ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - LATOSZYN - 10KM - 8/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 8/10 Latoszyn | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-31 |
Miejsce : | LATOSZYN |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 42 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 40 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 42 | KNB MOSIR KROSNO | KROSNO | M30-39 | 00:14:40 | 00:29:39 | 00:45:06 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 21 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:15 | 00:30:25 | 00:45:49 | |||
3 | WOJTOWICZ Tomasz | 41 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 1 | 00:15:00 | 00:30:19 | 00:46:06 | ||
4 | SKIBA Krzysztof | 30 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:15:13 | 00:30:54 | 00:47:05 | |||
5 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 2 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M30-39 | 1 | 00:16:52 | 00:33:39 | 00:50:47 | ||
6 | ZYCH Witold | 40 | ROGI | M50-59 | 00:16:52 | 00:33:48 | 00:51:03 | ||||
7 | JUREK Adam | 15 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 00:16:44 | 00:33:44 | 00:51:08 | |||
8 | WOJTASIŃSKI Daniel | 37 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:43 | 00:33:45 | 00:51:09 | |||
9 | KABATA Jarosław | 16 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:16:46 | 00:33:48 | 00:51:30 | |||
10 | CHYRA Janusz | 5 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:03 | 00:34:18 | 00:51:39 | |||
11 | SIWAK Piotr | 29 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:17:10 | 00:34:46 | 00:52:41 | |||
12 | CZŁAPSKI Krzysztof | 7 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:25 | 00:35:20 | 00:53:37 | |||
13 | BIBKO Martin | 3 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 00:17:00 | 00:34:58 | 00:54:06 | |||
14 | MĄDRY Grzegorz | 22 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 1 | 00:17:48 | 00:35:54 | 00:54:12 | ||
15 | NYKIEL Jarosław | 24 | TARNÓW | M50-59 | 1 | 00:18:24 | 00:37:22 | 00:57:23 | |||
16 | BALIŚ Andrzej | 1 | KRAKÓW | M30-39 | 2 | 00:18:47 | 00:38:27 | 00:58:18 | |||
17 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 36 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:19:25 | 00:38:33 | 00:58:20 | |||
18 | CZMOCH Marian | 8 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 1 | 00:19:36 | 00:39:01 | 00:58:47 | ||
19 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:19:38 | 00:39:41 | 01:00:15 | |||
20 | FRANCZAK Dariusz | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:20:22 | 00:41:18 | 01:02:26 | |||
21 | JÓŹWIAK Łukasz | 14 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 1 | 00:21:37 | 00:44:08 | 01:06:09 | ||
22 | NIEMIEC Grzegorz | 23 | DEBICA | M40-49 | 00:21:41 | 00:44:57 | 01:08:32 |
Znaleziono 22 wynik(ów)