ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI - 5KM - 7/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 7/10 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 7/10 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-30 |
Miejsce : | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 118 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 1.7km 1.7km | 3.4km 3.4km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 166 | VINGBERG POLSKA - PTG SOKÓŁ RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 1 | K 1 | 00:10:31 | 00:21:30 | 00:32:41.20 | 6:32 | 9.2 (100%) | ||||
2 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 170 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 1 | K 2 | 00:10:47 | 00:21:50 | 00:33:15.65 | +00:00:34 (1.7%) | 6:39 | 9 (97.8%) | |||
3 | BIELECKA Zuzanna | 64 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 2 | K 3 | 00:10:56 | 00:22:28 | 00:34:23.75 | +00:01:42 (5.0%) | 6:52 | 8.7 (94.6%) | |||
4 | KARPIENIA Ewa | 97 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 1 | K 4 | 00:11:14 | 00:23:07 | 00:35:07.90 | +00:02:26 (7.0%) | 7:01 | 8.5 (92.4%) | |||
5 | MAŚLANKA Iwona | 110 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 2 | K 5 | 00:11:21 | 00:23:19 | 00:35:27.45 | +00:02:46 (7.8%) | 7:05 | 8.5 (92.4%) | |||
6 | PINIS Agnieszka | 126 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 1 | K 6 | 00:11:33 | 00:23:37 | 00:35:51.50 | +00:03:10 (8.8%) | 7:10 | 8.4 (91.3%) | |||
7 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 116 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 3 | K 7 | 00:11:28 | 00:23:38 | 00:35:58.00 | +00:03:16 (9.1%) | 7:11 | 8.3 (90.2%) | |||
8 | JĘDRASIAK Renata | 210 | KGHM METRACO | LUBIN | K55-59 | 1 | K 8 | 00:11:47 | 00:24:10 | 00:36:32.45 | +00:03:51 (10.5%) | 7:18 | 8.2 (89.1%) | |||
9 | KOSMALA Aneta | 100 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 3 | K 9 | 00:11:45 | 00:24:01 | 00:36:33.15 | +00:03:51 (10.6%) | 7:18 | 8.2 (89.1%) | |||
10 | JÓŹWIAK Marianna | 95 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 2 | K 10 | 00:11:43 | 00:24:04 | 00:36:33.45 | +00:03:52 (10.6%) | 7:18 | 8.2 (89.1%) | |||
11 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 124 | MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 3 | K 11 | 00:11:47 | 00:24:14 | 00:36:49.35 | +00:04:08 (11.2%) | 7:21 | 8.1 (88.0%) | |||
12 | ZDRZAŁEK Alicja | 172 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 4 | K 12 | 00:11:47 | 00:24:12 | 00:36:54.20 | +00:04:13 (11.4%) | 7:22 | 8.1 (88.0%) | |||
13 | KOWACZ Agata | 101 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 5 | K 13 | 00:12:11 | 00:25:00 | 00:37:55.50 | +00:05:14 (13.8%) | 7:35 | 7.9 (85.9%) | |||
14 | GUTOWSKA Magda | 89 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 4 | K 14 | 00:12:07 | 00:25:04 | 00:38:13.35 | +00:05:32 (14.5%) | 7:38 | 7.8 (84.8%) | |||
15 | STYSA Krystyna | 217 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 1 | K 15 | 00:12:24 | 00:25:12 | 00:38:14.15 | +00:05:32 (14.5%) | 7:38 | 7.8 (84.8%) | |||
16 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 82 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 1 | K 16 | 00:12:56 | 00:25:59 | 00:39:25.40 | +00:06:44 (17.1%) | 7:53 | 7.6 (82.6%) | |||
17 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 113 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 2 | K 17 | 00:13:02 | 00:26:17 | 00:39:53.95 | +00:07:12 (18.1%) | 7:58 | 7.5 (81.5%) | |||
18 | WNEK Ewa | 168 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 3 | K 18 | 00:12:56 | 00:26:22 | 00:39:55.65 | +00:07:14 (18.1%) | 7:59 | 7.5 (81.5%) | |||
19 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 128 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K30-39 | 2 | K 19 | 00:13:05 | 00:26:23 | 00:39:56.20 | +00:07:15 (18.2%) | 7:59 | 7.5 (81.5%) | |||
20 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 107 | SUCHY LAS | K45-49 | 5 | K 20 | 00:12:57 | 00:26:30 | 00:40:02.90 | +00:07:21 (18.4%) | 8:00 | 7.5 (81.5%) | ||||
21 | ŚLUSARCZYK Karolina | 157 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 1 | K 21 | 1 | 00:12:59 | 00:26:46 | 00:40:25.40 | +00:07:44 (19.1%) | 8:05 | 7.4 (80.4%) | ||
22 | SKRZĄTEK Lucyna | 138 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 4 | K 22 | 00:13:19 | 00:26:54 | 00:40:33.95 | +00:07:52 (19.4%) | 8:06 | 7.4 (80.4%) | |||
23 | DAROSZEWSKA Krystyna | 74 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 2 | K 23 | 00:13:15 | 00:26:46 | 00:40:35.60 | +00:07:54 (19.5%) | 8:07 | 7.4 (80.4%) | |||
24 | CHOMNICKA Beata | 67 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K50-54 | 5 | K 24 | 00:13:08 | 00:26:47 | 00:40:46.65 | +00:08:05 (19.8%) | 8:09 | 7.4 (80.4%) | |||
25 | HANUS Joanna | 92 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 25 | 00:12:56 | 00:26:50 | 00:40:51.65 | +00:08:10 (20.0%) | 8:10 | 7.3 (79.3%) | |||
26 | SAPUŁA Wiktoria | 135 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 26 | 00:12:53 | 00:26:49 | 00:40:58.10 | +00:08:16 (20.2%) | 8:11 | 7.3 (79.3%) | |||
27 | DYBEŁ Agnieszka | 77 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 27 | 00:13:06 | 00:27:02 | 00:41:00.35 | +00:08:19 (20.3%) | 8:12 | 7.3 (79.3%) | |||
28 | SZYBUT Weronika | 149 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 1 | K 28 | 00:13:43 | 00:27:31 | 00:41:14.40 | +00:08:33 (20.7%) | 8:14 | 7.3 (79.3%) | |||
29 | KOWALCZYK Joanna | 102 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K45-49 | 6 | K 29 | 00:13:23 | 00:27:17 | 00:41:30.45 | +00:08:49 (21.3%) | 8:18 | 7.2 (78.3%) | |||
30 | CZARNOTA Wanda | 71 | Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUB | HANDZLÓWKA | K60-64 | 3 | K 30 | 00:13:43 | 00:27:53 | 00:42:19.45 | +00:09:38 (22.8%) | 8:27 | 7.1 (77.2%) | |||
31 | GRYGOROWICZ Teresa | 87 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 1 | K 31 | 00:13:27 | 00:27:41 | 00:42:20.00 | +00:09:38 (22.8%) | 8:28 | 7.1 (77.2%) | |||
32 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 127 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 2 | K 32 | 00:13:31 | 00:27:50 | 00:42:25.65 | +00:09:44 (23.0%) | 8:29 | 7.1 (77.2%) | |||
33 | NIEPOKÓJ Kornelia | 114 | ZABRZE | K18-29 | 3 | K 33 | 00:13:39 | 00:28:07 | 00:42:54.90 | +00:10:13 (23.8%) | 8:34 | 7 (76.1%) | ||||
34 | PRZYSTARZ Anna | 132 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K50-54 | 6 | K 34 | 00:14:10 | 00:28:58 | 00:43:06.00 | +00:10:24 (24.2%) | 8:37 | 7 (76.1%) | |||
35 | PAPROCKA Lucyna | 121 | ARIDA SILVA ATHLETICA | GORLICE | K45-49 | 7 | K 35 | 00:13:58 | 00:28:57 | 00:43:33.20 | +00:10:52 (25.0%) | 8:42 | 6.9 (75.0%) | |||
36 | GUL-BOGACZ Jolanta | 218 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K45-49 | 8 | K 36 | 00:14:55 | 00:29:15 | 00:44:00.20 | +00:11:19 (25.7%) | 8:48 | 6.8 (73.9%) | |||
37 | SZYMAŃSKA Lucyna | 150 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 2 | K 37 | 00:13:50 | 00:28:50 | 00:44:37.90 | +00:11:56 (26.8%) | 8:55 | 6.7 (72.8%) | |||
38 | NERC Dorota | 112 | RUMIA | K60-64 | 4 | K 38 | 1 | 00:14:07 | 00:29:22 | 00:45:05.85 | +00:12:24 (27.5%) | 9:01 | 6.7 (72.8%) | |||
39 | KRÓL Grażyna | 212 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 4 | K 39 | 00:15:07 | 00:30:27 | 00:45:30.65 | +00:12:49 (28.2%) | 9:06 | 6.6 (71.7%) | |||
40 | WILK Iwona | 165 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 9 | K 40 | 00:14:47 | 00:30:10 | 00:45:36.80 | +00:12:55 (28.3%) | 9:07 | 6.6 (71.7%) | |||
41 | SZNAJDER Teresa | 145 | RYBNIK | K65-69 | 5 | K 41 | 00:14:55 | 00:30:18 | 00:45:52.50 | +00:13:11 (28.7%) | 9:10 | 6.5 (70.7%) | ||||
42 | GOLECKA Agnieszka | 84 | LUBLIN | K45-49 | 10 | K 42 | 00:14:57 | 00:30:37 | 00:46:08.85 | +00:13:27 (29.2%) | 9:13 | 6.5 (70.7%) | ||||
43 | SUDOŁ Maria | 215 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 6 | K 43 | 00:14:51 | 00:30:10 | 00:46:11.45 | +00:13:30 (29.2%) | 9:14 | 6.5 (70.7%) | |||
44 | WIKTOR Irena | 161 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 7 | K 44 | 00:15:13 | 00:30:50 | 00:47:28.85 | +00:14:47 (31.2%) | 9:29 | 6.3 (68.5%) | |||
45 | ŚLUSARCZYK Danuta | 156 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 3 | K 45 | 00:15:18 | 00:31:32 | 00:48:08.55 | +00:15:27 (32.1%) | 9:37 | 6.2 (67.4%) | |||
46 | KOŁODZIEJ Halina | 99 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 4 | K 46 | 00:15:29 | 00:31:59 | 00:48:24.05 | +00:15:42 (32.5%) | 9:40 | 6.2 (67.4%) | |||
47 | WIKTOR Patrycja | 163 | ROPCZYCE | K40-44 | 6 | K 47 | 00:15:25 | 00:31:46 | 00:48:36.80 | +00:15:55 (32.8%) | 9:43 | 6.2 (67.4%) | ||||
48 | DUSZEŃKO Elwira | 75 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 48 | 00:15:28 | 00:32:05 | 00:48:49.60 | +00:16:08 (33.1%) | 9:45 | 6.1 (66.3%) | |||
49 | SZYBUT Roma | 148 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 3 | K 49 | 00:15:36 | 00:31:58 | 00:48:49.75 | +00:16:08 (33.1%) | 9:45 | 6.1 (66.3%) | |||
50 | KOZAK Teresa | 211 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA GÓRNA | K60-64 | 5 | K 50 | 00:15:31 | 00:32:06 | 00:48:57.35 | +00:16:16 (33.2%) | 9:47 | 6.1 (66.3%) | |||
51 | PRACKA Katarzyna | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 7 | K 51 | 00:16:34 | 00:33:18 | 00:49:18.30 | +00:16:37 (33.7%) | 9:51 | 6.1 (66.3%) | |||
52 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 120 | GOWINO | K70-74 | 5 | K 52 | 00:16:24 | 00:34:11 | 00:51:39.10 | +00:18:57 (36.7%) | 10:19 | 5.8 (63.0%) | ||||
53 | JEDYNAK Katarzyna | 49 | RASZYN | K-Jun. | 1 | K 53 | 00:17:26 | 00:35:11 | 00:53:59.05 | +00:21:17 (39.5%) | 10:47 | 5.6 (60.9%) | ||||
54 | BRZOZOWSKA Urszula | 66 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | K65-69 | 8 | K 54 | 00:17:19 | 00:35:46 | 00:54:15.00 | +00:21:33 (39.7%) | 10:51 | 5.5 (59.8%) | |||
55 | MAZON Czesława | 214 | KKNW KOLBUSZOWA | K65-69 | 9 | K 55 | 00:17:57 | 00:36:21 | 00:54:41.90 | +00:22:00 (40.2%) | 10:56 | 5.5 (59.8%) | ||||
56 | KOCZUR Dorota | 219 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA GÓRNA | K65-69 | 10 | K 56 | 00:16:45 | 00:35:02 | 00:54:44.80 | +00:22:03 (40.3%) | 10:56 | 5.5 (59.8%) |
Znaleziono 56 wynik(ów)