ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MUROWANA GOŚLINA - 10KM - 10/5
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 5/10 MUROWANA GOŚLINA | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-16 |
Miejsce : | Murowana Goślina |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 50 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 50 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 28 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:35 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 49 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:36 | |||
3 | SKIBA Krzysztof | 38 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:15:02 | |||
4 | KABATA Jarosław | 18 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 1 | 00:15:36 | ||
5 | POŁUBIAK Paweł | 31 | SIECINO | M30-39 | 00:15:37 | ||||
6 | BIBKO Martin | 3 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 1 | 00:15:45 | ||
7 | JUREK Adam | 17 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 00:15:49 | |||
8 | WOJTASIŃSKI Daniel | 48 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:15:52 | |||
9 | HELWICH Stefan | 13 | KGHM METRACO | WIELEN | M60-69 | 1 | 00:15:52 | ||
10 | MĄDRY Grzegorz | 29 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:15:53 | |||
11 | SIWAK Piotr | 37 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:15:53 | |||
12 | PRZYSTARZ Grzegorz | 34 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:15:56 | |||
13 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 33 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 00:15:58 | |||
14 | CZŁAPSKI Krzysztof | 8 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:18 | |||
15 | KURZAWIŃSKI Marcin | 23 | PARTYZANCI KONIN | KONIN | M40-49 | 00:16:24 | |||
16 | CHYRA Janusz | 6 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:16:36 | |||
17 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 2 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M30-39 | 00:16:47 | |||
18 | KLIMCZAK Adam | 19 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:09 | |||
19 | MAKLAKIEWICZ Łukasz | 27 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:17:27 | |||
20 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 44 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:05 | |||
21 | LACHNIK Hubert | 25 | ARNSDORF | M70+ | 00:18:34 | ||||
22 | CZMOCH Marian | 9 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:18:36 | |||
23 | TOMCZYK Edward | 47 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:38 | |||
24 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 46 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 1 | 00:18:40 | ||
25 | FRANCZAK Dariusz | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:25 | |||
26 | JÓŹWIAK Łukasz | 16 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:19:56 | |||
27 | STATNIK Tomasz | 42 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | M60-69 | 00:20:11 | |||
28 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 26 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PŁAI | M70+ | 00:20:46 |
Znaleziono 28 wynik(ów)