FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - POTĘGOWO - 5KM - 10/10
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
FINAŁ ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Potęgowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 200 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 194 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 189 | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:13 | ||||
2 | ORDZOWIAŁY Piotr | 116 | NIWAOSIELEC | OSIELEC | M55-59 | 00:14:31 | |||
3 | WOJTOWICZ Tomasz | 192 | K.B. ATHLETIC ZRĘCIN / NSZZ SOLIDARNOŚĆ W GAP | WIDACZ | M30-39 | 00:14:33 | |||
4 | MARCZAK Tomasz | 100 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:34 | |||
5 | CYRUS Bogdan | 20 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:14:41 | |||
6 | POLKOWSKI Piotr | 266 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:43 | |||
7 | FRĄCKOWIAK Roman | 39 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:49 | |||
8 | BRZOZOWSKI Piotr | 258 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:59 | |||
9 | MISZTAL Grzegorz | 107 | MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 00:16:02 | |||
10 | OLSZAŃSKI Karol | 115 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 00:16:03 | |||
11 | ROŻYNEK Miron | 139 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 00:16:04 | |||
12 | WOJTASIŃSKI Daniel | 191 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:16:04 | |||
13 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 196 | R. D. B. KRYSIUK MIŃSK MAZ. | STANISŁAWÓW | M40-44 | 00:16:10 | |||
14 | WOROCH Roman | 193 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 00:16:10 | |||
15 | HELWICH Stefan | 53 | KGHM METRACO | WIELEN | M65-69 | 00:16:17 | |||
16 | MAŚLANKA Jacek | 101 | SŁUPSK | M55-59 | 00:16:18 | ||||
17 | BIBKO Martin | 6 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 00:16:30 | |||
18 | WILUSZ Erwina | 186 | PTG'SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:16:38 | |||
19 | GAJEWSKI Eugeniusz | 41 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 00:16:41 | |||
20 | KABATA Jarosław | 63 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:16:43 | |||
21 | PARZYBUT Jan | 120 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:16:43 | |||
22 | CZŁAPSKI Krzysztof | 268 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:45 | |||
23 | BREWKA Joachim | 16 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:16:45 | |||
24 | BIELECKA Zuzanna | 7 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:46 | |||
25 | RAKOWIECKI Zbigniew | 134 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 00:16:50 | |||
26 | GŁOGOWSKI Wojciech | 45 | KGHM METRACO | KOSZALIN | M-Jun. | 00:16:51 | |||
27 | KARPIENIA Ewa | 66 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 00:16:54 | |||
28 | MAŚLANKA Iwona | 102 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:16:54 | |||
29 | GUTOWSKA Magda | 50 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:16:54 | |||
30 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 114 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:16:57 | |||
31 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 69 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:00 | |||
32 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 44 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-44 | 00:17:00 | |||
33 | JĘDRASIAK Renata | 59 | KGHM METRACO | LUBIN | K55-59 | 00:17:00 | |||
34 | RAJEK Magdalena | 262 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 00:17:10 | |||
35 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 121 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:17:11 | |||
36 | JÓŹWIAK Marianna | 60 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:12 | |||
37 | CHYRA Janusz | 17 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:21 | |||
38 | KONKOL Andrzej | 74 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | M65-69 | 00:17:24 | |||
39 | ŚLUSARCZYK Marcin | 170 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 00:17:28 | |||
40 | ZDRZAŁEK Alicja | 198 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:17:31 | |||
41 | KRIGER Roman | 86 | MAPEI POLSKA | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-64 | 00:17:43 | |||
42 | KUREK Aleksander | 91 | KGHM METRACO | RUDNA | M-Dzieci | 00:17:46 | |||
43 | GORTAT Bogumił | 46 | NORDA ACTIVE TEAM | KOBYLNICA | M40-44 | 00:17:47 | |||
44 | SANIUK Edward | 144 | GDAŃSK | M70-74 | 00:17:49 | ||||
45 | KOWACZ Agata | 78 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:17:49 | |||
46 | SZYMAŃSKI Stefan | 169 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 00:17:55 | |||
47 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 172 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:06 | |||
48 | PLEWIŃSKI Rafał | 125 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M30-39 | 00:18:11 | |||
49 | KOWALSKI Iwo | 81 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:18:13 | ||||
50 | BECZEK Magdalena | 4 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | K30-39 | 00:18:14 | |||
51 | DUSZEŃKO Zygmunt | 32 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:17 | |||
52 | RUSINOWICZ Andrzej | 140 | NIEZRZESZONY | PIŁA | M75-79 | 00:18:18 | |||
53 | ZAWADZKI Krzysztof | 195 | WETERAN | ZIELONA GORA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:19 | |||
54 | WICZKOWSKI Aleksander | 183 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:18:23 | ||||
55 | WITUCKA Karolina | 188 | POZNAŃ | K-Jun. | 00:18:29 | ||||
56 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 171 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:18:33 | |||
57 | CZMOCH Marian | 24 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:34 | |||
58 | PANKIEWICZ Ewelina | 118 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:18:34 | |||
59 | HARENDA Dawid | 52 | NIEZRZESZONY | DOLASZEWO | M-Dzieci | 00:18:42 | |||
60 | CZEKRYSZEW Andrzej | 23 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:44 | |||
61 | GRUSZKA Michał | 47 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:18:50 | |||
62 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 126 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K30-39 | 00:18:50 | |||
63 | SZYMANOWSKA Anna | 167 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K60-64 | 00:18:53 | |||
64 | MIODOŃSKA Iwona | 106 | USTKA | K30-39 | 00:18:54 | ||||
65 | FRANCZAK Małgorzata | 267 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:55 | |||
66 | SAPUŁA Wiktoria | 145 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:19:02 | |||
67 | BERCZYŃSKI Henryk | 5 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK¸ SZCZECIŃSKA 26/7 | M65-69 | 00:19:03 | |||
68 | WNEK Ewa | 190 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 00:19:04 | |||
69 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 42 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 00:19:04 | |||
70 | KOTUSIEWICZ Maria | 76 | POTĘGOWO | K60-64 | 00:19:07 | ||||
71 | ŁĘCKI Jan | 96 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:11 | |||
72 | KISIELEWICZ Zofia | 68 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Jun. | 00:19:12 | |||
73 | KASPEREK Edyta | 67 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:13 | |||
74 | MROCZEK Bartosz | 204 | POTĘGOWO | M18-29 | 00:19:14 | ||||
75 | KRĘCKA Irena | 265 | BUDOWO | K55-59 | 00:19:16 | ||||
76 | ANTOSIAK Simonetta | 263 | RZECHCINO | K-Jun. | 00:19:18 | ||||
77 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 109 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:19:18 | |||
78 | JABŁOŃSKI Filip | 56 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:19:20 | ||||
79 | SKRZĄTEK Lucyna | 148 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:19:26 | |||
80 | KOCOŃ Sylwia | 71 | SIEMIANICE | K40-44 | 00:19:32 | ||||
81 | ZWIERZ Andrzej | 200 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M65-69 | 00:19:35 | |||
82 | WANDTKE Antoni | 181 | REDA | M70-74 | 00:19:35 | ||||
83 | SERÓWKA Lidia | 259 | DAJ RADOŚĆ | STARE PIŁA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:36 | |||
84 | SZYBUT Weronika | 166 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:37 | |||
85 | BOETCHER Patrycja | 13 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:42 | ||||
86 | SERÓWKA Zuzanna | 146 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | STARE/PIŁA | K-Dzieci | 00:19:43 | |||
87 | ROMANOWSKA Eliza | 138 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Dzieci | 00:19:43 | |||
88 | DYBEŁ Agnieszka | 34 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:45 | |||
89 | CHODORSKA Oliwia | 54 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Jun. | 00:19:47 | |||
90 | DOMAGAŁA Julia | 29 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:19:48 | ||||
91 | SZNAJDER Zenon | 162 | RYBNIK | M70-74 | 00:19:51 | ||||
92 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 127 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:58 | |||
93 | ŚLUSARCZYK Karolina | 175 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 00:20:00 | |||
94 | FRANCZAK Dariusz | 38 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:20:05 | |||
95 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 201 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:20:06 | ||||
96 | PRACKI Zbigniew | 130 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:20:07 | |||
97 | GRYGOROWICZ Bogdan | 49 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:07 | |||
98 | GRYGOROWICZ Teresa | 48 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:20:07 | |||
99 | BIKIWSKI Marek | 9 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:10 | |||
100 | BIESIADA Celina | 8 | LUBIESZYN | K30-39 | 00:20:16 | ||||
101 | BIKOWSKA Gabriela | 10 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:17 | |||
102 | KOGUT Laura | 73 | ŁUPAWA | K-Jun. | 00:20:19 | ||||
103 | KOZIOŁ Magdalena | 82 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:20:24 | ||||
104 | KLOCEK Jagoda | 70 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Jun. | 00:20:25 | |||
105 | ZDANOWICZ Marta | 197 | STANISŁAWÓW | K45-49 | 00:20:26 | ||||
106 | SZAŁAJ Anna | 157 | METRACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:26 | |||
107 | BŁASZAK Maksymilian | 11 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M-Jun. | 00:20:28 | |||
108 | KOTUSIEWICZ Grzegorz | 77 | POTĘGOWO | M60-64 | 00:20:30 | ||||
109 | DEPCZYŃSKI Rafał | 26 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M50-54 | 00:20:34 | |||
110 | UKLEJA Justyna | 179 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:20:34 | |||
111 | SZYMAŃSKA Lucyna | 168 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:20:37 | |||
112 | OWSIANA Katarzyna | 117 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:20:44 | ||||
113 | GAPSKI Kamil | 43 | KS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 00:20:45 | |||
114 | KRYMSKA Sylwia | 87 | ŻOCHOWO | K50-54 | 00:20:46 | ||||
115 | WOŹNIAKOWSKA Anna | 251 | WARCIMINO | K45-49 | 00:20:48 | ||||
116 | LUBAŃSKI Tomasz | 94 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:20:50 | |||
117 | DEPCZYŃSKI Adam | 27 | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | GDYNIA | M-Jun. | 00:20:52 | |||
118 | THOMALLA Bogdan | 177 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 00:20:52 | |||
119 | SOŁOBODOWSKA Pola | 153 | SOPOT | K-Dzieci | 00:20:54 | ||||
120 | DOBOSZ Anna | 28 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:20:57 | |||
121 | LEWICKI Szymon | 202 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:02 | ||||
122 | STEFAŃSK Ksawery | 154 | DARŻYNO | M-Dzieci | 00:21:04 | ||||
123 | HAJNUS Wojciech | 51 | WARSZAWA | M55-59 | 00:21:05 | ||||
124 | ADAMOWICZ Andrzej | 1 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:21:05 | ||||
125 | NERC Dorota | 108 | RUMIA | K60-64 | 00:21:05 | ||||
126 | WILK Iwona | 185 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:21:06 | |||
127 | BŁOCH Lena | 12 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:12 | ||||
128 | LIPKA Agata | 92 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:15 | ||||
129 | KOZŁOWSKI Dominik | 85 | SP SKÓROWO | LASKA | M-Dzieci | 00:21:16 | |||
130 | WESOŁOWSKA Milena | 182 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:18 | ||||
131 | KAKOL Roksana | 65 | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:21:21 | ||||
132 | KUREK Aleksandra | 90 | KGHM METRACO | RUDNA | K30-39 | 00:21:21 | |||
133 | KOGUT Filip | 72 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:22 | ||||
134 | PIENIAK Michał | 123 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:23 | ||||
135 | CZEKAJ Nadia | 21 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:28 | ||||
136 | NOWICKA Zuzanna | 111 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:30 | |||
137 | UKLEJA Monika | 178 | POTĘGOWO | K30-39 | 00:21:31 | ||||
138 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 131 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:34 | |||
139 | SZMAJDA Filip | 159 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:36 | ||||
140 | MIKOŁAJCZYK Aleksander | 104 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:37 | ||||
141 | KOWALSKA Danuta | 79 | POGANICE | K45-49 | 00:21:40 | ||||
142 | SZNAJDER Teresa | 161 | RYBNIK | K65-69 | 00:21:43 | ||||
143 | PIĄTKOWSKI Józef | 122 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 00:21:44 | |||
144 | BARAN Aleksander | 3 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:21:46 | ||||
145 | CIESIELCZYK Tymoteusz | 19 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:21:52 | |||
146 | HORNIAK Amanda | 55 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Dzieci | 00:21:52 | |||
147 | GABRYSZ Patrycja | 40 | KGHM METRACO | POLKOWICE | K-Jun. | 00:21:56 | |||
148 | REIKOWSKA Natalia | 136 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:21:59 | ||||
149 | SZYBUT Roma | 165 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:22:10 | |||
150 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 119 | GOWINO | K70-74 | 00:22:12 | ||||
151 | JAKUBOWSKA Zuzanna | 57 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:22:13 | ||||
152 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 128 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | 00:22:15 | |||
153 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 194 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 00:22:15 | |||
154 | RUSZAŁA Martyna | 141 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:22:17 | ||||
155 | STEFAŃSKA Eliza | 156 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:22:29 | ||||
156 | RZECZYCKA Jolanta | 142 | POTĘGA NORDICA | RĘBOWO | K60-64 | 00:22:29 | |||
157 | KOZŁOWSKA Wiktoria | 84 | SP SKÓROWO | LASKA | K-Jun. | 00:22:31 | |||
158 | KOZŁOWSKA Magda | 83 | SP SKÓROWO | LASKA | K-Dzieci | 00:22:31 | |||
159 | PUTON Olga | 133 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:22:36 | ||||
160 | CIESIELCZYK Katarzyna | 18 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:22:39 | |||
161 | DUSZEŃKO Elwira | 31 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:46 | |||
162 | MILEWSKI Paweł | 206 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:48 | |||
163 | TĘCZA Igor | 176 | POTĘGOWO | M-Dzieci | 00:23:03 | ||||
164 | SŁOWIK Stanisław | 149 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M-Dzieci | 00:23:05 | |||
165 | MAJEWSKA Zuzanna | 97 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:07 | ||||
166 | WYROSTKIEWICZ Sylwia | 269 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K45-49 | 00:23:16 | |||
167 | ŚLUSARCZYK Błażej | 173 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:23:23 | |||
168 | LIS Natalia | 93 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:25 | ||||
169 | MIKULSKA Milena | 105 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:28 | ||||
170 | MARCHEWKA Julia | 99 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:36 | ||||
171 | DYGULSKA Aleksandra | 35 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:37 | ||||
172 | JUREK Łucja | 62 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:40 | ||||
173 | WIRKUS Danuta | 187 | KOWALE | K55-59 | 00:23:40 | ||||
174 | MATYJASZCZYK Milena | 103 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:43 | ||||
175 | ŚLUSARCZYK Danuta | 174 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 00:23:53 | |||
176 | SZMAJDA Oliwia | 160 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:23:55 | ||||
177 | DWORNICKA Anna | 33 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K40-44 | 00:23:55 | |||
178 | AMBROZIAK Gabriela | 2 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:23:56 | ||||
179 | NOWICKA Agnieszka | 110 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K40-44 | 00:23:56 | |||
180 | URBANOWICZ Bartosz | 180 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:23:59 | ||||
181 | BOYKE Aleksander | 15 | ŁUPAWA | M-Dzieci | 00:24:12 | ||||
182 | PRZYBORKIEWICZ Maja | 132 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Dzieci | 00:25:05 | |||
183 | MAŁECKA Nadia | 98 | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:25:35 | ||||
184 | KASIŃSKI Andrzej | 210 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:25:49 | |||
185 | RASZEWSKA-BIDA Zofia | 135 | ŁUPAWA | K-Dzieci | 00:25:51 | ||||
186 | KULCZYCKI Jan | 88 | GDAŃSK | M70-74 | 00:26:09 | ||||
187 | GAŁKA Robert | 208 | ŚDS POTĘGOWO | POTĘGOWO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:26:47 | |||
188 | DAJNOWICZ Ewa | 209 | ŚDS POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Niepełnosprawni(A) | 00:27:00 | |||
189 | CAPLIŃSKA Wioletta | 257 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | K-Niepełnosprawni(A) | 00:27:01 | |||
190 | STEFAŃSKA Agnieszka | 155 | DARŻYNO | K40-44 | 00:27:26 | ||||
191 | MLECZAK Eugeniusz | 203 | WEJCHEROWO | M80+ | 00:27:33 | ||||
192 | KĄKOL Katarzyna | 229 | WARCIMINO | K30-39 | 00:27:35 | ||||
193 | SZTANDERA Szymon | 164 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:28:36 | |||
194 | ZAWADZKA Judyta | 270 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:28:49 | |||
195 | PŁATEK Małgorzata | 205 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | K-Niepełnosprawni(A) | 00:28:54 | |||
196 | CZAPIEWSKA Agata | 256 | ŚDS POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Niepełnosprawni(A) | 00:29:45 | |||
197 | 264 | 00:38:31 | |||||||
198 | KOS Krzysztof | 75 | GMINA POTĘGOWO | POTĘGOWO | M30-39 | 1 | |||
199 | WILKOWSKI Paweł | 261 | POTĘGOWO | M40-44 | |||||
200 | MANDYS Krzysztof | 207 | ŚDS Potęgowo | POTĘGOWO | M-Niepełnosprawni(A) |
Znaleziono 200 wynik(ów)