:0000:12:12
87MALISZEWSKI Dariusz 2124JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:17
88PRÓBAN Robert 2099KATOWICEM3000:00:0000:12:18
89WÓJCICKI Kamil 2132RAJSPORT ACTIVE OPOLELISIĘCICEM2000:00:0000:12:21
90KURYŁO Zenon 2036SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:12:22
91HOMBEK Maciej 2125Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM5000:00:0000:12:22
92STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK4000:00:0000:12:28
93ŻUREK Patryk 2078TWORKÓWM3000:00:0000:12:28
94SWOBODA Jarosław 2043Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:31
95ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4000:00:0000:12:33
96DŁUGOSZ Marek 2093CHORZÓWM3000:00:0000:12:33
97MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:0000:12:42
98GARBOŚ Cezary 2115ŻORYM5000:00:0000:12:42
99POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:12:43
100POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4000:00:0000:12:45
101ŁASKI Mateusz 2013LANCKORONAM2000:00:0000:12:46
102DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:12:46
103MIKULSKI Michał 2138Gremi BochniaBOCHNIAM3000:00:0000:12:53
104DZIKI Marek 2118ROGOŹNIKM3000:00:0000:12:53
105LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:12:55
106PIDANTY Łukasz 2023JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:59
107BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK3000:00:0000:13:02
108ŁOPUSIŃSKI Piotr 2152Cazzo Club Running TeamKRUKIM2000:00:0000:13:09
109LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:13:10
110MATUSIAK Dawid 2040RYBNIKM3000:00:0000:13:13
111KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:13:16
112GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK4000:00:0000:13:16
113CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK3000:00:0000:13:22
114WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK3000:00:0000:13:23
115LIK Michał 2068RYBNIKM3000:00:0000:13:25
116KOPEĆ Martyna 1015Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEK2000:00:0000:13:28
117SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:13:49
118MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK4000:00:0000:13:49
119SCHMIDT Izabela 1014ZABRZEK3000:00:0000:13:51
120DZIEGUĆ Piotr 2087CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:14:03
121RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:14:06
122GREŃ Dorota 1017USTROŃK3000:00:0000:14:07
123LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK3000:00:0000:14:14
124SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK2000:00:0000:14:17
125PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK3000:00:0000:14:18
126TRYKA Sebastian 2127Uzdrowiskowy TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:14:24
127HELLER Szymon 2103BRENNAM3000:00:0000:14:25
128DULĘBA Bartosz 2140Uzdrowisko Ustroń Runing teamUSTROŃM3000:00:0000:14:27
129DOLNY Tomasz 2154M4000:00:0000:14:29
130BALBUS Michał 2159MiechowiceBYTOMM6000:00:0000:14:30
131KOPTA Jerzy 2112Cwałujące DziadkiKRAKÓWM6000:00:0000:14:35
132JAWOREK Dariusz 2157Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEM4000:00:0000:14:47
133KLIMOSZ Edyta 1038Lecymy durśISTEBNAK2000:00:0000:14:51
134KUCZEK Grzegorz 2129KeikoCZECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:15:04
135MĄDRZYK Daniel 2017IB TeamSOSNOWIECM3000:00:0000:15:10
136ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:15:20
137NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3000:00:0000:15:43
138LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK3000:00:0000:16:12
139ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK2000:00:0000:16:12
140MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK6000:00:0000:16:48
141KLOSA Marta 1022KATOWICEK3000:00:0000:17:08
142KOZIJ-GULIŃSKA Barbara 1013KATOWICEK3000:00:0000:17:09
143SUFIN Karolina 1009Lubię Burpees'yKATOWICEK3000:00:0000:17:12
144FRELEK Katarzyna 1011PwC SDC Runners TeamKATOWICEK2000:00:0000:17:45
145HERCKA Krzysztof 2028RYBNIKM3000:00:0000:18:09
146LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM2000:00:00
147MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:00
148BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:00
149JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM2000:00:00
150SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM3000:00:00
151GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM3000:00:00
152JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM4000:00:00
153BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:00
154KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:00
155HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM4000:00:00
156KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM2000:00:00
157KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:00
158FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM2000:00:00
159BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM2000:00:00
160BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4000:00:00
161SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:00
162DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:00
163URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM2000:00:00
164ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM3000:00:00
165BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:00
166FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM3000:00:00
167MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:00
168MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM3000:00:00
169JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM3000:00:00
170KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM2000:00:00
171KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4000:00:00
172TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:00
173TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3000:00:00
174SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM4000:00:00
175SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2000:00:00
176GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3000:00:00
Znaleziono 176 wynik(ów)