ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:5900:19:27.7000:19:27.70 11:265.2
2CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK301K 200:00:0000:09:2600:20:31.1500:20:31.15+00:01:0312:045
3ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK501K 300:00:0000:09:3100:20:51.2500:20:51.25+00:01:2312:154.9
4SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK302K 400:00:0000:09:5100:21:56.3000:21:56.30+00:02:2812:544.7
5BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK401K 500:00:0000:11:0600:22:55.6500:22:55.65+00:03:2713:284.5
6TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK402K 600:00:0000:10:5300:23:41.2000:23:41.20+00:04:1313:554.3
7CHAWONIOK Anna 1035K202K 700:00:0000:11:4100:25:51.2500:25:51.25+00:06:2315:123.9
8LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK403K 800:00:0000:13:1000:28:41.1000:28:41.10+00:09:1316:523.6
8KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK203K 900:00:0000:13:1600:28:41.1000:28:41.10+00:09:1316:523.6
10STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK404K 1000:00:0000:12:2800:27:33.7000:27:33.70+00:08:0616:123.7
11CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK303K 1100:00:0000:13:2200:29:18.6500:29:18.65+00:09:5017:143.5
12LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK204K 1200:00:0000:12:5500:29:19.0000:29:19.00+00:09:5117:143.5
13SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK304K 1300:00:0000:13:4900:29:20.0000:29:20.00+00:09:5217:153.5
14SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK205K 1400:00:0000:14:1700:29:21.0000:29:21.00+00:09:5317:153.5
15PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK305K 1500:00:0000:14:1800:29:22.0000:29:22.00+00:09:5417:163.5
16LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK306K 1600:00:0000:16:1200:29:23.0000:29:23.00+00:09:5517:173.5
17ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK206K 1700:00:0000:16:1200:29:25.0000:29:25.00+00:09:5717:183.5
18BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK307K 1800:00:0000:13:0200:28:48.3000:28:48.30+00:09:2016:563.5
19WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK308K 1900:00:0000:13:2300:28:59.0000:28:59.00+00:09:3117:023.5
20GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK405K 2000:00:0000:13:1600:29:18.1500:29:18.15+00:09:5017:143.5
21MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK406K 2100:00:0000:13:4900:30:16.7500:30:16.75+00:10:4917:483.4
22LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK309K 2200:00:0000:14:1400:31:05.5500:31:05.55+00:11:3718:173.3
23NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3010K 2300:00:0000:15:4300:33:51.7500:33:51.75+00:14:2419:543
24MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK601K 2400:00:0000:16:4800:35:30.6000:35:30.60+00:16:0220:522.9
25KOPEĆ Martyna 1015Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEK207K 2500:00:0000:13:2800:30:50.9500:30:50.95+00:11:2318:083.3
26GREŃ Dorota 1017USTROŃK3011K 2600:00:0000:14:0700:31:16.7000:31:16.70+00:11:4918:233.3
27SCHMIDT Izabela 1014ZABRZEK3012K 2700:00:0000:13:5100:32:08.3500:32:08.35+00:12:4018:543.2
28KLIMOSZ Edyta 1038Lecymy durśISTEBNAK208K 2800:00:0000:14:5100:34:32.2500:34:32.25+00:15:0420:183
29SUFIN Karolina 1009Lubię Burpees'yKATOWICEK3013K 2900:00:0000:17:1200:41:35.8000:41:35.80+00:22:0824:272.5
30KLOSA Marta 1022KATOWICEK3014K 3000:00:0000:17:0800:42:08.3500:42:08.35+00:22:4024:472.4
31KOZIJ-GULIŃSKA Barbara 1013KATOWICEK3015K 3100:00:0000:17:0900:42:08.4500:42:08.45+00:22:4024:472.4
32FRELEK Katarzyna 1011PwC SDC Runners TeamKATOWICEK209K 3200:00:0000:17:4500:44:31.6000:44:31.60+00:25:0326:112.3
Znaleziono 32 wynik(ów)