FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 10KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 43 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 39 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 2.5km 2.5km | Laps_5km 5km | Lap 7.5km 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 254 | K.B. ATHLETIC ZRĘCIN / NSZZ SOLIDARNOŚĆ W GAP | WIDACZ | M30-39 | 00:14:49 | 00:30:25 | 00:46:52 | |||
2 | JUREK Adam | 227 | KGHM METRACO | LUBIN | M60-69 | 00:16:41 | 00:33:26 | 00:49:56 | |||
3 | MARCZAK Tomasz | 234 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:50 | 00:30:08 | 00:45:38 | |||
4 | KABATA Jarosław | 228 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:15:47 | 00:32:18 | 00:49:16 | |||
5 | BIBKO Martin | 214 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 00:16:17 | 00:33:16 | 00:49:54 | |||
6 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 213 | LUKI TEAM POLSKA | BORKOWO | M30-39 | 00:16:36 | 00:33:23 | 00:50:03 | |||
7 | CHYRA Janusz | 216 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:16:57 | 00:34:19 | 00:51:26 | |||
8 | ZMUDA Pawel | 253 | GOK GŁÓWCZYCE | GŁÓWCZYCE | M30-39 | 00:21:48 | 00:43:39 | 01:05:05 | |||
9 | POLKOWSKI Piotr | 255 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:29 | 00:31:34 | 00:48:04 | |||
10 | MIODOŃSKI Arkadiusz | 236 | USTKA | M30-39 | 00:17:58 | 00:36:37 | 00:55:47 | ||||
11 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 238 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 00:16:04 | 00:32:39 | 00:50:12 | |||
12 | WOJTASIŃSKI Daniel | 249 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:16:04 | 00:32:29 | 00:48:59 | |||
13 | CZŁAPSKI Krzysztof | 218 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWQ | M50-59 | 00:17:04 | 00:34:55 | 00:52:28 | |||
14 | FRANCZAK Dariusz | 223 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:19:00 | 00:37:52 | 00:56:52 | |||
15 | BALON Marek | 211 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:18:29 | 00:37:19 | 00:56:17 | ||||
16 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 212 | LUKI TEAM POLSKA | GDAŃSK | M60-69 | 00:18:54 | 00:37:52 | 00:57:11 | |||
17 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 246 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-69 | 00:18:34 | 00:37:37 | 00:56:41 | |||
18 | STATNIK Tomasz | 245 | SUCHY LAS | BIEDRUSKO | M60-69 | 00:20:45 | 00:42:34 | 01:04:54 | |||
19 | MĄDRY Grzegorz | 235 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:16 | 00:34:44 | 00:52:05 | |||
20 | HELWICH Stefan | 224 | KGHM METRACO | WIELEN | M60-69 | 00:16:26 | 00:33:19 | 00:50:13 | |||
21 | CZMOCH Marian | 219 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:18:37 | 00:37:23 | 00:56:26 | |||
22 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 248 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:18:49 | 00:38:09 | 00:57:31 |
Znaleziono 22 wynik(ów)