Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2023-04-29 |
Miejsce : | Ustrzyki Dolne |
Dystans : | 1.25 km |
Zgłoszonych : | 73 |
Wystartowało : | 32 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 32 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAZAN Beata | 202 | FINISZ RYMANÓW/#R | KROSNO | K30 | 00:00:00 | |
2 | TRACZ Paulina | 201 | THENORTHFACE | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | |
3 | LEPIARZ Sylwester | 1 | ALPIN SPORT TEAM | WRONÓW | M30 | 00:00:00 | |
4 | JACHYMIAK Robert | 4 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | |
5 | TRACZ Łukasz | 6 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | ||
6 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 7 | SPYTKOWICE | M30 | 00:00:00 | ||
7 | GURGUL Sebastian | 10 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
8 | CABAJ Łukasz | 11 | KS HARPAGAN TARNOBRZEG | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
9 | SZEWCZYK Damian | 14 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | JEJKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
10 | RÓG Piotr | 29 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | |
11 | FLĄDRO Daniel | 32 | BKB CZARNA PERŁA | WOKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
12 | SZYBIAK Maciej | 35 | PRZEMYŚLI KLUB BIEGACZA | RECZPOL | M20 | 00:00:00 | |
13 | ZBOROWSKI Krzysztof | 36 | ZŁOTORYJA | M40 | 00:00:00 | ||
14 | JANDA Adam | 41 | HOBRES | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
15 | KOBYLARZ Piotr | 43 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
16 | SIKOŃCZYK Miłosz | 44 | ALPIN SPORT TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |
17 | DULSKI Daniel | 45 | MKS BRENNA GÓRKI | BRENNA | M30 | 00:00:00 | |
18 | SKALSKA Anna | 203 | ALPIN SPORT TEAM | BYTOM | K40 | 00:00:00 | |
19 | FICNER Anna | 204 | MKS SIECHNICE | ZŁOTORYJA | K30 | 00:00:00 | |
20 | GÓRALIK Sylwia | 206 | MYŚLENICE | K40 | 00:00:00 | ||
21 | TATAREK-KONIK Agnieszka | 207 | ALPIN SPORT TEAM | CZELADŹ | K30 | 00:00:00 | |
22 | BOCHENEK Magda | 215 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:00 | |
23 | WAJDA Monika | 216 | USTRZYKI DOLNE | K40 | 00:00:00 | ||
24 | GÓROWSKA Iwona | 217 | GOPR BIESZCZADY | SANOK | K30 | 00:00:00 | |
25 | SOKOŁOWSKI Marek | 18 | ALPIN SPORT TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | |
26 | GLEISNER Tomasz | 22 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | |
27 | DUDEK Gabriel | 24 | OPATÓW | M20 | 00:00:00 | ||
28 | LEWANDOWSKI Paweł | 48 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
29 | DOMISZEWSKA Maria | 208 | USTRZYKI DOLNE | K50 | 00:00:00 | ||
30 | HORIACZEK Marta | 210 | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | ||
31 | OHLA Krzysztof | 16 | CITYZEN_ | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | |
32 | BOLECHOWSKA Dominika | 223 | ALPIN SPORT | RABKA ZDRÓJ | K40 | 00:00:00 |
Znaleziono 32 wynik(ów)