ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 10KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-16 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 50 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 51 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 00:16:04 | 00:32:24 | 00:49:00 | |||
2 | BIELECKA Zuzanna | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:16:06 | 00:32:30 | 00:49:07 | |||
3 | JĘDRASIAK Renata | 15 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:16:12 | 00:32:43 | 00:49:32 | |||
4 | LABUS Marzena | 24 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 1 | 00:16:16 | 00:33:11 | 00:50:13 | ||
5 | KOLBERG Kamila | 20 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K40-49 | 00:16:48 | 00:33:49 | 00:50:50 | |||
6 | SZCZUDLIK Małgorzata | 45 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:16:49 | 00:33:55 | 00:51:01 | |||
7 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 1 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:17:03 | 00:34:56 | 00:53:06 | |||
8 | RAJEK Magdalena | 162 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:17:35 | 00:35:28 | 00:53:10 | |||
9 | FRANCZAK Małgorzata | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWQ | K18-29 | 00:17:56 | 00:36:05 | 00:53:59 | |||
10 | KUŁAKOWSKA Halina | 22 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:49 | 00:36:09 | 00:54:39 | |||
11 | KOWACZ Agata | 21 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 00:17:48 | 00:36:08 | 00:54:49 | |||
12 | CZAJKA Urszula | 7 | RUMIA | K60-69 | 1 | 00:17:50 | 00:36:11 | 00:54:54 | |||
13 | JARUGA Beata | 14 | OŁAWA | K40-49 | 00:18:47 | 00:38:12 | 00:58:07 | ||||
14 | POSTEK Danuta | 32 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:17 | 00:38:53 | 00:58:42 | |||
15 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 39 | SZCZECIN | K40-49 | 00:19:14 | 00:38:46 | 00:58:46 | ||||
16 | SULEJA Joanna | 43 | SKL | STARGARD | K60-69 | 2 | 00:19:51 | 00:40:27 | 01:01:44 | ||
17 | WOJTYCZKA Alicja | 50 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 00:20:17 | 00:41:28 | 01:02:01 | |||
18 | STANKOWSKA Marzena | 40 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:23 | 00:41:18 | 01:02:35 | |||
19 | STATNIK Genowefa | 41 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K70+ | 00:20:39 | 00:41:50 | 01:03:28 | |||
20 | FRANCZAK Anna | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:21:06 | 00:42:28 | 01:03:41 | |||
21 | SAPUŁA Wiktoria | 36 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:21:47 | 00:43:23 | 01:04:57 | |||
22 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:21:21 | 00:43:10 | 01:05:28 |
Znaleziono 22 wynik(ów)