Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2023-04-29 |
Miejsce : | Ustrzyki Dolne |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 73 |
Wystartowało : | 65 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEPIARZ Sylwester | 1 | ALPIN SPORT TEAM | WRONÓW | M30 | 00:00:00 | |
2 | DULSKI Daniel | 45 | MKS BRENNA GÓRKI | BRENNA | M30 | 00:00:00 | |
3 | JACHYMIAK Robert | 4 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | |
4 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 7 | SPYTKOWICE | M30 | 00:00:00 | ||
5 | MAZAN Beata | 202 | FINISZ RYMANÓW/#R | KROSNO | K30 | 00:00:00 | |
6 | SIKOŃCZYK Miłosz | 44 | ALPIN SPORT TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |
7 | TRACZ Paulina | 201 | THENORTHFACE | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | |
8 | CABAJ Łukasz | 11 | KS HARPAGAN TARNOBRZEG | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
9 | KOBYLARZ Piotr | 43 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
10 | FICNER Anna | 204 | MKS SIECHNICE | ZŁOTORYJA | K30 | 00:00:00 | |
11 | GURGUL Sebastian | 10 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
12 | TATAREK-KONIK Agnieszka | 207 | ALPIN SPORT TEAM | CZELADŹ | K30 | 00:00:00 | |
13 | JANDA Adam | 41 | HOBRES | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
14 | SKALSKA Anna | 203 | ALPIN SPORT TEAM | BYTOM | K40 | 00:00:00 | |
15 | FLĄDRO Daniel | 32 | BKB CZARNA PERŁA | WOKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
16 | BOLECHOWSKA Dominika | 223 | ALPIN SPORT | RABKA ZDRÓJ | K40 | 00:00:00 | |
17 | SZYBIAK Maciej | 35 | PRZEMYŚLI KLUB BIEGACZA | RECZPOL | M20 | 00:00:00 | |
18 | TRACZ Łukasz | 6 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | ||
19 | OHLA Krzysztof | 16 | CITYZEN_ | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | |
20 | ZBOROWSKI Krzysztof | 36 | ZŁOTORYJA | M40 | 00:00:00 | ||
21 | SOKOŁOWSKI Marek | 18 | ALPIN SPORT TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | |
22 | RÓG Piotr | 29 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | |
23 | GÓROWSKA Iwona | 217 | GOPR BIESZCZADY | SANOK | K30 | 00:00:00 | |
24 | SZEWCZYK Damian | 14 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | JEJKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
25 | DOMISZEWSKA Maria | 208 | USTRZYKI DOLNE | K50 | 00:00:00 | ||
26 | BOCHENEK Magda | 215 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:00 | |
27 | GÓRALIK Sylwia | 206 | MYŚLENICE | K40 | 00:00:00 | ||
28 | LEWANDOWSKI Paweł | 48 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
29 | DUDEK Gabriel | 24 | OPATÓW | M20 | 00:00:00 | ||
30 | GLEISNER Tomasz | 22 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | |
31 | WAJDA Monika | 216 | USTRZYKI DOLNE | K40 | 00:00:00 | ||
32 | HORIACZEK Marta | 210 | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | ||
33 | PODOLAK Paweł | 21 | USTRZYKI DOLNE | M30 | 00:00:00 | ||
34 | FUDALI Jakub | 9 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | ||
35 | KORAB Robert Trebi | 12 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | |
36 | TOPOLSKI Marcin | 33 | BRZESKI KLUB BIEGACZA CZARNA PERŁA | JADOWNIKI | M40 | 00:00:00 | |
37 | KRZEMIŃSKI Marcin | 19 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | ||
38 | MAJKUT Andrzej | 13 | HARPAGAN TARNOBRZEG | CHMIELÓW | M40 | 00:00:00 | |
39 | KACPERSKI Olaf | 37 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
40 | ROMAN Krzysztof | 34 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M40 | 00:00:00 | |
41 | GÓRYŃSKI Rafał | 39 | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | ||
42 | REMBELSKA Dominika | 211 | JÓZEFOSŁAW | K50 | 00:00:00 | ||
43 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 17 | ROCKY BALBOA | BUKOWIEC | M40 | 00:00:00 | |
44 | CICHOŃ Sabina | 225 | STARA WIEŚ | K30 | 00:00:00 | ||
45 | JACHIMOWSKI Jarosław | 38 | SANOK BIEGA | SANOK | M30 | 00:00:00 | |
46 | RADYK Jakub | 46 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | |
47 | KOWALSKA Agnieszka | 224 | KOMANDOSI | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K20 | 00:00:00 | |
48 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 213 | TARNOBRZEG | K40 | 00:00:00 | ||
49 | GŁUSZYK Paulina | 209 | DACHNÓW | K20 | 00:00:00 | ||
50 | SZCZEPANIK Grzegorz | 15 | WOLF | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
51 | WĄSIK Łukasz | 47 | SANOK | M30 | 00:00:00 | ||
52 | STOPA Tomasz | 31 | BASAJAUN | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | |
53 | GRZĄDZIEL Darek | 3 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M50 | 00:00:00 | |
54 | KALEMBA Tomasz | 25 | BETONIARZE | RACIBORSKO | M30 | 00:00:00 | |
55 | WOŹNIAK Janusz | 27 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M60 | 00:00:00 | |
56 | PERENC Michał | 23 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
57 | KADŁUBEK Aleksander | 20 | TKTJ, OSP REPTY ŚLĄSKIE | TARNOWSKIE GÓRY | M40 | 00:00:00 | |
58 | KAMIŃSKA Katarzyna | 226 | KOMORÓW | K30 | 00:00:00 | ||
59 | PAWLUS Marek | 28 | PEPPA RUNNING TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | |
60 | BIENIARZ Ilona | 214 | PEPPARUNNINGTEAM | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | |
61 | LEPA-ROMAN Magdalena | 219 | SFORA BMK | BOLSZEWO | K40 | 00:00:00 | |
62 | RADYK Joanna | 221 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | K40 | 00:00:00 | |
63 | BUGAJSKI Mateusz | 26 | BETONIARZE | GRUSZÓW | M20 | 00:00:00 | |
64 | RADYK Anna | 222 | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | K20 | 00:00:00 | |
65 | MIKSZA Karol | 42 | CHEŁM | M50 | 00:00:00 |
Znaleziono 65 wynik(ów)