ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM401M 300:00:0000:16:57.7000:16:57.70 9:586
2JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM402M 700:00:0000:17:39.7500:17:39.75+00:00:4210:225.8
3HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM403M 1000:00:0000:18:45.6500:18:45.65+00:01:4711:015.4
4BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM404M 1500:00:0000:19:49.3000:19:49.30+00:02:5111:395.1
5DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM405M 1700:00:0000:20:09.1500:20:09.15+00:03:1111:515.1
6BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM406M 2000:00:0000:20:43.4000:20:43.40+00:03:4512:114.9
7KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM407M 2600:00:0000:21:16.6000:21:16.60+00:04:1812:304.8
8SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM408M 2900:00:0000:21:32.3500:21:32.35+00:04:3412:404.7
9KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM409M 3100:00:0000:10:4400:22:29.2000:22:29.20+00:05:3113:134.5
10WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4010M 3300:00:0000:10:2000:22:52.5000:22:52.50+00:05:5413:274.5
11FIJAK Jan 2054SIENNAM4011M 3400:00:0000:10:2200:23:34.8500:23:34.85+00:06:3713:514.3
12BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4012M 3600:00:0000:12:0200:26:24.4000:26:24.40+00:09:2615:313.9
13PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM4013M 4300:00:0000:09:4400:21:30.7000:21:30.70+00:04:3312:384.7
14BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4014M 4400:00:0000:09:5100:21:41.1000:21:41.10+00:04:4312:454.7
15SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4015M 4700:00:0000:10:1600:22:17.9500:22:17.95+00:05:2013:064.6
16JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4016M 5000:00:0000:10:2000:22:35.2000:22:35.20+00:05:3713:174.5
17GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4017M 5700:00:0000:10:3800:24:12.0000:24:12.00+00:07:1414:144.2
18RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4018M 5800:00:0000:11:0700:24:21.3000:24:21.30+00:07:2314:194.2
19ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4019M 5900:00:0000:11:0100:25:11.4500:25:11.45+00:08:1314:484.1
20STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4020M 6700:00:0000:11:3000:26:19.3000:26:19.30+00:09:2115:283.9
21CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4021M 7000:00:0000:12:0900:27:30.6500:27:30.65+00:10:3216:103.7
22DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4022M 7200:00:0000:12:4600:29:04.7500:29:04.75+00:12:0717:053.5
23DOLNY Tomasz 2154M4023M 7400:00:0000:14:2900:35:58.4500:35:58.45+00:19:0021:092.8
24MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4024M 7500:00:0000:11:3300:24:18.5500:24:18.55+00:07:2014:174.2
25NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4025M 7700:00:0000:11:2900:24:40.0000:24:40.00+00:07:4214:304.1
26BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4026M 8100:00:0000:11:2500:25:12.4000:25:12.40+00:08:1414:494
27GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4027M 8500:00:0000:11:5100:25:34.0500:25:34.05+00:08:3615:024
28GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4028M 8600:00:0000:11:2200:25:44.9500:25:44.95+00:08:4715:084
29ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4029M 8800:00:0000:12:3300:26:12.1000:26:12.10+00:09:1415:243.9
30WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4030M 8900:00:0000:12:1200:26:17.6500:26:17.65+00:09:1915:273.9
31ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4031M 9000:00:0000:12:0900:26:17.8500:26:17.85+00:09:2015:273.9
32POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4032M 9300:00:0000:12:4500:26:34.3000:26:34.30+00:09:3615:373.8
33SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4033M 9400:00:0000:12:0800:27:36.5000:27:36.50+00:10:3816:143.7
34POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4034M 9500:00:0000:12:4300:27:45.0500:27:45.05+00:10:4716:193.7
35MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4035M 10000:00:0000:12:4200:30:30.5000:30:30.50+00:13:3217:563.3
36RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4036M 10200:00:0000:14:0600:30:58.0000:30:58.00+00:14:0018:123.3
37ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4037M 10400:00:0000:15:2000:33:33.8000:33:33.80+00:16:3619:443
38KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4038M 10800:00:0000:09:5100:23:05.4000:23:05.40+00:06:0713:344.4
39CABOS Dominik 2122ZAWOJAM4039M 11000:00:0000:10:2800:25:22.6000:25:22.60+00:08:2414:554
40CIOĆ Robert 2145ZABRZEM4040M 11100:00:0000:11:3000:25:24.5000:25:24.50+00:08:2614:564
41KRUK Krzysztof 2072StrefaByków BytomZABRZEM4041M 11400:00:0000:12:0100:26:16.8000:26:16.80+00:09:1915:273.9
42WAWROCKI Jarosław 2155ZABRZEM4042M 11500:00:0000:11:5200:26:31.3500:26:31.35+00:09:3315:353.8
43PRYSZCZ Mirosław 2048RUDA ŚLĄSKAM4043M 11600:00:0000:11:4400:26:44.8500:26:44.85+00:09:4715:433.8
44STOLARCZYK Daniel 2095ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM4044M 11800:00:0000:11:3900:26:54.0500:26:54.05+00:09:5615:493.8
45MATUSZCZYK Maciej 2031Czptychy.plKATOWICEM4045M 12300:00:0000:12:0000:27:19.0500:27:19.05+00:10:2116:043.7
46SWOBODA Jarosław 2043Night Runners GliwiceGLIWICEM4046M 12700:00:0000:12:3100:27:41.0500:27:41.05+00:10:4316:173.7
47SZAREK Rafał 2119JAWORZNOM4047M 12900:00:0000:11:4700:28:10.2500:28:10.25+00:11:1216:343.6
48JAWOREK Dariusz 2157Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEM4048M 13900:00:0000:14:4700:34:53.3000:34:53.30+00:17:5520:312.9
49KUCZEK Grzegorz 2129KeikoCZECHOWICE DZIEDZICEM4049M 14200:00:0000:15:0400:37:11.2500:37:11.25+00:20:1321:522.7
Znaleziono 49 wynik(ów)