ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 10KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-16 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 50 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 49 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:36 | 00:30:00 | 00:45:27 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 28 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:35 | 00:30:00 | 00:45:10 | |||
3 | POŁUBIAK Paweł | 31 | SIECINO | M30-39 | 00:15:37 | 00:32:06 | 00:48:44 | ||||
4 | PRZYSTARZ Grzegorz | 34 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:15:56 | 00:32:28 | 00:49:10 | |||
5 | SKIBA Krzysztof | 38 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:15:02 | 00:30:50 | 00:46:49 | |||
6 | BIBKO Martin | 3 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 1 | 00:15:45 | 00:32:22 | 00:49:02 | ||
7 | CHYRA Janusz | 6 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:16:36 | 00:33:48 | 00:50:36 | |||
8 | WOJTASIŃSKI Daniel | 48 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:15:52 | 00:32:24 | 00:49:07 | |||
9 | KABATA Jarosław | 18 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 1 | 00:15:36 | 00:32:07 | 00:48:46 | ||
10 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 33 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 00:15:58 | 00:32:15 | 00:48:31 | |||
11 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 2 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M30-39 | 00:16:47 | 00:33:31 | 00:50:09 | |||
12 | MAKLAKIEWICZ Łukasz | 27 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:17:27 | 00:35:07 | 00:53:08 | |||
13 | KURZAWIŃSKI Marcin | 23 | PARTYZANCI KONIN | KONIN | M40-49 | 00:16:24 | 00:32:53 | 00:49:23 | |||
14 | CZŁAPSKI Krzysztof | 8 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:18 | 00:33:07 | 00:50:00 | |||
15 | FRANCZAK Dariusz | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:25 | 00:39:50 | 00:59:30 | |||
16 | JÓŹWIAK Łukasz | 16 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:19:56 | 00:40:16 | 01:00:42 | |||
17 | KLIMCZAK Adam | 19 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:09 | 00:34:53 | 00:52:40 | |||
18 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 44 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:05 | 00:36:40 | 00:55:16 | |||
19 | HELWICH Stefan | 13 | KGHM METRACO | WIELEN | M60-69 | 1 | 00:15:52 | 00:32:24 | 00:48:53 | ||
20 | MĄDRY Grzegorz | 29 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:15:53 | 00:32:20 | 00:49:07 | |||
21 | STATNIK Tomasz | 42 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | M60-69 | 00:20:11 | 00:41:33 | 01:03:09 | |||
22 | JUREK Adam | 17 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 00:15:49 | 00:32:20 | 00:48:49 | |||
23 | SIWAK Piotr | 37 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:15:53 | 00:32:22 | 00:48:56 | |||
24 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 46 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 1 | 00:18:40 | 00:36:56 | 00:55:17 | ||
25 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 26 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PŁAI | M70+ | 00:20:46 | 00:41:49 | 01:02:51 | |||
26 | TOMCZYK Edward | 47 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:38 | 00:37:05 | 00:55:18 | |||
27 | CZMOCH Marian | 9 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:18:36 | 00:37:02 | 00:55:20 | |||
28 | LACHNIK Hubert | 25 | ARNSDORF | M70+ | 00:18:34 | 00:37:07 | 00:55:51 | ||||
29 | BIELECKA Zuzanna | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:16:06 | 00:32:30 | 00:49:07 | |||
30 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 51 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 00:16:04 | 00:32:24 | 00:49:00 | |||
31 | LABUS Marzena | 24 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 1 | 00:16:16 | 00:33:11 | 00:50:13 | ||
32 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 1 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:17:03 | 00:34:56 | 00:53:06 | |||
33 | JĘDRASIAK Renata | 15 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:16:12 | 00:32:43 | 00:49:32 | |||
34 | KOWACZ Agata | 21 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 00:17:48 | 00:36:08 | 00:54:49 | |||
35 | KUŁAKOWSKA Halina | 22 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:49 | 00:36:09 | 00:54:39 | |||
36 | SZCZUDLIK Małgorzata | 45 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:16:49 | 00:33:55 | 00:51:01 | |||
37 | CZAJKA Urszula | 7 | RUMIA | K60-69 | 1 | 00:17:50 | 00:36:11 | 00:54:54 | |||
38 | SAPUŁA Wiktoria | 36 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:21:47 | 00:43:23 | 01:04:57 | |||
39 | FRANCZAK Małgorzata | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWQ | K18-29 | 00:17:56 | 00:36:05 | 00:53:59 | |||
40 | KOLBERG Kamila | 20 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K40-49 | 00:16:48 | 00:33:49 | 00:50:50 | |||
41 | RAJEK Magdalena | 162 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:35 | 00:35:28 | 00:53:10 | |||
42 | JARUGA Beata | 14 | OŁAWA | K40-49 | 00:18:47 | 00:38:12 | 00:58:07 | ||||
43 | STANKOWSKA Marzena | 40 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:23 | 00:41:18 | 01:02:35 | |||
44 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 39 | SZCZECIN | K40-49 | 00:19:14 | 00:38:46 | 00:58:46 | ||||
45 | FRANCZAK Anna | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:21:06 | 00:42:28 | 01:03:41 | |||
46 | POSTEK Danuta | 32 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:17 | 00:38:53 | 00:58:42 | |||
47 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:21:21 | 00:43:10 | 01:05:28 | |||
48 | WOJTYCZKA Alicja | 50 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 00:20:17 | 00:41:28 | 01:02:01 | |||
49 | SULEJA Joanna | 43 | SKL | STARGARD | K60-69 | 2 | 00:19:51 | 00:40:27 | 01:01:44 | ||
50 | STATNIK Genowefa | 41 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K70+ | 00:20:39 | 00:41:50 | 01:03:28 |
Znaleziono 50 wynik(ów)