ENEA POLISH NW CUP - POTĘGOWO - 5KM - 1/6
Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking (EPNWC) | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking (EPNWC) | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Date : | 2023-05-13 |
Place : | Potęgowo |
Distance : | 5 km |
Registered : | 177 |
Started : | 159 |
Not finished : | 2 |
Finished : | 157 |
On the track : | 1 |
Classifications acc. to categories:
All | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2.5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 205 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M30-39 | 00:14:56 | |||
2 | KUŹMICZ Adam | 128 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M40-44 | 00:15:11 | |||
3 | WETOSZKA Piotr | 197 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | M30-39 | 00:15:16 | |||
4 | SZAMOTULSKI Henryk | 184 | TRZEBIATÓW | M45-49 | 1 | 00:15:25 | |||
5 | ROSAK Marcin | 168 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 00:15:29 | |||
6 | STĘPAK Piotr | 182 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | TARNÓW | M18-29 | 1 | 00:15:32 | ||
7 | KABATA Jarosław | 109 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:15:41 | |||
8 | ZABŁOCKI Karol | 207 | FIRE WINGS NW TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:16:23 | |||
9 | GŁOGOWSKI Wojciech | 91 | KGHM METRACO POLKOWICE | DALKÓW | M-Jun. | 00:16:24 | |||
10 | ROŻYNEK Miron | 169 | KGHM METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M60-64 | 00:16:26 | |||
11 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 209 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | STANISŁAWÓW | M45-49 | 00:16:27 | |||
12 | FRĄCKOWIAK Roman | 86 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | M55-59 | 00:16:34 | |||
13 | HAŁAS Marcin | 213 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | CHECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:39 | |||
14 | MAŚLANKA Jacek | 147 | SŁUPSK | M60-64 | 00:16:47 | ||||
15 | HELWICH Stefan | 102 | KGHM METRACO POLKOWICE | WIELEN | M65-69 | 00:16:54 | |||
16 | MALICKI Hubert | 143 | NORDIC SPORT 2021 | POZNAŃ | M45-49 | 00:16:55 | |||
17 | RADZIMSKI Karol | 166 | NIEZRZESZONY | SZCZECIN | M65-69 | 1 | 00:16:56 | ||
18 | STEFANIAK Krzysztof | 178 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 00:17:20 | |||
19 | OLSZAŃSKI Karol | 156 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | KRAKÓW | M45-49 | 00:17:29 | |||
20 | MISZTAL Grzegorz | 149 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:17:33 | |||
21 | JUREK Adam | 108 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M60-64 | 00:17:35 | |||
22 | BREWKA Joachim | 80 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:17:47 | |||
23 | HRYCIUK Waldemar | 104 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | M65-69 | 00:17:49 | |||
24 | WIELGAT Łukasz | 198 | PIEŃKOWO | M30-39 | 00:18:04 | ||||
25 | SANIUK Edward | 171 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70-74 | 1 | 00:18:09 | ||
26 | PASIERB Marek | 159 | K.S. VICTORIA POTEGOWO | RZESZÓW | M65-69 | 00:18:17 | |||
27 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 90 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M45-49 | 00:18:18 | |||
28 | IGIELSKI Sławomir | 105 | KATOWICE | M65-69 | 00:18:22 | ||||
29 | SZYMAŃSKI Stefan | 192 | XV KOŁO PZERIIW DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:18:35 | |||
30 | RUSINOWICZ Andrzej | 170 | FABRYKA NORDIKA TRZCIANKA | PIŁA | M75-79 | 00:18:56 | |||
31 | LACHNIK Hubert | 132 | ARNSDORF | M70-74 | 00:19:00 | ||||
32 | CZMOCH Marian | 82 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70-74 | 00:19:00 | |||
33 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 185 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:19:06 | |||
34 | PODSIADŁY Stanisław | 163 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | M65-69 | 00:19:10 | |||
35 | KASPRZAK Tadeusz | 112 | TURBO KIJE | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:11 | |||
36 | OLSZEWSKI Ryszard | 157 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70-74 | 00:19:18 | |||
37 | ADAMCZYK Bogdan | 72 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M50-54 | 00:19:19 | |||
38 | MARCZAK Tomasz | 145 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:19:26 | |||
39 | KOŁPAK Jan | 116 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M75-79 | 00:19:26 | |||
40 | GRUSZKA Michał | 94 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:19:27 | |||
41 | HARENDA Dawid | 101 | KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA | DOLASZEWO | M-Dzieci | 00:19:36 | |||
42 | KOZŁOWSKI Dominik | 123 | SP SKÓROWO | LASKA | M-Jun. | 00:19:42 | |||
43 | LEWICKI Szymon | 231 | POTĘGOWO | M-Jun. | 1 | 00:19:43 | |||
44 | DEPCZYŃSKI Rafał | 84 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M50-54 | 1 | 00:19:43 | ||
45 | SZMAJDA Filip | 242 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:19:44 | ||||
46 | LEWANDOWSKI Roman | 136 | LKS ZANTYR SZTUM | KWIDZYN | M65-69 | 00:19:53 | |||
47 | WIRKUS Paweł | 202 | KOWALE | M60-64 | 00:20:01 | ||||
48 | KUŹMICZ Dominik | 130 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M-Jun. | 00:20:11 | |||
49 | JAROTEK Konrad | 233 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:20:12 | ||||
50 | GRYGOROWICZ Bogdan | 97 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:13 | |||
51 | KWIDZIŃSKI Paweł | 226 | WĘGIERSKIE | M-Jun. | 00:20:21 | ||||
52 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 141 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M75-79 | 00:20:23 | |||
53 | ZWIERZ Andrzej | 212 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M65-69 | 00:20:33 | |||
54 | BARTKOWSKI Jan | 74 | NORDIC WALKING TEAM DZIAŁDOWO | ZAGRZEWO | M60-64 | 00:20:35 | |||
55 | WANDTKE Antoni | 196 | REDA | M70-74 | 00:20:44 | ||||
56 | LEWICKI Alan | 240 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:20:52 | ||||
57 | GAPSKI Kamil | 88 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 00:21:04 | |||
58 | KOWALSKI Mirosław | 120 | GRYF NORDIC WALKING | SZCZECINEK | M65-69 | 1 | 00:21:06 | ||
59 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 107 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:21:17 | ||||
60 | WALO Zbigniew | 195 | X | KOSZALIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:41 | |||
61 | KOPANAJKO Igor | 239 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:21:50 | |||
62 | RYNKOWSKI Piotr | 232 | DARŻYNO | M-Jun. | 00:21:52 | ||||
63 | MIKOŁAJCZYK Aleksander | 241 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:55 | ||||
64 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 246 | WARSZAWA | M40-44 | 00:22:07 | ||||
65 | PIĄTKOWSKI Józef | 161 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75-79 | 00:22:12 | |||
66 | THOMALLA Bogdan | 194 | NORDIC SPORT 2021 | ZABRZE | M80+ | 00:22:16 | |||
67 | LITWIN Dawid | 138 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | NOWE SKÓROWO | M30-39 | 00:22:24 | |||
68 | KACZMARCZYK Franciszek | 110 | RUMIA | M80+ | 00:22:27 | ||||
69 | KUŹMICZ Szymon | 131 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M-Dzieci | 00:22:41 | |||
70 | MAZUR Michał | 148 | DEMLIN | M50-54 | 00:22:44 | ||||
71 | WOJCIECHOWSKI Denis | 234 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:22:58 | ||||
72 | NOWORYTA Jacek | 154 | WARSZAWA | M80+ | 00:23:39 | ||||
73 | SZNAJDER Zenon | 188 | RYBNIK | M70-74 | 00:23:47 | ||||
74 | SIEMASZKO Wojciech | 236 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Jun. | 00:24:49 | |||
75 | MLECZAK Eugeniusz | 151 | WEJHEROWO | M80+ | 00:29:08 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | KOP Wiesław | 117 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M60-64 | 1 | DQ |
Total 76 results.