ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 10KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-16 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 50 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 51 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 1 | K 1 | 00:16:04 | 00:32:24 | 00:49:00 | 01:05:45.00 | 6:34 | 9.1 (100%) | ||||
2 | BIELECKA Zuzanna | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 2 | K 2 | 00:16:06 | 00:32:30 | 00:49:07 | 01:06:03.30 | +00:00:18 (0.5%) | 6:36 | 9.1 (100%) | |||
3 | JĘDRASIAK Renata | 15 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 1 | K 3 | 00:16:12 | 00:32:43 | 00:49:32 | 01:06:31.35 | +00:00:46 (1.2%) | 6:39 | 9 (98.9%) | |||
4 | LABUS Marzena | 24 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 1 | K 4 | 1 | 00:16:16 | 00:33:11 | 00:50:13 | 01:07:19.55 | +00:01:34 (2.3%) | 6:43 | 8.9 (97.8%) | ||
5 | KOLBERG Kamila | 20 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K40-49 | 3 | K 5 | 00:16:48 | 00:33:49 | 00:50:50 | 01:07:55.85 | +00:02:10 (3.2%) | 6:47 | 8.8 (96.7%) | |||
6 | SZCZUDLIK Małgorzata | 45 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 4 | K 6 | 00:16:49 | 00:33:55 | 00:51:01 | 01:08:08.70 | +00:02:23 (3.5%) | 6:48 | 8.8 (96.7%) | |||
7 | RAJEK Magdalena | 162 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 5 | K 7 | 00:17:35 | 00:35:28 | 00:53:10 | 01:10:30.30 | +00:04:45 (6.7%) | 7:03 | 8.5 (93.4%) | |||
8 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 1 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 2 | K 8 | 00:17:03 | 00:34:56 | 00:53:06 | 01:11:06.15 | +00:05:21 (7.5%) | 7:06 | 8.4 (92.3%) | |||
9 | FRANCZAK Małgorzata | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWQ | K18-29 | 1 | K 9 | 00:17:56 | 00:36:05 | 00:53:59 | 01:12:16.20 | +00:06:31 (9.0%) | 7:13 | 8.3 (91.2%) | |||
10 | KUŁAKOWSKA Halina | 22 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 6 | K 10 | 00:17:49 | 00:36:09 | 00:54:39 | 01:13:19.05 | +00:07:34 (10.3%) | 7:19 | 8.2 (90.1%) | |||
11 | KOWACZ Agata | 21 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 7 | K 11 | 00:17:48 | 00:36:08 | 00:54:49 | 01:13:20.20 | +00:07:35 (10.3%) | 7:20 | 8.2 (90.1%) | |||
12 | CZAJKA Urszula | 7 | RUMIA | K60-69 | 1 | K 12 | 1 | 00:17:50 | 00:36:11 | 00:54:54 | 01:13:47.00 | +00:08:02 (10.9%) | 7:22 | 8.1 (89.0%) | |||
13 | JARUGA Beata | 14 | OŁAWA | K40-49 | 8 | K 13 | 00:18:47 | 00:38:12 | 00:58:07 | 01:17:09.25 | +00:11:24 (14.8%) | 7:42 | 7.8 (85.7%) | ||||
14 | POSTEK Danuta | 32 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 2 | K 14 | 00:19:17 | 00:38:53 | 00:58:42 | 01:18:21.85 | +00:12:36 (16.1%) | 7:50 | 7.7 (84.6%) | |||
15 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 39 | SZCZECIN | K40-49 | 9 | K 15 | 00:19:14 | 00:38:46 | 00:58:46 | 01:18:45.80 | +00:13:00 (16.5%) | 7:52 | 7.6 (83.5%) | ||||
16 | WOJTYCZKA Alicja | 50 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 2 | K 16 | 00:20:17 | 00:41:28 | 01:02:01 | 01:21:53.80 | +00:16:08 (19.7%) | 8:11 | 7.3 (80.2%) | |||
17 | SULEJA Joanna | 43 | SKL | STARGARD | K60-69 | 3 | K 17 | 2 | 00:19:51 | 00:40:27 | 01:01:44 | 01:22:16.55 | +00:16:31 (20.1%) | 8:13 | 7.3 (80.2%) | ||
18 | STANKOWSKA Marzena | 40 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 10 | K 18 | 00:20:23 | 00:41:18 | 01:02:35 | 01:23:40.20 | +00:17:55 (21.4%) | 8:22 | 7.2 (79.1%) | |||
19 | FRANCZAK Anna | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 3 | K 19 | 00:21:06 | 00:42:28 | 01:03:41 | 01:25:02.60 | +00:19:17 (22.7%) | 8:30 | 7.1 (78.0%) | |||
20 | STATNIK Genowefa | 41 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K70+ | 1 | K 20 | 00:20:39 | 00:41:50 | 01:03:28 | 01:25:26.50 | +00:19:41 (23.0%) | 8:32 | 7 (76.9%) | |||
21 | SAPUŁA Wiktoria | 36 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 21 | 00:21:47 | 00:43:23 | 01:04:57 | 01:26:55.85 | +00:21:10 (24.4%) | 8:41 | 6.9 (75.8%) | |||
22 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 4 | K 22 | 00:21:21 | 00:43:10 | 01:05:28 | 01:28:10.55 | +00:22:25 (25.4%) | 8:49 | 6.8 (74.7%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)