ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM201M 100:00:0000:15:59.8000:15:59.80 9:246.4
2JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM202M 400:00:0000:17:09.9000:17:09.90+00:01:1010:055.9
3BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM203M 800:00:0000:17:43.9500:17:43.95+00:01:4410:255.8
4KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM204M 900:00:0000:18:24.2500:18:24.25+00:02:2410:495.5
5KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM205M 1100:00:0000:18:56.0500:18:56.05+00:02:5611:085.4
6FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM206M 1300:00:0000:19:28.5500:19:28.55+00:03:2811:275.2
7BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM207M 1400:00:0000:19:44.6000:19:44.60+00:03:4411:365.2
8URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM208M 1800:00:0000:20:15.0500:20:15.05+00:04:1511:545
9KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM209M 2500:00:0000:21:13.5000:21:13.50+00:05:1312:284.8
10SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2010M 3000:00:0000:22:09.7000:22:09.70+00:06:0913:014.6
11MARTYNEK Jakub 2102SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM2011M 4000:00:0000:09:5700:21:08.0000:21:08.00+00:05:0812:254.8
12GARCORZ Dawid 2014Mafia Team LubliniecDZIELNAM2012M 4100:00:0000:09:4300:21:22.7000:21:22.70+00:05:2212:344.8
13DENICKI Przemysław 2113Kolej Linowa CzantoriaKNURÓWM2013M 5500:00:0000:10:4000:23:40.0500:23:40.05+00:07:4013:554.3
14MROWIEC Kacper 2098ŻYWIECM2014M 6100:00:0000:10:4100:26:00.6000:26:00.60+00:10:0015:173.9
15KUKUCZKA Dominik 2035TrailRun KUKUCZKAJAWORZYNKAM2015M 6600:00:0000:10:4200:26:18.4500:26:18.45+00:10:1815:283.9
16SOBOLA Grzegorz 2051RACIBÓRZM2016M 6800:00:0000:11:3400:26:22.4500:26:22.45+00:10:2215:303.9
17ŁASKI Mateusz 2013LANCKORONAM2017M 6900:00:0000:12:4600:27:05.7000:27:05.70+00:11:0515:553.8
18WÓJCICKI Kamil 2132RAJSPORT ACTIVE OPOLELISIĘCICEM2018M 7100:00:0000:12:2100:28:02.7500:28:02.75+00:12:0216:293.6
19KOWAL Łukasz 2139Fitness Express RybnikRYBNIKM2019M 9200:00:0000:12:0600:26:27.8500:26:27.85+00:10:2815:333.9
20BERTINO Francesco 2076Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2020M 11200:00:0000:10:5700:26:06.1500:26:06.15+00:10:0615:213.9
21GOLKOWSKI Marcel 2108OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM2021M 11300:00:0000:11:2400:26:07.2000:26:07.20+00:10:0715:213.9
22KOLANOWSKI Kacper 2107Wkurw TeamBRZESZCZEM2022M 12000:00:0000:11:0700:27:06.2000:27:06.20+00:11:0615:563.8
23DZIUBLA Bartłomiej 2015KAMIENIECM2023M 12200:00:0000:11:3000:27:15.7000:27:15.70+00:11:1516:013.7
24LEWANDOWSKI Szymon 2055Piękin i BestieTYCHYM2024M 12500:00:0000:11:2700:27:34.7000:27:34.70+00:11:3416:123.7
25ŁOPUSIŃSKI Piotr 2152Cazzo Club Running TeamKRUKIM2025M 13600:00:0000:13:0900:31:43.9500:31:43.95+00:15:4418:393.2
Znaleziono 25 wynik(ów)