Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2023-04-29 |
Miejsce : | Ustrzyki Dolne |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 73 |
Wystartowało : | 65 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEPIARZ Sylwester | 1 | ALPIN SPORT TEAM | WRONÓW | M30 | 00:00:00 | |
2 | DULSKI Daniel | 45 | MKS BRENNA GÓRKI | BRENNA | M30 | 00:00:00 | |
3 | JACHYMIAK Robert | 4 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | |
4 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 7 | SPYTKOWICE | M30 | 00:00:00 | ||
5 | SIKOŃCZYK Miłosz | 44 | ALPIN SPORT TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |
6 | CABAJ Łukasz | 11 | KS HARPAGAN TARNOBRZEG | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
7 | KOBYLARZ Piotr | 43 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
8 | GURGUL Sebastian | 10 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
9 | JANDA Adam | 41 | HOBRES | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
10 | FLĄDRO Daniel | 32 | BKB CZARNA PERŁA | WOKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
11 | SZYBIAK Maciej | 35 | PRZEMYŚLI KLUB BIEGACZA | RECZPOL | M20 | 00:00:00 | |
12 | TRACZ Łukasz | 6 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | ||
13 | OHLA Krzysztof | 16 | CITYZEN_ | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | |
14 | ZBOROWSKI Krzysztof | 36 | ZŁOTORYJA | M40 | 00:00:00 | ||
15 | SOKOŁOWSKI Marek | 18 | ALPIN SPORT TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | |
16 | RÓG Piotr | 29 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | |
17 | SZEWCZYK Damian | 14 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | JEJKOWICE | M40 | 00:00:00 | |
18 | LEWANDOWSKI Paweł | 48 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | |
19 | DUDEK Gabriel | 24 | OPATÓW | M20 | 00:00:00 | ||
20 | GLEISNER Tomasz | 22 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | |
21 | PODOLAK Paweł | 21 | USTRZYKI DOLNE | M30 | 00:00:00 | ||
22 | FUDALI Jakub | 9 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | ||
23 | KORAB Robert Trebi | 12 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | |
24 | TOPOLSKI Marcin | 33 | BRZESKI KLUB BIEGACZA CZARNA PERŁA | JADOWNIKI | M40 | 00:00:00 | |
25 | KRZEMIŃSKI Marcin | 19 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | ||
26 | MAJKUT Andrzej | 13 | HARPAGAN TARNOBRZEG | CHMIELÓW | M40 | 00:00:00 | |
27 | KACPERSKI Olaf | 37 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
28 | ROMAN Krzysztof | 34 | SFORA BMK | BOLSZEWO | M40 | 00:00:00 | |
29 | GÓRYŃSKI Rafał | 39 | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | ||
30 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 17 | ROCKY BALBOA | BUKOWIEC | M40 | 00:00:00 | |
31 | JACHIMOWSKI Jarosław | 38 | SANOK BIEGA | SANOK | M30 | 00:00:00 | |
32 | RADYK Jakub | 46 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | |
33 | SZCZEPANIK Grzegorz | 15 | WOLF | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
34 | WĄSIK Łukasz | 47 | SANOK | M30 | 00:00:00 | ||
35 | STOPA Tomasz | 31 | BASAJAUN | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | |
36 | GRZĄDZIEL Darek | 3 | BIESZCZADZKI KLUB N.W | USTRZYKI DOLNE | M50 | 00:00:00 | |
37 | KALEMBA Tomasz | 25 | BETONIARZE | RACIBORSKO | M30 | 00:00:00 | |
38 | WOŹNIAK Janusz | 27 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M60 | 00:00:00 | |
39 | PERENC Michał | 23 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
40 | KADŁUBEK Aleksander | 20 | TKTJ, OSP REPTY ŚLĄSKIE | TARNOWSKIE GÓRY | M40 | 00:00:00 | |
41 | PAWLUS Marek | 28 | PEPPA RUNNING TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | |
42 | BUGAJSKI Mateusz | 26 | BETONIARZE | GRUSZÓW | M20 | 00:00:00 | |
43 | MIKSZA Karol | 42 | CHEŁM | M50 | 00:00:00 |
Znaleziono 43 wynik(ów)