Organizator : | Urząd Miejski w Suszu |
Data : | 2016-06-25 |
Miejsce : | Susz |
Dystans : | 400 m + 2 km |
Zgłoszonych : | 61 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 48 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Bieg | Czas | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 0.4km | Poz | ||||
1 | KOPICZKO Maksymilian | 38 | MKS Medyk Giżycko | GIŻYCKO | Mł-cy 14-15 | 00:05:33 | 1 | 00:00:28 | ||||
2 | GOZDYRA Rafał | 30 | KS IRONMAN CS POLSKA | SZCZECIN | Mł-cy 14-15 | 00:05:43 | 3 | 00:00:27 | ||||
3 | PROKOP Bartosz | 34 | UKS MANTA KOCHŁOWICE - RUDA ŚLĄSKA | RUDA ŚLĄSKA | Mł-cy 14-15 | 00:05:42 | 2 | 00:00:33 | ||||
4 | SUDAK Zuzanna | 39 | UKS G-8 Bielany Warszawa | MILANÓWEK | Mł-ki 14-15 | 00:05:49 | 5 | 00:00:27 | ||||
5 | JEDNASZEWSKI Mikołaj | 22 | AUDYTING Sp. z o.o. | OLSZTYN | Mł-cy 14-15 | 00:05:45 | 4 | 00:00:33 | ||||
6 | ZIELSKI Oliwier | 41 | SSP ORKA Iława | IŁAWA | Mł-cy 14-15 | 00:05:54 | 6 | 00:00:33 | ||||
7 | ZYCH Natalia | 26 | UKS 51 | LUBLIN | Mł-ki 14-15 | 00:05:57 | 7 | 00:00:30 | ||||
8 | JANKOWSKI Adrian | 32 | IRONMAN C/S POLSKA | SZCZECIN | Mł-cy 14-15 | 00:06:02 | 8 | 00:00:30 | ||||
9 | FIGURSKA Natalia | 46 | UKS G-8 Bielany | WARSZAWA | Mł-ki 14-15 | 00:06:04 | 10 | 00:00:29 | ||||
10 | WOŹNIAK Joanna | 31 | IRONMAN CS POLSKA SZCZECIN | SZCZECIN | Mł-ki 14-15 | 00:06:03 | 9 | 00:00:33 | ||||
11 | KOPICZYŃSKA Agata | 63 | UKS G8 Bielany | WARSZAWA | Mł-ki 14-15 | 00:06:09 | 11 | 00:00:30 | ||||
12 | CZAJKOWSKI Karolina | 25 | KS AZS-AWF Katowice | KATOWICE | Mł-ki 14-15 | 00:06:11 | 14 | 00:00:32 | ||||
13 | SANECKA Julia | 47 | Delf Gryfino | GRYFINO | Mł-ki 14-15 | 00:06:09 | 13 | 00:00:35 | ||||
14 | STANGLEWICZ Marcin | 36 | UKS Tri-Team Rumia | GDYNIA | Mł-cy 14-15 | 00:06:09 | 12 | 00:00:36 | ||||
15 | BIEDRAWA Konrad | 54 | UKS Tri-Team Rumia | RUMIA | Mł-cy 14-15 | 00:06:19 | 16 | 00:00:26 | ||||
16 | SKUDLIK Marta | 33 | UKS MANTA KOCHŁOWICE - RUDA ŚLĄSKA | RUDA ŚLĄSKA | Mł-ki 14-15 | 00:06:13 | 15 | 00:00:33 | ||||
17 | ROGALA Justyna | 29 | KRS TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | DĄBROWA GÓRNICZA | Mł-ki 14-15 | 00:06:43 | 18 | 00:00:33 | ||||
18 | CENTKA Kacper | 16 | GTT Maciejka Diament Gniezno | GNIEZNO | Mł-cy 14-15 | 00:06:47 | 19 | 00:00:34 | ||||
19 | ZACHWIEJA Agata | 17 | GTT Maciejka Diament Gniezno | GNIEZNO | Mł-ki 14-15 | 00:06:58 | 20 | 00:00:30 | ||||
20 | DANIELEWSKI Bartosz | 169 | UAM Triathlon Poznań | POZNAŃ | Mł-cy 14-15 | 00:07:04 | 22 | 00:00:32 | ||||
21 | BĄKOWSKA Izabela | 18 | GTT Maciejka Diament Gniezno | GNIEZNO | Mł-ki 14-15 | 00:07:10 | 28 | 00:00:31 | ||||
22 | STRYCZYŃSKI Kuba | 23 | AZS AWF Poznań | KOMORNIKI | Mł-cy 14-15 | 00:07:05 | 23 | 00:00:37 | ||||
23 | WRÓBLEWSKA Dominka | 44 | Gtt Maciejka Diament Gosir Gniezno | GNIEZNO | Mł-ki 14-15 | 00:07:08 | 25 | 00:00:35 | ||||
24 | JANASZKIEWICZ Mateusz | 53 | Delf Gryfino | GRYFINO | Mł-cy 14-15 | 00:07:09 | 26 | 00:00:37 | ||||
25 | MIELKE Dawid | 13 | Manta Kochłowice Ruda Śląska | BAŻANOWICE | Mł-cy 14-15 | 00:07:10 | 27 | 00:00:38 | ||||
26 | RADOMIŃSKA Aleksandra | 48 | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Mł-ki 14-15 | 00:06:26 | 17 | 00:01:30 | ||||
27 | OBREMSKI Kacper | 40 | KS IRONMAN CS POLSKA | SZCZECIN | Mł-cy 14-15 | 00:07:07 | 24 | 00:00:49 | ||||
28 | MYTNIK Michał | 166 | UKP Kmita Zabierzów | RUDAWA | Mł-cy 14-15 | 00:07:22 | 29 | 00:00:35 | ||||
29 | WYRWIŃSKA Jadwiga | 10 | AZS AWF Poznań | DRUŻYNA | Mł-ki 14-15 | 00:07:26 | 30 | 00:00:36 | ||||
30 | SZCZEŚNIAK Eryk | 11 | TS Akwedukt Kielce | MASŁÓW I | Mł-cy 14-15 | 00:07:28 | 32 | 00:00:36 | ||||
31 | DWORZYŃSKA Daria | 28 | KS IRONMAN CS POLSKA | SZCZECIN | Mł-ki 14-15 | 00:07:31 | 37 | 00:00:35 | ||||
32 | ISAŃSKA Marianna | 60 | UAM Triathlon Poznań | POZNAŃ | Mł-ki 14-15 | 00:07:26 | 31 | 00:00:40 | ||||
33 | PRZYSLEWICZ Lukasz | 7 | UKS Lusowo | LUSOWO | Mł-cy 14-15 | 00:07:28 | 33 | 00:00:39 | ||||
34 | HEDA Dawid | 164 | Delf Gryfino | GRYFINO | Mł-cy 14-15 | 00:07:30 | 35 | 00:00:39 | ||||
35 | GRĄBCZEWSKI Kacper | 45 | Klub Sportowy Delf | GRYFINO | Mł-cy 14-15 | 00:07:03 | 21 | 00:01:06 | ||||
36 | ŁYZIŃSKI Michał | 42 | IŁAWA | Mł-cy 14-15 | 00:07:31 | 36 | 00:00:39 | |||||
37 | DALIDOWICZ Maja | 43 | Truso Elbląg | ELBLĄG | Mł-ki 14-15 | 00:07:29 | 34 | 00:00:42 | ||||
38 | KOTLIŃSKA Martyna | 20 | Triathlon YMCA Kraków | CIANOWICE | Mł-ki 14-15 | 00:07:39 | 39 | 00:00:32 | ||||
39 | BOCHNAK Weronika | 50 | UKS LUSOWO | LUSOWO | Mł-ki 14-15 | 00:07:48 | 41 | 00:00:33 | ||||
40 | MATUSIAK Miłosz | 21 | MKS Truso Elbląg | ELBLĄG | Mł-cy 14-15 | 00:07:43 | 40 | 00:00:38 | ||||
41 | CHYŁKOWSKI Filip | 4 | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | MICHAŁOWICE | Mł-cy 14-15 | 00:07:38 | 38 | 00:00:48 | ||||
42 | ALBRECHT Maria | 6 | UKS Lusowo | LUSOWO | Mł-ki 14-15 | 00:07:49 | 42 | 00:00:37 | ||||
43 | DREWCZYŃSKI Hubert | 24 | MKS Truso Triathlon | ELBLĄG | Mł-cy 14-15 | 00:08:02 | 43 | 00:00:37 | ||||
44 | SKRZYPCZAK Ada | 37 | KS IRONMAN CS POLSKA | SZCZECIN | Mł-ki 14-15 | 00:08:05 | 44 | 00:00:44 | ||||
45 | BUDNY Wiktoria | 49 | DELF GRYFINO | GRYFINO | Mł-ki 14-15 | 00:08:06 | 45 | 00:00:48 | ||||
46 | FALBOGOWSKI Michał | 61 | UAM Triathlon Poznań | POZNAŃ | Mł-cy 14-15 | 00:08:34 | 46 | 00:00:39 | ||||
47 | ZMYŚLONY Franek | 58 | MKS Truso Elbląg | ELBLĄG | Mł-cy 14-15 | 00:08:40 | 47 | 00:00:38 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DQ | KULIŃSKI Paweł | 1 | COMPLEXSPORTS, UKS 7 SOPOT | GDYNIA | Mł-cy 14-15 | DQ | DQ |
Znaleziono 48 wynik(ów)