ENEA POLISH NW CUP - LATOSZYN - 5KM - 4/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 4/6 LATOSZYN | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 4/6 LATOSZYN | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2023-07-29 |
Miejsce : | Latoszyn |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 98 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 95 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORDZOWIAŁY Piotr | 43 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | OSIELEC | M55-59 | 1 | M 1 | 00:14:28 | 00:30:18.25 | 6:03 | 9.9 (100%) | ||||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 83 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M30-39 | 1 | M 2 | 00:15:03 | 00:30:33.60 | +00:00:15 (0.8%) | 6:06 | 9.8 (99.0%) | |||
3 | STĘPAK Piotr | 61 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | TARNÓW | M18-29 | 1 | M 3 | 00:14:51 | 00:30:40.05 | +00:00:21 (1.2%) | 6:08 | 9.8 (99.0%) | |||
4 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 77 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | STANISŁAWÓW | M45-49 | 1 | M 4 | 00:15:15 | 00:31:17.95 | +00:00:59 (3.2%) | 6:15 | 9.6 (97.0%) | |||
5 | KABATA Jarosław | 28 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 1 | M 5 | 00:14:54 | 00:31:34.20 | +00:01:15 (4.0%) | 6:18 | 9.5 (96.0%) | |||
6 | MARCZAK Tomasz | 36 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 2 | M 6 | 00:16:38 | 00:32:53.10 | +00:02:34 (7.8%) | 6:34 | 9.1 (91.9%) | |||
7 | DERUS Jakub | 12 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 1 | M 7 | 00:15:45 | 00:32:53.40 | +00:02:35 (7.9%) | 6:34 | 9.1 (91.9%) | |||
8 | FRĄCKOWIAK Roman | 15 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | M55-59 | 2 | M 8 | 00:16:10 | 00:33:08.15 | +00:02:49 (8.5%) | 6:37 | 9.1 (91.9%) | |||
9 | ZABŁOCKI Karol | 76 | FIRE WINGS NW TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 2 | M 9 | 00:16:29 | 00:33:36.10 | +00:03:17 (9.8%) | 6:43 | 8.9 (89.9%) | |||
10 | ROŻYNEK Miron | 54 | KGHM METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M60-64 | 1 | M 10 | 00:16:39 | 00:33:53.50 | +00:03:35 (10.6%) | 6:46 | 8.9 (89.9%) | |||
11 | SOKOŁOWSKI Marek | 92 | PTG Sokół Rymanów | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 3 | M 11 | 00:16:33 | 00:34:01.60 | +00:03:43 (10.9%) | 6:48 | 8.8 (88.9%) | |||
12 | HAŁAS Marcin | 20 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 3 | M 12 | 00:16:45 | 00:34:14.30 | +00:03:56 (11.5%) | 6:50 | 8.8 (88.9%) | |||
13 | MICHALSKI Andrzej | 81 | Płomień Zmiennica | ZMIENNICA | M60-64 | 2 | M 13 | 00:16:53 | 00:34:21.55 | +00:04:03 (11.8%) | 6:52 | 8.7 (87.9%) | |||
14 | PASIERB Marek | 45 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | RZESZÓW | M65-69 | 1 | M 14 | 00:17:11 | 00:34:57.60 | +00:04:39 (13.3%) | 6:59 | 8.6 (86.9%) | |||
15 | HELWICH Stefan | 22 | KGHM METRACO POLKOWICE | WIELEN | M65-69 | 2 | M 15 | 00:17:22 | 00:35:06.45 | +00:04:48 (13.7%) | 7:01 | 8.5 (85.9%) | |||
16 | STEFANIAK Krzysztof | 60 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 3 | M 16 | 00:17:23 | 00:35:13.55 | +00:04:55 (14.0%) | 7:02 | 8.5 (85.9%) | |||
17 | DOMARADZKI Tomasz | 13 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M40-44 | 2 | M 17 | 00:17:24 | 00:35:25.90 | +00:05:07 (14.5%) | 7:05 | 8.5 (85.9%) | |||
18 | OLSZAŃSKI Karol | 42 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | KRAKÓW | M45-49 | 2 | M 18 | 00:17:16 | 00:35:32.55 | +00:05:14 (14.7%) | 7:06 | 8.4 (84.8%) | |||
19 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 98 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M60-64 | 3 | M 19 | 00:17:35 | 00:35:54.10 | +00:05:35 (15.6%) | 7:10 | 8.4 (84.8%) | |||
20 | MATECKI Ryszard | 38 | KGHM METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 1 | M 20 | 00:18:42 | 00:37:30.95 | +00:07:12 (19.2%) | 7:30 | 8 (80.8%) | |||
21 | SAPUŁA Dawid | 57 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WILKOŁAZ | M-Dzieci | 1 | M 21 | 00:18:25 | 00:37:41.05 | +00:07:22 (19.6%) | 7:32 | 8 (80.8%) | |||
22 | POLAK Marcel | 50 | OBORYGENI | WROCŁAW | M-Dzieci | 2 | M 22 | 00:18:38 | 00:37:56.40 | +00:07:38 (20.1%) | 7:35 | 7.9 (79.8%) | |||
23 | SŁOWIK Jan | 59 | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | HERMANOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | M 23 | 00:18:26 | 00:38:10.55 | +00:07:52 (20.6%) | 7:38 | 7.9 (79.8%) | |||
24 | POLAK Łukasz | 51 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 3 | M 24 | 00:18:55 | 00:38:19.65 | +00:08:01 (20.9%) | 7:39 | 7.8 (78.8%) | |||
25 | CZMOCH Marian | 10 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70-74 | 2 | M 25 | 00:18:55 | 00:38:22.90 | +00:08:04 (21.0%) | 7:40 | 7.8 (78.8%) | |||
26 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 69 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 3 | M 26 | 1 | 00:18:43 | 00:38:23.40 | +00:08:05 (21.1%) | 7:40 | 7.8 (78.8%) | ||
27 | DZIADEK Remigiusz | 14 | ROKITY | M55-59 | 4 | M 27 | 00:18:34 | 00:38:34.60 | +00:08:16 (21.4%) | 7:42 | 7.8 (78.8%) | ||||
28 | SZPUNAR Mariusz | 67 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | SONINA | M50-54 | 2 | M 28 | 00:18:24 | 00:38:35.30 | +00:08:17 (21.5%) | 7:43 | 7.8 (78.8%) | |||
29 | PASIERB Wojtek | 46 | BULWAROWE PATYCZAKI | ŁĄKA | M55-59 | 5 | M 29 | 00:19:00 | 00:38:51.30 | +00:08:33 (22.0%) | 7:46 | 7.7 (77.8%) | |||
30 | PODSIADŁY Stanisław | 49 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | M65-69 | 4 | M 30 | 00:19:23 | 00:38:54.40 | +00:08:36 (22.1%) | 7:46 | 7.7 (77.8%) | |||
31 | BUDNY Franciszek | 6 | OSTRÓW WLKP. | M-Dzieci | 3 | M 31 | 00:18:40 | 00:39:02.70 | +00:08:44 (22.4%) | 7:48 | 7.7 (77.8%) | ||||
32 | CZARNOTA Andrzej | 8 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 5 | M 32 | 1 | 00:19:47 | 00:39:50.60 | +00:09:32 (23.9%) | 7:58 | 7.5 (75.8%) | ||
33 | SZUKAŁA Rafał | 68 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M45-49 | 4 | M 33 | 00:19:24 | 00:39:56.85 | +00:09:38 (24.1%) | 7:59 | 7.5 (75.8%) | |||
34 | DANDYK Michał | 11 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 3 | M 34 | 1 | 00:19:21 | 00:40:36.70 | +00:10:18 (25.4%) | 8:07 | 7.4 (74.7%) | ||
35 | BUDNY Sławomir | 5 | OSTRÓW WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 35 | 00:19:29 | 00:40:52.00 | +00:10:33 (25.8%) | 8:10 | 7.3 (73.7%) | ||||
36 | LACHNIK Hubert | 79 | ARNSDORF | M70-74 | 3 | M 36 | 00:19:58 | 00:41:13.20 | +00:10:54 (26.5%) | 8:14 | 7.3 (73.7%) | ||||
37 | JANKOWSKI Oskar | 26 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Jun. | 1 | M 37 | 00:20:23 | 00:41:58.75 | +00:11:40 (27.8%) | 8:23 | 7.1 (71.7%) | |||
38 | BUDNY Stanisław | 7 | OSTRÓW WLKP. | M-Jun. | 2 | M 38 | 00:20:24 | 00:41:59.40 | +00:11:41 (27.8%) | 8:23 | 7.1 (71.7%) | ||||
39 | BREGUŁA Henryk | 3 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | M 39 | 1 | 00:20:46 | 00:42:16.95 | +00:11:58 (28.3%) | 8:27 | 7.1 (71.7%) | ||
40 | URBAN Robert | 96 | KKNW Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M50-54 | 3 | M 40 | 1 | 00:20:08 | 00:42:28.75 | +00:12:10 (28.7%) | 8:29 | 7.1 (71.7%) | ||
41 | GANCARZ Zbigniew | 16 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 41 | 00:20:58 | 00:43:02.15 | +00:12:43 (29.6%) | 8:36 | 7 (70.7%) | |||
42 | KRAKOWSKI Igor | 35 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M-Dzieci | 4 | M 42 | 1 | 00:21:19 | 00:43:38.80 | +00:13:20 (30.6%) | 8:43 | 6.9 (69.7%) | ||
43 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 25 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 4 | M 43 | 00:21:20 | 00:44:01.85 | +00:13:43 (31.2%) | 8:48 | 6.8 (68.7%) | ||||
44 | SZNAJDER Zenon | 66 | RYBNIK | M70-74 | 5 | M 44 | 00:21:26 | 00:44:55.40 | +00:14:37 (32.5%) | 8:59 | 6.7 (67.7%) | ||||
45 | ADAMOWICZ Andrzej | 1 | ŁÓDŹ | M75-79 | 1 | M 45 | 00:22:19 | 00:45:12.95 | +00:14:54 (33.0%) | 9:02 | 6.6 (66.7%) | ||||
46 | THOMALLA Bogdan | 71 | NORDIC SPORT 2021 | ZABRZE | M80+ | 1 | M 46 | 00:22:20 | 00:46:52.60 | +00:16:34 (35.4%) | 9:22 | 6.4 (64.6%) | |||
47 | PIĄTKOWSKI Józef | 48 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75-79 | 2 | M 47 | 00:23:20 | 00:48:38.30 | +00:18:20 (37.7%) | 9:43 | 6.2 (62.6%) | |||
48 | SARNOWSKI Marcel | 31 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Jun. | 3 | M 48 | 00:23:31 | 00:49:04.70 | +00:18:46 (38.3%) | 9:48 | 6.1 (61.6%) | |||
49 | WECHTA Paweł | 101 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M50-54 | 4 | M 49 | 00:24:06 | 00:49:09.05 | +00:18:50 (38.3%) | 9:49 | 6.1 (61.6%) | |||
50 | NOWORYTA Jacek | 40 | ASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIE | WARSZAWA | M80+ | 2 | M 50 | 1 | 00:24:16 | 00:49:44.30 | +00:19:26 (39.1%) | 9:56 | 6 (60.6%) | ||
51 | ŚLUSARCZYK Błażej | 70 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 5 | M 51 | 00:26:18 | 00:54:23.15 | +00:24:04 (44.3%) | 10:52 | 5.5 (55.6%) | |||
52 | WIKTOR Irena | 72 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M65-69 | 6 | M 52 | 00:27:24 | 01:03:27.15 | +00:33:08 (52.2%) | 12:41 | 4.7 (47.5%) | |||
53 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 85 | KKNW Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M45-49 | 5 | M 53 | 00:31:40 | 01:07:30.95 | +00:37:12 (55.1%) | 13:30 | 4.4 (44.4%) | |||
54 | WIKTOR Dawid | 73 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 54 | 00:35:24 | 01:11:08.40 | +00:40:50 (57.4%) | 14:13 | 4.2 (42.4%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DQ | BREWKA Joachim | 4 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 1 | 00:16:41 DQ | DQ | (0.0%) | ||||||
MAZAN Czesław | 86 | KKNW Kolbuszowa | KOLBUSZOWA | M65-69 | 1 | 00:31:50 DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 56 wynik(ów)