ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 10KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-31 |
Miejsce : | LATOSZYN |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 42 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 40 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 39 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 1 | K 1 | 00:16:38 | 00:33:06 | 00:49:56 | 01:07:04.80 | 6:42 | 8.9 (100%) | ||||
2 | BIELECKA Zuzanna | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 2 | K 2 | 00:16:40 | 00:33:42 | 00:51:29 | 01:09:23.60 | +00:02:18 (3.3%) | 6:56 | 8.6 (96.6%) | |||
3 | LABUS Marzena | 19 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 1 | K 3 | 1 | 00:17:03 | 00:34:44 | 00:52:33 | 01:10:44.50 | +00:03:39 (5.2%) | 7:04 | 8.5 (95.5%) | ||
4 | JĘDRASIAK Renata | 12 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 1 | K 4 | 1 | 00:17:31 | 00:35:53 | 00:54:30 | 01:13:00.50 | +00:05:55 (8.1%) | 7:18 | 8.2 (92.1%) | ||
5 | RAJEK Magdalena | 27 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 3 | K 5 | 00:18:21 | 00:36:36 | 00:55:11 | 01:13:48.55 | +00:06:43 (9.1%) | 7:22 | 8.1 (91.0%) | |||
6 | SZCZUDLIK Małgorzata | 35 | PERŁY PODKARPACIA | TRZEMESZNO | K40-49 | 4 | K 6 | 00:18:09 | 00:36:35 | 00:55:20 | 01:14:30.80 | +00:07:26 (10.0%) | 7:27 | 8.1 (91.0%) | |||
7 | KOWACZ Agata | 17 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 5 | K 7 | 00:18:10 | 00:37:00 | 00:56:15 | 01:15:25.20 | +00:08:20 (11.1%) | 7:32 | 8 (89.9%) | |||
8 | FRANCZAK Małgorzata | 9 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 1 | K 8 | 00:18:47 | 00:37:46 | 00:57:03 | 01:16:21.70 | +00:09:16 (12.2%) | 7:38 | 7.9 (88.8%) | |||
9 | KUŁAKOWSKA Halina | 18 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 6 | K 9 | 1 | 00:19:04 | 00:38:50 | 00:58:47 | 01:19:05.20 | +00:12:00 (15.2%) | 7:54 | 7.6 (85.4%) | ||
10 | CZAJKA Urszula | 6 | RUMIA | K60-69 | 1 | K 10 | 1 | 00:19:16 | 00:39:05 | 00:59:11 | 01:19:33.80 | +00:12:29 (15.7%) | 7:57 | 7.5 (84.3%) | |||
11 | PIEŃKOWSKA Urszula | 26 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 7 | K 11 | 00:19:53 | 00:40:23 | 01:00:49 | 01:21:24.55 | +00:14:19 (17.6%) | 8:08 | 7.4 (83.1%) | |||
12 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 32 | SZCZECIN | K40-49 | 8 | K 12 | 1 | 00:21:19 | 00:42:31 | 01:03:58 | 01:25:17.90 | +00:18:13 (21.4%) | 8:31 | 7 (78.7%) | |||
13 | WOJTYCZKA Alicja | 38 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 2 | K 13 | 00:22:25 | 00:45:00 | 01:07:48 | 01:30:29.30 | +00:23:24 (25.9%) | 9:02 | 6.6 (74.2%) | |||
14 | SAPUŁA Wiktoria | 28 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 14 | 00:22:58 | 00:45:34 | 01:08:22 | 01:31:02.30 | +00:23:57 (26.3%) | 9:06 | 6.6 (74.2%) | |||
15 | SOKÓŁ Anna | 31 | CZARNE GRYFY | BRZEŹNICA | K40-49 | 9 | K 15 | 1 | 00:22:14 | 00:45:33 | 01:08:39 | 01:32:24.15 | +00:25:19 (27.4%) | 9:14 | 6.5 (73.0%) | ||
16 | NYKIEL Elżbieta | 25 | WOLA RZĘDZIŃSKA | K50-59 | 2 | K 16 | 00:22:32 | 00:46:00 | 01:09:29 | 01:32:58.05 | +00:25:53 (27.8%) | 9:17 | 6.5 (73.0%) | ||||
17 | STANKOWSKA Marzena | 33 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 10 | K 17 | 00:22:47 | 00:46:16 | 01:10:04 | 01:34:36.55 | +00:27:31 (29.1%) | 9:27 | 6.3 (70.8%) | |||
18 | FRANCZAK Anna | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 3 | K 18 | 00:23:45 | 00:48:22 | 01:13:06 | 01:37:00.10 | +00:29:55 (30.8%) | 9:42 | 6.2 (69.7%) |
Znaleziono 18 wynik(ów)