ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - SZAFLARY - 5KM - 9/10
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 9/10 Szaflary | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 9/10 Szaflary | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-09-17 |
Miejsce : | Szaflary |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 93 |
Wystartowało : | 89 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 86 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 105 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:16:55 | |||
2 | BIELECKA Zuzanna | 33 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:08 | |||
3 | MAŚLANKA Iwona | 63 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:18:00 | |||
4 | PINIS Agnieszka | 76 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 00:18:03 | |||
5 | GUTOWSKA Magda | 48 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:18:03 | |||
6 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 75 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:18:04 | |||
7 | JÓŹWIAK Marianna | 53 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:18:07 | |||
8 | ZDRZAŁEK Alicja | 106 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:18:28 | |||
9 | PANKIEWICZ Ewelina | 72 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:19:56 | |||
10 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 40 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:20:12 | |||
11 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 66 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:20:22 | |||
12 | ŚLUSARCZYK Karolina | 99 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:20:28 | |||
13 | MIŚKOWICZ Anna | 65 | GŁOGÓWEK | K60-64 | 00:20:29 | ||||
14 | SLUSARCZYK Grazyna | 84 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 00:20:38 | |||
15 | SAPUŁA Wiktoria | 81 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:20:42 | |||
16 | SKRZĄTEK Lucyna | 83 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:20:49 | |||
17 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 60 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:20:58 | ||||
18 | KOWALCZYK Joanna | 57 | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K45-49 | 00:21:20 | |||
19 | HANUS Joanna | 49 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:38 | |||
20 | GEMBUŚ Ewa | 42 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K55-59 | 00:21:39 | |||
21 | SZWAJA Katarzyna | 91 | ZAWIERCIE | K45-49 | 00:21:43 | ||||
22 | LISZKA Anna | 61 | PROMEDIS NORDIC WALKING | OLKUSZ | K18-29 | 00:21:45 | |||
23 | STOLARSKA Magdalena | 86 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:21:45 | |||
24 | GRYGOROWICZ Teresa | 46 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:21:55 | |||
25 | KIEŁBASA Marlena | 71 | K30-39 | 2 | 00:22:00 | ||||
26 | CIEŚLIK Ewa | 34 | PROMEDISNORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-44 | 00:22:14 | |||
27 | SUDOŁ Maria | 117 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:22:21 | |||
28 | WILK Iwona | 103 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:22:26 | |||
29 | LACHOWSKA Ewa | 123 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:22:29 | |||
30 | ORZEŁ Magdalena | 70 | KĄTY | K18-29 | 00:22:31 | ||||
31 | WIKTOR Irena | 102 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K65-69 | 00:23:03 | |||
32 | KABATA Agnieszka | 54 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 00:23:13 | |||
33 | POCHEĆ Mariola | 77 | SKARŻYSKO KAMIENNA | K50-54 | 00:23:46 | ||||
34 | SZAŁAJ Anna | 87 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:47 | |||
35 | SZNAJDER Teresa | 88 | RYBNIK | K65-69 | 00:23:48 | ||||
36 | DUSZEŃKO Elwira | 37 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:24:01 | |||
37 | GOLECKA Agnieszka | 43 | LUBLIN | K45-49 | 00:24:02 | ||||
38 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 104 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 00:24:21 | |||
39 | ŚLUSARCZYK Danuta | 98 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:24:41 | |||
40 | KOŁODZIEJ Halina | 118 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:24:56 | |||
41 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 73 | GOWINO | K70-74 | 00:25:30 | ||||
42 | SKOWROŃSKA Elżbieta | 115 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:26:51 | |||
43 | MAZURKIEWICZ Krystyna | 120 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:29:48 | |||
44 | MAZON Czesława | 114 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:29:48 | |||
45 | KOCUR Dorota | 113 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:29:50 | |||
46 | RÓG Danuta | 119 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | SALOMON Justyna | 121 | PROMEDIS NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 1 | DQ |
Znaleziono 47 wynik(ów)