ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WASILKÓW - 5KM - 10/3
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Wasilków |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 104 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 179 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:14:26 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 129 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:26 | |||
3 | CYRUS Bogdan | 89 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:14:52 | |||
4 | STĘPAK Piotr | 160 | LUKI TEAM POLSKA | TARNÓW | M18-29 | 00:14:56 | |||
5 | DZIEDIEWICZ Andrzej | 98 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-44 | 00:14:59 | |||
6 | WILUSZ Erwina | 177 | LUKI TEAM POLSKA/VINGBERG POLSKA | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:15:21 | |||
7 | SKIBA Krzysztof | 158 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 00:15:32 | |||
8 | WOROCH Roman | 180 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 1 | 00:15:36 | ||
9 | OLSZAŃSKI Karol | 138 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:15:37 | |||
10 | ROŻYNEK Miron | 155 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 00:15:37 | |||
11 | NOSAL Marek | 134 | LUBLIN | M50-54 | 00:15:41 | ||||
12 | BIBKO Martin | 83 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:15:51 | |||
13 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 182 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 00:15:52 | |||
14 | ŚWIDEREK Marcin | 173 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:15:55 | |||
15 | FRĄCKOWIAK Roman | 101 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:57 | |||
16 | MAŚLANKA Jacek | 131 | SŁUPSK | M55-59 | 00:15:57 | ||||
17 | BIELECKA Zuzanna | 84 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:02 | |||
18 | PARZYBUT Jan | 143 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:07 | |||
19 | WOJTASIŃSKI Daniel | 178 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:17 | |||
20 | BREWKA Joachim | 86 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:16:22 | |||
21 | CZŁAPSKI Krzysztof | 91 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:25 | |||
22 | JĘDRASIAK Renata | 194 | KGHM METRACO | LUBIN | K55-59 | 00:16:55 | |||
23 | ŚLUSARCZYK Marcin | 167 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:16:58 | |||
24 | MAŚLANKA Iwona | 130 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:17:00 | |||
25 | CHYRA Janusz | 87 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:02 | |||
26 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 136 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:11 | |||
27 | SZCZUDLIK Małgorzata | 161 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:17:15 | |||
28 | CIEŚLUK Marcin | 88 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:18 | |||
29 | HRYCIUK Waldemar | 184 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 00:17:22 | |||
30 | MĄDRY Grzegorz | 132 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:17:23 | |||
31 | DUSZEŃKO Zygmunt | 96 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:30 | |||
32 | PINIS Agnieszka | 145 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 00:17:34 | |||
33 | KRIGER Roman | 122 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:17:40 | |||
34 | GĄGÓŁ Krzysztof | 105 | KGHM METRACO | GŁOGÓW | M40-44 | 00:17:45 | |||
35 | OSAKOWICZ Jarosław | 139 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:17:50 | |||
36 | KUŁAKOWSKA Halina | 124 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 00:17:55 | |||
37 | JÓŹWIAK Marianna | 116 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 1 | 00:17:59 | ||
38 | GUTOWSKA Magda | 112 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:17:59 | |||
39 | RADECKI Artur | 152 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | 00:18:00 | |||
40 | WALCZAK Grzegorz | 176 | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:09 | ||||
41 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 169 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:12 | |||
42 | HRYCIUK Teresa | 114 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K60-64 | 00:18:15 | |||
43 | SZYMAŃSKI Stefan | 166 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:18:18 | |||
44 | PLEWIŃSKI Rafał | 146 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M30-39 | 00:18:24 | |||
45 | KOWACZ Agata | 120 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:18:25 | |||
46 | SZPILMAN Katarzyna | 162 | ESJA TEAM | GDYNIA | K50-54 | 00:18:29 | |||
47 | PANKIEWICZ Ewelina | 141 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:18:30 | |||
48 | KARPOWICZ Janusz | 118 | BRAK | BIAŁYSTOK | M65-69 | 00:18:33 | |||
49 | FRANCZAK Małgorzata | 100 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:54 | |||
50 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 104 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:18:55 | |||
51 | CZMOCH Marian | 92 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:56 | |||
52 | WNEK Ewa | 188 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 00:19:15 | |||
53 | GRYGOROWICZ Bogdan | 111 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:16 | |||
54 | FRANCZAK Dariusz | 99 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:26 | |||
55 | SAPUŁA Wiktoria | 157 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:19:38 | |||
56 | ŚLUSARCZYK Karolina | 172 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:19:41 | |||
57 | SZYBUT Weronika | 164 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:43 | |||
58 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 126 | SUCHY LAS | K45-49 | 00:19:43 | ||||
59 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 168 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:19:44 | |||
60 | DYBEŁ Agnieszka | 97 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:51 | |||
61 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 147 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K30-39 | 00:19:53 | |||
62 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 148 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:56 | |||
63 | PIETRZYK Anna | 144 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:57 | |||
64 | GRYGOROWICZ Teresa | 110 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:19:59 | |||
65 | MYDLARZ Jerzy | 186 | JUVENIA BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M65-69 | 00:20:11 | |||
66 | ZIELIŃSKA Barbara | 185 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | K60-64 | 00:20:23 | |||
67 | POGORZELSKI Kamil | 150 | BIAŁYSTOK | M18-29 | 1 | 00:20:35 | |||
68 | PALUCH Paweł | 140 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:20:36 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | BĄCZEK Mariusz | 82 | KRUCZA TEAM WASILKÓW | WASILKÓW | M45-49 | 1 | 00:20:36 DQ | ||
70 | KORZENIECKA- BĄCZEK Renata | 119 | KRUCZA TEAM WASILKÓW | WASILKÓW | K45-49 | 1 | 00:20:40 | ||
71 | DĄBROWSKA Agnieszka | 94 | BIAŁYSTOK | K30-39 | 00:20:43 | ||||
DQ | FRACH Piotr | 189 | WASILKÓW | M40-44 | 1 | 00:20:44 DQ | |||
73 | CZERWINSKA Anna | 90 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:51 | |||
74 | NOSAL Bronisław | 135 | WSOLA | M75-79 | 1 | 00:20:56 | |||
75 | THOMALLA Bogdan | 174 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:21:00 | |||
76 | JÓŹWIAK Łukasz | 117 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:03 | |||
77 | SZYMAŃSKA Lucyna | 165 | WESOŁY BORSUK TEAM | KIEŹLINY | K70-74 | 00:21:03 | |||
78 | GRUSZKA Michał | 109 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:21:07 | |||
79 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 149 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | 00:21:17 | |||
80 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 191 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:21:17 | ||||
81 | ŁUCKIEWICZ Adrian | 128 | WASILKÓW | M30-39 | 1 | 00:21:30 | |||
82 | NERC Dorota | 133 | RUMIA | K60-64 | 00:21:42 | ||||
83 | MŁYNARCZUK-SOKOŁOWSKA Anna | 193 | NOWODWORCE | K40-44 | 1 | 00:22:06 | |||
84 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 181 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 00:22:19 | |||
85 | SZYBUT Roma | 163 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:22:21 | |||
86 | BAGIŃSKA Joanna | 81 | BIAŁYSTOK | K45-49 | 00:22:22 | ||||
87 | GAIŃSKA Iwona | 102 | CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K40-44 | 00:22:34 | |||
88 | GOLECKA Agnieszka | 107 | LUBLIN | K45-49 | 00:22:37 | ||||
89 | KURCEWICZ Aneta | 125 | BIAŁYSTOK | K45-49 | 00:22:43 | ||||
90 | RADOMSKA Janina | 153 | BIAŁYSTOK | K55-59 | 00:23:09 | ||||
91 | ŚLUSARCZYK Danuta | 171 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:23:09 | |||
92 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 142 | GOWINO | K70-74 | 00:23:09 | ||||
93 | LEONOWICZ Grazyna | 127 | WASILKÓW | K55-59 | 00:23:27 | ||||
94 | SOBOLEWSKI Bogusław | 159 | WYCZÓŁKI | M75-79 | 00:23:29 | ||||
95 | RADZISZEWSKA Renata | 154 | WASILKÓW | K45-49 | 00:23:54 | ||||
96 | TOLOCZKO Agnieszka | 175 | OSOBA PRYWATNA | WASILKOW | K45-49 | 00:23:55 | |||
97 | KECZYXXX Wiesława | 190 | WASILKÓW | K75-79 | 00:25:03 | ||||
98 | ŚLUSARCZYK Błażej | 170 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:25:04 | |||
99 | SAKOWSKA Łucja | 156 | EMERYT | ŁOSICE | K60-64 | 1 | 00:25:13 | ||
100 | JÓŹWIAK Dominik | 115 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:25:36 | |||
101 | KULCZYCKI Jan | 123 | GDAŃSK | M70-74 | 00:25:59 | ||||
102 | BIERĆ Wioletta | 85 | CHODZĘBOLUBIĘ | BIALYSTOK | K45-49 | 00:26:14 | |||
103 | RADECKA Krystyna | 151 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K80+ | 00:28:21 | |||
104 | GRZEGORCZYK-ANDRZEJCZUK Beata | 192 | WASILKÓW | K55-59 | 16680:00:00 |
Znaleziono 104 wynik(ów)